bzr-explorer - en to nl translation catalogue (386 entries)

en: Accessories
nl: Accessoires

en: Introduction
nl: Introductie

en: Clothes
nl: Kleding

en: Bags
nl: Tassen

en: Wallet
nl: Portefeuille

en: Hat
nl: Hoed

en: &Enable
nl: Inschak&elen

en: &Disable
nl: &Uitschakelen

en: &Reload
nl: &Herladen

en: Clothes found: %(rows)d
nl: Kleren gevonden: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
nl: Tassen gevonden: %(rows)d

en: Directory:
nl: Map:

en: Hats found: %(rows)d
nl: Hoeden gevonden: %(rows)d

en: Installed hats
nl: Aanwezige hoeden

en: Directory
nl: Map

en: Selection rules found: %(rows)d
nl: Keuzeregels gevonden: %(rows)d

en: Hat selection rules
nl: Hoed selectie regels

en: failed to start
nl: kon niet gestart worden

en: process crashed
nl: het programma is onverwachts afgesloten

en: process timed out
nl: moest te lang wachten op het programma

en: write error
nl: schrijffout

en: read error
nl: leesfout

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: Process error: %s
nl: Fout bij het starten van het programma: %s

en: Prefere&nces...
nl: Voorkeure&n...

en: &Configure Bazaar Explorer...
nl: Instellingen voor Bazaar &Explorer...

en: &Options...
nl: &Opties...

en: Bazaar Explorer &Handbook
nl: Bazaar Explorer &Handleiding

en: &About Bazaar Explorer
nl: Over B&azaar Explorer

en: E&xit
nl: &Afsluiten

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Toolbox
nl: Gereedschap

en: Error
nl: Fout

en: Unable to change to %s - closing page.
nl: Kan niet overschakelen naar %s - de pagina wordt gesloten.

en: Hat Available
nl: Hoed Beschikbaar

en: A %(hat)s hat is available but not associated with this location. Would you like to use it when visiting %(path)s?
nl: Een %(hat)s hoed is beschikbaar maar niet geassocieerd met deze locatie. Deze hoed standaard gebruiken voor %(path)s?

en: Restart Required
nl: Herstart vereist

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
nl: Bazaar Explorer moet herstart worden voordat deze voorkeur effect heeft.

en: The hosted web URL for this location is unknown.
nl: De web URL voor deze locatie is onbekend.

en: Cannot edit remote file.
nl: Kan online bestand niet bewerken.

en: URL is: %s
nl: De URL is: %s

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
nl: Het bewerken van "%(path)s" met '%(editor)s' is mislukt.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
nl: Installeer een geschikt programma of stel het juiste programma bij de instellingen in.

en: Delete Directory
nl: Verwijder Directory

en: Delete directory %s and all its children?
nl: Verwijder directory %s en alle onderliggende?

en: Delete empty directory %s?
nl: Lege directory %s verwijderen?

en: Delete Symlink
nl: Verwijder Symlink

en: Delete symlink %s?
nl: Verwijder symlink %s?

en: Delete File
nl: Bestand Verwijderen

en: Delete file %s?
nl: Verwijder bestand %s?

en: New File
nl: Nieuw bestand

en: Destination directory: %s
nl: Doel map: %s

en: Name of new file:
nl: Naam van nieuw bestand:

en: Unable to create file
nl: Het aanmaken van het bestand is mislukt

en: New Directory
nl: Nieuwe map

en: Name of new directory:
nl: Naam van nieuwe map:

en: Unable to create directory
nl: Het maken van een nieuwe map is mislukt

en: Opening %s
nl: %s wordt geopend

en: Unable to open location
nl: Locatie kan niet geopend worden

en: %s is not a branch, checkout or repository.
nl: %s is geen branch, checkout of repository

en: Do you want to open it as a virtual repository, searching for nested locations?
nl: Openen als virtual repository en zoeken naar onderliggende locaties?

