linuxmint - en to be translation catalogue (355 entries)

en: Audio
be: Аўдыя

en: No Info
be: Няма інфармацыі

en: Title:
be: Назва:

en: Artist:
be: Выканаўца:

en: Album:
be: Альбом:

en: Album Artist:
be: Выканаўца альбома:

en: Genre:
be: Жанр:

en: Year:
be: Год:

en: Track #:
be: Трэк #:

en: Length:
be: Працягласць:

en: Bitrate:
be: Бітрэйт:

en: Sample Rate:
be: Частата выбаркі:

en: Encoded by:
be: Закадзіравана:

en: Copyright:
be: Аўтарскія правы:

en: Nemo Compare
be: Параўнанне ў Nemo

en: Normal Diff
be: Нармальная розніца

en: Three-Way Diff
be: Трохбаковая розніца

en: N-Way Diff
be: N-баковая розніца

en: Compare to:
be: Параўнаць з:

en: Compare to the file previously selected
be: Параўнаць з раней выбраным файлам

en: Compare Later
be: Параўнаць пазней

en: Remember file for later comparison
be: Запомніць файл для пазнейшага параўнання

en: Compare
be: Параўнаць

en: Compare selected files
be: Параўнаць выбраныя файлы

en: Art
be: Мастацтва

en: Camera
be: Камера

en: Danger
be: Небяспека

en: Default
be: Перадвызначана

en: Development
be: Распрацоўка

en: Documents
be: Дакументы

en: Downloads
be: Спампоўкі

en: Favorite
be: Абраныя

en: Games
be: Гульні

en: Generic
be: Агульныя

en: Important
be: Важныя

en: Installed
be: Усталяваныя

en: Mail
be: Пошта

en: Marketing
be: Маркетынг

en: Money
be: Грошы

en: Multimedia
be: Мультымедыя

en: New
be: Новы

en: Note
be: Заўвага

en: Package
be: Пакет

en: People
be: Людзі

en: Personal
be: Асабістае

en: Photos
be: Фота

en: Plan
be: План

en: Presentation
be: Прэзентацыя

en: Sales
be: Продаж

en: Sound
be: Гук

en: System
be: Сістэма

en: Urgent
be: Тэрміновае

en: Videos
be: Відэа

en: Web
be: Вэб

en: Emblems
be: Эмблемы

en: Extract Here
be: Выняць сюды

en: Extract the selected archive to the current position
be: Выняць змесціва вылучанага архіва ў бягучым месцы

en: Extract To...
be: Выняць у...

en: Extract the selected archive
be: Выняць вылучаны архіў

en: Compress...
be: Сціснуць...

en: Create a compressed archive with the selected objects
be: Стварыць сціснуты архіў для вылучаных аб'ектаў

en: Save Digests
be: Захаваць лічбы

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
be: GTK+ утыліты для камп'ютарных паведамленняў з лічбамі або чэксумай.

en: Select Files
be: Вылучыце файлы

en: Failed to read "%s"
be: Не ўдалося прачытаць "%s"

en: Failed to read "%s":
    %s
be: Не ўдалося прачытаць "%s":
    %s

en: Not a regular file
be: Гэта не звычайны файл

en: Unknown error
be: Невядомая памылка

en: Failed to add "%s":
    %s
be: Не ўдалося дадаць "%s":
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
be: %s з %s - 1 хвіліна застаецца (%s/сек)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
be: %s з %s - %u хвілін(ы) застаецца (%s/сек)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
be: %s з %s - 1 секунда застаецца (%s/сек)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
be: %s з %s - %u секунд(ы) застаецца (%s/сек)

en: Check against the specified digest or checksum
be: Праверце вызначаны дайджэст або чэксуму

en: DIGEST
be: ДАЙДЖЭСТ

en: Read program data from the specified directory
be: Чытаць праграмныя даныя з вызначанага каталога

en: DIRECTORY
be: КАТАЛОГ

en: Hash the specified text
be: Хэшыраваць вызначаны тэкст

en: TEXT
be: ТЭКСТ

en: Show version information
be: Паказаць звесткі пра версію

en: [FILE|URI...]
be: [ФАЙЛ|URI…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
be: Не ўдалося ўключыць падтрымліваючыя хэшыраванне функцыі.

