gnome-control-center HEAD - en to fa translation catalogue (255 entries)

en: Screen reader not found.
fa: صفحه‌خوان پیدا نشد

en: Please install the 'orca' package.
fa: لطفا بسته «orca» را نصب کنید.

en: Open accessibility settings
fa: بازکردن تنظیمات دسترسی

en: Unable to mount %s
fa: ناتوان در سوار کردن %s

en: Unable to open a folder for %s
fa: ناتوان در بازکردن یک پوشه برای %s

en: Ask what to do
fa: بپرس چه باید کرد

en: Do Nothing
fa: هیچ کاری نکن

en: Open Folder
fa: باز کردن پوشه

en: Unable to eject %p
fa: ناتوان در بیرون دادن %p

en: Unable to unmount %p
fa: ناتوان در پیاده‌کردن %p

en: You have just inserted an Audio CD.
fa: شما هم‌اکنون یک سی‌دی صوتی را وارد کردید.

en: You have just inserted an Audio DVD.
fa: شما هم‌اکنون یک دی‌وی‌دی صوتی را وارد کردید.

en: You have just inserted a Video DVD.
fa: شما هم‌اکنون یک دی‌وی‌دی ویدئویی را وارد کردید.

en: You have just inserted a Video CD.
fa: شما هم‌اکنون یک سی‌دی ویدئویی را وارد کردید.

en: You have just inserted a Super Video CD.
fa: شما هم‌اکنون یک سوپر سی‌دی ویدئویی را وارد کردید.

en: You have just inserted a blank CD.
fa: شما هم‌اکنون یک سی‌دی خالی را وارد کردید.

en: You have just inserted a blank DVD.
fa: شما هم‌اکنون یک دی‌وی‌دی خالی را وارد کردید.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
fa: شما هم‌اکنون یک دیسک بلو-ری خالی را وارد کردید.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
fa: شما هم‌اکنون یک دی‌وی‌دی اچ‌دی خالی را وارد کردید.

en: You have just inserted a Photo CD.
fa: شما هم‌اکنون یک سی‌دی تصویر را وارد کردید.

en: You have just inserted a Picture CD.
fa: شما هم‌اکنون یک سی‌دی تصویر را وارد کردید.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
fa: شما هم‌اکنون یک واسط همراه با تصاویر دیجیتالی را وارد کردید.

en: You have just inserted a digital audio player.
fa: شما هم‌اکنون یک پخش‌کننده صوتی دیجیتالی را وارد کردید.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
fa: شما هم‌اکنون یک واسط همراه با نرم‌افزاری که در نظره گرفته شده به صورت خودکار اجرا شود را وارد کردید.

en: You have just inserted a medium.
fa: شما هم‌اکنون یک واسط را وارد کردید.

en: Choose what application to launch.
fa: انتخاب کنید که چه برنامه‌ای باید اجرا شود

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
fa: چگونگی باز کردن «%s» را انتخاب کنید و اینکه آیا این عمل را برای دیگر انواع رسانه‌های «%s» نیز در آینده انجام شود یا خیر.

en: _Always perform this action
fa: همیشه این عمل را _انجام بده

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Ok
fa: _تایید

en: _Eject
fa: _بیرون دادن

en: _Unmount
fa: _پیاده‌کردن

en: Color
fa: رنگ

en: Recalibrate now
fa: درجه‌بندی دوباره

en: Recalibration required
fa: درجه‌بندی دوباره لازم است

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
fa: نمایشگر «%s» باید سریعا درجه‌بندی مجدد شود.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
fa: چاپگر «%s» باید سریعا درجه‌بندی مجدد شود.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
fa: افزونه رنگ شبح تنظیمات گنوم

en: Color calibration device added
fa: دستگاه درجه‌بندی رنگ اضافه شد

en: Color calibration device removed
fa: دستگاه درجه‌بندی رنگ حذف شد

en: Low Disk Space on "%s"
fa: کمبود فضای دیسک در «%s»

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
fa: جلد «%s» تنها %s فضای دیسک باقیمانده دارد. ممکن است مقداری فضا از طریق خالی کردن سطل‌زباله آزاد کنید.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
fa: جلد «%s» تنها %s فضای دیسک باقیمانده دارد.

en: Low Disk Space
fa: کمبود فضای دیسک

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
fa: این کامپیوتر تنها %s فضای دیسک باقیمانده دارد. ممکن است مقداری فضا از طریق خالی کردن سطل‌زباله آزاد کنید.

