bzr-explorer - en to pl translation catalogue (364 entries)

en: Accessories
pl: Akcesoria

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Clothes
pl: Stroje

en: Bags
pl: Torby

en: Wallet
pl: Portfel

en: Hat
pl: Kapelusz

en: &Enable
pl: &Włącz

en: &Disable
pl: &Wyłącz

en: &Reload
pl: Wczytaj &ponownie

en: Clothes found: %(rows)d
pl: Znalezione stroje: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
pl: Znalezione torby: %(rows)d

en: Directory:
pl: Katalog:

en: Hats found: %(rows)d
pl: Znalezione kapelusze: %(rows)d

en: Installed hats
pl: Zainstalowane kapelusze

en: Directory
pl: Katalog

en: Selection rules found: %(rows)d
pl: Znalezione reguły wyboru: %(rows)d

en: Hat selection rules
pl: Reguły wyboru kapeluszy

en: failed to start
pl: nie udało się uruchomić

en: process crashed
pl: proces został niespodziewanie zatrzymany

en: process timed out
pl: proces przekroczył limit czasu

en: write error
pl: błąd zapisu

en: read error
pl: błąd odczytu

en: unknown error
pl: nieznany błąd

en: Process error: %s
pl: Błąd procesu: %s

en: Prefere&nces...
pl: Prefere&ncje

en: &Configure Bazaar Explorer...
pl: &Konfiguruj Bazaar Explorer...

en: &Options...
pl: &Opcje...

en: Bazaar Explorer &Handbook
pl: &Podręcznik Bazaar Explorer

en: &About Bazaar Explorer
pl: &O programie

en: E&xit
pl: &Zakończ

en: Bazaar Explorer &Help
pl: &Pomoc Bazaar Explorer

en: Toolbar
pl: Pasek narzędziowy

en: Toolbox
pl: Przybornik

en: Working Tree
pl: Drzewo robocze

en: Open on hosting service
pl: Otwórz w usłudze hostingowej

en: Error
pl: Błąd

en: Unable to change to %s - closing page.
pl: Nie można zmienić na %s - zamykam stronę.

en: Hat Available
pl: Kapelusz dostępny

en: A %(hat)s hat is available but not associated with this location. Would you like to use it when visiting %(path)s?
pl: Kapelusz %(hat)s jest dostępny ale nie związany z tą lokalizacją. Czy chcesz go używać w %(path)s?

en: Restart Required
pl: Wymagane jest ponowne uruchomienie

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
pl: Proszę uruchomić Bazaar Explorer ponownie, by ta opcja weszła w życie.

en: Sorry
pl: Niestety

en: The hosted web URL for this location is unknown.
pl: URL sieciowy dla tej lokalizacji jest nieznany.

en: Could not locate "bzr.exe".
pl: Nie można odnaleźć "bzr.exe".

en: Could not locate "bzr" script.
pl: Nie można odnaleźć skryptu "bzr".

en: Cannot edit remote file.
pl: Nie można edytować zdalnego pliku.

en: URL is: %s
pl: URL to: %s

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
pl: Nie udało się edytować '%(path)s', używając '%(editor)s'.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
pl: Być może powinieneś zainstalować właściwą aplikację lub zmienić ustawiony edytor.

en: Delete Directory
pl: Usuń katalog

en: Delete directory %s and all its children?
pl: Usunąć katalog %s i katalogi podrzędne?

en: Delete empty directory %s?
pl: Usunąć pusty katalog %s?

en: Delete Symlink
pl: Usuń dowiązanie

en: Delete symlink %s?
pl: Usunąć dowiązanie %s?

en: Delete File
pl: Usuń plik

en: Delete file %s?
pl: Usunąć plik %s?

en: New File
pl: Nowy plik

en: Destination directory: %s
pl: Katalog docelowy: %s

en: Name of new file:
pl: Nazwa nowego pliku:

en: Unable to create file
pl: Nie można utworzyć pliku

en: New Directory
pl: Nowy katalog

en: Name of new directory:
pl: Nazwa nowego katalogu:

en: Unable to create directory
pl: Nie można utworzyć katalogu

en: Opening %s
pl: Otwieranie %s

en: Unable to open location
pl: Nie można otworzyć lokalizacji

en: Do you want to open it as a virtual repository, searching for nested locations?
pl: Czy chcesz to otworzyć jako wirtualne repozytorium z uwzględnieniem lokalizacji zagnieżdżonych?

