bzr-explorer - en to sk translation catalogue (423 entries)

en: Accessories
sk: Príslušenstvo

en: Introduction
sk: Úvod

en: Clothes
sk: Oblečenie

en: Bags
sk: Chyby

en: Wallet
sk: Peňaženka

en: Hat
sk: Klobúk

en: &Enable
sk: &Povoliť

en: &Disable
sk: &Zakázať

en: &Reload
sk: &Obnoviť

en: Clothes found: %(rows)d
sk: Nájdené oblečenie: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
sk: Nájdených chýb: %(rows)d

en: Directory:
sk: Adresár:

en: Hats found: %(rows)d
sk: Nájdených klobúkov: %(rows)d

en: Installed hats
sk: Nainštalovaných klobúkov

en: Directory
sk: Adresár

en: Selection rules found: %(rows)d
sk: Nájdené pravidlá výberu: %(rows)d

en: Hat selection rules
sk: Pravidlá pre výber

en: failed to start
sk: zlyhalo spustenie

en: process crashed
sk: proces havaroval

en: process timed out
sk: proces vypršal

en: write error
sk: chyba zápisu

en: read error
sk: chyba čítania

en: unknown error
sk: neznáma chyba

en: Process error: %s
sk: Chyba procesu: %s

en: Prefere&nces...
sk: Pred&voľby...

en: &Configure Bazaar Explorer...
sk: &Konfigurovať Bazaar Explorer...

en: &Options...
sk: &Možnosti

en: Bazaar Explorer &Handbook
sk: Bazaar Explorer &Príručka

en: &About Bazaar Explorer
sk: &O prehliadači Bazaar

en: E&xit
sk: &Ukončiť

en: Bazaar Explorer &Help
sk: Bazaar Explorer &Pomocník

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Toolbox
sk: Nástroje

en: Working Tree
sk: Pracovný strom

en: Open on hosting service
sk: Otvoriť na hostingovej službe

en: Error
sk: Chyba

en: Unable to change to %s - closing page.
sk: Nedá sa zmeniť na %s - zatváram stránku.

en: Hat Available
sk: Klobúk k dispozícii

en: Restart Required
sk: Je potrebný reštart

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
sk: Prosím reštartujte bazaar explorer, aby sa prejavilo toto nastavenie.

en: Sorry
sk: Prepáč

en: The hosted web URL for this location is unknown.
sk: Internetová URL hostu pre toto umiestnenie je neznáma.

en: Cannot edit remote file.
sk: Nedá sa upraviť vzdialený súbor.

en: URL is: %s
sk: URL je: %s

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
sk: Nedá sa upraviť '%(path)s' použitím '%(editor)s'.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
sk: Možno budete chcieť nainštalovať príslušnú aplikáciu alebo zmeniť nakonfigurovaný editor.

en: Delete Directory
sk: Odstrániť adresár

en: Delete directory %s and all its children?
sk: Odstrániť adresár %s a všetky jeho deti?

en: Delete empty directory %s?
sk: Odstrańiť prázdny adresár %s?

en: Delete Symlink
sk: Odstrániť symbolický odkaz

en: Delete symlink %s?
sk: Odstrániť symbolický odkaz %s?

en: Delete File
sk: Zmazať súbor

en: Delete file %s?
sk: Zmazať súbor %s?

en: New File
sk: Nový súbor

en: Destination directory: %s
sk: Cieľový adresár: %s

en: Name of new file:
sk: Názov nového súboru:

en: Unable to create file
sk: Nepodarilo sa vytvoriť súbor

en: New Directory
sk: Nový Adresár

en: Name of new directory:
sk: Názov nového adresára:

en: Unable to create directory
sk: Nedá sa vytvoriť adresár

en: Opening %s
sk: Otvára sa %s

en: Unable to open location
sk: Nedá sa otvoriť umiestnenie

en: %s is not a branch, checkout or repository.
sk: %s nie je vetva, checkout alebo úložisko.