en: This computer has only %s disk space remaining.
fa: این کامپیوتر تنها %s فضای دیسک باقیمانده دارد.

en: Disk space
fa: فضای دیسک

en: Examine
fa: بررسی

en: Empty Trash
fa: خالی‌کردن سطل‌زباله

en: Ignore
fa: رد کردن

en: Don't show any warnings again for this file system
fa: دوباره هیچ هشداری مربوط به این سیستم‌پرونده نشان نده

en: Don't show any warnings again
fa: هیچ اخطاری دوباره نشان داده نشود

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
fa: شما می‌توانید با خالی کردن سطل زباله، پاک کردن برنامه‌ها و پرونده‌های بی‌استفاده، و یا انتقال پرونده‌ها به یک دیسک یا افراز دیگر مقداری فضا آزاد کنید.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
fa: شما می‌توانید با پاک کردن برنامه‌ها و پرونده‌های بی‌استفاده، و یا انتقال پرونده‌ها به یک دیسک یا افراز دیگر مقداری فضا آزاد کنید.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
fa: شما می‌توانید با خالی کردن سطل زباله، پاک کردن برنامه‌ها و پرونده‌های بی‌استفاده، و یا انتقال پرونده‌ها به یک دیسک بیرونی دیگر مقداری فضا آزاد کنید.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
fa: شما می‌توانید با پاک کردن برنامه‌ها و پرونده‌های بی‌استفاده، و یا انتقال پرونده‌ها به یک دیسک بیرونی دیگر مقداری فضا آزاد کنید.

en: Examine...
fa: آزمودن...

en: Error activating XKB configuration.
    There can be various reasons for that.
    
    If you report this situation as a bug, include the results of
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
fa: خطا در فعال‌سازی پیکربندی XKB.
    دلایل میتواند متفاوت باشد.
    
    اگر قصد گزارش به عنوان باگ را دارید این نتایج را نیز مشمول سازید:
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>

en: _Layouts
fa: _چیدمان‌ها

en: Show _Keyboard Layout...
fa: نمایش چیدمان _صفحه‌کلید...

en: Region and Language Settings
fa: تنظیمات ناحیه و زبان

en: UPS Discharging
fa: برق اضطراری درحال تخلیه است

en: %s of UPS backup power remaining
fa: میزان %s از انرژی پشتیبان باقی‌مانده است

en: Power
fa: انرژی

en: Battery low
fa: باتری کم است

en: Laptop battery low
fa: باتری رایانه کیفی کم است

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
fa: تقریبا %s مانده (%.0f%%)

en: UPS low
fa: برق اضطراری کم است

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
fa: تقریبا %s از نیروی پشتیبانUPS باقی مانده است (%.0f%%)

en: Mouse battery low
fa: باتری موشی کم است

en: Wireless mouse is low in power
fa: انرژِی ماوس بی سیم کم است

en: Keyboard battery low
fa: باتری صفحه‌کلید کم است

en: Wireless keyboard is low in power
fa: شارژ صفحه کلید بی سیم کم است

en: PDA battery low
fa: باتری پی‌دی‌ای کم است

en: PDA is low in power (%.0f%%)
fa: باتری پی‌دی‌ای کم است (٪%I.0f)

en: Cell phone battery low
fa: باتری تلفن همراه کم است

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
fa: تلفن بی‌سیم باتری کمی دارد (٪%I.0f)

en: Media player battery low
fa: باتری پخش‌کننده صوتی و تصویری کم است

en: Media player is low in power (%.0f%%)
fa: پخش‌کننده صوتی تصویری باتری کمی دارد (٪%I.0f)

en: Tablet battery low
fa: باتری تبلت کم است

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
fa: تبلت باتری کمی دارد (٪%I.0f)

en: Attached computer battery low
fa: رایانه متصل شده باتری کمی دارد

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
fa: رایانه متصل شده باتری کمی دارد (٪%I.0f)

en: Battery is low
fa: باتری کم است

en: Battery critically low
fa: باتری به طور بحرانی کم است

en: Laptop battery critically low
fa: باتری رایانه کیفی به طرز بحرانی کم است

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
fa: برای از دست ندادن، اطلاعات آداپتور AC خود را متصل کنید.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
fa: رایانه به زودی به حالت تعلیق می‌رود مگر اینکه به برق متصل شود.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
fa: رایانه به زودی به خواب زمستانی می‌رود مگر اینکه به برق متصل شود.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
fa: رایانه به زودی خاموش می‌شود مگر اینکه به برق متصل شود.

