linuxmint - en to nl translation catalogue (349 entries)

en: Audio
nl: Geluid

en: No Info
nl: Geen info

en: Title:
nl: Titel:

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Album Artist:
nl: Album Artiest:

en: Year:
nl: Jaar:

en: Track #:
nl: Nummer #:

en: Length:
nl: Duur:

en: Bitrate:
nl: Bitsnelheid:

en: Sample Rate:
nl: Samplesnelheid:

en: Encoded by:
nl: Gecodeerd door:

en: Copyright:
nl: Auteursrecht:

en: Nemo Compare
nl: Nemo Vergelijken

en: Normal Diff
nl: Normale Diff

en: Three-Way Diff
nl: Drievoudige Diff

en: N-Way Diff
nl: Meervoudige Diff

en: Compare to:
nl: Vergelijken met:

en: Compare to the file previously selected
nl: Vergelijk met het voorafgaand gekozen bestand

en: Compare Later
nl: Later vergelijken

en: Remember file for later comparison
nl: Onthoud bestand voor latere vergelijking

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Compare selected files
nl: Vergelijk gekozen bestanden

en: Art
nl: Kunst

en: Danger
nl: Gevaar

en: Default
nl: Standaard

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Documents
nl: Documenten

en: Downloads
nl: Binnengehaald

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Games
nl: Spelletjes

en: Generic
nl: Algemeen

en: Important
nl: Belangrijk

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Mail
nl: E-mail

en: Marketing
nl: Reclame

en: Money
nl: Geld

en: New
nl: Nieuw

en: Note
nl: Notitie

en: Ohno
nl: OhNee

en: Package
nl: Pakket

en: People
nl: Mensen

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Photos
nl: Foto's

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Sales
nl: Verkoop

en: Sound
nl: Geluid

en: System
nl: Systeem

en: Urgent
nl: Dringend

en: Videos
nl: Video's

en: Emblems
nl: Emblemen

en: Extract Here
nl: Hier uitpakken

en: Extract the selected archive to the current position
nl: Pak het gekozen archief uit in de huidige map

en: Extract To...
nl: Uitpakken in...

en: Extract the selected archive
nl: Pak het gekozen archief uit

en: Compress...
nl: Samenpersen...

en: Create a compressed archive with the selected objects
nl: Maak een samengeperst archief met de gekozen objecten

en: Save Digests
nl: Algoritmen opslaan

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
nl: Een GTK+ gereedschapje voor het berekenen van algoritmen of controlesommen (checksums).

en: Select Files
nl: Bestanden kiezen

en: Failed to read "%s"
nl: Kon '%s' niet lezen

en: Failed to read "%s":
    %s
nl: Kon '%s' niet lezen:
    %s

en: Not a regular file
nl: Geen normaal bestand

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Failed to add "%s":
    %s
nl: Kon '%s' niet toevoegen:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
nl: %s van %s - 1 minuut over (%s/sec)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
nl: %s van %s - %u minuten over (%s/sec)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
nl: %s van %s - 1 seconde over (%s/sec)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
nl: %s van %s - %u seconden over (%s/sec)

en: Check against the specified digest or checksum
nl: Controleer met opgegeven algoritme of controlesom

en: DIGEST
nl: ALGORITME

en: Read program data from the specified directory
nl: Lees programmagegevens vanuit de opgegeven map

en: DIRECTORY
nl: MAP

en: Hash the specified text
nl: Versleutel de opgegeven tekst (hash)

en: TEXT
nl: TEKST

en: Show version information
nl: Toon versie-informatie

en: [FILE|URI...]
nl: [BESTAND|URI…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
nl: Kon geen ondersteunde versleutelingsfuncties (hash) inschakelen.

en: Digests
nl: Algoritmen

en: _Resize Images...
nl: Afbeeldingen _herschalen...

en: Resize each selected image
nl: Herschaal elke gekozen afbeelding

en: Ro_tate Images...
nl: Afbeeldingen _draaien...

en: Rotate each selected image
nl: Draai elke gekozen afbeelding

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: _Retry
nl: Opnieuw _proberen

en: Resizing image: %d of %d
nl: Afbeelding herschalen: %d van %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
nl: <i>'%s' herschalen</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
nl: Voer a.u.b. een geldig achtervoegsel in voor een bestandsnaam.

