bzr-explorer - en to cs translation catalogue (102 entries)

en: Accessories
cs: Příslušenství

en: Introduction
cs: Úvod

en: Clothes
cs: Oblečení

en: Bags
cs: Batohy

en: Wallet
cs: Úschovna

en: Hat
cs: Klobouk

en: &Enable
cs: &Povolit

en: &Disable
cs: &Zakázat

en: &Reload
cs: &Obnovit

en: Clothes found: %(rows)d
cs: Nalezeno oblečení: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
cs: Nalezeny batohy: %(rows)d

en: Directory:
cs: Adresář:

en: Hats found: %(rows)d
cs: Nalezeny klobouky: %(rows)d

en: Installed hats
cs: Nainstalované klobouky

en: Directory
cs: Adresář

en: Selection rules found: %(rows)d
cs: Nalezená pravidla pro výběr: %(rows)d

en: failed to start
cs: spuštění se nezdařilo

en: process crashed
cs: proces zhavaroval

en: process timed out
cs: čas procesu vypršel

en: write error
cs: chyba zápisu

en: read error
cs: chyba čtení

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: Process error: %s
cs: Chyba procesu: %s

en: Prefere&nces...
cs: &Nastavení...

en: &Configure Bazaar Explorer...
cs: &Konfigurovat Bazaar Explorer...

en: &Options...
cs: &Možnosti...

en: Bazaar Explorer &Handbook
cs: &Příručka Bazaar Exploreru

en: &About Bazaar Explorer
cs: &O Bazaar Exploreru

en: E&xit
cs: &Ukončit

en: Bazaar Explorer &Help
cs: &Nápověda pro Bazaar Explorer

en: Toolbar
cs: Nástrojová lišta

en: Toolbox
cs: Nástroje

en: Working Tree
cs: Pracující strom

en: Error
cs: Chyba

en: Restart Required
cs: Vyžadován restart počítače

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
cs: Restartujte prosím Bazaar Explorer aby se tato volba mohla použít.

en: Sorry
cs: Lituji

en: Cannot edit remote file.
cs: Nelze upravovat vzdálený soubor.

en: URL is: %s
cs: URL je: %s

en: Delete Directory
cs: Smazat složku

en: Delete directory %s and all its children?
cs: Smazat složku %s včetně celého obsahu?

en: Delete empty directory %s?
cs: Smazat prázdnou složku %s?

en: Delete Symlink
cs: Smazat symbolický odkaz

en: Delete symlink %s?
cs: Smazat symbolický odkaz %s?

en: Delete File
cs: Smazat soubor

en: Delete file %s?
cs: Smazat soubor %s?

en: New File
cs: Nový soubor

en: Destination directory: %s
cs: Cílový adresář: %s

en: Name of new file:
cs: Název nového souboru:

en: Unable to create file
cs: Nepodařilo se vytvořit soubor

en: New Directory
cs: Nový adresář

en: Name of new directory:
cs: Název nového adresáře:

en: Unable to create directory
cs: Nelze vytvořit adresář

en: Opening %s
cs: Otevírá se %s

en: Unable to open location
cs: Nelze otevřít umístění

en: %s is not a branch, checkout or repository.
cs: %s není větev. získání nebo úložiště.

en: Unable to open
cs: Otevření se nezdařilo.

en: Open Directory
cs: Otevřít složku

en: Open Location
cs: Otevřít umístění

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
cs: Vlož umístění URL, např. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/

en: Options
cs: Možnosti

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Recently Opened
cs: Naposledy otevřené

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Version
cs: Verze

en: Copyright
cs: Autorská práva

en: About %s
cs: O %s

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Behavior
cs: Chování

en: Applications
cs: Aplikace

en: Contents
cs: Obsah

en: Style
cs: Styl

en: Automatically refresh status report
cs: Automaticky obnov stavový report

en: Default
cs: Výchozí

en: Overview
cs: Přehled

en: Add, ignore or delete unversioned items
cs: Přidej, ignoruj nebo smaž neverzované položky

en: &File
cs: &Soubor

en: &Edit
cs: &Upravit

en: &View
cs: &Zobrazit

en: &Start
cs: &Spustit

en: C&ollaborate
cs: Spolupracovat

en: Branches
cs: Větve

en: Repositories
cs: Repozitáře

en: Delete
cs: Smazat

en: Recent History
cs: Nedávná historie

en: Local Changes
cs: Místní změny

en: Fetching ...
cs: Získává se...

en: What would you like to do?
cs: Co si přejete udělat?

en: Location:
cs: Umístění:

en: Select location
cs: Výběr umístění

en: &Yes
cs: &Ano

en: &No
cs: &Ne

en: &Open
cs: &Otevřít

en: Create a new file
cs: Vytvořit nový soubor

en: Create a new folder
cs: Vytvořit nový adresář

en: Filter:
cs: Filtr:

en: Clear the filter
cs: Vyčistit filtr

en: Changed
cs: Změněno

en: Unversioned
cs: Neverzováno

en: Ignored
cs: Ignorováno

en: My Tools
cs: Moje nástroje

en: Skin
cs: Motiv
