cinnamon-session - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Log out
pl: Wylogowanie

en: Power off
pl: Wyłączenie

en: Ignoring any existing inhibitors
pl: Ignorowanie istniejących mechanizmów wstrzymujących

en: Don't prompt for user confirmation
pl: Bez pytania o potwierdzenie użytkownika

en: Log out of this system now?
pl: Wylogować z systemu?

en: Shut down this system now?
pl: Wyłączyć komputer?

en: Restart this system now?
pl: Uruchomić ponownie komputer?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
pl[0]: Automatyczne wylogowanie nastąpi za %d sekundę.
pl[1]: Automatyczne wylogowanie nastąpi za %d sekundy.
pl[2]: Automatyczne wylogowanie nastąpi za %d sekund.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
pl[0]: Automatyczne wyłączenie komputera nastąpi za %d sekundę.
pl[1]: Automatyczne wyłączenie komputera nastąpi za %d sekundy.
pl[2]: Automatyczne wyłączenie komputera nastąpi za %d sekund.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
pl[0]: Automatyczne ponowne uruchomienie komputera nastąpi za %d sekundę.
pl[1]: Automatyczne ponowne uruchomienie komputera nastąpi za %d sekundy.
pl[2]: Automatyczne ponowne uruchomienie komputera nastąpi za %d sekund.

en: Not responding
pl: Brak odpowiedzi

en: Exited with code %d
pl: Zakończono z kodem %d

en: Killed by signal %d
pl: Usunięte z pamięci przez sygnał %d

en: Stopped by signal %d
pl: Zatrzymane przez sygnał %d

en: Remembered Application
pl: Zapamiętany program

en: This program is blocking logout.
pl: Ten program uniemożliwia wylogowanie.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
pl: Odmowa połączenia nowego klienta z powodu trwającego zamykania sesji

en: Could not create ICE listening socket: %s
pl: Nie można utworzyć gniazda nasłuchującego ICE: %s

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Override standard autostart directories
pl: Obejście standardowych katalogów automatycznego uruchamiania

en: AUTOSTART_DIR
pl: KATALOG_AUTOMATYCZNEGO_URUCHAMIANIA

en: Session to use
pl: Sesja do użycia

en: SESSION_NAME
pl: NAZWA_SESJI

en: Enable debugging code
pl: Uruchomienie kodu do debugowania

en: Do not load user-specified applications
pl: Bez wczytywania programów określonych przez użytkownika

en: Version of this application
pl: Wersja tego programu

en: Show the fail whale dialog for testing
pl: Wyświetla okno niepowodzenia uruchomienia środowiska w celach testowych

en:  - the Cinnamon session manager
pl:  - Zarządzanie sesją Cinnamon

en: Session
pl: Sesja

en: S_uspend
pl: _Uśpij

en: _Hibernate
pl: _Hibernuj

en: _Switch User
pl: _Przełącz użytkownika

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Restart
pl: U_ruchom ponownie

en: _Log Out
pl: _Wyloguj

en: _Shut Down
pl: _Wyłącz komputer

en: _Ignore and continue
pl: _Zignoruj i kontynuuj

en: Some programs are still running:
pl: Niektóre programy są nadal uruchomione:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
pl: Oczekiwanie na zakończenie działania programów. Przerwanie działania programów może spowodować utratę niezapisanych wyników pracy.