en: Unable to open
pl: Nie można otworzyć

en: Open Directory
pl: Otwórz katalog

en: Open Location
pl: Otwórz lokalizację

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
pl: Proszę wprowadzić URL lokalizacji, np. lp:bzr, http://przykład.pl/mój.bzr/

en: Options
pl: Ustawienia

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Recently Opened
pl: Ostatnio otwierane

en: Welcome
pl: Witamy

en: Version
pl: Wersja

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: About %s
pl: O programie %s

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Applications
pl: Programy

en: Use custom initialize dialog
pl: Użyj innego okna inicjalizacji

en: Use custom branch dialog
pl: Użyj innego okna gałęzi

en: Use custom checkout dialog
pl: Uzyj własnego okna pobierania

en: Custom Dialogs
pl: Własne okna dialogowe

en: Open terminal shell for 'All commands'
pl: Otwórz powłokę terminala dla "Wszystkie polecenia"

en: Suite
pl: Zestaw

en: Contents
pl: Zawartość

en: Style
pl: Styl

en: Location Selector
pl: Wybór lokalizacji

en: Show the toolbox on the repository view
pl: Pokaż przybornik w widoku repozytorium

en: User Interface
pl: Interfejs Użytkownika

en: Edit items in Working Tree browser by default
pl: Domyślnie modyfikuj pozycje w przeglądarce Drzewa roboczego

en: Automatically refresh status report
pl: Automatycznie odświeżaj raport nt. statusu

en: Default Values in Dialogs
pl: Domyślne wartości w Oknach dialogowych

en: Delete files and directories to trash
pl: Przenieś pliki i katalogi do kosza

en: No parent location defined yet.
pl: Brak zdefiniowanej lokalizacji nadrzędnej

en: Not a branch: %s
pl: Nie jest gałęzią: %s

en: Could not connect to branch: %s
pl: Nie można połączyć sie z gałęzią %s

en: Revisions in parent branch but not here: %d
pl: Rewizje istniejące w nadrzędnej gałezi, ale nie w aktualnej: %d

en: All parent branch revisions are present here.
pl: Wszystkie rewizje z nadrzędnej gałęzi są obecje w aktualnej.

en: Revisions here but not in parent branch: %d
pl: Rewizje obecje w aktualnej gałezi, ale nie w nadrzędnej: %d

en: All revisions present in parent branch.
pl: Wszystkie rewizje obecne w nadrzędnej gałezi

en: No revisions in log.
pl: Brak rewizji w dzienniku.

en: Arabic
pl: arabski

en: Catalan
pl: kataloński

en: Czech
pl: czeski

en: Danish
pl: duński

en: German
pl: niemiecki

en: Greek
pl: grecki

en: English
pl: Angielski

en: English (Australia)
pl: Angielski (Australia)

en: English (Canada)
pl: Angielski (Kanada)

en: English (United Kingdom)
pl: Angielski (Wielka Brytania)

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Estonian
pl: Estoński

en: Finnish
pl: Fiński

en: French
pl: Francuski

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: indonezyjski

en: Italian
pl: włoski

en: Japanese
pl: japoński

en: Lao
pl: laotański

en: Lithuanian
pl: litewski

en: Dutch
pl: holenderski

en: Occitan (post 1500)
pl: okcytański (po 1500)

en: Polish
pl: polski

en: Portuguese
pl: portugalski

en: Brazilian Portuguese
pl: portugalski (Brazylia)

en: Russian
pl: rosyjski

en: Slovak
pl: słowacki

en: Slovenian
pl: słoweński

en: Serbian
pl: serbski

en: Swedish
pl: szwedzki

en: Thai
pl: tajski

en: Turkish
pl: turecki

en: Ukrainian
pl: ukraiński

en: Chinese (Simplified)
pl: chiński (uproszczony)

en: Chinese (Traditional)
pl: chiński (Tradycyjny)

en: Default
pl: Domyślny

en: Repository
pl: Repozytorium

en: Working Tree Status
pl: Status drzewa roboczego

en: Working Tree Status (Commit Preview)
pl: Status drzewa roboczego (podgląd zmien przed zatwierdzeniem)

en: Repository Overview
pl: Przegląd repozytorium

en: Overview
pl: Przegląd

en: Locations
pl: Miejsca

en: What's next?
pl: Do dalej?

