linuxmint - en to fa translation catalogue (345 entries)

en: Audio
fa: صدا

en: No Info
fa: بدون اطلاعات

en: Title:
fa: عنوان:

en: Artist:
fa: هنرمند:

en: Album:
fa: آلبوم:

en: Album Artist:
fa: هنرمند آلبوم:

en: Genre:
fa: ژانر:

en: Year:
fa: سال:

en: Track #:
fa: قطعه #:

en: Length:
fa: طول:

en: Bitrate:
fa: نرخ بیت:

en: Sample Rate:
fa: نرخ نمونه:

en: Encoded by:
fa: کدبندی توسط:

en: Copyright:
fa: حق رونوشت:

en: Nemo Compare
fa: مقایسه Nemo:

en: Normal Diff
fa: قیاس عادی

en: Three-Way Diff
fa: قیاس سه-طرفه

en: N-Way Diff
fa: قیاس n-طرفه

en: Compare to:
fa: مقایسه با:

en: Compare to the file previously selected
fa: مقایسه با فایل انتخاب شده قبلی

en: Compare Later
fa: بعدا مقایسه کن

en: Remember file for later comparison
fa: به‌یاد داشتن فایل برای مقایسه در آینده

en: Compare
fa: مقایسه

en: Compare selected files
fa: مقایسه فایل های انتخاب شده

en: Art
fa: هنر

en: Camera
fa: دوربین

en: Danger
fa: خطر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Development
fa: توسعه

en: Documents
fa: اسناد

en: Downloads
fa: بارگیری‌ها‌

en: Favorite
fa: علاقه‌مندی‌

en: Games
fa: بازی‌ها

en: Generic
fa: عمومی

en: Important
fa: مهم

en: Installed
fa: نصب شده

en: Mail
fa: نامه

en: Marketing
fa: بازاریابی

en: Money
fa: پول

en: Multimedia
fa: چندرسانه‌ای

en: New
fa: جدید

en: Note
fa: یادداشت

en: Ohno
fa: وای‌نه

en: Package
fa: بسته

en: People
fa: افراد

en: Personal
fa: شخصی

en: Photos
fa: عکس‌ها

en: Plan
fa: نقشه

en: Presentation
fa: ارائه‌

en: Sales
fa: فروش‌ها

en: Sound
fa: صدا

en: System
fa: سیستم

en: Urgent
fa: فوری

en: Videos
fa: ویدیوها

en: Web
fa: وب

en: Emblems
fa: نشانه‌ها

en: Extract Here
fa: استخراج در این‌جا

en: Extract the selected archive to the current position
fa: استخراج بایگانی انتخاب شده به موقعیت کنونی

en: Extract To...
fa: استخراج به...

en: Extract the selected archive
fa: استخراج بایگانی انتخاب شده

en: Compress...
fa: فشرده‌سازی...

en: Create a compressed archive with the selected objects
fa: ایجاد یک بایگانی فشرده با اشیاء انتخاب شده

en: Save Digests
fa: ذخیره خلاصه ها

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
fa: یک ابزار GTK+ برای محاسبه خلاصه پیام ها یا checksum ها

en: Select Files
fa: انتخاب فایل‌ها

en: Failed to read "%s"
fa: شکست در خواندن «%s»

en: Failed to read "%s":
    %s
fa: شکست در خواندن «%s»:
    %s

en: Not a regular file
fa: فایل عادی نیست

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته‌

en: Failed to add "%s":
    %s
fa: شکست در افزودن «%s»:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
fa: %s از %s - 1 دقیقه باقی مانده (%s/ثانیه)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
fa: %s از %s - %u دقیقه باقی مانده (%s/ثانیه)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
fa: %s از %s - 1 ثانیه باقی مانده (%s/ثانیه)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
fa: %s از %s - %u ثانیه باقی مانده (%s/ثانیه)

en: Check against the specified digest or checksum
fa: بررسی مقابل خلاصه یا checksum مشخص شده

en: DIGEST
fa: خلاصه

en: Read program data from the specified directory
fa: خواندن داده برنامه از شاخه مشخص شده

en: DIRECTORY
fa: شاخه

en: Hash the specified text
fa: چکیده‌سازی متن مشخص شده

en: TEXT
fa: متن

en: Show version information
fa: نمایش اطلاعات نسخه

en: [FILE|URI...]
fa: [پرونده|URL…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
fa: شکست در فعالسازی هر تابع چکیده‌ساز پشتیبانی شده.