en: Unable to open
nl: Kan de volgende locatie niet openen:

en: Open Location
nl: Open Locatie

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
nl: Voer de locatie URL in, bijv. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/

en: Options
nl: Opties

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Recently Opened
nl: Recent geopend

en: Welcome
nl: Welkom

en: Version
nl: Versie

en: About %s
nl: Over %s

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Applications
nl: Programma's

en: Use custom initialize dialog
nl: Gebruik eigen initialisatie venster

en: Use custom branch dialog
nl: Gebruik eigen branch venster

en: Use custom checkout dialog
nl: Gebruik eigen checkout venster

en: Custom Dialogs
nl: Aangepaste dialoogvensters

en: Suite
nl: Verzameling

en: Contents
nl: Inhoud

en: Style
nl: Weergave

en: Location Selector
nl: Locatie Kiezer

en: Show the toolbox on the status view
nl: Toon gereedschap bij status

en: Show the toolbox on the repository view
nl: Toon gereedschap bij repository

en: Show the toolbox on the welcome view
nl: Toon gereedschap bij welkom

en: Language
nl: Taal

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Automatically refresh status report
nl: Overzicht van veranderingen automatisch bijwerken

en: Status View
nl: Statusweergave

en: Default Values in Dialogs
nl: Standaardwaarden in dialoogvensters

en: No parent location defined yet.
nl: Nog geen bovenliggende locatie opgegeven.

en: Not a branch: %s
nl: Geen branch: %s

en: Could not connect to branch: %s
nl: Kan geen verbinding maken met branch %s

en: Revisions in parent branch but not here: %d
nl: Revisies in de bovenliggende branch, maar niet hier: %d

en: All parent branch revisions are present here.
nl: Alle bovenliggende branch revisies bevinden zich hier.

en: Revisions here but not in parent branch: %d
nl: Revisies die zich hier bevinden, maar niet in de bovenliggende branch: %d

en: All revisions present in parent branch.
nl: Alle revisies bevinden zich in de bovenliggende branch.

en: No revisions in log.
nl: Log bevat geen revisies.

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: English
nl: Engels

en: English (Australia)
nl: Engels (Australië)

en: English (Canada)
nl: Engels (Canada)

en: English (United Kingdom)
nl: Engels (Verenigd Koninkrijk)

en: Spanish
nl: Spaans

en: Estonian
nl: Estisch

en: Finnish
nl: Fins

en: French
nl: Frans

en: Galician
nl: Galicisch

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Lao
nl: Laotiaans

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Occitan (post 1500)
nl: Occitaans (na 1500)

en: Polish
nl: Pools

en: Brazilian Portuguese
nl: Braziliaans-Portugees

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Serbian
nl: Servisch

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional)
nl: Chinees (Traditioneel)

en: Default
nl: Standaard

en: Repository
nl: Softwarebron

en: Repository Overview
nl: Repository Overzicht

en: Overview
nl: Overzicht

en: Locations
nl: Locaties

en: What's next?
nl: Wat is de volgende stap?

en: Working tree differs from revision %s.
nl: Working tree verschilt van revisie %s.

en: Working tree is up to date at revision %s.
nl: Working tree is up to date met revisie %s.

en: This branch has no working tree. Last revision is %s.
nl: Deze branch heeft geen working tree. De laaste revisie is %s.

en: Add, ignore or delete unversioned items
nl: Toevoegen, negeren of verwijderen van bestanden zonder versies

en: Add Tool
nl: Gereedschap toevoegen

en: Bazaar Command
nl: Bazaar opdracht

en: Web Link
nl: Webkoppeling

en: Local Application
nl: Lokaal programma

en: Title
nl: Titel

en: Command
nl: Opdracht

en: Icon
nl: Pictogram

en: MainWindow
nl: Hoofdvenster

en: &File
nl: &Bestand

en: Open &Recent
nl: &Recent geopend

en: &Edit
nl: B&ewerken

en: &View
nl: B&eeld

en: &Bazaar
nl: Ba&zaar

en: C&ollaborate
nl: S&amenwerken

en: E&xplore
nl: &Verkennen

en: &Work
nl: &Acties

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Configuration
nl: &Configuratie

en: Ignores
nl: Genegeerde bestanden

en: &Tools
nl: &Gereedschap

en: Book&marks
nl: B&ladwijzers

en: &Quit
nl: &Afsluiten

en: Exit Bazaar Explorer
nl: Verlaat Bazaar Explorer

en: Cu&t
nl: &Knippen

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: &Contents
nl: &Inhoud

en: User documentation
nl: Gebruikersdocumentatie

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
nl: Toon gebruikersdocumentatie voor Bazaar Explorer

en: Report a Problem...
nl: Meld een probleem...