en: Rotating image: %d of %d
nl: Afbeelding draaien: %d van %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
nl: <i>'%s' draaien</i>

en: Resize Images
nl: Afbeeldingen herschalen

en: <b>Image Size</b>
nl: <b>Afbeeldingsgrootte</b>

en: Select a size:
nl: Kies een grootte:

en: pixels
nl: beeldpunten

en: Scale:
nl: Schaal:

en: percent
nl: procent

en: Custom size:
nl: Aangepaste grootte:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: <b>Filename</b>
nl: <b>Bestandsnaam</b>

en: Append
nl: Toevoegen

en: .resized
nl: .herschaald

en: to file title
nl: aan bestandstitel

en: Resize in place
nl: Ter plekke herschalen

en: _Resize
nl: Her_schalen

en: Rotate Images
nl: Afbeeldingen draaien

en: <b>Image Rotation</b>
nl: <b>Draaiing van afbeeldingen</b>

en: Select an angle:
nl: Kies een hoek:

en: Custom angle:
nl: Aangepaste hoek:

en: degrees clockwise
nl: graden met de klok mee

en: Rotate in place
nl: Ter plekke draaien

en: _Rotate
nl: _Draaien

en: Title
nl: Titel

en: Artist
nl: Artiest

en: Track
nl: Nummer

en: Date
nl: Datum

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Pages
nl: Pagina's

en: Sample Rate
nl: Bemonsteringsfrequentie

en: Length
nl: Duur

en: EXIF Date
nl: EXIF Datum

en: EXIF Software
nl: EXIF Programmatuur

en: EXIF Flash
nl: EXIF Flits

en: EXIF Image Size
nl: EXIF Afbeeldingsgrootte

en: EXIF Rating
nl: EXIF Waardering

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Open the browser
nl: Open de webbrowser

en: Show a notification
nl: Toon een melding

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Author
nl: Auteur

en: %d item | %d items
nl[0]: %d element
nl[1]: %d elementen

en: Empty Folder
nl: Lege map

en: Type
nl: Soort

en: Loading...
nl: Laden…

en: Size
nl: Grootte

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: from
nl: vanuit

en: by
nl: door

en: %d of %d
nl: %d van %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
nl: <span size="larger">De gekozen '%s' is ongeldige codering.</span>
    <span size="larger">Kies a.u.b. een andere.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
nl: <span size="larger" weight="bold">Er was een fout bij het hernoemen van het bestand naar '%s'</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
nl: <span size="larger" weight="bold">Een bestand genaamd '%s' bestaat reeds.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
nl: Indien u het gekozen bestand wilt hernoemen, verplaats of hernoem dan a.u.b. eerst '%s'.

en: Repair filename ...
nl: Bestandsnaam herstellen...

en: Repair filename
nl: Bestandsnaam herstellen

en: Re_name as "%s"
nl: Her_noemen naar '%s'

en: Rename as "%s".
nl: Hernoemen naar '%s'.

en: Select a filename
nl: Kies een bestandsnaam

en: Select a filename from sub menu items.
nl: Kies een bestandsnaam uit de elementen van het submenu.

en: Arabic - CP1256
nl: Arabisch - CP1256

en: Baltic - CP1257
nl: Baltisch - CP1257

en: Central European latin - CP1250
nl: Centraal-Europees Latijn - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
nl: Vereenvoudigd Chinees - CP936

en: Chinese traditional - CP950
nl: Traditioneel Chinees - CP950

en: Cyrillic - CP1251
nl: Cyrillisch - CP1251

en: Greek - CP1253
nl: Grieks - CP1253

en: Hebrew - CP1255
nl: Hebreeuws - CP1255

en: Japanese - CP932
nl: Japans - CP932

en: Korean - CP949
nl: Koreaans - CP949

en: Thai - CP874
nl: Thais - CP874

en: Turkish - CP1254
nl: Turks - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
nl: Vietnamees - CP1258

en: Western European latin - CP1252
nl: West-Europees Latijn - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
nl: <span size="larger" weight="bold">Er is een fout opgetreden bij het hernoemen van '%s' naar '%s'</span>

en: Other ...
nl: Overig...

en: As is
nl: Zoals het is

en: To be
nl: Zoals het moet worden

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
nl: Bestandsnaamhersteller van Nemo: kies te hernoemen bestanden

en: Select an encoding name to use
nl: Kies een te gebruiken coderingsnaam

en: _Encoding name to add:
nl: Toe te voegen _coderingsnaam:

en: Nemo Filename Repairer
nl: Bestandsnaamhersteller van Nemo

en: Select _encoding:
nl: Kies _codering:

en: Include _subdirectories
nl: _Submappen opnemen

en: Key Imported | Keys Imported
nl[0]: Sleutel geïmporteerd
nl[1]: Sleutels geïmporteerd

en: Imported %i key | Imported %i keys
nl[0]: %i sleutel geïmporteerd
nl[1]: %i sleutels geïmporteerd

en: Imported a key for | Imported keys for
nl[0]: Sleutel geïmporteerd voor
nl[1]: Sleutels geïmporteerd voor

