cinnamon-session 2.3.6.2 - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Power off
eo: Kurentmalŝalti

en: Ignoring any existing inhibitors
eo: Malatente de iuj ajn ekzistantaj malebligaĵoj

en: Don't prompt for user confirmation
eo: Ne inviti al konfirmo de la uzanto

en: Log out of this system now?
eo: Ĉu nun elsaluti el ĉi tiu sistemo?

en: Shut down this system now?
eo: Ĉu nun elŝalti ĉi tiun sistemon?

en: Restart this system now?
eo: Ĉu nun restartigi ĉi tiun sistemon?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
eo[0]: Vi estos aŭtomate elsalutita en %d sekundo.
eo[1]: Vi estos elsalutita en %d sekundoj.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
eo[0]: Ĉi tiu sistemo estos aŭtomate elŝaltita en %d sekundo.
eo[1]: Ĉi tiu sistemo estos elŝaltita en %d sekundoj.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
eo[0]: Ĉi tiu sistemo estos aŭtomate restartigita en %d sekundo.
eo[1]: Ĉi tiu sistemo estos restartigita en %d sekundoj.

en: Not responding
eo: Neniu respondado

en: Exited with code %d
eo: Elirite kun kodo %d

en: Killed by signal %d
eo: Ĉesigita per signalo %d

en: Stopped by signal %d
eo: Haltigita per signalo %d

en: Remembered Application
eo: Memorata aplikaĵo

en: This program is blocking logout.
eo: Ĉi tiu programo blokas elsaluton.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
eo: Malakcepto de nova klientkonekto, ĉar la seanco estas nun elŝaltata.

en: Could not create ICE listening socket: %s
eo: Ne eblas krei ice-aŭskult-konekt-interfacon: %s

en: Unknown
eo: Nekonate

en: Override standard autostart directories
eo: Transpasi normajn aŭtolanĉajn dosierujojn

en: AUTOSTART_DIR
eo: AŬTOLANĈA_DOSIERUJO

en: Session to use
eo: Uzota seanco

en: SESSION_NAME
eo: SEANCA_NOMO

en: Enable debugging code
eo: Ebligi sencimigan kodon

en: Do not load user-specified applications
eo: Ne ŝargi uzanto-specifitajn aplikaĵojn

en: Version of this application
eo: Versio de ĉi tiu aplikaĵo

en: Show the fail whale dialog for testing
eo: Montri la panean dialogon por testado

en:  - the Cinnamon session manager
eo:  - la Cinnamon-seancomastrumilo

en: Session
eo: Seanco

en: S_uspend
eo: _Prokrasti

en: _Hibernate
eo: _Pasivumigi

en: _Switch User
eo: Ŝangi _uzanton

en: _Cancel
eo: _Nuligi

en: _Restart
eo: _Restartigi

en: _Log Out
eo: E_lsaluti

en: _Shut Down
eo: _Malŝalti

en: _Ignore and continue
eo: _Malatentu kaj daŭrigu

en: Some programs are still running:
eo: Kelkaj programoj ankoraŭ ruliĝas:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
eo: Atendo ĝis programoj finiĝos. Se vi interrompas ĉi tiujn programojn, laboro via povus perdiĝi.
