linuxmint - en to sk translation catalogue (351 entries)

en: Audio
sk: Zvuk

en: No Info
sk: Žiadne informácie

en: Title:
sk: Názov:

en: Artist:
sk: Interpret:

en: Album Artist:
sk: Interpret albumu:

en: Genre:
sk: Žáner:

en: Year:
sk: Rok:

en: Track #:
sk: Skladba č.:

en: Length:
sk: Dĺžka:

en: Bitrate:
sk: Bitová rýchlosť:

en: Sample Rate:
sk: Frekvencia vzoriek:

en: Encoded by:
sk: Kódovanie:

en: Copyright:
sk: Autorské práva:

en: Nemo Compare
sk: Nemo Porovnať

en: Normal Diff
sk: Normálne Diff

en: Three-Way Diff
sk: Trojcestné Diff

en: N-Way Diff
sk: N-cestné Diff

en: Compare to:
sk: Porovnať s:

en: Compare to the file previously selected
sk: Porovnať s predošle vybraným súborom

en: Compare Later
sk: Porovnať neskôr

en: Remember file for later comparison
sk: Zapamätá súbor pre neskoršie porovnanie

en: Compare
sk: Porovnať

en: Compare selected files
sk: Porovná vybrané súbory

en: Art
sk: Umenie

en: Camera
sk: Kamera

en: Danger
sk: Nebezpečné

en: Default
sk: Predvolené

en: Development
sk: Vývoj

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Downloads
sk: Stiahnuté

en: Favorite
sk: Obľúbené

en: Games
sk: Hry

en: Generic
sk: Všeobecné

en: Important
sk: Dôležité

en: Installed
sk: Inštalované

en: Mail
sk: Emaily

en: Marketing
sk: Predaj

en: Money
sk: Peniaze

en: Multimedia
sk: Multimédia

en: New
sk: Nový

en: Note
sk: Poznámka

en: Package
sk: Balík

en: People
sk: Ľudia

en: Personal
sk: Osobné

en: Photos
sk: Fotky

en: Plan
sk: Plán

en: Presentation
sk: Prezantácia

en: Sales
sk: Predaj

en: Sound
sk: Zvuk

en: System
sk: Systém

en: Urgent
sk: Urgentné

en: Videos
sk: Videá

en: Emblems
sk: Emblémy

en: Extract Here
sk: Rozbaliť sem

en: Extract the selected archive to the current position
sk: Rozbaliť zvolený archív na vybrané miesto

en: Extract To...
sk: Rozbaliť do...

en: Extract the selected archive
sk: Rozbaliť zvolený archív

en: Compress...
sk: Komprimovať...

en: Create a compressed archive with the selected objects
sk: Vytvoriť komprimovaný archív s vybranými objektami

en: Save Digests
sk: Uložiť súhrny

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
sk: Nástroj rozhrania GTK+ na výpočet správ súhrnov alebo kontrolných medzisúčtov.

en: Select Files
sk: Vybrané súbory

en: Failed to read "%s"
sk: Zlyhalo čítanie súboru „%s“

en: Failed to read "%s":
    %s
sk: Zlyhalo čítanie súboru „%s“:
    %s

en: Not a regular file
sk: Nie je bežný súbor

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Failed to add "%s":
    %s
sk: Zlyhalo pridanie „%s“:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
sk: %s z %s - zostáva 1 minúta (%s/sek)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
sk: %s z %s - zostáva %u (%s/sek)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
sk: %s z %s - zostáva 1 sekunda (%s/sek)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
sk: %s z %s - zostáva %u sekúnd (%s/sek)

en: Check against the specified digest or checksum
sk: Skontrolovať voči určenému súhrnu alebo kontrolnému medzisúčtu

en: DIGEST
sk: SÚHRN

en: Read program data from the specified directory
sk: Čítať dáta programu zo špecifikovaného priečinku

en: DIRECTORY
sk: PRIEČINOK

en: Hash the specified text
sk: Hašovať zadaný text

en: Show version information
sk: Zobraziť informácie o verzii

en: [FILE|URI...]
sk: [SÚBOR|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
sk: Zlyhalo povolenie akejkoľvek podporovanej funkcie medzisúčtu.

en: Digests
sk: Súhrny

en: _Resize Images...
sk: _Zmeniť veľkosť obrázkov...

en: Resize each selected image
sk: Zmeniť veľkosť každého vybraného obrázku

en: Ro_tate Images...
sk: Ot_očiť obrázky...

en: Rotate each selected image
sk: Otočiť každý vybraný obrázok

en: _Skip
sk: _Preskočiť

en: _Retry
sk: _Skúsiť znova

en: Resizing image: %d of %d
sk: Mení sa veľkosť obrázku: %d z/zo %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
sk: <i>Mení sa veľkosť súboru „%s“</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
sk: Prosím, zadajte platnú príponu súboru!