en: Do you want to open it as a virtual repository, searching for nested locations?
sk: Prajete si otvoriť ako virtuálne úložisko, prehľadať včlenené umiestnenia?

en: Unable to open
sk: Nemožno otvoriť

en: Open Directory
sk: Otvoriť Adresár

en: Open Location
sk: Otvoriť umiestnenie

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
sk: Zadajte umiestnenie URL, napríklad lp:bzr, http://príklad.com/moje.bzr/

en: Options
sk: Nastavenia

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Recently Opened
sk: Nedávno otvorené

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Version
sk: Verzia

en: Copyright
sk: Autorské práva

en: About %s
sk: O programe %s

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Behavior
sk: Správanie

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Use custom initialize dialog
sk: Použiť obvyklý dialóg pre inicializáciu

en: Use custom branch dialog
sk: Použiť obvyklý dialóg pre vetvu

en: Use custom checkout dialog
sk: Použiť obvyklý dialóg pre checkout

en: Use custom switch dialog
sk: Použiť obvyklý dialóg pre zmenu

en: Custom Dialogs
sk: Obvyklé dialógy

en: Open terminal shell for 'All commands'
sk: Otvoriť terminálové okno pre 'Všetky príkazy'

en: Contents
sk: Obsah

en: Style
sk: Štýl

en: Location Selector
sk: Voľba umiestnenia

en: Show the toolbox on the status view
sk: Ukázať nástroje na záložke vetve

en: Show the toolbox on the repository view
sk: Ukázať nástroje na záložke úložiská

en: Show the toolbox on the welcome view
sk: Ukázať nástroje na záložke vitajte

en: Language
sk: Jazyk

en: User Interface
sk: Užívateľský interface

en: Edit items in Working Tree browser by default
sk: Štandardne upraviť položku v prehliadači pracovného stromu

en: Automatically refresh status report
sk: Automaticky aktualizovať správu o stave

en: Status View
sk: Zobraziť stav

en: Bind branches by default
sk: Štandardne vetvy zviazať

en: Workspace Model
sk: Model pracovného priestoru

en: Default Values in Dialogs
sk: Predvolené hodnoty v dialógoch

en: System default (%s)
sk: Prevolený systém (%s)

en: No parent location defined yet.
sk: Nie je definovaný koreňový adresár.

en: Not a branch: %s
sk: Nie je vetva: %s

en: Could not connect to branch: %s
sk: Nedá sa pripojiť k vetve: %s

en: Revisions in parent branch but not here: %d
sk: Revízia v hlavnej vetve, ale nie tu: %d

en: All parent branch revisions are present here.
sk: Všetky revízie z hlavnej vetvy sú prítomné

en: Revisions here but not in parent branch: %d
sk: Revízie sú tu, ale nie v hlavnej vetve: %d

en: All revisions present in parent branch.
sk: Všetky revízie sú súčasťou hlavnej vetvy

en: No revisions in log.
sk: Log bez revízií

en: Arabic
sk: Arabsky

en: Catalan
sk: Katalánsky

en: Czech
sk: Česky

en: Danish
sk: Dánsky

en: German
sk: Nemecky

en: Greek
sk: Grécky

en: English
sk: Anglicky

en: English (Australia)
sk: Anglicky (Austrália)

en: English (Canada)
sk: Anglicky (Kanada)

en: English (United Kingdom)
sk: Anglisky (Veľká Británia)

