cinnamon-settings-daemon - en to nl translation catalogue (247 entries)

en: Screen reader not found.
nl: Schermlezer niet aangetroffen.

en: Please install the 'orca' package.
nl: Installeer a.u.b. het pakket 'orca'.

en: Open accessibility settings
nl: Open de toegankelijkheidsinstellingen

en: Unable to mount %s
nl: Kan %s niet aankoppelen

en: Unable to open a folder for %s
nl: Kan geen map openen voor %s

en: Ask what to do
nl: Vragen wat te doen

en: Do Nothing
nl: Niets doen

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Unable to eject %p
nl: Kan %p niet uitwerpen

en: Unable to unmount %p
nl: Kan %p niet ontkoppelen

en: You have just inserted an Audio CD.
nl: U heeft zojuist een audio-cd ingevoerd.

en: You have just inserted an Audio DVD.
nl: U heeft zojuist een audio-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a Video DVD.
nl: U heeft zojuist een video-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a Video CD.
nl: U heeft zojuist een video-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Super Video CD.
nl: U heeft zojuist een super-video-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank CD.
nl: U heeft zojuist een lege cd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank DVD.
nl: U heeft zojuist een lege dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
nl: U heeft zojuist een lege Blu-Ray-schijf ingevoerd.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
nl: U heeft zojuist een lege hd-dvd ingevoerd.

en: You have just inserted a Photo CD.
nl: U heeft zojuist een photo-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a Picture CD.
nl: U heeft zojuist een picture-cd ingevoerd.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
nl: U heeft zojuist een medium ingevoerd waar digitale foto's op staan.

en: You have just inserted a digital audio player.
nl: U heeft zojuist een digitale audiospeler aangesloten.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
nl: U heeft zojuist een medium ingevoerd met programmatuur die bedoeld is om automatisch te starten.

en: You have just inserted a medium.
nl: U heeft zojuist een medium ingevoerd.

en: Choose what application to launch.
nl: Kies de te starten toepassing.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
nl: Kies hoe '%s' geopend moet worden en of deze actie in de toekomst ook voor andere media van het type '%s' uitgevoerd moet worden.

en: _Always perform this action
nl: _Altijd deze actie uitvoeren

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Ok
nl: _Oké

en: _Eject
nl: _Uitwerpen

en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

en: Color
nl: Kleur

en: Recalibrate now
nl: Nu hercalibreren

en: Recalibration required
nl: Hercalibratie vereist

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
nl: Het beeldscherm '%s' moet binnenkort opnieuw gecalibreerd worden.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
nl: De printer '%s' moet binnenkort opnieuw gecalibreerd worden.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
nl: Kleur-invoegsel voor achtergronddienst van Cinnamon-instellingen

en: Color calibration device added
nl: Kleur-calibratieapparaat toegevoegd

en: Color calibration device removed
nl: Kleur-calibratieapparaat verwijderd

en: Low Disk Space on "%s"
nl: Weinig vrije schijfruimte op '%s'

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
nl: Het volume '%s' heeft nog maar %s vrije schijfruimte over. U zou wat schijfruimte kunnen vrijmaken door de prullenbak te ledigen.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
nl: Het opslagmedium '%s' heeft nog maar %s vrije schijfruimte over.

en: Low Disk Space
nl: Weinig vrije schijfruimte

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
nl: Deze computer heeft nog maar %s vrije schijfruimte over. U zou wat schijfruimte kunnen vrijmaken door de prullenbak te ledigen.

en: This computer has only %s disk space remaining.
nl: Deze computer heeft nog maar %s vrije schijfruimte over.

en: Disk space
nl: Schijfruimte

en: Examine
nl: Onderzoeken

en: Empty Trash
nl: Prullenbak ledigen

en: Ignore
nl: Negeren

en: Don't show any warnings again for this file system
nl: Toon geen waarschuwingen meer voor dit bestandssyteem

en: Don't show any warnings again
nl: Toon geen waarschuwingen meer

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door de prullenbak te ledigen, ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of bestanden naar een andere schijf of partitie te verplaatsen.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of door bestanden naar een andere schijf of partitie te verplaatsen.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door de prullenbak te ledigen, ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of bestanden naar een externe schijf te verplaatsen.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of door bestanden naar een externe schijf te verplaatsen.

en: Examine...
nl: Onderzoeken…

en: Error activating XKB configuration.
    There can be various reasons for that.
    
    If you report this situation as a bug, include the results of
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
nl: Fout bij het activeren van de XKB-instellingen.
    Daar kunnen verschillende redenen voor zijn.
    