en: Working tree differs from revision %s.
pl: Drzewo robocze różni się od wersji %s

en: Working tree is up to date at revision %s.
pl: Drzewo robocze jest w zgodzie z wersją %s

en: This branch has no working tree. Last revision is %s.
pl: Ta gałąź nie ma drzewa roboczego. Ostatnia zmiana %s

en: Add, ignore or delete unversioned items
pl: Dodaj, ignoruj lub usuń elementy nie podlegające wersjonowaniu

en: Add Tool
pl: Dodaj narzędzie

en: Bazaar Command
pl: Komenda bazaar

en: Web Link
pl: Odnośnik

en: Local Application
pl: Aplikacja lokalna

en: Shell Command
pl: Polecenie powłoki

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Command
pl: Komenda

en: Icon
pl: Ikona

en: MainWindow
pl: Okno główne

en: &File
pl: &Plik

en: Open &Recent
pl: Otwórz osta

en: &Edit
pl: &Edycja

en: &View
pl: &Widok

en: C&ollaborate
pl: Współ&twórz

en: E&xplore
pl: Prze&glądaj

en: &Work
pl: &Praca

en: &Settings
pl: &Ustawienia

en: &Configuration
pl: &Konfiguracja

en: Ignores
pl: Elementy ignorowane

en: &Tools
pl: &Narzędzia

en: &Help
pl: &Pomoc

en: Book&marks
pl: Zakła&dki

en: &Quit
pl: &Zakończ

en: Exit Bazaar Explorer
pl: Wyjdź z Bazaar Explorer

en: Cu&t
pl: &Wytnij

en: &Copy
pl: &Kopiuj

en: &Contents
pl: Spis treś&ci

en: Help
pl: Pomoc

en: User documentation
pl: Dokumentacja dla użytkownika

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
pl: Pokazuje dokumentację dla użytkowników Bazaar Explorer

en: Report a Problem...
pl: Zgłoś problem...

en: Bug
pl: Błąd

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
pl: Zgłoś problem znaleniony  w Bazaar Explorer

en: &User Configuration
pl: Konfiguracja &użytkownika

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Edit user-specific configuration settings
pl: Zmień ustawienia dotyczące użytkownika

en: &User Ignores
pl: Elementy ignorowane

en: Edit user-specific patterns used to ignore unimportant files
pl: Edytuj specyficzne dla użytkownika wzorce elementów ignorowane

en: &Rules
pl: &Reguły

en: Edit rules for end-of-line conversions, keywords, etc
pl: Edytuj reguły dla zamiany znaków końca linii, słów kluczowych, etc

en: &Locations
pl: &Lokacja

en: Cre&dentials
pl: Dane uwierzytelnienia

en: Edit settings used for logging on to remote locations
pl: Edytuj ustawienia odpowiedzialne za logowanie do zdalnych lokalizacji

en: &Add Items...
pl: &Dodaj elementy...

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Items
pl: Dodaj elementy

en: Add files to the list of those being tracked
pl: Dodaj elementy do listy śledzonych

en: &Show Differences
pl: Pokaż &różnice

en: Diff
pl: Różnice

en: Show Differences
pl: Pokaż różnice

en: Show differences that will be committed
pl: Pokaż różnice które będą przesłane

en: &Commit Content...
pl: Zatwierdź zmiany

en: Commit
pl: Zatwierdź

en: Commit Content
pl: Prześlij zmiany

en: &Toolbar
pl: &Pasek narzędzi

en: Show/hide toolbar
pl: Pokaż/ukryj pasek narzędzi

en: Status &Bar
pl: Pase&k statusu

en: Show/hide status bar
pl: Pokaż/ukryj pasek statusu

en: &Paste
pl: &Wklej

en: I&nitialize...
pl: I&nicjalizuj

en: Initialize
pl: Inicjalizuj

en: Create a new branch or repository
pl: Stwórz nową gałąź lub repozytorium

en: &Branch...
pl: &Gałąź...