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Estonian
sk: Estónsky

en: Finnish
sk: Fínsky

en: French
sk: Francúzsky

en: Hebrew
sk: Hebrejsky

en: Hungarian
sk: Maďarsky

en: Indonesian
sk: Indenézsky

en: Italian
sk: Taliansky

en: Japanese
sk: Japonsky

en: Lithuanian
sk: Litovsky

en: Dutch
sk: Holandsky

en: Polish
sk: Poľsky

en: Brazilian Portuguese
sk: Brazílsky Portugalsky

en: Russian
sk: Rusky

en: Slovak
sk: Slovensky

en: Serbian
sk: Srbsky

en: Swedish
sk: Švédsky

en: Thai
sk: Thajvansky

en: Turkish
sk: Turecky

en: Ukrainian
sk: Ukrajinsky

en: Chinese (Simplified)
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (Traditional)
sk: Čínština (tradičná)

en: Default
sk: Predvolené

en: Repository
sk: Repozitáre

en: Working Tree Status
sk: Stav pracovného stromu

en: Working Tree Status (Commit Preview)
sk: Stav pracovného stromu (Potvrdený Preview)

en: Repository Overview
sk: Úložisko (prehľad)

en: Overview
sk: Náhľad

en: Locations
sk: Miesta

en: What's next?
sk: Čo ďalej?

en: Working tree differs from revision %s.
sk: Pracovný strom sa líši od revízie %s.

en: Working tree is up to date at revision %s.
sk: Pracovný strom je aktuálny k revízii %s.

en: This branch has no working tree. Last revision is %s.
sk: Táto vetva nemá pracovný strom. Posledná revízia je %s.

en: Add, ignore or delete unversioned items
sk: Pridať, ignorovať alebo mazať neverziované položky

en: Add Tool
sk: Pridať nástroj

en: Bazaar Command
sk: Bazaar príkaz

en: Web Link
sk: Webový odkaz

en: Local Application
sk: Miestna aplikácia

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Command
sk: Príkaz

en: Icon
sk: Ikona

en: MainWindow
sk: Hlavné okno

en: &File
sk: &Súbor

en: Open &Recent
sk: Otvoriť &nedávne

en: &Edit
sk: &Upraviť

en: &View
sk: &Pohľad

en: &Start
sk: &Štart

en: C&ollaborate
sk: &Spolupráca

en: E&xplore
sk: &Prehliadať

en: &Work
sk: &Práca

en: &Settings
sk: &Nastavenia

en: &Configuration
sk: &Konfigurácia

en: Ignores
sk: Ignoruje

en: &Tools
sk: &Nástroje

en: &Help
sk: &Pomocník

en: Book&marks
sk: &Záložky

en: &Quit
sk: &Ukončiť

en: Exit Bazaar Explorer
sk: Ukončiť Bazaar Explorer

en: Cu&t
sk: &Vystrihnúť

en: &Copy
sk: &Kopírovať

en: &Contents
sk: &Obsah

en: Help
sk: Nápoveda

en: User documentation
sk: Používateľská dokumentácia

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
sk: Zobraziť používateľskú dokumentáciu pre Bazaar explorer

en: Report a Problem...
sk: Nahlásiť problém...

en: Bug
sk: Chyba

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
sk: Ohlásiť problém nájdený v Bazaar prehliadači

en: &User Configuration
sk: &Konfigurácia používateľa

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Edit user-specific configuration settings
sk: Úprava špecifických nastavení používateľa

en: &User Ignores
sk: &Ignorovať používateľa

en: Edit user-specific patterns used to ignore unimportant files
sk: Úprava užívateľských nastavení používaných pre ignorovanie nenaimportovaných súborov

en: &Rules
sk: &Pravidlá

en: Edit rules for end-of-line conversions, keywords, etc
sk: Upraviť pravidlá pre ukončené konverzie, kľúčové slová, atď

en: &Locations
sk: &Umiestnenia

en: Edit settings that apply to branches under locations
sk: Upraviť nastavenia, ktoré sa vzťahujú na vetvy podľa lokality

en: Cre&dentials
sk: &Poverenie

en: Edit settings used for logging on to remote locations
sk: Upraviť nastavenia pre prihlásenie na vzdialených miestach

en: &Add Items...
sk: &Pridať položky...