en: Digests
fa: خلاصه‌ها

en: _Resize Images...
fa: _تغییر اندازه تصاویر...

en: Resize each selected image
fa: تغییر اندازه هر تصویر انتخاب شده

en: Ro_tate Images...
fa: _دَوَران تصاویر...

en: Rotate each selected image
fa: دَوَران هر تصویر انتخاب شده

en: _Skip
fa: _نادیده گرفتن

en: _Retry
fa: _تلاش مجدد

en: Resizing image: %d of %d
fa: درحال تغییر اندازه تصویر: %d از %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
fa: <i>درحال تغییر اندازه "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
fa: لطفا یک پسوندِ نامِ فایل معتبر وارد کنید!

en: Rotating image: %d of %d
fa: درحال دَوَران تصویر: %d از %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
fa: <i>درحال دَوَران «%s»</i>

en: Resize Images
fa: تغییر اندازه تصاویر

en: <b>Image Size</b>
fa: <b>اندازه تصویر</b>

en: Select a size:
fa: یک اندازه انتخاب کنید:

en: pixels
fa: پیکسل

en: Scale:
fa: مقیاس:

en: percent
fa: درصد

en: Custom size:
fa: اندازه سفارشی:

en: Width:
fa: عرض:

en: Height:
fa: ارتفاع:

en: <b>Filename</b>
fa: <b>نام فایل</b>

en: Append
fa: افزودن

en: .resized
fa: .تغییر‌اندازه‌داده‌شد

en: to file title
fa: به  عنوانِ فایل

en: Resize in place
fa: تغییر اندازه در جا

en: _Resize
fa: _تغییر اندازه

en: Rotate Images
fa: دَوَران تصاویر

en: <b>Image Rotation</b>
fa: <b>دَوَران تصویر</b>

en: Select an angle:
fa: یک زاویه انتخاب کنید:

en: Custom angle:
fa: زاویه سفارشی:

en: degrees clockwise
fa: درجه ساعتگرد

en: .rotated
fa: .دَوَران‌داده‌شد

en: Rotate in place
fa: دَوَران در جا

en: _Rotate
fa: _دَوَران

en: Title
fa: عنوان

en: Album
fa: آلبوم

en: Artist
fa: هنرمند

en: Track
fa: قطعه

en: Genre
fa: ژانر

en: Date
fa: تاریخ

en: Bitrate
fa: نرخ بیتی

en: Pages
fa: صفحات

en: Sample Rate
fa: نرخ نمونه‌

en: Length
fa: مدت

en: EXIF Date
fa: تاریخ EXIF

en: EXIF Software
fa: نرم‌افزار EXIF

en: EXIF Flash
fa: فلش EXIF

en: EXIF Image Size
fa: اندازه تصویر EXIF

en: EXIF Rating
fa: رتبه‌بندی EXIF

en: Image Size
fa: اندازه تصویر

en: Open the browser
fa: بازکردن مرورگر

en: Show a notification
fa: نمایش یک اعلان

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Password
fa: گذرواژه‌

en: Author
fa: مولف

en: %d item | %d items
fa[0]: %d مورد
fa[1]: %d مورد

en: Empty Folder
fa: پوشه خالی

en: Type
fa: نوع

en: Loading...
fa: درحال بارگذاری...

en: Size
fa: اندازه

en: Modified
fa: تغییر یافته

en: from
fa: از

en: by
fa: با

en: %d of %d
fa: %d از %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
fa: <span size="larger"> انتخاب شده یک کدبندی نامعتبر است.«%s»</span>
    <span size="larger">لطفا یکی دیگر را انتخاب کنید.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
fa: <span size="larger" weight="bold">حین تغییرنام فایل به «%s»</span> خطایی وجود داشت

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
fa: <span size="larger" weight="bold">یک نام فایل «%s»</span> از قبل موجود است.