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s'/> <b>verlopen</b></i> op %s.

en: Invalid Signature
nl: Ongeldige handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s'/></i> op %s. <b>Verlopen</b>.

en: Expired Signature
nl: Verlopen handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s' />. <b>Ingetrokken</b></i> op %s.

en: Revoked Signature
nl: Ingetrokken handtekening

en: Good Signature
nl: Geldige handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s' /></i> op %s.

en: Untrusted Valid Signature
nl: Niet-vertrouwde geldige handtekening

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
nl: Geldige maar <b>niet-vertrouwde</b> handtekening door <i><key id='%s'/></i> op %s.

en: Signing key not in keyring.
nl: Handtekeningsleutel niet in sleutelbos.

en: Unknown Signature
nl: Onbekende handtekening

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
nl: Onjuiste of vervalste handtekening. De ondertekende gegevens werden veranderd.

en: Bad Signature
nl: Ongeldige handtekening

en: Couldn't verify signature.
nl: Kon handtekening niet verifiëren.

en: Wrong passphrase.
nl: Wachtwoordzin onjuist.

en: Enter new passphrase for '%s'
nl: Voer een nieuwe wachtwoordzin in voor '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
nl: Voer wachtwoordzin in voor '%s'

en: Enter new passphrase
nl: Voer nieuwe wachtwoordzin in

en: Enter passphrase
nl: Voer wachtwoordzin in

en: Passphrase
nl: Wachtwoordzin

en: Ok
nl: Oké

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Import keys from the file
nl: Sleutels uit het bestand importeren

en: Encrypt file
nl: Bestand versleutelen

en: Sign file with default key
nl: Bestand ondertekenen met standaardsleutel

en: Encrypt and sign file with default key
nl: Bestand versleutelen en ondertekenen met standaardsleutel

en: Decrypt encrypted file
nl: Versleuteld bestand ontsleutelen

en: Verify signature file
nl: Handtekeningbestand verifiëren

en: Read list of URIs on standard in
nl: Lijst met URI's lezen op de standaardinvoer

en: file...
nl: bestand...

en: Encryption settings
nl: Instellingen van versleuteling

en: Couldn't load keys
nl: Kon sleutels niet laden

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
nl: Kies een naam voor versleuteld bestand '%s'

en: Choose Signer
nl: Ondertekening kiezen

en: Choose Signature File Name for '%s'
nl: Kies een naam voor handtekeningbestand '%s'

en: Import is complete
nl: Importeren voltooid

en: Importing keys ...
nl: Sleutels importeren…

en: Import Failed
nl: Importeren mislukt

en: Keys were found but not imported.
nl: Er zijn sleutels gevonden maar niet geïmporteerd.

en: Imported key
nl: Geïmporteerde sleutel

en: Imported %d key | Imported %d keys
nl[0]: %d sleutel geïmporteerd
nl[1]: %d sleutels geïmporteerd

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
nl: Kies een naam voor ontsleuteld bestand '%s'

en: Choose Original File for '%s'
nl: Kies oorspronkelijk bestand voor '%s'

en: No valid signatures found
nl: Geen geldige handtekeningen gevonden

en: File Encryption Tool
nl: Gereedschap voor bestandsversleuteling

en: Encrypting
nl: Versleutelen...

en: Couldn't encrypt file: %s
nl: Kon bestand niet versleutelen: %s

en: Signing
nl: Ondertekenen...

en: Couldn't sign file: %s
nl: Kon bestand niet ondertekenen: %s

en: Importing
nl: Importeren...

en: Couldn't import keys from file: %s
nl: Kon sleutels niet importeren vanuit bestand: %s

en: Decrypting
nl: Ontsleutelen...

en: Couldn't decrypt file: %s
nl: Kon bestand niet ontsleutelen: %s

en: Verifying
nl: Verifiëren...

