bzr-explorer - en to tr translation catalogue (222 entries)

en: Accessories
tr: Donatılar

en: Introduction
tr: Tanıtım

en: Clothes
tr: Kıyafetler

en: Bags
tr: Çantalar

en: Wallet
tr: Cüzdan

en: Hat
tr: Şapka

en: &Enable
tr: &Etkinleştir

en: &Disable
tr: &Kapat

en: &Reload
tr: &Yeniden Yükle

en: Clothes found: %(rows)d
tr: Kıyafetler bulundu: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
tr: Çantalar bulundu: %(rows)d

en: Directory:
tr: Dizin:

en: Hats found: %(rows)d
tr: Şapkalar bulundu: %(rows)d

en: Installed hats
tr: Yüklenmiş şapkalar

en: Directory
tr: Dizin

en: Selection rules found: %(rows)d
tr: Seçim kuralları bulundu: %(rows)d

en: Hat selection rules
tr: Şapka seçim kuralları

en: failed to start
tr: başlayamadı

en: process crashed
tr: işlem başarısız oldu

en: process timed out
tr: işlem zaman aşımına uğradı

en: write error
tr: yazma hatası

en: read error
tr: okuma hatası

en: unknown error
tr: bilinmeyen hata

en: Process error: %s
tr: İşlem hatası: %s

en: Prefere&nces...
tr: Seçe&nekler...

en: &Configure Bazaar Explorer...
tr: Bazaar Explorer'ı &Yapılandır

en: &Options...
tr: Ter&cihler

en: Bazaar Explorer &Handbook
tr: Bazaar Explorer &El Kitabı

en: &About Bazaar Explorer
tr: Bazaar Explorer &Hakkında

en: E&xit
tr: &Çıkış

en: Bazaar Explorer &Help
tr: Bazaar Explorer &Yardım

en: Toolbar
tr: Araç Çubuğu

en: Toolbox
tr: Araç Kutusu

en: Working Tree
tr: Çalışma Ağacı

en: Open on hosting service
tr: Hosting servisinde aç

en: Error
tr: Hata

en: Unable to change to %s - closing page.
tr: %s ye değiştirilemiyor - sayfa kapatılıyor.

en: Hat Available
tr: Mevcut Şapka

en: A %(hat)s hat is available but not associated with this location. Would you like to use it when visiting %(path)s?
tr: Bir %(hat)s şapka mevcut ama bu konum ile ilişkili değil. Bunu %(path)s ziyaret ederken kullanmak ister misin?

en: Restart Required
tr: Yeniden Başlatma Gerekli

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
tr: Lütfen Bazaar Explorer'ı tercihlerin etkili olabilmesi için yeniden başlatın.

en: Sorry
tr: Üzgünüm

en: The hosted web URL for this location is unknown.
tr: Bu lokasyonun sunucu web URL'si bilinmiyor.

en: Cannot edit remote file.
tr: Uzaktaki dosya düzenlenemiyor.

en: URL is: %s
tr: URL: %s

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
tr: Uygun programı kurabilir veya tanımlı editör'ü değiştirebilirsiniz.

en: Delete Directory
tr: Dizini Sil

en: Delete directory %s and all its children?
tr: %s dizini ve bütün alt dizinleri silinsin mi?

en: Delete empty directory %s?
tr: Boş dizin %s silinsin mi?

en: Delete Symlink
tr: Symlink silinsin mi?

en: Delete symlink %s?
tr: Symlink %s silinsin mi?

en: Delete File
tr: Dosya Sil

en: Delete file %s?
tr: %s dosyası silinsin mi?

en: New File
tr: Yeni Dosya

en: Destination directory: %s
tr: Hedef dizin: %s

en: Name of new file:
tr: Yeni dosyanın adı:

en: Unable to create file
tr: Dosya yaratılamadı

en: New Directory
tr: Yeni Dizin

en: Name of new directory:
tr: Yeni dizinin adı:

en: Unable to create directory
tr: Dizin yaratılamadı

en: Opening %s
tr: %s açılıyor

en: Unable to open location
tr: Lokasyon açılamıyor

en: %s is not a branch, checkout or repository.
tr: %s bir branch, checkout veya repository değil

en: Do you want to open it as a virtual repository, searching for nested locations?
tr: Sanal repository olarak ve alt lokasyonları taranarak açılmasını ister misiniz?

en: Unable to open
tr: Açılamıyor

en: Open Directory
tr: Dizin Aç

en: Open Location
tr: Konum Aç

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
tr: Konum URL'sini giriniz, örnek: lp:bzr, http://example.com/my.bzr/

en: Options
tr: Seçenekler

en: Bookmarks
tr: Yer İmleri

en: Recently Opened
tr: Son Açılanlar

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Version
tr: Sürüm

en: Copyright
tr: Telif Hakları

en: About %s
tr: %s Hakkında

en: Preferences
tr: Seçenekler

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Behavior
tr: Davranış

en: Applications
tr: Uygulamalar

en: Contents
tr: İçerik

en: Style
tr: Stil

en: Location Selector
tr: Konum Seçici

en: Language
tr: Dil

en: User Interface
tr: Kullanıcı Arayüzü

en: Automatically refresh status report
tr: Durum raporunu otomatik yenile

en: Status View
tr: Durum Görünümü

en: System default (%s)
tr: Sistem varsayılanı (%s)

en: No parent location defined yet.
tr: Herhangi bir üst konum belirlenmedi

en: No revisions in log.
tr: Günlükte yeni revizyon yok.