    Als u deze situatie wilt melden als fout, geef dan tevens de resultaten mee van
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>

en: _Layouts
nl: Inde_lingen

en: Show _Keyboard Layout...
nl: _Toetsenbordindeling tonen…

en: Region and Language Settings
nl: Regio- en taalinstellingen

en: UPS Discharging
nl: UPS is nu in gebruik

en: %s of UPS backup power remaining
nl: %s UPS-reservestroom resterend

en: Power
nl: Stroomvoorziening

en: Battery low
nl: Accu bijna leeg

en: Laptop battery low
nl: Laptopaccu bijna leeg

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
nl: Ongeveer %s resterend (%.0f%%)

en: UPS low
nl: UPS bijna leeg

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
nl: Ongeveer %s van de UPS-reservestroom over (%.0f%%)

en: Mouse battery low
nl: Muisaccu bijna leeg

en: Wireless mouse is low in power
nl: Draadloze muis heeft nog maar weinig acculading

en: Keyboard battery low
nl: Accu van toetsenbord bijna leeg

en: Wireless keyboard is low in power
nl: Draadloos toetsenbord heeft nog maar weinig acculading

en: PDA battery low
nl: PDA-accu bijna leeg

en: PDA is low in power (%.0f%%)
nl: De accu van de PDA is bijna leeg (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
nl: Accu mobieltje bijna leeg

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
nl: De accu van het mobieltje is bijna leeg (%.0f%%)

en: Media player battery low
nl: Accu van mediaspeler bijna leeg

en: Media player is low in power (%.0f%%)
nl: De accu van de mediaspeler is bijna leeg (%.0f%%)

en: Tablet battery low
nl: Tablet-accu bijna leeg

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
nl: De accu van de tablet is bijna leeg (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
nl: Accu aangesloten computer bijna leeg

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
nl: De accu van de aangesloten computer is bijna leeg (%.0f%%)

en: Battery is low
nl: Accu is bijna leeg

en: Battery critically low
nl: Acculading kritiek laag

en: Laptop battery critically low
nl: Lading van laptopaccu kritiek laag

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
nl: Sluit uw apparaat aan op netstroom om gegevensverlies te voorkomen.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
nl: De computer zal zeer binnenkort in pauzestand gaan als deze niet op de netstroom aangesloten wordt.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
nl: De computer zal zeer binnenkort in slaapstand gaan als deze niet op de netstroom aangesloten wordt.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
nl: De computer zal zichzelf zeer binnenkort uitschakelen als deze niet op de netstroom aangesloten wordt.

en: UPS critically low
nl: UPS-lading kritiek laag

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
nl: Ongeveer %s UPS-stroom resterend (%.0f%%). Herstel de netstroomaansluiting van uw computer om gegevensverlies te voorkomen.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De draadloze muis heeft nog maar heel weinig acculading. Dit apparaat zal spoedig ophouden te functioneren indien het niet wordt opgeladen.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: Het draadloze toetsenbord heeft nog maar heel weinig acculading. Dit apparaat zal spoedig ophouden te functioneren indien het niet wordt opgeladen.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: PDA heeft nog maar weinig acculading (%.0f%%). Dit apparaat zal spoedig ophouden te werken indien het niet wordt opgeladen.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: Mobieltje heeft nog maar weinig acculading (%.0f%%). Dit apparaat zal spoedig ophouden te werken indien het niet wordt opgeladen.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: Mediaspeler heeft nog maar weinig acculading (%.0f%%). Dit apparaat zal spoedig ophouden te werken indien het niet wordt opgeladen.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: Tablet heeft nog maar weinig acculading (%.0f%%). Dit apparaat zal spoedig ophouden te werken indien het niet wordt opgeladen.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De aangesloten computer zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat houdt binnenkort op met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Battery is critically low
nl: Acculading is kritiek laag

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
nl: De acculading is onder het kritieke niveau en deze computer zal <b>uitvallen</b> als de accu volledig leeg is.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
nl: De acculading is onder het kritieke niveau en deze computer zal zo in pauzestand gaan.
    <b>LET OP:</b> ook in pauzestand verbruikt de computer een kleine hoeveelheid stroom.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nl: De acculading is onder het kritieke niveau. Deze computer zal zo in slaapstand gaan.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nl: De acculading is onder het kritieke niveau. Deze computer zal zo worden afgesloten.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
nl: De lading van de UPS is onder het kritieke niveau. De computer zal <b>uitvallen</b> als de UPS volledig leeg is.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nl: De lading van de UPS is onder het kritieke niveau. De computer zal zo in slaapstand gaan.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nl: De lading van de UPS is onder het kritieke niveau. De computer zal zo uitgeschakeld worden.