en: Add
sk: Pridať

en: Add Items
sk: Pridať položky

en: Add files to the list of those being tracked
sk: Pridať do zoznamu súbory, ktoré sú sledované

en: &Show Differences
sk: &Zobraziť rozdiely

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Show Differences
sk: Zobraziť rozdiely

en: Show differences that will be committed
sk: Zobraziť rozdiely, ktoré sú vykonané

en: &Commit Content...
sk: &Potvrdiť obsah...

en: Commit
sk: Potvrdiť

en: Commit Content
sk: Potvrdiť obsah

en: &Toolbar
sk: &Panel s nástrojmi

en: Show/hide toolbar
sk: Zobraziť/schovať Panel s nástrojmi

en: Status &Bar
sk: Stavový &panel

en: Show/hide status bar
sk: Zobraziť/skryť stavový panel

en: &Paste
sk: V&ložiť

en: I&nitialize...
sk: &Inicializovať...

en: Initialize
sk: Inicializovať

en: Create a new branch or repository
sk: Vytvoriť novú vetvu repozitára

en: &Branch...
sk: &Vetva...

en: Branch
sk: Vetva

en: Clone a branch creating a new one
sk: Klonovať vetvu vytvorením novej

en: Checkout a branch creating just a working tree
sk: Checkout vetvy vytvárajúcu pracovný strom

en: &Browse Items
sk: &Prechádzať položkami

en: Browse
sk: Prechádzať

en: Browse Items
sk: Prechádzať položkami

en: Browse files, directories, etc. in a branch
sk: Prechádzať súbory, adresáre, atď vo vetve

en: &Log History
sk: &Záznam histórie

en: Log
sk: Záznam

en: Log History
sk: Záznam histórie

en: Browse revisions in the history log
sk: Prechádzať revízie v logu histórie

en: &Annotate File
sk: &Komentovať súbor

en: Annotate
sk: Komentovať

en: Annotate File
sk: Komentovať súbor

en: Show who changed what when in a file
sk: Ukáže, kto čo zmenil v súbore

en: Location &Information
sk: Umiestnenie &Informácia

en: Info
sk: Informácia

en: Location Information
sk: Informácia o umiestnení

en: Show information about a location
sk: Zobraziť informáciu o umiestnení

en: &System Information
sk: &Systémové informácie

en: System Info
sk: Informácie o systéme

en: System Information
sk: Informácie o systéme

en: Show information about your Bazaar installation
sk: Zobraziť informácie o inštalácii vášho Bazaar-u

en: &Send New Revisions...
sk: &Odoslať nové revízie...

en: Send
sk: Odoslať

en: Send New Revisions
sk: Odoslať nové revízie

en: Send changes (vs parent branch) to a mail address or file
sk: Odoslať zmeny (vs hlavná vetva)  na emailovú adresu alebo do súboru

en: &Push New Revisions...
sk: &Nahrať Nové Revízie...

en: Push
sk: Nahrať

en: Push New Revisions
sk: Nahrať nové revízie

en: Push new revisions to another branch making it a mirror of this one
sk: Nahrať nové revízie do inej zrkadlenej vetvy

en: Pu&ll New Revisions...
sk: &Stiahnúť nové revízie...

en: Pull
sk: Stiahnúť

en: Pull New Revisions
sk: Stiahnúť nové revízie

en: Pull new revisions from another branch making this branch a mirror of it
sk: Stiahnúť nové revízie z inej zrkadlenej vetvy

en: &Merge Changes...
sk: &Zlúčiť zmeny...

en: Merge
sk: Zlúčiť

en: Merge Changes
sk: Zlúčiť zmeny

en: Merge changes from another branch into this one
sk: Zlúčiť zmeny z inej vetvy do tejto vetvy

en: &Update Working Tree...
sk: &Aktualizovať pracovný strom...

