bzr-explorer - en to uk translation catalogue (204 entries)

en: Accessories
uk: Допоміжні програми

en: Introduction
uk: Вступ

en: Clothes
uk: Одяг

en: Bags
uk: Сумки

en: Hat
uk: Капелюх

en: &Enable
uk: &Ввімкнути

en: &Disable
uk: &Вимкнути

en: &Reload
uk: &Перезавантажити

en: Directory:
uk: Тека:

en: Directory
uk: Тека

en: failed to start
uk: запуск неможливий

en: process crashed
uk: Помилка процесу

en: process timed out
uk: час виконання процесу вичерпано

en: write error
uk: помилка запису

en: read error
uk: помилка читання

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: Process error: %s
uk: Помилка процесу: %s

en: Prefere&nces...
uk: Налашту&вання...

en: &Configure Bazaar Explorer...
uk: &Налаштувати Bazaar Explorer...

en: &Options...
uk: &Установки...

en: Bazaar Explorer &Handbook
uk: &Записник Bazaar Explorer

en: &About Bazaar Explorer
uk: &Про Bazaar Explorer

en: E&xit
uk: В&ихід

en: Bazaar Explorer &Help
uk: &Допомога Bazaar Explorer

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Toolbox
uk: Інструментарій

en: Working Tree
uk: Рабоче Дерево

en: Error
uk: Помилка

en: Unable to change to %s - closing page.
uk: Не можливо змінити теку на %s - сторінка буде закрита.

en: Restart Required
uk: Необхідне перезавантаження

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
uk: Будь-ласка перезавантажте Bazaar Explorer для того, щоб дане налаштування набуло сили.

en: Sorry
uk: Вибачте

en: The hosted web URL for this location is unknown.
uk: URL веб-хостингу для зазначенного шляху невідомий.

en: Cannot edit remote file.
uk: Не вдалося змінити віддалений файл.

en: URL is: %s
uk: URL: %s

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
uk: Помилка при спробі редагувати '%(path)s', використовуючи '%(editor)s'.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
uk: Схоже вам, потрібно встановити відповідну програму або змінити налаштування редактору.

en: Delete Directory
uk: Видалення теки

en: Delete directory %s and all its children?
uk: Видалити теку %s та всі її файли?

en: Delete empty directory %s?
uk: Видалити пусту теку %s?

en: Delete Symlink
uk: Видалити символічне посилання

en: Delete symlink %s?
uk: Видалити символічне посилання %s?

en: Delete File
uk: Видалити файл

en: Delete file %s?
uk: Видалити файл %s?

en: New File
uk: Новий файл

en: Destination directory: %s
uk: Розташування теки: %s

en: Name of new file:
uk: Назва нового файлу:

en: Unable to create file
uk: Не можливо створити файл

en: New Directory
uk: Нова Тека

en: Name of new directory:
uk: Назва нової теки

en: Unable to create directory
uk: Неможливо створити теку

en: Opening %s
uk: Триває відкриття %s

en: Unable to open location
uk: Не можу відкрити зазначений шлях

en: Unable to open
uk: Не вдається відкрити

en: Open Directory
uk: Відкрити каталог

en: Open Location
uk: Відкрити місцезнаходження

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
uk: Введіть URL гілки, наприклад lp:bzr або http://example.com/my.bzr/

en: Options
uk: Налаштування

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Recently Opened
uk: Нещодавно відкриті

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Version
uk: Версія

en: Copyright
uk: Авторські права

en: About %s
uk: Про %s

en: Preferences
uk: Параметри

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Applications
uk: Програми

en: Use custom initialize dialog
uk: Використовувати власний діалог ініціалізації

en: Use custom branch dialog
uk: Використовувати власний діалог створення бранчу

en: Custom Dialogs
uk: Власні діалоги

en: Suite
uk: GUI-пакет

en: Contents
uk: Вміст

en: Style
uk: Стиль

en: Location Selector
uk: Вибір місця знаходження

en: Show the toolbox on the status view
uk: Відображати бічну панель на экрані статусу

en: Show the toolbox on the repository view
uk: Відображати бічну панель на экрані репозитрію

en: Show the toolbox on the welcome view
uk: Відображати бічну панель на экрані привітання

en: Language
uk: Мова

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Automatically refresh status report
uk: Автоматично оновлювати стан доповіді

en: Status View
uk: Вікно статусу

en: Default Values in Dialogs
uk: Значення за замовчанням у діалогах

en: System default (%s)
uk: Налаштування за замовчанням (%s)

en: No parent location defined yet.
uk: Батьківська гілка ще не визначена.

