bum-2.1.0 - en to he translation catalogue (97 entries)

en: Graphical runlevel configuration tool
he: עורך שלבי הרצה גרפי

en: You must run this program as the root user.
he: אתה מוכרח להריץ את התוכנה כמשתמש על

en: A graphical tool to handle runlevels configuration.
he: עורך גרפי להגדרת שלבי הרצה

en: Start or stop services now? 
    (If you answer No, changes will be applied at next boot.)
he: להפעיל או לכבות שירות עכשיו? 
    (אם תענה לא,השינויים ייכנסו לתוקף רק בהפעלה מחדש הבאה של המחשב.)

en: Activate
he: פעיל

en: Description
he: תאור

en: Running
he: רץ

en: Service name
he: שם שירות

en: Single user
he: משתמש יחיד

en: Script name
he: שם תסריט

en: Editing in run level S is not allowed!
he: עריכה בשלב הרצה S אסורה!

en: Playing with rcS.d symlinks is an administration activity requiring deep knowledge of the runlevel system.
he: שינוי הלינקים הסימבולים ב-rcS.d זו פעילות מנהלתית הדורשת ידע מעמיק עם מערכת שלבי ההרצה.

en: Deactivate & apply now
he: נטרל עכשיו

en: Activate & apply now
he: הפעל עכשיו

en: Change start/stop priority
he: שנה עדיפות ריצה החל/עצור

en: Stop now
he: עצור עכשיו

en: Start now
he: התחל עכשיו

en: You must select a script before!
he: אתה מוכרח לבחור תסריט הרצה קודם!

en: Service  stopped.
he: שירות נעצר

en: Failed command execution.
he: הרצת פקודה נכשלה.

en: Service  started.
he: שירות הופעל

en: Another bum is running, or  the file:
he: עורך שלבי הרצה גרפי נוסף פועל, או הקובץ:

en: remains locked!
he: נשאר נעול!

en: Sorry, no information found for this package.
he: סליחה, לא נמצא מידע על החבילה הזו

en: Perform intelligent power management of your system
he: בצע צריכת חשמל חכמה במערכת

en: For laptops, saves power if running on battery
he: למחשבים ניידים, צריכת חשמל מינימלית אם רץ על סוללה

en: Sound Architecture Services
he: שירותים לטיפול בקול

en: Runs system housekeeping chores on specified days
he: מריץ מטלות לשמירת המערכת בימים מוגדרים

en: Web Server
he: שרת רשת

en: New generation Web Server
he: דור חדש של שרת אינטרנט

en: Monitors battery status for some older laptops
he: מנטר פעילות סוללה בשביל מחשבים ניידים ישנים

en: Enables scheduling of jobs
he: אפשר תזמון של עבודות

en: Support for extra formats to run programs
he: תמיכה בפורמטים נוספים להרצת תוכניות

en: Service to get internet domain names
he: שירות לקבל פרטי שמות מתחם

en: Saves messages at boot to a log file
he: שומר הודעות באתחול לקובץ רישום

en: Bluetooth services
he: שירות שן-כחולה

en: Runs system housekeeping chores on specified dates/times
he: מריץ מטלות לשמירת המערכת בתאריכים/זמנים מוגדרים

en: Manages print jobs
he: מנהל עבודות הדפסה

en: Delivers messages between applications
he: מעביר הודעות בין יישומים

en: Update dynamic IP address at DynDNS.org
he: עדכן ip ב-DynDNS.org

en: Configures your system for internet access via a modem
he: מגדיר את המערכת בשביל חיבור לאינטרנט עם מודם

en: Dictionary Server
he: שרת מילון

en: Hard Disk Volume Management
he: ניהול דיסק קשיח

en: Detects changes in files/directories
he: מגלה שינויים בקבצים/תיקיות

en: Mail retrieval and forwarding utility
he: יישום לטיפול בדואר

en: Power and special key management for Toshiba laptops
he: ניהול צריכת חשמל ומפתחות בשביל מחשבים ניידים של טושיבה

en: GNOME Display Manager
he: מנהל תצוגה גנום

en: Tunes hard disk parameters for high performance
he: כונון הדיסק הקשיח לביצועים גבוהים