en: Digests
be: Дайджэсты

en: _Resize Images...
be: _Змяніць памер выявы...

en: Resize each selected image
be: Змяніць памер кожнай вылучанай выявы

en: Ro_tate Images...
be: Па_вярнуць выявы...

en: Rotate each selected image
be: Павярнуць кожную вылучаную выяву

en: _Skip
be: Пр_апусціць

en: _Retry
be: _Паўтарыць

en: Resizing image: %d of %d
be: Змена памеру выявы: %d з %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
be: <i>Змена памеру "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
be: Увядзіце правільны суфікс імені файла!

en: Rotating image: %d of %d
be: Паварот выявы: %d з %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
be: <i>Паварот "%s"</i>

en: Resize Images
be: Змяніць памер выяў

en: <b>Image Size</b>
be: <b>Памер выявы</b>

en: Select a size:
be: Выбраць памер:

en: pixels
be: пікселі

en: Scale:
be: Маштаб:

en: percent
be: працэнт

en: Custom size:
be: Нестандартны памер:

en: Width:
be: Шырыня:

en: Height:
be: Вышыня:

en: <b>Filename</b>
be: <b>Назва файла</b>

en: Append
be: Дадаць

en: .resized
be: .зменены

en: to file title
be: да назвы файла

en: Resize in place
be: Змяніць памер у месцы

en: _Resize
be: _Змяніць памер

en: Rotate Images
be: Павярнуць выявы

en: <b>Image Rotation</b>
be: <b>Паварот выявы</b>

en: Select an angle:
be: Выбраць вугал:

en: Custom angle:
be: Нестандартны вугал:

en: degrees clockwise
be: градусаў па гадзіннікавай стрэлцы

en: .rotated
be: .павернуты

en: Rotate in place
be: Павярнуць у месцы

en: _Rotate
be: _Павярнуць

en: Title
be: Назва

en: Album
be: Альбом

en: Artist
be: Выканаўца

en: Track
be: Трэк

en: Genre
be: Жанр

en: Date
be: Дата

en: Bitrate
be: Бітрэйт

en: Pages
be: Старонкі

en: Sample Rate
be: Частата дыскрэтызацыі

en: Length
be: Даўжыня

en: EXIF Date
be: Дата EXIF

en: EXIF Software
be: Праграма EXIF

en: EXIF Image Size
be: EXIF Памер выявы

en: Image Size
be: Памер выявы

en: Open the browser
be: Адкрыць браўзер

en: Show a notification
be: Паказаць апавяшчэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Author
be: Аўтар

en: %d item | %d items
be[0]: %d элемент
be[1]: %d элементы
be[2]: %d элементаў

en: Empty Folder
be: Пустая папка

en: Type
be: Тып

en: Loading...
be: Загрузка...

en: Size
be: Памер

en: Modified
be: Зменена

en: from
be: з

en: by
be: у выкананні

en: %d of %d
be: %d з %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
be: <span size="larger">Выбрана няправільная кадзіроўка "%s".</span>
    <span size="larger">Выберыце іншую.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
be: <span size="larger" weight="bold">Адбылася памылка перайменавання файла ў "%s"</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
be: <span size="larger" weight="bold">Файл з назвай "%s" ужо існуе.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
be: Калі жадаеце перайменаваць файл, спачатку перамясціце або пераймянуйце "%s".

en: Repair filename ...
be: Выправіць імя файла ...

en: Repair filename
be: Выправіць імя файла

en: Re_name as "%s"
be: Перайме_наваць у "%s"

en: Rename as "%s".
be: Перайменаваць у "%s".