en: Arabic
tr: Arapça

en: Catalan
tr: Katalanca

en: Czech
tr: Çekçe

en: Danish
tr: Danimarkaca

en: German
tr: Almanca

en: Greek
tr: Yunanca

en: English
tr: İngilizce

en: English (Australia)
tr: İngilizce (Avustralya)

en: English (Canada)
tr: İngilizce (Kanada)

en: English (United Kingdom)
tr: İngilizce (İngiltere)

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Estonian
tr: Estonyaca

en: Finnish
tr: Fince

en: French
tr: Fransızca

en: Galician
tr: Galiçyaca

en: Hebrew
tr: İbranice

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Indonesian
tr: Endonezyaca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Dutch
tr: Flemenkçe

en: Polish
tr: Lehçe

en: Brazilian Portuguese
tr: Brezilya Portekizcesi

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovak
tr: Slovakça

en: Serbian
tr: Sırpça

en: Swedish
tr: İsveçce

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Chinese (Simplified)
tr: Çince (Basitleştirilmiş)

en: Chinese (Traditional)
tr: Çince (Geleneksel)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Repository
tr: Depo

en: Working Tree Status
tr: Çalışma Ağacı Durumu

en: Overview
tr: Genel bakış

en: Locations
tr: Konumlar

en: What's next?
tr: Sırada ne var?

en: Web Link
tr: Web Bağlantısı

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Command
tr: Komut

en: Icon
tr: Simge

en: MainWindow
tr: Ana Pencere

en: &File
tr: &Dosya

en: &Edit
tr: Düz&en

en: &View
tr: &Görünüm

en: &Start
tr: &Başla

en: &Settings
tr: A&yarlar

en: &Configuration
tr: &Yapılandırma

en: &Tools
tr: &Araçlar

en: &Help
tr: &Yardım

en: Book&marks
tr: Yer İ&mleri

en: &Quit
tr: &Çık

en: Cu&t
tr: &Kes

en: &Copy
tr: &Kopyala

en: &Contents
tr: &İçindekiler

en: Help
tr: Yardım

en: Report a Problem...
tr: Sorun bildir...

en: Bug
tr: Yazılım hatası

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: &Locations
tr: Konum&lar

en: &Add Items...
tr: &Öğeleri Ekle...

en: Add
tr: Ekle

en: Add Items
tr: Öge Ekle

en: Diff
tr: Farklar

en: Show Differences
tr: Farkları Göster

en: Commit
tr: Gönder

en: &Toolbar
tr: Araç Çu&buğu

en: Show/hide toolbar
tr: Araç çubuğunu göster/gizle

en: Show/hide status bar
tr: Durum çubuğunu göster/gizle

en: &Paste
tr: &Yapıştır

en: Initialize
tr: İlklendir

en: Browse
tr: Gözat...

en: Log History
tr: Kayıt Geçmişi

en: Annotate
tr: Açımla (Annotate)

en: Location &Information
tr: & Konum Bilgileri

en: Info
tr: Bilgiler

en: Location Information
tr: Konum Bilgileri

en: &System Information
tr: & Sistem Bilgileri

en: System Information
tr: Sistem Bilgileri

en: Send
tr: Gönder

en: Merge
tr: Birleştir

en: Update
tr: Güncelle

en: Update Working Tree
tr: Çalışma Ağacını Güncelle

en: E&xport...
tr: &Dışarıya Aktar...

en: Export
tr: Dışarıya Aktar

en: Switch
tr: Anahtar

en: Revert
tr: Eski Durumuna Getir

en: View
tr: Göster

en: All
tr: Tümü

en: &Select All
tr: Tümünü &Seç

en: Translate This Application...
tr: Bu Uygulamayı Tercüme Et...

en: Translate
tr: Çevir

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
tr: Bu uygulamanın çevirisine yardımcı olmak için Launchpad web sitesine bağlan

en: Get Help Online...
tr: Çevrimiçi Yardım Al...

en: Ask
tr: Sor

en: Connect to the Launchpad website for online help
tr: Çevrimiçi yardım için Launchpad web sitesine bağlan

en: &About
tr: H&akkında

en: &Open...
tr: &Aç...

en: Open
tr: Aç

en: &Find...
tr: &Bul...

en: &Close
tr: &Kapat

en: &Refresh
tr: &Yenile

en: Open URL
tr: Adres Aç

en: &Bookmark This Location
tr: B&u Konumu Yer İmlerine Ekle

en: Start
tr: Başla

en: Explore
tr: Gezgin

en: Work
tr: Çalışma

en: &Welcome
tr: & Hoşgeldiniz

en: Collaborate
tr: İşbirliği yapmak

en: Show filter bar
tr: Filtreleme çubuğunu göster

en: Delete
tr: Sil

en: Start a new project
tr: Yeni bir projeye başla

en: Open an existing location
tr: Bilinen bir konum aç

en: Location:
tr: Konum:

en: Select location
tr: Konum seç

en: 2.0 default
tr: 2.0 Varsayılan

en: 1.x default
tr: 1.x Varsayılan

en: Other
tr: Diğer

en: Format
tr: Biçim

en: &Yes
tr: &Evet

en: &No
tr: &Hayır

en: No working tree
tr: Kullanılan ağaç yok

en: &New File
tr: $Yeni Dosya

en: New &Folder
tr: Yeni &Klasör

en: Create a new folder
tr: Yeni klasör oluştur

en: &Collapse
tr: &Daralt

en: Fully collapse tree
tr: Tamamen daraltılmış ağaç

en: &Expand
tr: &Genişlet

en: Fully expand tree
tr: Tamamen genişletilmiş ağaç

en: Filter:
tr: Filtre:

en: Clear the filter
tr: Filtreyi temizle

en: Skin
tr: Tema

en: My
tr: Benim