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
nl: Meld een probleem in Bazaar Explorer

en: &User Configuration
nl: Instellingen voor de Gebr&uiker

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Edit user-specific configuration settings
nl: Bewerk gebruiker-specifieke configuratie

en: &User Ignores
nl: Genegeerde Bestanden voor deze Gebr&uiker

en: Edit user-specific patterns used to ignore unimportant files
nl: Bewerk de regels die bepalen welke onbelangrijke bestanden genegeerd worden voor de huidige gebruiker

en: &Rules
nl: &Regels

en: Edit rules for end-of-line conversions, keywords, etc
nl: Bewerk regels voor het omzetten van regeleindes, sleutelwoorden, etc

en: &Locations
nl: &Locaties

en: Edit settings that apply to branches under locations
nl: Bewerk instellingen die van toepassing zijn op alle branches onder bepaalde locaties

en: Cre&dentials
nl: L&ogingegevens

en: Edit settings used for logging on to remote locations
nl: Bewerk instellingen met betrekking tot vebinden naar online locaties

en: &Add Items...
nl: &Items Toevoegen...

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Items
nl: Items toevoegen

en: Add files to the list of those being tracked
nl: Voeg bestanden toe aan de lijst van bijgehouden bestanden

en: &Show Differences
nl: &Toon verschillen

en: Show Differences
nl: Verschillen Tonen

en: Show differences that will be committed
nl: Verschillen tonen die meegaan in de commit

en: &Commit Content...
nl: &Commit Inhoud

en: Commit Content
nl: Commit Inhoud

en: &Toolbar
nl: Wer&kbalk

en: Show/hide toolbar
nl: Toon/verberg werkbalk

en: Status &Bar
nl: Statusbalk

en: Show/hide status bar
nl: Toon/verberg statusbalk

en: &Paste
nl: &Plakken

en: I&nitialize...
nl: I&nitialiseer...

en: Initialize
nl: Initialiseer

en: Create a new branch or repository
nl: Maak een nieuwe branch of repository

en: &Branch...
nl: B&ranch

en: Clone a branch creating a new one
nl: Creëer een nieuwe branch door te klonen

en: Checkout a branch creating just a working tree
nl: Checkout a branch

en: &Browse Items
nl: Door items &bladeren

en: Browse
nl: Bladeren

en: Browse Items
nl: Door items bladeren...

en: Browse files, directories, etc. in a branch
nl: Door bestanden, mappen, etc. in een branch bladeren

en: &Log History
nl: Geschiedenis &Log

en: Log History
nl: Geschiedenis Log

en: Browse revisions in the history log
nl: Door revisies in geschiedenis log bladeren

en: &Annotate File
nl: Bestanden &Annoteren

en: Annotate
nl: Annoteren

en: Annotate File
nl: Bestand Annoteren

en: Show who changed what when in a file
nl: Toon door wie en wanneer de aanpassingen in een bestand gemaakt zijn

en: Location &Information
nl: &Locatiegegevens

en: Location Information
nl: Locatiegegevens

en: Show information about a location
nl: Toon locatiegegevens

en: &System Information
nl: Systeeminformatie

en: System Info
nl: Systeeminformatie

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: Show information about your Bazaar installation
nl: Toon informatie over jouw Bazaar installatie

en: &Send New Revisions...
nl: &Verzend Nieuwe Revisies...

en: Send
nl: Verzend

en: Send New Revisions
nl: Verzend Nieuwe Revisies

en: Send changes (vs parent branch) to a mail address or file
nl: Verzend aanpassingen (tov bovenliggende branch) naar een emailadres of een bestand

en: &Push New Revisions...
nl: &Push Nieuwe Revisies..

en: Push New Revisions
nl: Push Nieuwe Revisies

en: Push new revisions to another branch making it a mirror of this one
nl: Push nieuwe revisies naar een andere branch, waardoor deze een kloon wordt van de huidige

en: Pu&ll New Revisions...
nl: Pu&ll Nieuwe Revisies...

en: Pull New Revisions
nl: Pull Nieuwe Revisies

en: Pull new revisions from another branch making this branch a mirror of it
nl: Pull nieuwe revisies vanuit een andere branch, waardoor de huidige branch hier een kloon van wordt

en: &Merge Changes...
nl: Aanpassingen &Samenvoegen...