en: UPS critically low
fa: برق اضطراری به شکلی بحرانی ضعیف است

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
fa: تقریباً %s از توان باقی‌مانده‌ی برق اضطراری (%.0f%%). برای جلوگیری از از دست دادن داده‌ها، برق متناوب را وصل کنید.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
fa: شارژ ماوس بی سیم بسیار کم است. این دستگاه در صورت عدم شارژ به زودی از کار می افتد.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
fa: شارژ صفحه کلید بی سیم بسیار کم است. این دستگاه در صورت عدم شارژ به زودی از کار می افتد.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
fa: باتری پی‌دی‌ای کم است (٪%I.0f). این دستگاه در صورت عدم شارژ به زودی از کار می افتد.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
fa: باتری گوشی همراه کم است (٪%I.0f). این دستگاه در صورت عدم شارژ به زودی از کار می افتد.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
fa: باتری پخش‌کننده صوتی تصویری کم است (٪%I.0f). این دستگاه در صورت عدم شارژ به زودی از کار می افتد.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
fa: باتری تبلت کم است (٪%I.0f). این دستگاه در صورت عدم شارژ به زودی از کار می افتد.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
fa: باتری رایانه متصل شده کم است (٪%I.0f). این دستگاه اگر پُر نشود به زودی از کار خواهد افتاد.

en: Battery is critically low
fa: باتری رایانه کیفی به طرز بحرانی کم است

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
fa: باتری زیر سطح بحرانی است و زمانی که باتری کاملاً خالی شود برق رایانه <b>قطع</b> خواهد شد.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
fa: باتری کمتر از حد بحرانی است و این رایانه در شرف تعلیق است.
    <b>توجّه:</b> مقدار کمی شارژ برای نگه داشتن رایانهٔ شما در حالت تعلیق لازم است.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
fa: باتری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانه‌ی رفتن به خواب زمستانی است.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
fa: باتری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانه‌ی خاموش شدن است.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
fa: برق اضطراری زیر سطح بحرانی است و با تمام شدن برق اضطراری، این رایانه <b>خاموش<b> خواهد شد.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
fa: برق اضطراری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانه‌ی رفتن به خواب زمستانی است.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
fa: برق اضطراری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانه‌ی خاموش شدن است.

en: Lid has been opened
fa: در باز شده است

en: Lid has been closed
fa: در بسته شده است

en: Power Manager
fa: مدیریت انرژی

en: Unknown time
fa: زمان نامعلوم

en: %i minute | %i minutes
fa[0]: %Ii دقیقه
fa[1]: %Ii دقیقه

en: %i hour | %i hours
fa[0]: %Ii ساعت
fa[1]: %Ii ساعت

en: %i %s %i %s
fa: %Ii %s %Ii %s

en: hour | hours
fa[0]: ساعت
fa[1]: ساعت

en: minute | minutes
fa[0]: دقیقه
fa[1]: دقیقه

en: provides %s laptop runtime
fa: قابلیت روشن ماندن رایانه کیفی به مدت %s

en: %s %s remaining
fa: %s %s باقی‌مانده

en: %s %s until charged
fa: %s %s تا پر شدن

en: provides %s battery runtime
fa: قابلیت روشن ماندن به مدت %s

en: Product:
fa: محصول:

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Missing
fa: ناپیدا

en: Charged
fa: پُر شد

en: Charging
fa: درحال پر شدن

en: Discharging
fa: درحال خالی‌شدن

en: Percentage charge:
fa: درصد پر بودن:

en: Vendor:
fa: سازنده:

en: Technology:
fa: فناوری:

en: Serial number:
fa: شماره سریال:

en: Model:
fa: مدل:

en: Charge time:
fa: زمان پر شدن:

en: Discharge time:
fa: زمان خالی‌شدن:

en: Excellent
fa: عالی

en: Good
fa: خوب

en: Fair
fa: نسبتا خوب

en: Poor
fa: ضعیف

en: Capacity:
fa: گنجایش:

en: Current charge:
fa: میزان پربودن فعلی:

en: Last full charge:
fa: آخرین بار پرشدن کامل:

en: Design charge:
fa: پرشدن طراحی شده:

en: Charge rate:
fa: سرعت پرشدن:

