babiloo - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Dictionaries
ca: Diccionaris

en: Clear the search box
ca: Netejar la caixa de búsqueda

en: Clear
ca: Netejar

en: History
ca: Historial

en: Search
ca: Trobar

en: &File
ca: &Archiu

en: &Help
ca: &Ajuda

en: &Settings
ca: &Opcions

en: Downloading files...
ca: Descarregant fitxers...

en: &Abort
ca: &Cancel·la

en: Downloading
ca: Descarregant

en: Starting the download (%s bytes) ...
ca: Començant la descàrrega (%s bytes)
