cinnamon-session - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Log out
tr: Tışarı imzalan

en: Power off
tr: Söndür

en: Ignoring any existing inhibitors
tr: Mevcut her türlü sedlerni ihmal eterek

en: Don't prompt for user confirmation
tr: Qullanıcı teyiti içün indeme

en: Log out of this system now?
tr: Bu sistemden şimdi çıqılsınmı?

en: Shut down this system now?
tr: Bu sistem şimdi qapatılsınmı?

en: Not responding
tr: Cevap bermey

en: Exited with code %d
tr: %d kodu ile terk etti

en: Killed by signal %d
tr: Signal %d tarafından öldürildi

en: Stopped by signal %d
tr: Signal %d tarafından toqtatıldı

en: Remembered Application
tr: Hatırlanğan Uyğulama

en: This program is blocking logout.
tr: Bu program tışarı imzalanuvnı bloklay.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
tr: Oturım şu ande qapatılmaqta olğandan dolayı yañı müşteri bağlantısı red etile

en: Could not create ICE listening socket: %s
tr: ICE diñlev oyuğı (soketi) icat etilamadı: %s

en: Unknown
tr: Bilinmey

en: Override standard autostart directories
tr: Standart avto-başlanğıç fihristleriniñ üstünden ayda

en: AUTOSTART_DIR
tr: AVTOBAŞLATMA_FİHRİSTİ

en: Session to use
tr: Qullanılacaq oturım

en: SESSION_NAME
tr: OTURIM_ADI

en: Enable debugging code
tr: Arızasızlandıruv kodunı qabilleştir

en: Do not load user-specified applications
tr: Qullanıcı tarafından belirtilgen programlarnı yükleme

en: Show the fail whale dialog for testing
tr: Sınama içün ciddiy hata dialoğını köster

en:  - the Cinnamon session manager
tr:  - Cinnamon oturım idarecisi

en: S_uspend
tr: _Sarqıt

en: _Hibernate
tr: _Yuqlat

en: _Switch User
tr: _Qullanıcı Almaştır

en: _Restart
tr: _Kene Başlat

en: _Log Out
tr: _Tışarı İmzalan

en: _Shut Down
tr: _Söndür

en: Some programs are still running:
tr: Bazı programlar ale çapmaqta:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
tr: Programlarnıñ tamamlanuvı içün beklene.  Bu programlarnıñ kestirilüvi yapqan olğanıñız işlerni ğayıp etüviñizge sebep olabilir.
