babiloo - en to sl translation catalogue (93 entries)

en: About Babiloo
sl: O Babiloo

en: &About
sl: %O

en: A&uthors
sl: A&vtorji

en: &License Agreement
sl: &Licenčna pogodba

en: &Close
sl: &Zapri

en: Building main dialog...
sl: Gradim glavni dialog...

en: Go to &previous article
sl: Pojdi na &prejšnji članek

en: Go to &next article
sl: Pojdi na &naslednji članek

en: &Save to file
sl: &Shrani v datoteko

en: Prin&t article
sl: Natisni &članek

en: Speak &word
sl: Izgovori &besedo

en: Error
sl: Napaka

en: Please load a dictionary first.
sl: Prosim najprej naloži slovar.

en: Error trying to load the dictionary.
    File corrupted or not supported.
sl: Napaka pri nalaganju slovarja.
    Datoteka poškodovana ali pa ni podprta.

en: Info
sl: Informacije

en: Short Usage Information:
sl: Informacije za trenutno rabo:

en: To start using dictionary, select one from the <b>Dictionaries</b> menu.
sl: Za uporabo slovarja, izberi enega iz <b>Slovarji</b> menija.

en: To install a new dictionary from Internet, select <b>Manage Dictionaries...</b> and choose one from the <b>Download Dictionaries</b> tab.
sl: Za namestitev novega slovarja z interneta, izberi <b>Upravljaj s slovarji...</b> in si poišči enega iz <b>Snemi Slovarje</b> tabele.

en: To install a new dictionary from file, select <b>Install from file...</b> from the <b>Dictionaries</b> menu.
sl: Za namestitev novega slovarja iz datoteke, izberi <b>Namesti iz datoteke...</b> iz <b>Slovarji</b> menuja.

en: The word <b>%s</b> is not found.
sl: Beseda <b>%s</b> ni bila najdena.

en: Babiloo Settings
sl: Babiloo nastavitve

en: Interface Language:
sl: Vmesniški jezik:

en: Case sensitive
sl: Občutljivo na velike in male začetnice

en: AutoComplete
sl: Dokončaj avtomatsko

en: Ignore accents
sl: Prezri naglasna mesta

en: Pronounce words using this command:
sl: Izgovori besede z uporabo tega ukaza:

en: Global settings
sl: Splošne nastavitve

en: Move up
sl: Premakni gor

en: Up
sl: Gor

en: Move down
sl: Premakni dol

en: Down
sl: Dol

en: Show information about dictionary
sl: Prikaži informacijo o slovarju

en: Show info
sl: Prikaži informacijo

en: Installed Dictionaries
sl: Nameščeni Slovarji

en: Download Dictionaries
sl: Snemi slovarje

en: Dictionaries
sl: Slovarji

en: Plugins
sl: Priključki

en: Behavior
sl: Vedenje

en: Pronounce the word
sl: Izgovori besedo

en: Timeout before hide after mouse over
sl: Čas pred skritjem po preletu z miško

en: Don't hide
sl: Ne skrij

en:  seconds
sl:  sekund

en: Show only if modifier pressed
sl: Prikaži le če je modifikator pritisnjen

en: Scan selection
sl: Skeniraj izbor

en: Show if word not found
sl: Prikaži če beseda ni najdena

en: Apperance
sl: Izgled

en: Transparency
sl: Prozornost

en: Default width
sl: Privzeta širina

en: Default height
sl: Privzeta višina

en: Popup window
sl: Nezahtevano okno

en: Preview
sl: Predogled

en: Select element
sl: Izberi element

en: Title
sl: Naslov

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Example
sl: Primer

en: Transcription
sl: Prepis

en: Select font
sl: Izberi pisavo

en: Foreground
sl: Ospredje

en: Background
sl: Ozadje

en: Click to select color
sl: S klikom izberi barvo

en: Select font size
sl: Izberi velikost pisave

en: Bold
sl: Krepko

en: Italic
sl: Ležeče

en: Underline
sl: Podčrtano

en: Size
sl: Velikost

en: Font
sl: Pisava

en: Appearance
sl: Izgled

en: Loading %s...
sl: Nalagam %s...

en: Clear the search box
sl: Počisti polje za iskanje

en: Clear
sl: Počisti

en: Articles
sl: Članki

en: History
sl: Zgodovina

en: Search
sl: Išči

en: &File
sl: &Datoteka

en: &Help
sl: &Pomoč

en: &Settings
sl: &Nastavitve

en: &Quit
sl: &Izhod

en: &About Babiloo
sl: &O Babiloo

en: &Configure Babiloo
sl: &Konfiguriraj Babiloo

en: &Scan
sl: &Skeniraj

en: Install from file...
sl: Namesti iz datoteke...

en: Import
sl: Uvozi

en: Manage Dictionaries...
sl: Upravljaj s Slovarji...

en: Visit HomePage
sl: Obišči Domačo stran

en: Report A Problem
sl: Prijavi Problem

en: Translate This Application...
sl: Prevedi to aplikacijo

en: Alert
sl: Opozorilo

en: The new language will be displayed after restarting the program.
sl: Nov jezik bo prikazan po ponovnem zagonu.

en: Type
sl: Tipkaj

en: Dictionary name
sl: Ime slovarja

en: Total articles
sl: Vsi članki

en: Export dictionary as...
sl: Izvozi slovar kot...