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update Working Tree
sk: Aktualizovať pracovný strom

en: Update branch and working tree, merging if necessary
sk: Aktualizovať vetvu a pracovný strom, merging if necessary

en: E&xport...
sk: E&xportovať...

en: Export
sk: Exportovať

en: Export a snapshot to a directory or archive
sk: Exportovať snímok do adresára alebo archívu

en: &Move/Rename Item
sk: &Premiestniť/Premenovať položku

en: Rename an item
sk: Premenovať položku

en: &Remove/Unversion Item
sk: &Odstrániť/Neverziovanú položku

en: Delete an item
sk: Odstrániť položku

en: &Switch Checkout...
sk: &Prepnúť Checkout...

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Switch Checkout
sk: Prepnúť Checkout

en: Switch a checkout to another branch
sk: Prepnúť checkout na inú vetvu

en: Re&vert Working Tree...
sk: &Vrátiť späť Pracovný Strom...

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Change working tree content to an earlier revision
sk: Zmeniť obsah pracovného stromu na skoršiu verziu

en: &Uncommit Revisions...
sk: &Odkomentovať Revízie...

en: Uncommit
sk: Vrátiť späť

en: Move branch tip to an earlier revision
sk: Presunúť vetvu na skoršiu revíziu

en: She&lve Changes...
sk: Od&ložené zmeny...

en: Shelve
sk: Odložiť

en: Select changes in the working tree to be put to one side
sk: Označiť zmeny v pracovnom strome to be put to one side

en: Unsh&elve Changes...
sk: Neodložené zmeny

en: Merge shelved changes back into the working tree
sk: Zlúčiť odložené zmeny späť do pracovného stromu

en: &Filter View...
sk: &Filter zobrazenia...

en: View
sk: Zobrazenie

en: Change the mask applied to working tree operations
sk: Zmeniť aplikovanú masku operácii nad pracovným stromom

en: Create, delete or move a tag
sk: Vytvoriť, odstrániť alebo presunúť tag

en: A&ll Commands...
sk: &Všetky príkazy

en: All
sk: Všetko

en: Run an arbitrary Bazaar command
sk: Spustiť ľubovoľný Bazaar príkaz

en: S&ystem Log
sk: S&ystémový log

en: &Select All
sk: &Označiť všetko

en: Create new branches from external content
sk: Vytvoriť novú vetvu z externého obsahu

en: Translate This Application...
sk: Preložiť Túto Aplikáciu

en: Translate
sk: Preklad

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
sk: Pripojenie na stránky Launchpad pomôže preložiť túto aplikáciu

en: Get Help Online...
sk: Pomoc Online...

en: Ask
sk: Dotaz

en: Connect to the Launchpad website for online help
sk: Pripojenie na stránky Launchpad z online pomoci

en: &About
sk: &O programe

en: Show version and copyright information
sk: Ukázať verziu a copyright informácie

en: &Plug-ins
sk: &Doplnky

en: Show and manage Bazaar plug-ins
sk: Ukázať a menežovať Bazaar doplnky

en: &Open...
sk: &Otvoriť

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open a directory (local location)
sk: Otvoriť adresár (lokálne umiestnenie)

en: &Find...
sk: &Nájsť

en: Find revisions matching certain conditions
sk: Nájsť revízie splňujúce určité podmienky

en: Tune the appearance and behavior of Bazaar Explorer
sk: Nalaďte vzhľad a správanie Bazaar Explorera

en: &Close
sk: &Zatvoriť

en: Close the current location
sk: Zatvoriť aktuálne umiestnenie

en: &Refresh
sk: &Obnova

en: Refresh the information displayed
sk: Obnova zobrazených informácií

en: Open &Location...
sk: Otvoriť &Umiestnenie

en: Open URL
sk: Otvoriť URL

en: Open a location by entering a URL
sk: Otvoriť umiestnenie zadaním URL

en: &Diagnostic Mode
sk: &Diagnostický mód

en: Enable/disable diagnostic mode to assist debugging problems
sk: Povoliť/zakázať diagnostický mód pri ladení problémov

en: &Bind Branch...
sk: &Zviazať vetvu

en: Bind/unbind branch to another, enabling/disabling lockstep commits
sk: Zviazať/Rozviazať vetvu voči inej vetve, povoliť/zakázať synchronizované potvrdenie

en: Resolve &Conflicts...
sk: Vyriešiť &konflikty...