en: Select a filename
be: Выбраць імя файла

en: Select a filename from sub menu items.
be: Выбраць імя файла з элементаў пад-меню.

en: Arabic - CP1256
be: Арабская - CP1256

en: Baltic - CP1257
be: Балтыйская - CP1257

en: Central European latin - CP1250
be: Цэнтральнаеўрапейская лацінская - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
be: Кітайская спрошчаная - CP936

en: Chinese traditional - CP950
be: Кітайская традыцыйная - CP950

en: Cyrillic - CP1251
be: Кірылічная - CP1251

en: Greek - CP1253
be: Грэцкая - CP1253

en: Hebrew - CP1255
be: Яўрэйская - CP1255

en: Japanese - CP932
be: Японская - CP932

en: Korean - CP949
be: Карэйская - CP949

en: Thai - CP874
be: Тайская - CP874

en: Turkish - CP1254
be: Турэцкая - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
be: В'етнамская - CP1258

en: Western European latin - CP1252
be: Заходнееўрапейская лацінская - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
be: <span size="larger" weight="bold">Памылка перайменавання "%s" у "%s"</span>

en: Other ...
be: Іншая...

en: As is
be: Як ёсць

en: To be
be: Стане

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
be: Выпраўленне імені файла: Выберыце файлы для перайменавання

en: Select an encoding name to use
be: Выберыце кадзіроўку для выкарыстання

en: _Encoding name to add:
be: _Назва кадзіроўкі каб дадаць:

en: Nemo Filename Repairer
be: Выпраўленне імені файла

en: Select _encoding:
be: Выбраць _кадзіроўку:

en: Include _subdirectories
be: Уключаць _падкаталогі

en: Key Imported | Keys Imported
be[0]: Імпартаваны ключ
be[1]: Імпартаваныя ключы
be[2]: Імпартаваныя ключы

en: Imported %i key | Imported %i keys
be[0]: Імпартаваны %i ключ
be[1]: Імпартаваны %i ключы
be[2]: Імпартавана %i ключоў

en: Imported a key for | Imported keys for
be[0]: Імпартаваны ключ для
be[1]: Імпартаваны ключы для
be[2]: Імпартаваны ключы для

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
be: Падпісана <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> на %s.

en: Invalid Signature
be: Няправільны подпіс

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
be: Падпісана <i><key id='%s'/></i> на %s <b>тэрмін скончыўся</b>.

en: Expired Signature
be: Подпіс са скончаным тэрмінам

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
be: Падпісана <i><key id='%s'/> <b>Подпіс скасаваны</b></i> %s.

en: Revoked Signature
be: Скасаваны подпіс

en: Good Signature
be: Добры подпіс

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
be: Падпісана <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Untrusted Valid Signature
be: Недавераны правільны подпіс

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
be: Правільны, але <b>недавераны</b> подіс <i><key id='%s'/></i> на %s.

en: Signing key not in keyring.
be: Ключ подпісу не ў наборы ключоў.

en: Unknown Signature
be: Невядомы подпіс

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
be: Дрэнны або падробны подпіс. Падпісаныя даныя былі зменены.

en: Bad Signature
be: Дрэнны подпіс

en: Couldn't verify signature.
be: Немагчыма праверыць подпіс.

en: Wrong passphrase.
be: Няправільны пароль.

en: Enter new passphrase for '%s'
be: Увядзіце новы пароль для "%s"

en: Enter passphrase for '%s'
be: Увядзіце пароль для "%s"

en: Enter new passphrase
be: Увядзіце новы пароль

en: Enter passphrase
be: Увядзіце пароль

en: Passphrase
be: Пароль

en: Ok
be: Добра

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Import keys from the file
be: Імпартаваць ключы з файла

en: Encrypt file
be: Зашыфраваць файл

en: Sign file with default key
be: Падпісаць файл ключом па-змаўчанні

en: Encrypt and sign file with default key
be: Зашыфраваць і падпісаць файл ключом па-змаўчанні

en: Decrypt encrypted file
be: Расшыфраваць зашыфраваны файл

en: Verify signature file
be: Праверыць файл подпісу

en: Read list of URIs on standard in
be: Прачытаць спіс URI са стандартнага ўваходу

en: file...
be: файл...