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merge Changes
nl: Aanpassingen Samenvoegen

en: Merge changes from another branch into this one
nl: Aanpassingen in een andere branch  samenvoegen met de huidige branch

en: Update branch and working tree, merging if necessary
nl: Update branch en working tree en voeg deze samen wanneer nodig

en: E&xport...
nl: E&xporteren...

en: Export
nl: Exporteren

en: Export a snapshot to a directory or archive
nl: Een snapshot naar een map of archief exporteren

en: &Move/Rename Item
nl: &Verplaats/hernoem Item

en: Rename an item
nl: Hernoem een Item

en: &Remove/Unversion Item
nl: &Verwijder/unversion Item

en: Delete an item
nl: Verwijder Item

en: Switch a checkout to another branch
nl: Switch een checkout naar een andere branch

en: Change working tree content to an earlier revision
nl: Verander de inhoud van de working tree naar een eerdere revisie

en: &Uncommit Revisions...
nl: &Uncommit Revisies...

en: Move branch tip to an earlier revision
nl: Verplaats branch tip naar een eerdere revisie

en: She&lve Changes...
nl: She&lve Aanpassingen...

en: Select changes in the working tree to be put to one side
nl: Bepaal welke veranderingen in de working tree even aan de kant gelegd moeten worden.

en: Unsh&elve Changes...
nl: Unsh&elve Aanpassingen...

en: Merge shelved changes back into the working tree
nl: Haal veranderingen die aan de kant gelegd zijn terug.

en: &Filter View...
nl: Beeld &filteren...

en: View
nl: Beeld

en: Change the mask applied to working tree operations
nl: Verander het masker op operaties op de working tree.

en: Create, delete or move a tag
nl: Creëer, verwijder of verplaats een tag

en: A&ll Commands...
nl: A&lle Commando's...

en: All
nl: Alles

en: Run an arbitrary Bazaar command
nl: Voer een willekeurige Bazaaropdracht uit

en: S&ystem Log
nl: S&ysteem Log

en: &Select All
nl: Alles &selecteren

en: I&mport...
nl: I&mporteren...

en: Create new branches from external content
nl: Creëer nieuwe branches van externe inhoud

en: Translate This Application...
nl: Vertaal dit programma...

en: Translate
nl: Vertalen

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
nl: Ga naar de Launchpad website en help dit programma te vertalen

en: Get Help Online...
nl: Online-hulp...

en: Ask
nl: Vraag

en: Connect to the Launchpad website for online help
nl: Ga naar de Launchpad website voor online hulp

en: &About
nl: &Over

en: Show version and copyright information
nl: Toon versie en copyright informatie

en: Show and manage Bazaar plug-ins
nl: Toon en beheer Bazaar plug-ins

en: &Open...
nl: &Openen...

en: Open
nl: Openen

en: Open a directory (local location)
nl: Openen van een een locale map

en: &Find...
nl: &Zoeken...

en: Find revisions matching certain conditions
nl: Geavanceerd zoeken naar revisies

en: Tune the appearance and behavior of Bazaar Explorer
nl: Stel de look and feel van Bazaar Explorer in

en: &Close
nl: &Sluiten

en: Close the current location
nl: Huidige locatie sluiten

en: &Refresh
nl: Ve&rnieuwen

en: Refresh the information displayed
nl: Vernieuw de getoonde informatie

en: Open &Location...
nl: &Locatie Openen...

en: Open a location by entering a URL
nl: Locatie openen via URL

en: &Diagnostic Mode
nl: &Diagnostische Mode

en: Enable/disable diagnostic mode to assist debugging problems
nl: Diagnostische mode in-/uitschakelen voor ondersteuning bij het debuggen van problemen

en: Bind/unbind branch to another, enabling/disabling lockstep commits
nl: Bind/unbind branch aan een andere branch, in-/uitschakelen van lockstep commits

en: Resolve &Conflicts...
nl: &Conflicten Oplossen

en: View and resolve conflicts in the working tree
nl: Bekijken en oplossen van conflicten in de working tree

en: &Branch Configuration
nl: &Branch configuratie

en: Edit branch-specific configuration settings
nl: Aanpassen van branche specifieke configuratie

en: &Ignores
nl: Ge&negeerde bestanden

en: Edit patterns used to ignore unimportant files (this branch)
nl: Bewerk de regels die bepalen welke onbelangrijke bestanden genegeerd worden binnen deze branch