en: Couldn't verify file: %s
nl: Kon bestand niet verifiëren: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
nl: Zelf-uitpakkende zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
nl: Tar, niet samengeperst (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
nl: Met bzip samengeperste tar (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
nl: Met bzip2 samengeperste tar (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
nl: Met gzip samengeperste tar (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
nl: Met lzop samengeperste tar (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
nl: Met compress samengeperste tar (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
nl[0]: U heeft %d bestand gekozen
nl[1]: U heeft %d bestanden gekozen

en: and %d folder | and %d folders
nl[0]: en %d map
nl[1]: en %d mappen

en: You have selected %d file | You have selected %d files
nl[0]: U hebt %d bestand gekozen
nl[1]: U hebt %d bestanden gekozen

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
nl[0]: U heeft %d map gekozen
nl[1]: U heeft %d mappen gekozen

en: Preparing...
nl: Voorbereiden...

en: Couldn't list files
nl: Kon geen bestandenlijst aanmaken

en: Couldn't package files
nl: Kon bestanden niet inpakken

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
nl: Ontsleuteling mislukt. Waarschijnlijk hebt u de benodigde sleutel voor ontsleuteling niet.

en: %Y-%m-%d
nl: %d-%m-%Y

en: Couldn't run file-roller
nl: Kon file-roller niet uitvoeren

en: The file-roller process did not complete successfully
nl: Het ‘file-roller’-proces is niet met succes voltooid

en: All key files
nl: Alle sleutelbestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Archive files
nl: Archiefbestanden

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
nl: <b>Er bestaat al een bestand met deze naam.</b>
    
    Wilt u het overschrijven met een nieuw bestand?

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: Encrypt Multiple Files
nl: Meerdere bestanden versleutelen

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
nl: <b>U heeft meerdere bestanden of mappen gekozen</b>

en: Encrypt each file separately
nl: Versleutel elk bestand afzonderlijk

en: Encrypt packed together in a package
nl: Versleutel alle bestanden als één groot pakket

en: Packaging:
nl: Archieftype:

en: Package Name:
nl: Archiefnaam:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
nl: Omdat de bestanden zich op een andere machine bevinden, zal elk bestand afzonderlijk worden versleuteld.

en: Notification Messages
nl: Meldingsboodschappen

en: Progress Title
nl: Voortgangstitel

en: Encrypt...
nl: Versleutelen…

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
nl[0]: Gekozen bestand versleutelen (en desgewenst ondertekenen)
nl[1]: Gekozen bestanden versleutelen

en: Sign
nl: Ondertekenen

en: Sign the selected file | Sign the selected files
nl[0]: Onderteken het gekozen bestand
nl[1]: Onderteken de gekozen bestanden

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
nl: Nemo moet enkele rechten toevoegen aan uw map '%s' om hem te kunnen delen

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
nl: De map '%s' heeft de volgende extra rechten nodig voordat hij kan worden gedeeld:
    %s%s%sWilt u dat Nemo deze rechten automatisch aan de map toevoegt?

en:   - read permission by others
nl:   - leesrechten voor anderen

en:   - write permission by others
nl:   - schrijfrechten voor anderen

en:   - execute permission by others
nl:   - uitvoerrechten voor anderen

en: Add the permissions automatically
nl: De rechten automatisch instellen

en: Could not change the permissions of folder "%s"
nl: Kon de rechten van map '%s' niet wijzigen

en: The share name cannot be empty
nl: De naam voor de gedeelde map mag niet leeg zijn

en: The share name is too long
nl: De naam van de gedeelde map is te lang

en: Error while getting share information: %s
nl: Fout bij ophalen van informatie over gedeelde map: %s

en: Another share has the same name
nl: Een andere gedeelde map heeft dezelfde naam

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
nl: Deze map bevindt zich in een versleutelde map. Hij zal niet toegankelijk zijn voor anderen, tenzij de optie 'force user' is opgegeven in /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
nl: De rechten voor %s verhinderen dat andere gebruikers deze gedeelde map kunnen gebruiken

en: Modify _Share
nl: Gedeelde map aan_passen

en: Create _Share
nl: Gedeelde _map aanmaken

en: Please reboot to finalize changes
nl: Herstart a.u.b. uw computer om de veranderingen te voltooien

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
nl: Er is iets mis gegaan. U moet mogelijk samba installeren en uw gebruiker handmatig toevoegen aan de groep 'sambashare'.