en: Auto-configures laptop hotkeys
he: מגדיר אוטומטית מקשים חמים במחשב הנייד

en: Detects new devices when plugged in
he: מגלה התקנים חדשים ברגע שמחוברים

en: HP Printing and Imaging System
he: יישום הדפסה ותמונה של HP

en: HP OfficeJet Linux driver
he: מנהל התקן HP OfficeJet

en: Conexant HSF modem management
he: ניהול מודם העובד עם Conexant HSF

en: Tools to configure network services
he: כלים להגדרת שירותי רשת

en: Manager for incoming Internet connections
he: מנהל לחיבורי רשת נכנסים

en: KDE Display Manager
he: מנהל תצוגה KDE

en: Logs important system events
he: רישום ארועי מערכת חשובים

en: Handles physical Hard Disk Volumes in Logical groups
he: ניהול דיסקים קשיחים פיזיים בקבוצות לוגיות

en: Creates special files to interact with hardware
he: יוצר קבצים מיוחדים לתקשור עם החומרה

en: Manages multiple disk devices for fault-tolerance
he: ניהול התקנים מרובי דיסקים בשביל שרידות

en: Fast and stable SQL database server
he: שרת מידע SQL מהיר ויציב

en: Manages your Internet connection
he: מנהל את החיבור שלך לאינטרנט

en: Update the system time using the Internet
he: עדכן את שעון המערכת בעזרת האינטרנט

en: NVIDIA video card management
he: ניהול כרטיס גרפי NVIDIA

en: Manages the insertion/removal of Laptop cards
he: מנהל את ההוצאה/הכנסה של כרטיסי מחשב נייד

en: High performance Mail Server
he: שרת דואר בעל ביצועים גבוהים

en: Controls CPU speed and voltage to save power
he: משגיח על מהירות המעבד והוולטז' על מנת לשמור על צריכת החשמל

en: Manages internet access via a modem
he: נהל חיבורים לאינטרנט דרך מודם

en: Speeds up boot by starting operations early
he: מקצר את תהליך האתחול על-ידי התחלת פעולות מוקדם יותר

en: Fast remote file copy program
he: יישום מהיר להעתקת קבצים מרחוק

en: Share files among computers on a LAN
he: שתף קבצים עם מחשבים ברשת המקומית

en: SmartLink modem management
he: ניהול מודם בעזרת SmartLink

en: Internet WWW proxy server
he: שרת פרוקסי בשביל חיבורים לאינטרנט

en: Allows users securely to log into the machine remotely
he: מאפשר למשתמשים להתחבר בצורה מאובטחת מרחוק למחשב

en: Allows specific users to gain superuser status
he: אפשר למשתמשים מסויימים לקבל סטטוס של משתמש על

en: System Logging Service
he: שירות רישום מערכת

en: Creates new devices when plugged in
he: יוצר התקנים חדשים כאשר מחוברים

en: User bootsplash utility
he: כלי לניהול bootsplash

en: Save/Recover video state
he: שמור/שחזר את מצב הוידאו

en: Web-based remote administration for this computer
he: ניהול המחשב מרחוק בעזרת שרת אינטרנט

en: Graphical utility for managing wi-fi connections
he: תוכנית שירות גרפית לניהול חיבורים אלחוטיים

en: Main Graphical Interface
he: ממשק גרפי ראשי

en: <b>Changes will be applied as soon as you click on OK button.</b>
he: <b>השינויים יחולו ברגע שתלחץ על הכפתור האישור</b>

en: <b>Please wait... loading data...</b>
he: <b>בבקשה המתן... טוען מידע</b>

en: Activate service & apply now
he: הפעל שירות והחל עכשיו

en: Advanced
he: מתקדם

en: Boot-Up Manager
he: מנהל אתחול

en: Deactivate service & apply now
he: נטרל שירותים עכשיו

en: Progress
he: התקדמות

en: Services
he: שירותים

en: Shutdown Priority:
he: עדיפות בשלב הכיבוי

en: Start service now
he: אתחל שירות עכשיו

en: Startup Priority:
he: עדיפות בשלב העלייה

en: Startup and shutdown scripts
he: תסרטי אתחול וכיבוי

en: Stop service now
he: עצור שירות עכשיו

en: Summary
he: סיכום

en: _File
he: קובץ