en: Not a branch: %s
uk: Це не гілка: %s

en: Could not connect to branch: %s
uk: Не можу підключитися до бранчу: %s

en: Revisions in parent branch but not here: %d
uk: Ревізії, які присутні тільки в батьківській гілці: %d

en: All parent branch revisions are present here.
uk: Всі ревізії з батьківської гілки присутні в цій гілці.

en: Revisions here but not in parent branch: %d
uk: Ревізії з цієї гілки, які відсутні в батьківській гілці: %d

en: All revisions present in parent branch.
uk: Всі ревізії з цієї гілки присутні в батьківській гілці.

en: No revisions in log.
uk: Історія ревізій (змін) порожня.

en: Arabic
uk: Арабська

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Данська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: English
uk: Англійська

en: English (Australia)
uk: Англійська (Австралія)

en: English (Canada)
uk: Англійська (Канада)

en: English (United Kingdom)
uk: Англійська (Велика Британія)

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Estonian
uk: Естонська

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: Galician
uk: Галісійська

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Lao
uk: Лаоська

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Dutch
uk: Голандська

en: Occitan (post 1500)
uk: Оксітанська (після 1500)

en: Polish
uk: Польська

en: Brazilian Portuguese
uk: Бразильська португальська

en: Russian
uk: Російська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Serbian
uk: Сербська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Thai
uk: Тайська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайська (спрощене письмо)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (традиційне письмо)

en: Default
uk: Типово

en: Repository
uk: Репозиторий

en: Working Tree Status
uk: Стан робочих файлів

en: Working Tree Status (Commit Preview)
uk: Стан робочого дерева (Попередній перегляд фіксації)

en: Repository Overview
uk: Огляд репозиторію

en: Overview
uk: Огляд

en: Locations
uk: Місця

en: What's next?
uk: Що робити далі?

en: Add, ignore or delete unversioned items
uk: Додати, ігнорувати або видалити неверсіоновані файли

en: Add Tool
uk: Додати інструмент

en: Bazaar Command
uk: Команда Bazaar

en: Web Link
uk: Веб-посилання

en: Title
uk: Назва

en: Type
uk: Тип

en: Command
uk: Команда

en: Icon
uk: Піктограма

en: MainWindow
uk: Головне вікно

en: &File
uk: &Файл

en: Open &Recent
uk: Відкрити &недавні

en: &Edit
uk: &Редагувати

en: &View
uk: &Вигляд

en: &Start
uk: &Почати

en: C&ollaborate
uk: Співпраця

en: E&xplore
uk: Огляд

en: &Work
uk: Робота

en: &Settings
uk: &Налаштування

en: &Configuration
uk: Конфігурація

en: Ignores
uk: Ігнорувати

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Help
uk: &Довідка

en: Book&marks
uk: Заклад&ки

en: &Quit
uk: Ви&йти

en: Exit Bazaar Explorer
uk: Вийти з Bazaar Explorer

en: Cu&t
uk: Вирізат&и

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: &Contents
uk: &Зміст

en: Help
uk: Довідка

en: User documentation
uk: Посібник користувача

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
uk: Перегляд посібника користувача Bazaar Explorer

en: Report a Problem...
uk: Повідомити про проблему...

en: Bug
uk: Помилка

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
uk: Повідомити про проблему знайдену у Bazaar Explorer

en: &User Configuration
uk: Налаштування користувача

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Edit user-specific configuration settings
uk: Змінити користувацьки налаштування

en: &Rules
uk: ?Правила

en: Cre&dentials
uk: &Аутентифікація

en: &Add Items...
uk: &Додати елементи...

en: Add
uk: Додати

en: Add Items
uk: Додати елементи

en: &Show Differences
uk: Показати відмінності

en: Diff
uk: Порівняти

en: Show Differences
uk: Показати відмінності

en: Show differences that will be committed
uk: Показати відмінності які будуть зафіксовані

en: &Commit Content...
uk: &Зафіксувати зміни

en: Commit
uk: Зафіксувати

en: &Toolbar
uk: &Пенал інструментів

en: Show/hide status bar
uk: Показати/сховати панель стану

en: &Paste
uk: &Вставити

en: I&nitialize...
uk: І&ніціалізувати...

en: Initialize
uk: Ініціалізувати

en: &Branch...
uk: &Бранч...

en: Browse
uk: Огляд

en: &Log History
uk: &Журнал змін

en: Log
uk: Журнал

en: Log History
uk: Журнал змін

en: Annotate
uk: Коментар

en: Info
uk: Інформація

en: System Info
uk: Інформація про систему

en: System Information
uk: Інформація про систему

en: Send
uk: Надіслати

en: Pull
uk: Отримати

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Update
uk: Оновити

en: E&xport...
uk: &Експортувати…

en: Export
uk: Експортувати

en: My
uk: Мої