en: Encryption settings
be: Налады шыфравання

en: Couldn't load keys
be: Немагчыма загрузіць ключы

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
be: Выбраць назву зашыфраванага файла для '%s'

en: Choose Signer
be: Выбраць падпісанта

en: Choose Signature File Name for '%s'
be: Выбраць назву файла подпісу для "%s"

en: Import is complete
be: Імпарт завершаны

en: Importing keys ...
be: Імпартаванне ключоў...

en: Import Failed
be: Памылка імпартавання

en: Keys were found but not imported.
be: Ключы знойдзены, але не імпартаваны.

en: Imported key
be: Імпартаваны ключ

en: Imported %d key | Imported %d keys
be[0]: Імпартаваны %d ключ
be[1]: Імпартаваны %d ключы
be[2]: Імпартавана %d ключоў

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
be: Выбраць назву расшыфраванага файла для "%s"

en: Choose Original File for '%s'
be: Выбраць пачатковы файл для "%s"

en: No valid signatures found
be: Не знойдзена правільных подпісаў

en: File Encryption Tool
be: Прылада для шыфравання файлаў

en: Encrypting
be: Шыфраванне

en: Couldn't encrypt file: %s
be: Немагчыма зашыфраваць файл: %s

en: Signing
be: Падпісанне

en: Couldn't sign file: %s
be: Немагчыма падпісаць файл: %s

en: Importing
be: Імпартаванне

en: Couldn't import keys from file: %s
be: Немагчыма імпартаваць ключы з файла: %s

en: Decrypting
be: Расшыфроўка

en: Couldn't decrypt file: %s
be: Немагчыма расшыфраваць файл: %s

en: Verifying
be: Праверка

en: Couldn't verify file: %s
be: Немагчыма праверыць файл: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
be: Самараспакоўны архіў zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
be: Нясціснуты Tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
be: Tar, сціснуты праграмай bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
be: Tar, сціснуты праграмай bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
be: Tar, сціснуты праграмай gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
be: Tar, сціснуты праграмай lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
be: Tar, сціснуты праграмай compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
be[0]: Вы выбралі %d файл
be[1]: Вы выбралі %d файлы
be[2]: Вы выбралі %d файлаў

en: and %d folder | and %d folders
be[0]: і %d папку
be[1]: і %d папкі
be[2]: і %d папак

en: You have selected %d file | You have selected %d files
be[0]: Вы выбралі %d файл
be[1]: Вы выбралі %d файлы
be[2]: Вы выбралі %d файлаў

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
be[0]: Вы выбралі %d папку
be[1]: Вы выбралі %d папкі
be[2]: Вы выбралі %d папак

en: Preparing...
be: Падрыхтоўка...

en: Couldn't list files
be: Немагчыма паказаць спіс файлаў

en: Couldn't package files
be: Немагчыма запакаваць файлы

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
be: Памылка расшыфроўкі. Магчыма, у вас няма адпаведнага ключа.

en: Couldn't run file-roller
be: Немагчыма запусціць пераўтваральнік файлаў

en: The file-roller process did not complete successfully
be: Працэс пераўтварэння файла не завершаны

en: All key files
be: Усе ключавыя файлы

en: All files
be: Усе файлы

en: Archive files
be: Архіўныя файлы

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
be: <b>Файл з такой назвай ужо існуе.</b>
    
    Ці жадаце замяніць яго новым файлам?