en: Lid has been opened
nl: Laptopdeksel is geopend

en: Lid has been closed
nl: Laptopdeksel is gesloten

en: Power Manager
nl: Energiebeheer

en: Unknown time
nl: Onbekende tijd

en: %i minute | %i minutes
nl[0]: %i minuut
nl[1]: %i minuten

en: %i hour | %i hours
nl[0]: %i uur
nl[1]: %i uren

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: provides %s laptop runtime
nl: levert %s accuduur aan de laptop

en: %s %s remaining
nl: %s %s over

en: %s %s until charged
nl: %s %s tot opgeladen

en: provides %s battery runtime
nl: levert %s accuduur

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Charged
nl: Opgeladen

en: Charging
nl: Opladen…

en: Discharging
nl: Ontladen...

en: Percentage charge:
nl: Ladingspercentage:

en: Vendor:
nl: Fabrikant:

en: Technology:
nl: Technologie:

en: Serial number:
nl: Serienummer:

en: Charge time:
nl: Tijd tot vol:

en: Discharge time:
nl: Tijd tot leeg:

en: Excellent
nl: Uitmuntend

en: Good
nl: Goed

en: Fair
nl: Redelijk

en: Poor
nl: Slecht

en: Capacity:
nl: Capaciteit:

en: Current charge:
nl: Huidige lading:

en: Last full charge:
nl: Meest recente volledige lading:

en: Design charge:
nl: Lading (fabrieksontwerp):

en: Charge rate:
nl: Laadsnelheid:

en: AC adapter | AC adapters
nl[0]: Voedingsblok voor netstroom
nl[1]: Voedingsblokken voor netstroom

en: Laptop battery | Laptop batteries
nl[0]: Laptopaccu
nl[1]: Laptopaccu's

en: UPS | UPSs
nl[0]: UPS
nl[1]: UPS'en

en: Monitor | Monitors
nl[0]: Beeldscherm
nl[1]: Beeldschermen

en: Mouse | Mice
nl[0]: Muis
nl[1]: Muizen

en: Keyboard | Keyboards
nl[0]: Toetsenbord
nl[1]: Toetsenborden

en: PDA | PDAs
nl[0]: PDA
nl[1]: PDA's

en: Cell phone | Cell phones
nl[0]: Mobieltje
nl[1]: Mobieltjes

en: Media player | Media players
nl[0]: Mediaspeler
nl[1]: Mediaspelers

en: Game controller | Game controllers
nl[0]: Spelbesturing
nl[1]: Spelbesturingen

en: Unknown device | Unknown devices
nl[0]: Onbekend apparaat
nl[1]: Onbekende apparaten

en: Lithium Ion
nl: Lithium-ion

en: Lithium Polymer
nl: Lithium-polymeer

en: Lithium Iron Phosphate
nl: Lithium-ijzerfosfaat

en: Lead acid
nl: Loodzuur

en: Nickel Cadmium
nl: Nikkel-cadmium

en: Nickel metal hydride
nl: Nikkel-metaalhydride

en: Unknown technology
nl: Onbekende technologie

en: Empty
nl: Leeg

en: Waiting to charge
nl: Wachtend op opladen

en: Waiting to discharge
nl: Wachtend op ontladen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Laptop battery not present
nl: Laptopaccu niet aanwezig

en: Laptop battery is charging
nl: Laptopaccu is aan het opladen

en: Laptop battery is discharging
nl: Laptopaccu is aan het ontladen

en: Laptop battery is empty
nl: Laptopaccu is leeg

en: Laptop battery is charged
nl: Laptopaccu is opgeladen

en: Laptop battery is waiting to charge
nl: De laptopaccu is aan het wachten om opgeladen te worden

en: Laptop battery is waiting to discharge
nl: De laptopaccu is aan het wachten om te ontladen