en: AC adapter | AC adapters
fa[0]: آداپتور برق شهری
fa[1]: آداپتور برق شهری

en: Laptop battery | Laptop batteries
fa[0]: باتری رایانه کیفی
fa[1]: باتری رایانه کیفی

en: UPS | UPSs
fa[0]: برق اضطراری
fa[1]: برق اضطراری

en: Monitor | Monitors
fa[0]: صفحه‌نمایش
fa[1]: صفحه‌نمایش

en: Mouse | Mice
fa[0]: موشی
fa[1]: موشی

en: Keyboard | Keyboards
fa[0]: صفحه‌کلید
fa[1]: صفحه‌کلید

en: PDA | PDAs
fa[0]: پی‌دی‌ای
fa[1]: پی‌دی‌ای

en: Cell phone | Cell phones
fa[0]: تلفن همراه
fa[1]: تلفن همراه

en: Media player | Media players
fa[0]: پخش‌کننده صوتی تصویری
fa[1]: پخش‌کننده صوتی تصویری

en: Tablet | Tablets
fa[0]: تبلت
fa[1]: تبلت

en: Computer | Computers
fa[0]: رایانه
fa[1]: رایانه

en: Game controller | Game controllers
fa[0]: کنترل کننده بازی
fa[1]: کنترل کننده‌های بازی

en: Unknown device | Unknown devices
fa[0]: دستگاه ناشناخته
fa[1]: دستگاه‌های ناشناخته

en: Lithium Ion
fa: یون لیتیوم

en: Lithium Polymer
fa: پلیمر لیتیوم

en: Lithium Iron Phosphate
fa: فسفات آهن لیتیوم

en: Lead acid
fa: اسید سرب

en: Nickel Cadmium
fa: نیکل کادمیوم

en: Nickel metal hydride
fa: نیکل هیبریدی آهن

en: Unknown technology
fa: فناوری نامعلوم

en: Empty
fa: خالی

en: Waiting to charge
fa: در انتظار پُر شدن

en: Waiting to discharge
fa: در انتظار خالی‌شدن

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Laptop battery not present
fa: باتری رایانه کیفی دردسترس نیست

en: Laptop battery is charging
fa: باتری رایانه کیفی درحال پرشدن است

en: Laptop battery is discharging
fa: باتری رایانه کیفی در حال تخلیه است

en: Laptop battery is empty
fa: باتری رایانه کیفی خالی است

en: Laptop battery is charged
fa: باتری رایانه کیفی پًر شده است

en: Laptop battery is waiting to charge
fa: باتری رایانه کیفی در انتظار پرشدن است

en: Laptop battery is waiting to discharge
fa: باتری رایانه کیفی در انتظار تخلیه است