en: &Bookmark This Location
nl: &Bladwijzer aanmaken voor deze locatie

en: Bookmark This
nl: Maak dit een &Bladwijzer

en: Remember this location as a bookmark
nl: Bewaar deze locatie als een bladwijzer

en: Edit &My Bookmarks
nl: &Mijn Bladwijzers Bewerken

en: Organize and delete bookmarks
nl: Mijn bladwijzers organiseren en verwijderen

en: &Refresh Bookmarks
nl: Bookmarks &Vernieuwen

en: Refresh Bookmarks
nl: Bookmarks Vernieuwen

en: Reload bookmarks from disk
nl: Bladwijzers opnieuw inladen

en: Explore
nl: Verkennen

en: Work
nl: Acties

en: Show/hide working tree browser
nl: Toon/verberg working tree bladervenster

en: Edit &My Tools
nl: Bewerk &Mijn Gereedschap

en: Organize and delete tools
nl: Beheer gereedschap

en: &Refresh Tools
nl: &Verniew Gereedschap

en: Reload tools from disk
nl: Gereedschap opnieuw inladen

en: &Edit Hat-specific Tools
nl: B&ewerk Gereedschappen per Pet

en: Organise and delete tools related to the current hat
nl: Stel gereedschappen met betrekking tot de huidige pet in

en: &Edit Hat-specific Bookmarks
nl: B&ewerk Bladwijzers per Pet

en: Organise and delete bookmarks related to the current hat
nl: Stel bladwijzers met betrekking tot de huidige pet in

en: &Welcome
nl: &Welkom

en: Open the welcome panel
nl: Toon het welkomstvenster

en: Collaborate
nl: Interactie

en: &Working Tree Ignores
nl: Genegeerde Bestanden in &working tree

en: Edit tree-specific patterns used to ignore unimportant files
nl: Bewerk de regels die bepalen welke onbelangrijke bestanden genegeerd worden voor deze working tree

en: T&oolbox
nl: Gereedschappen

en: &Add Tool
nl: Gereedschap toevoegen

en: Add a tool
nl: Voeg een gereedschap toe

en: Add a tool to your toolset
nl: Voeg een gereedschap toe

en: &Accessories...
nl: &Accessoires...

en: Manage extensions to Bazaar Explorer
nl: Beheer Bazaar explorer extensies

en: Show filter bar
nl: Filterbalk tonen

en: &Manage
nl: &Beheren

en: Delete
nl: Verwijder

en: Locations found below this repository: %(rows)d
nl: Locaties gevonden onder dit repository: %(rows)d

en: Branches found below this repository: %(rows)d
nl: Branches gevonden onder dit repository: %(rows)d

en: Bound branches found below this repository: %(rows)d
nl: Bound branches gevonden onder dit repository: %(rows)d

en: Checkouts found below this repository: %(rows)d
nl: Checkouts gevonden onder dit repository: %(rows)d

en: Repositories found below this repository: %(rows)d
nl: Repositories gevonden onder dit repository: %(rows)d

en: Locations found below this virtual repository: %(rows)d
nl: Locaties gevonden in dit virtual repository: %(rows)d

en: Branches found below this virtual repository: %(rows)d
nl: Branches gevonden in dit virtual repository: %(rows)d

en: Bound branches found below this virtual repository: %(rows)d
nl: Bound branches gevonden in dit virtual repository: %(rows)d

en: Checkouts found below this virtual repository: %(rows)d
nl: Checkouts gevonden in dit virtual repository: %(rows)d

en: Repositories found below this virtual repository: %(rows)d
nl: Repositories gevonden in dit virtual repository: %(rows)d

en: Recent History
nl: Recente Geschiedenis

en: Local Changes
nl: Locale Aanpassingen

en: Missing Revisions
nl: Missende Revisies

en: No details
nl: Geen details

en: This location cannot be opened. It may have been deleted. Please refresh this page.
nl: Deze locatie kan niet geopend worden. Wellicht is deze verwijderd. Vernieuw de pagina.

en: Fetching ...
nl: Ophalen...

