bzr-explorer - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Accessories
he: עזרים

en: Introduction
he: הקדמה

en: Clothes
he: ביגוד

en: Bags
he: תיקים

en: Wallet
he: ארנק

en: Hat
he: כובע

en: &Enable
he: ה&פעלה

en: &Disable
he: &נטרול

en: &Reload
he: &רענון

en: Clothes found: %(rows)d
he: בגדים שנמצאו: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
he: תיקים שנמצאו: %(rows)d

en: Directory:
he: תיקייה:

en: Hats found: %(rows)d
he: כובעים שנמצאו: %(rows)d

en: Installed hats
he: כובעים מותקנים

en: Directory
he: תיקייה

en: process crashed
he: התהליך קרס

en: write error
he: שגיאת כתיבה

en: read error
he: שגיאת קריאה

en: unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Prefere&nces...
he: העד&פות

en: &Configure Bazaar Explorer...
he: &הגדרת Bazzar Explorer...

en: &Options...
he: א&פשרויות...

en: &About Bazaar Explorer
he: &על Bazzar Explorer

en: E&xit
he: יצי&אה

en: Toolbox
he: ארגז כלים

en: Working Tree
he: עץ העבודה

en: Open on hosting service
he: פתיחת שירות אירוח

en: Error
he: שגיאה

en: Unable to change to %s - closing page.
he: לא ניתן לשנות ל־%s - סוגר את הדף.