en: UPS is charging
nl: UPS is aan het opladen

en: UPS is discharging
nl: UPS is aan het ontladen

en: UPS is empty
nl: UPS is leeg

en: UPS is charged
nl: UPS is opgeladen

en: Mouse is charging
nl: Muis is aan het opladen

en: Mouse is discharging
nl: Muis is aan het ontladen

en: Mouse is empty
nl: Muis is leeg

en: Mouse is charged
nl: Muis is opgeladen

en: Keyboard is charging
nl: Toetsenbord is aan het opladen

en: Keyboard is discharging
nl: Toetsenbord is aan het ontladen

en: Keyboard is empty
nl: Toetsenbord is leeg

en: Keyboard is charged
nl: Toetsenbord is opgeladen

en: PDA is charging
nl: PDA is aan het opladen

en: PDA is discharging
nl: PDA is aan het ontladen

en: PDA is empty
nl: PDA is leeg

en: PDA is charged
nl: PDA is opgeladen

en: Cell phone is charging
nl: Mobieltje is aan het opladen

en: Cell phone is discharging
nl: Mobieltje is aan het ontladen

en: Cell phone is empty
nl: Mobieltje is leeg

en: Cell phone is charged
nl: Mobieltje is opgeladen

en: Media player is charging
nl: Mediaspeler is aan het opladen

en: Media player is discharging
nl: Mediaspeler is aan het ontladen

en: Media player is empty
nl: Mediaspeler is leeg

en: Media player is charged
nl: Mediaspeler is opgeladen

en: Tablet is charging
nl: Tablet is aan het opladen

en: Tablet is discharging
nl: Tablet is aan het ontladen

en: Tablet is empty
nl: Tablet is leeg

en: Tablet is charged
nl: Tablet is opgeladen

en: Computer is charging
nl: Computer is aan het opladen

en: Computer is discharging
nl: Computer is aan het ontladen

en: Computer is empty
nl: Computer is leeg

en: Computer is charged
nl: Computer is opgeladen

en: Game controller is charging
nl: Spelbediening wordt opgeladen

en: Game controller is discharging
nl: Spelbediening is aan het ontladen

en: Game controller is empty
nl: Spelbediening is leeg

en: Game controller is charged
nl: Spelbediening is opgeladen

en: Configuring new printer
nl: Nieuwe printer instellen

en: Please wait...
nl: Even geduld a.u.b.…

en: Missing printer driver
nl: Ontbrekend printerstuurprogramma

en: No printer driver for %s.
nl: Geen printerstuurprogramma voor %s.

en: No driver for this printer.
nl: Geen stuurprogramma voor deze printer.

en: Printer '%s' is low on toner.
nl: Printer '%s' heeft weinig toner meer.

en: Printer '%s' has no toner left.
nl: Printer '%s' heeft geen toner meer.

en: Printer '%s' may not be connected.
nl: Printer '%s'is mogelijk niet verbonden.

en: The cover is open on printer '%s'.
nl: De klep van printer '%s' staat open.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
nl: Er ontbreekt een printfilter voor printer '%s'.

en: The door is open on printer '%s'.
nl: De deur van printer '%s' staat open.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
nl: Een inktpatroon van printer '%s' is bijna leeg.

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
nl: Een inktpatroon van printer '%s' is leeg.

en: Printer '%s' is low on paper.
nl: Printer '%s' heeft weinig papier.

en: Printer '%s' is out of paper.
nl: Printer '%s' heeft geen papier meer.

en: Printer '%s' is currently off-line.
nl: Printer '%s' is momenteel niet verbonden.

en: There is a problem on printer '%s'.
nl: Er is een probleem met printer '%s'.

en: Toner low
nl: Toner bijna leeg

en: Toner empty
nl: Toner leeg

en: Not connected?
nl: Niet verbonden?

en: Cover open
nl: Klep open

en: Printer configuration error
nl: Printerinstellingsfout

en: Door open
nl: Deur staat open

en: Marker supply low
nl: Inktpatroon bijna leeg

en: Out of a marker supply
nl: Een inktpatroon is leeg

en: Paper low
nl: Papier bijna op

en: Out of paper
nl: Papier is op

en: Printer off-line
nl: Printer is niet meer verbonden

en: Printer error
nl: Printerfout

en: Printer added
nl: Printer toegevoegd

en: Printing stopped
nl: Afdrukken gestaakt

en: '%s' on %s
nl: '%s' op %s

en: Printing canceled
nl: Afdrukken geannuleerd

en: Printing aborted
nl: Afdrukken afgebroken

en: Printing completed
nl: Afdrukken voltooid

en: Printing
nl: Afdrukken

en: Printer report
nl: Printerrapport

en: Printer warning
nl: Printerwaarschuwing

en: received error or hang up from event source
nl: fout of opgehangen ontvangen van gebeurtenisbron

en: NSS security system could not be initialized
nl: NSS-veiligheidssysteem kon niet geïnitialiseerd worden

en: no suitable smartcard driver could be found
nl: er is geen geschikt smartcard-stuurprogramma gevonden

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
nl: smartcard-stuurprogramma '%s' kon niet worden geladen

en: could not watch for incoming card events - %s
nl: kon niet uitkijken naar binnenkomende smartcardgebeurtenissen - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
nl: er is een onverwachte fout opgetreden bij het wachten op smartcardgebeurtenissen
