bzr-explorer - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Introduction
th: การแนะนำ

en: Clothes
th: เสื้อ

en: Bags
th: กระเป๋า

en: Wallet
th: กระเป๋าตัง

en: Hat
th: หมวก

en: failed to start
th: การเริ่มต้นล้มเหลว

en: write error
th: การเขียนผิดพลาด

en: read error
th: การอ่านผิดพลาด

en: unknown error
th: ผิดพลาดไม่ทราบสาเหตุ

en: E&xit
th: ออก

en: Toolbar
th: แถบเครื่องมือ

en: Toolbox
th: กล่องเครื่องมือ

en: Restart Required
th: ต้องการการเริ่มต้นใหม่

en: Sorry
th: ขออภัย

en: Delete File
th: ลบไฟล์

en: New File
th: ไฟล์ใหม่

en: Opening %s
th: กำลังเปิด %s

en: Open Directory
th: เปิดไดเรกทอรี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Welcome
th: ยินดีต้อนรับ

en: About %s
th: เกี่ยวกับ %s

en: Applications
th: โปรแกรม