en: Branch
pl: Gałąź

en: &Checkout...
pl: &Pobierz

en: Checkout
pl: Pobierz

en: &Browse Items
pl: &Przeglądaj pozycje

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Browse Items
pl: przeglądaj pozycje

en: Browse files, directories, etc. in a branch
pl: Przeglądaj pliki, katalogi, itd. w gałęzi

en: &Log History
pl: &Historia zmian

en: Log
pl: Dziennik

en: Log History
pl: Historia zmian

en: Browse revisions in the history log
pl: przeglądaj rewizje w historii zmian

en: Annotate
pl: Objaśnienie

en: Info
pl: Informacje

en: Location Information
pl: Informacje o adresie

en: Show information about a location
pl: Pokaż informację o lokalizacji

en: &System Information
pl: &Informacje o systemie

en: System Info
pl: Informacje o systemie

en: System Information
pl: Informacja o systemie

en: Show information about your Bazaar installation
pl: Pokaż informacje o instalacji Bazaar

en: Send
pl: Wyślij

en: Send New Revisions
pl: Wyślij nową rewizje

en: &Push New Revisions...
pl: &Popchnij nową rewizje

en: Push
pl: Pobierz

en: Push New Revisions
pl: Pobierz nową rewizje

en: Push new revisions to another branch making it a mirror of this one
pl: Pobierz nową rewizje do innej gałęzi ,tworząc z niej lustrzaną gałąź

en: Pull
pl: Wyciągnij

en: Pull New Revisions
pl: Wyciągnij nowe rewizje

en: &Merge Changes...
pl: &Połącz zmiany

en: Merge
pl: Scal

en: Merge Changes
pl: Połącz zmiany

en: &Update Working Tree...
pl: &Aktualizuj drzewo robocze...

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update Working Tree
pl: Aktualizuj drzewo robocze

en: E&xport...
pl: E&ksportuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Rename an item
pl: Zmień nazwę elementu

en: Delete an item
pl: Usuń element

en: Switch
pl: Przełącz

en: Revert
pl: Przywróć

en: &Uncommit Revisions...
pl: &Wycofaj rewizje

en: Uncommit
pl: Wycofaj

en: &Filter View...
pl: &Filtruj widok

en: View
pl: Widok

en: Create, delete or move a tag
pl: Stwórz, usuń lub przenieś tag

en: A&ll Commands...
pl: &Wszystkie polecenia

en: All
pl: Wszystkie

en: Run an arbitrary Bazaar command
pl: Uruchom dowolną komendę Bazaar

en: &Select All
pl: &Zaznacz wszystko

en: I&mport...
pl: I&mportuj...

en: Translate This Application...
pl: Przetłumacz Ten Program...

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Get Help Online...
pl: Uzyskaj pomoc w sieci...

en: Ask
pl: Zapytaj

en: &About
pl: &O programie

en: Show version and copyright information
pl: Pokaż wersję i informacje o prawach autorskich

en: &Plug-ins
pl: &Wtyczki

en: &Open...
pl: &Otwórz...

en: Open
pl: Otwórz

en: Open a directory (local location)
pl: Otwórz katalog (lokalna lokalizacja)

en: &Find...
pl: &Znajdź

en: Find revisions matching certain conditions
pl: Znajdź rewizje pasujące do określonych warunków

en: Tune the appearance and behavior of Bazaar Explorer
pl: Zarządzaj wyglądem i zachowaniem Bazaar Explorer

en: &Close
pl: &Zamknij

en: Close the current location
pl: Zamknij bieżącą lokalizacje

en: &Refresh
pl: &Odśwież

en: Refresh the information displayed
pl: Odśwież wyświetlane infromacje

en: Open &Location...
pl: Otwórz &położenie

en: Open URL
pl: Otwórz URL

en: Open a location by entering a URL
pl: Otwórz położenie wpisując adres URL

en: &Diagnostic Mode
pl: Tryb &diagnostyczny

en: Resolve &Conflicts...
pl: Rozwiąż &konflikty...

en: View and resolve conflicts in the working tree
pl: Przejrzyj i rozwiąż konflikty w drzewie roboczym

en: &Branch Configuration
pl: &Konfiguracja gałęzi

en: Edit branch-specific configuration settings
pl: Edytuj ustawienia specyficzne dla gałęzi

en: &Ignores
pl: "Elementy ignorowane"