en: View and resolve conflicts in the working tree
sk: Zobraziť a vyriešiť konflikty v pracovnom strome

en: &Branch Configuration
sk: Konfigurácia &vetvy

en: Edit branch-specific configuration settings
sk: Upraviť špecifické konfiguračné nastavenia vetvy

en: &Ignores
sk: &Ignorovať

en: Edit patterns used to ignore unimportant files (this branch)
sk: Upraviť masky používané na ignorovanie nedôležitých súborov (táto vetva)

en: U&nbind Branch
sk: &Rozviazať vetvu

en: &Bookmark This Location
sk: &Záložka tohto umiestnenia

en: Bookmark This
sk: Pridať medzi záložky

en: Remember this location as a bookmark
sk: Zapamätať si toto umiestnenie ako záložku

en: Edit &My Bookmarks
sk: Upraviť &môje záložky

en: Organize and delete bookmarks
sk: Organizovať a zmazať záložky

en: &Refresh Bookmarks
sk: &Obnoviť záložky

en: Refresh Bookmarks
sk: Obnoviť záložky

en: Reload bookmarks from disk
sk: Načítať záložky z disku

en: Start
sk: Štart

en: Explore
sk: Prehliadať

en: Work
sk: Práca

en: &Working Tree
sk: &Pracovný strom

en: Show/hide working tree browser
sk: Zobraziť/Skryť prehliadač pracovného stromu

en: Edit &My Tools
sk: Upraviť &moje nástroje

en: Organize and delete tools
sk: Organizovať a zmazať nástroje

en: &Refresh Tools
sk: &Obnoviť nástroje

en: Reload tools from disk
sk: Načítať nástroje z disku

en: &Edit Hat-specific Tools
sk: &Upraviť Klobúk - špeciálne nástroje

en: Organise and delete tools related to the current hat
sk: Organizovanie a mazanie nástrojov voči aktuálnemu Klobúku

en: &Edit Hat-specific Bookmarks
sk: &Modifikovať záložky pre Klobúk

en: Organise and delete bookmarks related to the current hat
sk: Organizovanie a mazanie záložiek voči aktuálnemu Klobúku

en: &Welcome
sk: &Vitajte

en: Open the welcome panel
sk: Otvoriť panel Vitajte

en: Collaborate
sk: Spolupracovať

en: &Working Tree Ignores
sk: Ignorovať v pracovnom strome

en: Edit tree-specific patterns used to ignore unimportant files
sk: Upraviť špeciálne masky v strome používané pre ignorovanie nedôležitých súborov

en: T&oolbox
sk: &Nástroje

en: &Add Tool
sk: &Pridať nástroj

en: Add a tool
sk: Pridať nástroj

en: Add a tool to your toolset
sk: Pridať nástroj do tvojej sady nástrojov

en: &Accessories...
sk: &Príslušenstvo...

en: Manage extensions to Bazaar Explorer
sk: Spravovať rozšírenia pre Bazaar Explorer

en: Branches
sk: Vetvy

en: Bound Branches
sk: Viazané vetvy

en: Repositories
sk: Úložiská

en: Show filter bar
sk: Ukázať filter

en: &Manage
sk: Spravovať

en: &Branch
sk: &Vetva

en: Delete
sk: Zmazať

en: Locations found below this repository: %(rows)d
sk: Lokality sa nachádzajú pod týmto úložiskom: %(rows)d

en: Branches found below this repository: %(rows)d
sk: Vetvy sa nachádzajú pod týmto úložiskom: %(rows)d

en: Bound branches found below this repository: %(rows)d
sk: Viazané vetvy sa nachádzajú pod týmto úložiskom: %(rows)d