en: _Replace
be: _Замяніць

en: Encrypt Multiple Files
be: Зашыфраваць некалькі файлаў

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
be: <b>Вы выбралі некалькі файлаў або папак</b>

en: encrypted-package
be: зашыфраваны пакет

en: Encrypt each file separately
be: Зашыфраваць кожны файл паасобку

en: Encrypt packed together in a package
be: Зашыфраваць у адзін пакет

en: Packaging:
be: Пакаванне:

en: Package Name:
be: Назва пакета:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
be: Кожны файл будзе зашыфраваны асобна, таму што файлы размешчаны аддалена.

en: Notification Messages
be: Апавяшчэнні

en: Progress Title
be: Загаловак прагрэсу

en: Encrypt...
be: Зашыфраваць...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
be[0]: Зашыфраваць (і апцыянальна падпісаць) выбраны файл
be[1]: Зашыфраваць выбраныя файлы
be[2]: Зашыфраваць выбраныя файлы

en: Sign
be: Подпіс

en: Sign the selected file | Sign the selected files
be[0]: Падпісаць выбраны файл
be[1]: Падпісаць выбраныя файлы
be[2]: Падпісаць выбраныя файлы

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
be: Nemo неабходна дадаць некаторыя дазволы да папкі "%s" у працэсе яе абагульнення

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
be: Папцы "%s" неабходны наступныя дадатковыя дазволы для абагульнення:
    %s%s%sЖадаеце, каб Nemo дадаў гэтыя дазволы да папкі аўтаматычна?

en:   - read permission by others
be:   - дазвол на чытанне іншымі

en:   - write permission by others
be:   - дазвол на запіс іншымі

en:   - execute permission by others
be:   - дазвол на выкананне іншымі

en: Add the permissions automatically
be: Дадаць дазволы аўтаматычна

en: Could not change the permissions of folder "%s"
be: Немагчыма змяніць дазволы папкі "%s"

en: The share name cannot be empty
be: Імя для супольнага доступу не можа быць пустым

en: The share name is too long
be: Імя для супольнага доступу занадта доўгае

en: Error while getting share information: %s
be: Памылка чытання супольнай інфармацыі: %s

en: Another share has the same name
be: Іншы супольны мае такое ж імя

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
be: Гэта папка знаходзіцца ў зашыфраваным каталозе. Яна будзе недаступны для іншых карыстальнікаў, пакуль не будзе пазначана опцыя 'прымусовы карыстальнік' (force user) у /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
be: Дазволы для %s засцерагаюць гэта супольнае месца ад доступу іншых карыстальнікаў

en: Modify _Share
be: _Змяніць супольнае

en: Create _Share
be: С_тварыць супольнае

en: Please reboot to finalize changes
be: Перазагрузіце каб закончыць змены

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
be: Нешта пайшло не так. Можа спатрэбіцца ўсталяваць samba і дадаць вашага карыстальніка ў групу 'супольныя samba' (sambashare) уручную.

en: There was an error while getting the sharing information
be: Памылка атрымання інфармацыі супольнага доступу

en: Share
be: Супольныя

en: Folder Sharing
be: Супольны доступ да папак

en: Sharing Options
be: Налады супольнага доступу

en: Share this Folder
be: Абагуліць гэту папку

en: %s %s %s returned with signal %d
be: %s %s %s вяртаецца з сігналам %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
be: %s %s %s збой па невядомай прычыне

en: 'net usershare' returned error %d: %s
be: 'net usershare' вяртае памылку %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
be: 'net usershare' вяртае памылку %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
be: вывад каманды 'net usershare' не знаходзіцца ў кадзіроўцы UTF-8

en: Failed
be: Няўдала

en: Samba's testparm returned with signal %d
be: Samba testparm вяртае сігнал  %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
be: Збой Samba testparm па невядомай прычыне

en: Samba's testparm returned error %d: %s
be: Samba testparm вяртае памылку %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
be: Samba testparm вяртае памылку %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
be: Нельга выдаліць супольны доступ для шляху %s: гэты шлях не супольны