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
fa: اگر میخواهید نام فایل انتخاب شده را تغییر دهید، لطفا اول «%s» را تغییرنام یا انتقال دهید.

en: Repair filename ...
fa: تعمیر نام فایل...

en: Repair filename
fa: تعمیر نام فایل

en: Re_name as "%s"
fa: _تغییرنام به‌عنوان «%s»

en: Rename as "%s".
fa: تغییرنام به‌عنوان «%s».

en: Select a filename
fa: یک نام فایل انتخاب کنید

en: Select a filename from sub menu items.
fa: یک نام فایل از موارد فهرست فرعی انتخاب کنید

en: Arabic - CP1256
fa: عربی - CP1256

en: Baltic - CP1257
fa: بالتیک - CP1257

en: Central European latin - CP1250
fa: لاتین اروپای مرکزی - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
fa: چینی ساده شده - CP936

en: Chinese traditional - CP950
fa: چینی سنتی - CP950

en: Cyrillic - CP1251
fa: سیریلیک - CP1251

en: Greek - CP1253
fa: یونانی - CP1253

en: Hebrew - CP1255
fa: عبری - CP1255

en: Japanese - CP932
fa: ژاپنی - CP932

en: Korean - CP949
fa: کره‌ای - CP949

en: Thai - CP874
fa: تایلندی - CP874

en: Turkish - CP1254
fa: ترکی - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
fa: ویتنامی - CP1258

en: Western European latin - CP1252
fa: لاتین اروپای غربی - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
fa: <span size="larger" weight="bold">خطایی هنگام تغییرنام «%s» به «%s» وجود داشت</span>

en: Other ...
fa: دیگر...

en: As is
fa: همانگونه که هست

en: To be
fa: تا بشود

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
fa: تعمیر کننده نام فایل Nemo: فایلها را برای تغییرنام انتخاب کنید

en: Select an encoding name to use
fa: یک نام کدبندی برای استفاده انتخاب کنید

en: _Encoding name to add:
fa: _درحال کدبندی نام برای افزودن:

en: Nemo Filename Repairer
fa: تعمیر کننده‌ی نام فایل Nemo

en: Select _encoding:
fa: انتخاب _کدبندی:

en: Include _subdirectories
fa: شامل شدن _زیرشاخه‌ها

en: Key Imported | Keys Imported
fa[0]: کلید وارد شد
fa[1]: کلیدها وارد شدند

en: Imported %i key | Imported %i keys
fa[0]: %i کلید وارد شد
fa[1]: %i کلید وارد شد

en: Imported a key for | Imported keys for
fa[0]: یک کلید وارد شد برای
fa[1]: کلید‌هایی وارد شد برای

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
fa: امضا شده توسط <i><key id='%s'/> <b>منقضی شده</b></i> در %s.

en: Invalid Signature
fa: امضا نامعتبر

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
fa: امضا شده توسط <i><key id='%s'/></i> در %s <b>منقضی شده</b>

en: Expired Signature
fa: امضای منقضی شده

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
fa: امضا شده توسط <i><key id='%s'/> <b>باطل شده</b></i> در %s.

en: Revoked Signature
fa: امضا باطل شده

en: Good Signature
fa: امضا خوب

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
fa: امضا شده توسط <i><key id='%s'/></i> در %s.

en: Untrusted Valid Signature
fa: امضا معتبرِ غیرقابل اعتماد

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
fa: معتبر اما <b>غیر قایل اعتماد</b> امضا توسط <i><key id='%s'/></i> در %s.

en: Signing key not in keyring.
fa: کلید امضا کننده در دسته‌کلید نیست.

en: Unknown Signature
fa: امضا ناشناخته

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
fa: امضا بد یا تقلبی. داده امضا شده تغییر داده شده است.

en: Bad Signature
fa: امضای بد

en: Couldn't verify signature.
fa: نمیتوان امضا را تایید کرد.