en: UPS is charging
fa: برق اضطراری درحال پرشدن است

en: UPS is discharging
fa: برق اضطراری درحال تخلیه است

en: UPS is empty
fa: برق اضطراری خالی است

en: UPS is charged
fa: برق اضطراری پرشده است

en: Mouse is charging
fa: باتری موشی درحال پرشدن است

en: Mouse is discharging
fa: باتری موشی درحال تخلیه است

en: Mouse is empty
fa: باتری موشی خالی است

en: Mouse is charged
fa: باتری موشی پرشده است

en: Keyboard is charging
fa: باتری صفحه‌کلید در حال پرشدن است

en: Keyboard is discharging
fa: باتری صفحه‌کلید درحال تخلیه است

en: Keyboard is empty
fa: باتری صفحه‌کلید خالی است

en: Keyboard is charged
fa: باتری صفحه‌کلید پر شده است

en: PDA is charging
fa: باتری پی‌دی‌ای درحال پرشدن است

en: PDA is discharging
fa: باتری پی‌دی‌ای درحال تخلیه است

en: PDA is empty
fa: باتری پی‌دی‌ای خالی است

en: PDA is charged
fa: باتری پی‌دی‌ای پرشده است

en: Cell phone is charging
fa: باتری تلفن همراه درحال پرشدن است

en: Cell phone is discharging
fa: باتری تلفن همراه در حال خالی‌شدن است

en: Cell phone is empty
fa: باتری تلفن همراه خالی است

en: Cell phone is charged
fa: باتری تلفن همراه پرشده است

en: Media player is charging
fa: باتری پخش‌کننده صوتی و تصویری درحال پرشدن است

en: Media player is discharging
fa: باتری پخش‌کننده صوتی تصویری درحال تخلیه است

en: Media player is empty
fa: باتری پخش‌کننده صوتی و تصویری خالی است

en: Media player is charged
fa: باتری پخش‌کننده صوتی تصویری پر شده است

en: Tablet is charging
fa: باتری تبلت درحال پرشدن است

en: Tablet is discharging
fa: باتری تبلت درحال تخلیه است

en: Tablet is empty
fa: باتری تبلت خالی است

en: Tablet is charged
fa: باتری تبلت پرشده است

en: Computer is charging
fa: باتری رایانه در حال پرشدن است

en: Computer is discharging
fa: باتری رایانه درحال تخلیه است

en: Computer is empty
fa: باتری رایانه خالی است

en: Computer is charged
fa: باتری رایانه پرشده است

en: Game controller is charging
fa: دسته بازی در حال شاژ است

en: Game controller is discharging
fa: دسته بازی در حال تخلیه است

en: Game controller is empty
fa: دسته بازی در خالی است

en: Game controller is charged
fa: دسته بازی شارژ شد

en: Configuring new printer
fa: پیکربندی چاپگر جدید

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Missing printer driver
fa: فاقد راه‌انداز چاپگر

en: No printer driver for %s.
fa: هیچ راه‌انداز چاپگری برای %s وجود ندارد.

en: No driver for this printer.
fa: هیچ راه‌اندازی برای این چاپگر وجود ندارد.

en: Printers
fa: چاپگرها

en: Printer '%s' is low on toner.
fa: کمبود تونر در چاپگر «%s»

en: Printer '%s' has no toner left.
fa: تونری برای چاپگر «%s» باقی نمانده است.

en: Printer '%s' may not be connected.
fa: چاپگر «%s» ممکن است متصل نشده باشد.

en: The cover is open on printer '%s'.
fa: پوشش چاپگر «%s» باز است.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
fa: یک صافی چاپ مربوط به چاپگر «%s» ناپیدا است.

en: The door is open on printer '%s'.
fa: در چاپگر «%s» باز است.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
fa: کمبود محفظه رنگ در چاپگر «%s».

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
fa: عدم وجود محعظه رنگ در چاپگر «%s».

en: Printer '%s' is low on paper.
fa: کمبود کاغذ در چاپگر «%s».

en: Printer '%s' is out of paper.
fa: کاغذ در چاپگر «%s» تمام شده است.

en: Printer '%s' is currently off-line.
fa: چاپگر «%s» هم‌اکنون برون‌خط است.

en: There is a problem on printer '%s'.
fa: یک مشکل در چاپگر «%s» است.

en: Toner low
fa: کمبود تونر

en: Toner empty
fa: تونر خالی است

en: Not connected?
fa: متصل نشده است؟

en: Cover open
fa: پوشش باز است

en: Printer configuration error
fa: خطا پیکربندی چاپگر

en: Door open
fa: در باز است

en: Marker supply low
fa: کمبود ذخیره محفظه رنگ

en: Out of a marker supply
fa: محفظه رنگ خالی است

en: Paper low
fa: کمبود کاغذ

en: Out of paper
fa: کاغذ تمام شده است

en: Printer off-line
fa: چاپگر برون‌خط

en: Printer error
fa: خطای چاپگر

en: Printer added
fa: چاپگر اضافه شد

en: Printing stopped
fa: چاپ متوقف شد

en: '%s' on %s
fa: '%s' در %s

en: Printing canceled
fa: چاپ لغو شد

en: Printing aborted
fa: چاپ قطع شد

en: Printing completed
fa: اتمام چاپ

en: Printing
fa: در حال چاپ

en: Printer report
fa: گزارش چاپگر

en: Printer warning
fa: هشدار چاپگر

en: Printer '%s': '%s'.
fa: چاپگر "%s": "%s"

en: received error or hang up from event source
fa: خطایی دریافت شد یا از طرف منبع واقعه قطع شد

en: NSS security system could not be initialized
fa: نمی‌توان سیستم امنیتی NSS را مقداردهی اولیه کرد

en: no suitable smartcard driver could be found
fa: هیچ راه‌انداز کارت هوشمند مناسبی نمی‌توان پیدا کرد

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
fa: راه‌انداز کارت هوشمند «%s» قابل بار کردن نیست

en: could not watch for incoming card events - %s
fa: ناتوان در دیدبانی از وقایع کارت‌ها - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
fa: در هنگام انتظار برای وقایع کارت هوشمند بک خطای غیر منتظره رُخ داد
