cinnamon-session 2.3.7 - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Log out
ca: Tanca la sessió

en: Power off
ca: Apaga

en: Ignoring any existing inhibitors
ca: S'està ignorant qualsevol inhibidor existent

en: Don't prompt for user confirmation
ca: No demanis la confirmació de l'usuari

en: Log out of this system now?
ca: Voleu tancar ara la sessió d'aquest sistema?

en: Shut down this system now?
ca: Voleu apagar ara aquest sistema?

en: Restart this system now?
ca: Voleu reiniciar ara aquest sistema?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
ca[0]: Es tancarà automàticament la sessió d'aquí a %d segon.
ca[1]: Es tancarà automàticament la sessió d'aquí a %d segons.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
ca[0]: Aquest sistema s'apagarà automàticament d'aquí a %d segon.
ca[1]: Aquest sistema s'apagarà automàticament d'aquí a %d segons.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
ca[0]: Es reiniciarà el sistema automàticament d'aquí a %d segon.
ca[1]: Es reiniciarà el sistema automàticament d'aquí a %d segons.

en: Not responding
ca: No està responent

en: Exited with code %d
ca: S'ha sortit amb codi %d

en: Killed by signal %d
ca: S'ha matat amb el senyal %d

en: Stopped by signal %d
ca: S'ha aturat amb el senyal %d

en: Remembered Application
ca: Aplicació recordada

en: This program is blocking logout.
ca: Aquest programa està bloquejant el tancament de la sessió.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
ca: Es refusarà la connexió de client nova perquè la sessió s'està aturant

en: Could not create ICE listening socket: %s
ca: No s'ha pogut crear el sòcol ICE d'escolta: %s

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Override standard autostart directories
ca: Ignora els directoris estàndards d'inici automàtic

en: AUTOSTART_DIR
ca: DIRECTORI_INICI_AUTOMÀTIC

en: Session to use
ca: Sessió que s'utilitzarà

en: SESSION_NAME
ca: NOM_DE_SESSIÓ

en: Enable debugging code
ca: Habilita el codi de depuració

en: Do not load user-specified applications
ca: No carreguis les aplicacions especificades per l'usuari

en: Version of this application
ca: Versió d'aquesta aplicació

en: Show the fail whale dialog for testing
ca: Mostra el diàleg de la balena per fer proves

en:  - the Cinnamon session manager
ca:  - el gestor de sessions de Cinnamon

en: Session
ca: Sessió

en: S_uspend
ca: S_uspèn

en: _Hibernate
ca: _Hiberna

en: _Switch User
ca: Canvia d'_usuari

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Restart
ca: _Reinicia

en: _Log Out
ca: Tanca _la sessió

en: _Shut Down
ca: _Apaga

en: _Ignore and continue
ca: _Ignora i continua

en: Some programs are still running:
ca: Hi ha alguns programes que encara s'estan executant:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
ca: S'està esperant que finalitzin els programes. La interrupció d'aquests programes pot causar la pèrdua del vostre treball.