en: There was an error while getting the sharing information
nl: Er is een fout opgetreden bij het opvragen van de informatie over delen

en: Share
nl: Gedeelde map

en: Folder Sharing
nl: Mappen delen

en: Sharing Options
nl: Deelopties

en: Share this Folder
nl: Deze map delen

en: %s %s %s returned with signal %d
nl: %s %s %s gaf signaal %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
nl: %s %s %s mislukte om onbekende reden

en: 'net usershare' returned error %d: %s
nl: 'net usershare' gaf fout %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
nl: 'net usershare' gaf fout %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
nl: de uitvoer van 'net usershare' is niet in een geldige UTF-8-codering

en: Failed
nl: Mislukt

en: Samba's testparm returned with signal %d
nl: Samba's testparm gaf signaal %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
nl: Samba's testparm is mislukt om een onbekende reden

en: Samba's testparm returned error %d: %s
nl: Samba's testparm gaf fout %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
nl: Samba's testparm gaf fout %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
nl: Kan de gedeelde map met pad %s niet wijzigen: dat pad is niet gedeeld

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
nl: Kan het pad van een bestaande gedeelde map niet wijzigen; verwijder a.u.b. eerst de oude gedeelde map en voeg daarna een nieuwe toe.

en: Share this _folder
nl: Deze _map delen

en: Share _name:
nl: _Naam van gedeelde map:

en: Co_mment:
nl: _Opmerking:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
nl: _Anderen toestaan om bestanden in deze map aan te maken en te verwijderen

en: _Guest access (for people without a user account)
nl: _Gasttoegang (voor mensen zonder een gebruikersaccount)

en: Install
nl: Installeren

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
nl: Samba moet worden geïnstalleerd, de juiste firewall-regels moeten worden toegevoegd en uw gebruikersaccount moet lid worden van de groep 'sambashare'.

en: Nemo-Terminal Preferences
nl: Voorkeuren voor Nemo-Terminal

en: Visible by default
nl: Standaard zichtbaar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderaan

en: Terminal position
nl: Positie van terminalvenster

en: Independent
nl: Onafhankelijk

en: Terminal follows view location
nl: Terminalvenster volgt kijklocatie

en: Location mode
nl: Locatiemodus

en: Terminal bell
nl: Terminalbel

en: Default number of lines for the terminal
nl: Standaardaantal regels voor de terminal

en: Keyboard shortcut
nl: Sneltoets

en: Basic
nl: Elementair

en: Shell to use (leave blank for system default)
nl: Te gebruiken schil (laat leeg voor systeemstandaard)

en: Terminal erase line key sequence
nl: Toetsvolgorde voor terminal voor wissen van regel

en: Terminal restore line key sequence
nl: Toetsvolgorde voor terminal voor herstellen van regel

en: Change directory command
nl: Mapopdracht wijzigen

en: Restore defaults
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: Sequences must be escaped according to python rules.
nl: Sequenties moeten worden behandeld overeenkomstig pythonregels.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
nl: '%s' wordt vervangen door de mapnaam tussen aanhalingstekens.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Paste Filenames
nl: Bestandsnamen plakken

en: Composer
nl: Samensteller

en: Description
nl: Beschrijving

en: Allows managing of archives from the context menu
nl: Maakt beheren van archiefbestanden mogelijk vanuit het contextmenu

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
nl: Stelt u in staat om snel een map te delen vanuit het contextmenu

en: Nemo Emblems
nl: Nemo Emblemen

en: Change a folder or file emblem
nl: Wijzig het embleem van een map of bestand

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
nl: Maakt het mogelijk om de webdienst van Dropbox te beheren vanuit het contextmenu

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
nl: Maakt het mogelijk om afbeeldingen te herschalen en te draaien vanuit het contextmenu

en: Allows filename encoding repair from the context menu
nl: Maakt het mogelijk om codering van bestandsnamen te herstellen vanuit het contextmenu

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
nl: Maakt het mogelijk om OpenPGP-bestanden te versleutelen en te ontsleutelen vanuit het contextmenu

en: View audio tag information from the properties tab
nl: Bekijk audiomarkeringsinformatie vanuit het eigenschappentabblad

en: Allows file comparison from the context menu
nl: Maakt het mogelijk om bestanden te vergelijken vanuit het contextmenu

en: Provides additional columns for the list view
nl: Biedt extra kolommen voor de lijstweergave

en: Embedded terminal for Nemo
nl: Ingebed terminalvenster voor Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
nl: Kon de resultaatpagina niet lezen of verwerken.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
nl: Mogelijk trad er een serveronderbreking op, of is er iets aan de server veranderd. Probeer het later nog eens.

en: Pastebin to %s
nl: Pastebin naar %s

en: Send this file to %s
nl: Verstuur dit bestand naar %s

en: Send files to a paste service via the context menu
nl: Verstuur bestanden naar een plakdienst via het contextmenu