en: Checkouts found below this repository: %(rows)d
sk: Checkouts sa nachádzajú pod týmto úložiskom: %(rows)d

en: Repositories found below this repository: %(rows)d
sk: Úložiská sa nachádzajú pod týmto úložiskom: %(rows)d

en: Locations found below this virtual repository: %(rows)d
sk: Lokality sa nachádzajú pod týmto virtuálnym úložiskom: %(rows)d

en: Branches found below this virtual repository: %(rows)d
sk: Vetvy sa nachádzajú pod týmto virtuálnym úložiskom: %(rows)d

en: Bound branches found below this virtual repository: %(rows)d
sk: Viazané vetvy sa nachádzajú pod týmto virtuálnym úložiskom: %(rows)d

en: Checkouts found below this virtual repository: %(rows)d
sk: Checkouts sa nachádzajú pod týmto virtuálnym úložiskom: %(rows)d

en: Repositories found below this virtual repository: %(rows)d
sk: Úložiská sa nachádzajú pod týmto virtuálnym úložiskom: %(rows)d

en: Recent History
sk: Nedávna história

en: Local Changes
sk: Lokálne zmeny

en: Missing Revisions
sk: Chýbajúce revízie

en: No details
sk: Bez detailov

en: This location cannot be opened. It may have been deleted. Please refresh this page.
sk: Táto lokalita nemôže byť otvorená. Asi bola zmazaná. Použite obnovu.

en: Fetching ...
sk: Načítavam...

en: Fetching recent history
sk: Načítavam nedávnu históriu

en: Fetching local changes
sk: Načítavam lokálne zmeny

en: Fetching missing revisions
sk: Načítavam chýbajúce revízie

en: Submit delta
sk: Odoslať deltu

en: What would you like to do?
sk: Čo si prajete urobiť?

en: Setup and personalize Bazaar
sk: Nastaviť a prispôsobiť Bazaar

en: Get project source from elsewhere
sk: Získať projekt z lokality

en: Start a new project
sk: Začať nový projekt

en: Open an existing location
sk: Otvoriť z existujúcej lokality

en: Location:
sk: Lokalita:

en: Select location
sk: Vybrať lokalitu

en: For more information about each model, see the tooltip.
sk: Pozrite si tooltip nápovedy pre získanie informácii o každom modele.

en: 2.0 default
sk: 2.0 štandard

en: 1.x default
sk: 1.x štandard

en: Other
sk: Iné

en: Format
sk: Formát

en: Create parent directories of location, if required
sk: Ak je potrebné, vytvorte koreňové adresáre pre lokalitu

en: The destination is outside a shared repository. Would you like to initialize one now? This is generally recommended.
sk: Miesto určenia je mimo zdieľaného úložiska. Chceli by ste ho inicializovať?Vo všeobecnosti sa to odporúča.

en: &Yes
sk: &Áno

en: &No
sk: &Nie

en: No working tree
sk: Bez pracovného stromu

en: &Open
sk: &Otvoriť

en: Open selected item
sk: Otvoriť označenú položku

en: Edit selected item
sk: Upraviť označenú položku

en: Open file manager on folder
sk: Otvoriť súborový menežer nad adresárom

en: &New File
sk: &Nový súbor

en: Create a new file
sk: Vytvoriť nový súbor

en: New &Folder
sk: Nový &adresár

en: Create a new folder
sk: Vytvoriť nový adresár

en: &Collapse
sk: &Zbaliť

en: Fully collapse tree
sk: Zbaliť celý strom

en: &Expand
sk: &Rozbaliť

en: Fully expand tree
sk: Rozbaliť celý strom

en: Clear the filter
sk: Vyčistiť filter

en: Changed
sk: Zmenený

en: Versioned
sk: Verzionovaný

en: Unversioned
sk: Neverzionovaný

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Unignored
sk: Neignorovaný

en: My Tools
sk: Nástroje

en: Skin
sk: Vzhľad

en: My
sk: Môj