en: Wrong passphrase.
fa: عبارت عبور اشتباه.

en: Enter new passphrase for '%s'
fa: عبارت عبور جدیدی برای '%s' وارد کنید

en: Enter passphrase for '%s'
fa: عبارت عبور '%s' را وارد کنید

en: Enter new passphrase
fa: عبارت عبور جدید را وارد کنید

en: Enter passphrase
fa: عبارت عبور را وارد کنید

en: Passphrase
fa: عبارت‌ِ عبور

en: Ok
fa: تأیید

en: Cancel
fa: لغو

en: Import keys from the file
fa: واردکردن کلیدها از فایل

en: Encrypt file
fa: رمزگذاری فایل

en: Sign file with default key
fa: امضا فایل با کلید پیش‌فرض

en: Encrypt and sign file with default key
fa: رمزگذاری و امضا با کلید پیش‌فرض

en: Decrypt encrypted file
fa: رمزگشایی فایل رمزگذاری شده

en: Verify signature file
fa: تایید فایل امضا

en: Read list of URIs on standard in
fa: خواندن لیست URI های استاندارد در

en: file...
fa: فایل...

en: Encryption settings
fa: تنظیمات رمزگذاری

en: Couldn't load keys
fa: نمیتوان کلیدها را بارگذاری کرد

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
fa: انتخاب نام فایل رمزگذاری شده برای '%s'

en: Choose Signer
fa: انتخاب امضا کننده

en: Choose Signature File Name for '%s'
fa: انتخاب نام‌فایل امضا برای '%s'

en: Import is complete
fa: واردکردن تکمیل شد

en: Importing keys ...
fa: درحال واردکردن کلیدها ...

en: Import Failed
fa: وارد کردن شکست خورد

en: Keys were found but not imported.
fa: کلیدها پیدا شدند اما وارد نشدند.

en: Imported key
fa: کلید وارد شد

en: Imported %d key | Imported %d keys
fa[0]: %d کلید وارد شد
fa[1]: %d کلید وارد شد

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
fa: انتخاب نام فایل رمزگشایی شده برای '%s'

en: Choose Original File for '%s'
fa: انتخاب فایل اصلی برای '%s'

en: No valid signatures found
fa: امضا معتبری پیدا نشد

en: File Encryption Tool
fa: ابزار رمزگذاری فایل

en: Encrypting
fa: رمزگذاری

en: Couldn't encrypt file: %s
fa: ناتوان در رمزگذاری فایل: %s

en: Signing
fa: در حال امضا

en: Couldn't sign file: %s
fa: ناتوان در امضا فایل: %s

en: Importing
fa: در حال وارد کردن

en: Couldn't import keys from file: %s
fa: ناتوان در واردکردن کلید‌ها از فایل: %s

en: Decrypting
fa: درحال رمزگشایی

en: Couldn't decrypt file: %s
fa: ناتوانی در رمزگشایی فایل: %s

en: Verifying
fa: در حال تأیید

en: Couldn't verify file: %s
fa: عدم توانایی در تایید فایل: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
fa: zip خود استخراج کننده (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
fa: Tar غیرفشرده (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
fa: Tar فشرده‌سازی شده با bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
fa: Tar فشرده‌سازی شده با bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
fa: Tar فشرده‌سازی شده با gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
fa: Tar فشرده‌سازی شده با lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
fa: Tar فشرده‌سازی شده با compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
fa[0]: شما %d فایل انتخاب کرده اید
fa[1]: شما %d فایل انتخاب کرده اید

en: and %d folder | and %d folders
fa[0]: و %d پوشه
fa[1]: و %d پوشه

en: You have selected %d file | You have selected %d files
fa[0]: شما %d فایل انتخاب کرده اید
fa[1]: شما %d فایل انتخاب کرده اید

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
fa[0]: شما %d پوشه انتخاب کرده اید
fa[1]: شما %d پوشه انتخاب کرده اید

en: Preparing...
fa: درحال آماده‌سازی ...