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
be: Нельга змяніць шлях гэтага супольнага; спачатку выдаліце старое супольнае і дадайце новае

en: Share this _folder
be: Падзяліцца гэтай _папкай

en: Share _name:
be: Абагуліць _назву:

en: Co_mment:
be: _Каментар:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
be: _Дазволіць іншым карыстальнікам ствараць і выдаляць файлы ў гэтай папцы

en: _Guest access (for people without a user account)
be: _Гасцявы доступ (для карыстальнікаў без уліковага запісу)

en: Install
be: Усталяваць

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
be: Неабходна ўсталяваць Samba, дадаць адпаведныя правілы фаервола і далучыць ваш уліковы запіс да групы 'супольнае samba' (sambashare).

en: Nemo-Terminal Preferences
be: Налады тэрмінала Nemo

en: Visible by default
be: Бачны па змаўчанні

en: Top
be: Зверху

en: Bottom
be: Знізу

en: Terminal position
be: Размяшчэнне тэрмінала

en: Independent
be: Незалежна

en: Terminal follows view location
be: Тэрмінал ідзе за месцам прагляду

en: Location mode
be: Рэжым месца

en: Terminal bell
be: Звон тэрмінала

en: Default number of lines for the terminal
be: Перадвызначаная колькасць радкоў для тэрмінала

en: Keyboard shortcut
be: Спалучэнне клавіш

en: Basic
be: Асноўнае

en: Shell to use (leave blank for system default)
be: Выкарыстоўваць абалонку (пакіньце пустой каб карыстацца перадвызначанай у сістэме)

en: Terminal erase line key sequence
be: Паслядоўнасць сцірання радка ў тэрмінале

en: Terminal restore line key sequence
be: Паслядоўнасць аднаўлення радка ў тэрмінале

en: Change directory command
be: Змяніць каманду каталога

en: Restore defaults
be: Аднавіць перадвызначаныя

en: Sequences must be escaped according to python rules.
be: Трэба пазбягаць паслядоўнасцей згодна з правіламі python.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
be: '%s' заменена прыведзенай назвай каталога.

en: Advanced
be: Пашыраныя

en: Paste Filenames
be: Уставіць назвы файлаў

en: Composer
be: Кампазітар

en: Description
be: Апісанне

en: Allows managing of archives from the context menu
be: Дазваляе кіраваць архівамі праз кантэкстнае меню

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
be: Дазваляе хутка дзяліцца папкай праз кантэкстнае меню

en: Nemo Emblems
be: Эмблемы Nemo

en: Change a folder or file emblem
be: Змяніць эмблему папкі або файла

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
be: Дазваляе кіраваць веб-сервісам Dropbox з кантэкстнага меню

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
be: Дазваляе змяняць памер выявы і паварочваць з кантэкстнага меню

en: Allows filename encoding repair from the context menu
be: Дазваляе выпраўляць кадзіроўку ў назве файла з кантэкстнага меню

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
be: Дазваляе шыфраванне і расшыфроўку файлаў OpenPGP з кантэкстнага меню

en: View audio tag information from the properties tab
be: Глядзець звесткі пра тэгі аўдыя з укладкі ўласцівасцей

en: Allows file comparison from the context menu
be: Дазваляе параўнанне файлаў з кантэкстнага меню

en: Provides additional columns for the list view
be: Прадастаўляе дадатковыя слупкі для прагляду спіса

en: Embedded terminal for Nemo
be: Убудаваны тэрмінал для Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
be: Немагчыма прачытаць або разабраць выніковую старонку.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
be: Гэта можа быць таймаўт сервера або змены на баку сервера. Паспрабуйце пазней.

en: Pastebin to %s
be: Pastebin на %s

en: Send this file to %s
be: Адправіць гэты файл на %s

en: Send files to a paste service via the context menu
be: Адправіць файлы на сервіс-сховішча праз кантэкстнае меню