en: Fetching recent history
nl: Recente geschiedenis ophalen

en: Fetching local changes
nl: Locale aanpassingen ophalen

en: Fetching missing revisions
nl: Ophalen van missende revisies

en: Submit delta
nl: Verschillen versturen

en: 
    <p>Configure your identity and preferred text editor using the
    %(Configuration)s action. The settings configured here apply to
    all Bazaar programs, including the command line tool (bzr).</p>
    <p>Use the %(Preferences)s action to personalize Bazaar Explorer.
    The settings configured here only apply to this application.</p>
nl: 
    <p>Stel je naam en tekst editor in met het %(Configuration)s 
    commando. Deze instellingen gelden voor alle Bazaar 
    programma's, dus ook voor het command line bzr.</p>
    <p>Gebruik het %(Preferences)s commando om Bazaar Explorer 
    aan te passen aan je eigen voorkeuren.</p>

en: 
    <p>Fetch a copy of a project using the %(Branch)s action.
    A branch requires a little more disk space than a checkout but
    operations are faster and you can work offline.</p>
    
    <p>To fetch just a snapshot of a project, use the %(Checkout)s action.
    A checkout is useful for in-house development where you have
    reliable and high speed network access to the server.
    If in doubt, use %(Branch)s instead of %(Checkout)s.</p>
    
    <p>See also: <a href="help bound-branches">bound branches</a>.</p>
nl: 
    Haal een kopie van een project op met het %(Branch)s commando.
    Een branch heeft wat meer schijfruimte nodig dan een checkout, 
    maar het werkt sneller en je kan ook offline werken.</p>
    
    <p>Gebruik het %(Checkout)s commando om alleen de laatste versie van een project op te halen.
    Een checkout is handig als je een goede verbinding hebt met een centrale server.
    Bij twijfel, kies %(Branch)s in plaats van %(Checkout)s.</p>
    
    <p>Zie ook: <a href="help bound-branches">bound branches</a>.</p>

en: 
    <p>To begin a new project from scratch, use the %(Initialize)s action.</p>
    <p>To migrate a project from another tool, see the
    <a href="help migration">Data Migration Guide</a>.
nl: 
    <p>Kies het %(Initialize)s commando om een heel nieuw project te beginnen.</p>
    <p>Om van een project dat een ander programma voor versiebeheer gebruikt 
    over te stappen, zie <a href="help migration">Data Migration Guide</a>. (in het Engels)</p>

en: What would you like to do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Setup and personalize Bazaar
nl: Bazaar instellen en aanpassen aan je persoonlijke voorkeur

en: Get project source from elsewhere
nl: Haal een project ergens anders vandaan

en: Start a new project
nl: Begin een nieuw project

en: Open an existing location
nl: Open een bestaand project

en: Location:
nl: Locatie:

en: Select location
nl: Selecteer locatie

en: For more information about each model, see the tooltip.
nl: Voor meer informatie over een type, zie de tooltip.

en: 2.0 default
nl: 2.0 standaard

en: 1.x default
nl: 1.x standaard

en: Other
nl: Anders

en: Format
nl: Indeling

en: Create parent directories of location, if required
nl: Maak bovenliggende mappen aan, indien nodig

en: The destination is outside a shared repository. Would you like to initialize one now? This is generally recommended.
nl: De doellocatie is buiten een gedeeld repository. Wilt u er nu een aanmaken? Dit is aanbevolen.

en: &Yes
nl: &Ja

en: &No
nl: &Nee

en: No working tree
nl: Geen working tree aanwezig

en: &Open
nl: &Openen

en: Open selected item
nl: Open geselcteerd item

en: Edit selected item
nl: Bewerk geselecteerd item

en: Open file manager on folder
nl: Open verkenner in map

en: &New File
nl: &Nieuw bestand

en: Create a new file
nl: Maak een nieuw bestand aan

en: New &Folder
nl: Nieuwe &map

en: Create a new folder
nl: Maak een nieuwe map aan

en: &Collapse
nl: &Inklappen

en: Fully collapse tree
nl: Alles inklappen

en: &Expand
nl: &Uitklappen

en: Fully expand tree
nl: Alles uitvouwen

en: Clear the filter
nl: Het filter wissen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Versioned
nl: Versie bijgehouden

en: Unversioned
nl: Zonder versie

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Unignored
nl: Niet genegeerd

en: My Tools
nl: Mijn gereedschappen

en: Skin
nl: Thema

en: My
nl: Mijn