en: Couldn't list files
fa: نمیتوان فایل ها را لیست کرد

en: Couldn't package files
fa: نمیتوان فایل‌ها را بسته‌بندی کرد

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
fa: رمزگشایی شکست خورد. احتمالاً کلید رمزگشایی را ندارید.

en: Couldn't run file-roller
fa: نمیتوان فایل-غلتان را اجرا کرد

en: The file-roller process did not complete successfully
fa: پروسه فایل-غلتان با موفقیت تکمیل نشد

en: All key files
fa: همه فایل‌های کلید

en: All files
fa: همه فایل‌ها

en: Archive files
fa: بایگانی فایل‌ها

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
fa: <b>یک فایل با این نام از قبل وجود دارد.</b>
    
    آیا می‌خواهید آن را با فایل جدید جایگزین کنید؟

en: _Replace
fa: _جایگزین کردن

en: Encrypt Multiple Files
fa: رمزگذاری چندین فایل

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
fa: <b>شما چندین فایل یا پوشه را انتخاب کرده‌اید</b>

en: encrypted-package
fa: بسته رمزگذاری شده

en: Encrypt each file separately
fa: هر فایل را به‌صورت جداگانه رمزگذاری شود

en: Encrypt packed together in a package
fa: رمزگذاری به‌صورت بسته‌بندی شده در یک بسته

en: Packaging:
fa: بسته‌بندی:

en: Package Name:
fa: نام بسته:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
fa: چون فایل‌ها در راه دور قرار دارند، هر فایل  به‌صورت جداگانه رمزگذاری خواهد شد.

en: Notification Messages
fa: پیام‌های اعلان

en: Progress Title
fa: عنوان پیشرفت

en: Encrypt...
fa: رمزگذاری

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
fa[0]: رمزگذاری (و امضای اختیاری) فایل انتخاب شده
fa[1]: رمزگذاری فایل انتخاب شده

en: Sign
fa: امضا

en: Sign the selected file | Sign the selected files
fa[0]: امضا فایل انتخاب شده
fa[1]: امضا فایل‌های انتخاب شده

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
fa: Nemo برای به هم‌رسانی نیاز به اضافه کردن برخی مجوز ها به پوشه «%s» شما دارد

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
fa: پوشه «%s» نیاز به مجوزهای زیر برای اشتراک با شبکه دارد:
    %s%s%s آیا میخواهید Nemo این اجازه ها را به‌صورت خودکار به پوشه اضافه کند؟

en:   - read permission by others
fa:   - اجازه خواندن توسط دیگران

en:   - write permission by others
fa:   - اجازه نوشتن توسط دیگران

en:   - execute permission by others
fa:   - اجازه اجرا توسط دیگران

en: Add the permissions automatically
fa: افزودن خودکار اجازه‌ها

en: Could not change the permissions of folder "%s"
fa: نمی‌توان مجوزهای پوشه «%s» را تغییر داد

en: The share name cannot be empty
fa: نام هم‌رسانی نمی‌تواند خالی باشد

en: The share name is too long
fa: نام هم‌رسانی خیلی طولانی است

en: Error while getting share information: %s
fa: خطا هنگام گرفتن اطّلاعات هم‌رسانی: %s

en: Another share has the same name
fa: هم‌رسانی دیگری همین نام را دارد

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
fa: این پوشه در یک شاخه رمزگذاری شده واقع شده است. این پوشه توسط کاربران دیگر قابل دسترس نخواهد بود مگر اینکه 'force user' در /etc/samba/smb.conf مشخص شود.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
fa: مجوزهای %s دیگر کاربران را از دسترسی به این هم‌رسانی باز میدارد

en: Modify _Share
fa: اصلاح_هم‌رسانی

en: Create _Share
fa: ایجاد_هم‌رسانی

en: Please reboot to finalize changes
fa: لطفا برای نهایی کردن تغییرات راه‌اندازی‌مجدد کنید

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
fa: خطایی رخ داد. باید samba را نصب کنید و کاربر خود را به‌صورت دستی به گروه 'sambashare' اضافه کنید.