en: Bookmark This
pl: Dodaj do zakładek

en: Edit &My Bookmarks
pl: Edytuj &Moje zakładki

en: &Refresh Bookmarks
pl: &Odświerz zakładki

en: Refresh Bookmarks
pl: Odświerz zakładki

en: Reload bookmarks from disk
pl: Przeładuj zakładki z dysku

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Explore
pl: Przeglądaj

en: Work
pl: Praca

en: &Working Tree
pl: &Drzewo robocze

en: Show/hide working tree browser
pl: Pokaż/ukryj drzewo robocze

en: Edit &My Tools
pl: Edytuj &Moje narzędzia

en: Organize and delete tools
pl: Zarządzaj narzędziami

en: &Refresh Tools
pl: &Odśwież narzędzia

en: Reload tools from disk
pl: Przeładuj narzędzia z dysku

en: &Welcome
pl: &Witaj

en: Open the welcome panel
pl: Otwórz panel powitalny

en: Collaborate
pl: Współpraca

en: &Add Tool
pl: &Dodaj narzędzie

en: Add a tool
pl: Dodaj narzędzie

en: Add a tool to your toolset
pl: Dodaj narzędzie do zbioru narzędzi

en: &Accessories...
pl: &Akcesoria...

en: Manage extensions to Bazaar Explorer
pl: Zarządzaj rozszerzeniami Bazaar Explorer

en: Branches
pl: Gałęzie

en: Repositories
pl: Repozytoria

en: &Manage
pl: &Zarządzaj

en: &Branch
pl: &Gałąź

en: Delete
pl: Usuń

en: Branches found below this repository: %(rows)d
pl: Gałęzie znalezione poniżej tego repozytorium: %(rows)d

en: Repositories found below this virtual repository: %(rows)d
pl: Repozytorium znalezione pod tym virtualnym repozytorium: %(rows)d

en: Recent History
pl: Historia

en: Local Changes
pl: Lokalne Zmiany

en: Missing Revisions
pl: Brakujące rewizje

en: No details
pl: Brak szczegółów

en: Fetching ...
pl: Pobieranie ...

en: Fetching recent history
pl: Pobieranie historii

en: Fetching local changes
pl: Pobieranie lokalnych zmian

en: Fetching missing revisions
pl: Pobieranie brakujący rewizji

en: 
    <p>Configure your identity and preferred text editor using the
    %(Configuration)s action. The settings configured here apply to
    all Bazaar programs, including the command line tool (bzr).</p>
    <p>Use the %(Preferences)s action to personalize Bazaar Explorer.
    The settings configured here only apply to this application.</p>
pl: 
    <p>Użyj akcji %(Configuration)s by ustawić swoją tożsamość i preferowany edytor tekstu.<br>
    Te ustawienia mają wpływ na wszystkie programy Bazaar, włącznie z narzędziem wiersza poleceń (bzr).</p>
    <p>Użyj akcji %(Preferences)s by dostosować Bazaar Explorer.<br>
    Te ustawienia mają wpływ tylko na tę aplikację.</p>

en: What would you like to do?
pl: Co chciałbyś zrobić?

en: Setup and personalize Bazaar
pl: Skonfigurować i dostosować Bazaar

en: Get project source from elsewhere
pl: Pobrać źródło projektu z zewnątrz

en: Start a new project
pl: Rozpocząć nowy projekt

en: Open an existing location
pl: Otworzyć istniejącą lokalizację

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Select location
pl: Wybierz lokalizacje

en: For more information about each model, see the tooltip.
pl: Więcej informacji o każdym z modeli znajdziesz w podpowiedzi

en: 2.0 default
pl: 2.0 domyślne

en: 1.x default
pl: 1.x domyślne

en: Other
pl: Inne

en: Create parent directories of location, if required
pl: Stwórz nadrzędne foldery, jeżeli potrzeba

en: &No
pl: &Nie

en: No working tree
pl: Brak roboczego drzewa

en: &Open
pl: &Otwórz

en: Open selected item
pl: Otwórz wybrany element

en: Edit selected item
pl: Edytuj wybrany element

en: &New File
pl: &Nowy plik

en: Create a new file
pl: Utwórz nowy plik

en: New &Folder
pl: Nowy &katalog

en: Create a new folder
pl: Utwórz nowy katalog

en: &Collapse
pl: &Zwiń

en: Fully collapse tree
pl: Zwiń całe drzewo

en: &Expand
pl: &Rozwiń

en: Fully expand tree
pl: Rozwiń całe drzewo

en: Filter:
pl: Filtr:

en: Clear the filter
pl: Wyczyść filtr

en: Changed
pl: Zmienione

en: Versioned
pl: Wersjonowane

en: Unversioned
pl: Nie wersjonowane

en: Ignored
pl: Ignorowane

en: My Tools
pl: Moje narzędzia

en: Skin
pl: Skórka

en: My
pl: Moje