en: There was an error while getting the sharing information
fa: هنگام گرفتن اطلاعات هم‌رسانی خطایی وجود داشت

en: Share
fa: هم‌رسانی

en: Folder Sharing
fa: هم‌رسانی پوشه

en: Sharing Options
fa: گزینه‌های هم‌رسانی

en: Share this Folder
fa: هم‌رسانی این پوشه

en: %s %s %s returned with signal %d
fa: %s %s %s با سیگنال %d بازگشتند

en: %s %s %s failed for an unknown reason
fa: ‫%s %s %s  به دلیلی ناشناخته‌ای شکست خوردند

en: 'net usershare' returned error %d: %s
fa: 'net usershare' خطای %d: %s را بازگرداند

en: 'net usershare' returned error %d
fa: 'net usershare' خطای %d را بازگرداند

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
fa: خروجی 'net usershare' در کدبندی UTF-8 معتبر نیست

en: Failed
fa: شکست خورد

en: Samba's testparm returned with signal %d
fa: پارامتر آزمایشی Samba با سیگنال %d بازگشت

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
fa: پارامتر آزمایشی Samba به دلیل ناشناخته شکست خورد

en: Samba's testparm returned error %d: %s
fa: پارامتر آزمایشی Samba خطای %d:%s را بازگرداند

en: Samba's testparm returned error %d
fa: پارامتر آزمایشی Samba خطای %d را بازگرداند

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
fa: نمی‌توان هم‌رسانی را برای مسیر %s حذف کرد: این مسیر هم‌رسانی نشده است

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
fa: نمی‌توان مسیر یک هم‌رسانی موجود را عوض کرد. لطفاً اول هم‌رسانی قدیمی را برداشته و یک هم‌رسانی جدید اضافه کنید

en: Share this _folder
fa: _هم‌رسانی این پوشه

en: Share _name:
fa: نام _هم‌رسانی:

en: Co_mment:
fa: _توضیح:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
fa: _مجازکردن دیگران به ایجاد و حذف فایل‌ها در این پوشه

en: _Guest access (for people without a user account)
fa: دسترسی میهمان (برای افراد بدون حساب کاربری)

en: Install
fa: نصب

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
fa: Samba باید نصب شود، قوانین مناسب دیوارآتش باید اضافه شود و کاربر باید به گروه 'sambashare' بپیوندد.

en: Nemo-Terminal Preferences
fa: ترجیحات ترمینال Nemo

en: Visible by default
fa: نمایان به‌صورت پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Terminal position
fa: موقعیت ترمینال

en: Independent
fa: مستقل

en: Terminal follows view location
fa: ترمینال مکان دید را دنبال میکند

en: Location mode
fa: حالت مکان

en: Terminal bell
fa: زنگ ترمینال

en: Default number of lines for the terminal
fa: شمار پیش‌فرض سطرها برای ترمینال

en: Keyboard shortcut
fa: میانبر صفحه‌کلید

en: Basic
fa: پایه ای

en: Shell to use (leave blank for system default)
fa: shell مورد استفاده (برای پیش‌فرضِ سیستم خالی بگذارید)

en: Terminal erase line key sequence
fa: دنباله کلیدِ پاک کردنِ خطِ ترمینال

en: Terminal restore line key sequence
fa: دنباله کلیدِ بازگردانیِ خطِ ترمینال

en: Change directory command
fa: فرمان تغییر شاخه

en: Restore defaults
fa: بازگردانی پیش‌فرض‌ها

en: Sequences must be escaped according to python rules.
fa: دنباله باید طبق قوانین پایتون خارج شود.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
fa: '%s' با نام شاخه نقل شده جایگزین میشود.

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Paste Filenames
fa: جایگذاری نام فایل‌ها

en: Composer
fa: سازنده

en: Description
fa: شرح

en: Allows managing of archives from the context menu
fa: مجازکردن مدیریت بایگانی ها از فهرست پس‌زمینه

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
fa: به شما اجازه میدهد به سرعت یک پوشه را از فهرست پس‌زمینه هم‌رسانی کنید

en: Nemo Emblems
fa: نشانه های Nemo

en: Change a folder or file emblem
fa: تغییر نشانه یک پوشه یا فایل