en: Rotating image: %d of %d
sk: Otáča sa obtázok: %d z %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
sk: <i>Otáča sa súbor „%s“</i>

en: Resize Images
sk: Zmeniť veľkosť obrázkov

en: <b>Image Size</b>
sk: <b>Veľkosť obrázku</b>

en: Select a size:
sk: Vyberte veľkosť:

en: pixels
sk: pixely

en: Scale:
sk: Mierka:

en: Custom size:
sk: Vlastná veľkosť:

en: Width:
sk: Šírka:

en: Height:
sk: Výška:

en: <b>Filename</b>
sk: <b>Názov súboru</b>

en: Append
sk: Pridať

en: .resized
sk: .zmenené

en: to file title
sk: do názvu súboru

en: Resize in place
sk: Zmeniť veľkosť na mieste

en: _Resize
sk: _Zmeniť veľkosť

en: Rotate Images
sk: Otočiť obrázky

en: <b>Image Rotation</b>
sk: <b>Otočenie obrázku</b>

en: Select an angle:
sk: Vyberte uhol:

en: Custom angle:
sk: Vlastný uhol:

en: degrees clockwise
sk: stupňov v smere hodinových ručičiek

en: .rotated
sk: .otočené

en: Rotate in place
sk: Otočiť v objekte

en: _Rotate
sk: O_točiť

en: Title
sk: Názov

en: Artist
sk: Autor

en: Track
sk: Skladba

en: Genre
sk: Žáner

en: Date
sk: Dátum

en: Bitrate
sk: Bitový tok

en: Pages
sk: Stránky

en: Sample Rate
sk: Vzorkovacia frekvencia

en: Length
sk: Dĺžka

en: EXIF Date
sk: EXIF Dátum

en: EXIF Software
sk: EXIF Softvér

en: EXIF Image Size
sk: EXIF Veľkosť obrázka

en: EXIF Rating
sk: EXIF Hodnotenie

en: Image Size
sk: Veľkosť obrázku

en: Open the browser
sk: Otvoriť prehliadač

en: Show a notification
sk: Zobraziť oznámenie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Author
sk: Autor

en: %d item | %d items
sk[0]: %d položka
sk[1]: %d položky
sk[2]: %d položiek

en: Empty Folder
sk: Prázdny priečinok

en: Type
sk: Typ

en: Loading...
sk: Načítava sa…

en: Size
sk: Veľkosť

en: Modified
sk: Zmenené

en: from
sk: z

en: by
sk: od

en: %d of %d
sk: %d z %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
sk: <span size="larger">Vybraná položka "%s" má neplatné kódovanie.</span>
    <span size="larger">Prosím vyberte niečo iné.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
sk: <span size="larger" weight="bold">Pri premenovávaní súboru na "%s" sa vyskytla chyba</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
sk: <span size="larger" weight="bold">Súbor pomenovaný "%s" už existuje.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
sk: Ak chcete premenovať vybravý súbor, prosím presuňte ho alebo premenujte "%s" prvé.

en: Repair filename ...
sk: Opraviť meno súboru...

en: Repair filename
sk: Opraviť meno súboru

en: Re_name as "%s"
sk: Pre_menovať na "%s"

en: Rename as "%s".
sk: Premenovať na "%s".

en: Select a filename
sk: Vybrať názov súboru

en: Select a filename from sub menu items.
sk: Vybrať názov súboru z položiek podmenu.

en: Arabic - CP1256
sk: Arabské - CP1256

en: Baltic - CP1257
sk: Baltické - CP1257

en: Central European latin - CP1250
sk: Centrálna európska latinka - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
sk: Zjednodušená čínština - CP936

en: Chinese traditional - CP950
sk: Tradičná čínština - CP950

en: Cyrillic - CP1251
sk: Cyrilika - CP1251

en: Greek - CP1253
sk: Grécke - CP1253

en: Hebrew - CP1255
sk: Hebrejské - CP1255

en: Japanese - CP932
sk: Japonské - CP932

en: Korean - CP949
sk: Kórejské - CP949

en: Thai - CP874
sk: Thajské - CP874

en: Turkish - CP1254
sk: Turecké - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
sk: Vietnamské - CP1258

en: Western European latin - CP1252
sk: Západoeurópska latinka - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
sk: <span size="larger" weight="bold">Počas premenovávania "%s" na "%s" sa vyskytla chyba</span>

en: Other ...
sk: Ostatné...

en: As is
sk: Ako je

en: To be
sk: Byť

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
sk: Nemo opravovač mien: Vyberte súbory na premenovanie

en: Select an encoding name to use
sk: Vyberte kódovanie

en: _Encoding name to add:
sk: _Pridať názov kódovania:

en: Nemo Filename Repairer
sk: Nemo opravovač mien

en: Select _encoding:
sk: Vybrať _kódovanie:

en: Include _subdirectories
sk: Zahrnúť _podpriečinky

en: Key Imported | Keys Imported
sk[0]: Importovaných kľúčov
sk[1]: Importovaný kľúč
sk[2]: Importované kľúče

en: Imported %i key | Imported %i keys
sk[0]: Importovaných %i kľúčov
sk[1]: Importovaný %i kľúč
sk[2]: Importované %i kľúče

en: Imported a key for | Imported keys for
sk[0]: Importovaných kľúčov pre
sk[1]: Importovaný kľúč pre
sk[2]: Importované kľúče pre

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sk: Podpísané od <i><key id='%s'/> <b>uplynul</b></i> na %s.

en: Invalid Signature
sk: Neplatný podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sk: Podpísané od <i><key id='%s'/></i> v %s <b>Vypršal</b>.

en: Expired Signature
sk: Uplynulý podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sk: Podpísané od <i><key id='%s'/> <b>Zrušený</b></i> na %s.

en: Revoked Signature
sk: Zrušený podpis

en: Good Signature
sk: Dobrý podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sk: Podpísané od <i><key id='%s'/></i> na %s.

en: Untrusted Valid Signature
sk: Nedôveryhodný platný podpis

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sk: Platný ale <b>nedôveryhodný</b> podpis od <i><key id='%s'/></i> na %s.

en: Signing key not in keyring.
sk: Podpisový kľúč v kľúčenke chýba.

en: Unknown Signature
sk: Neznámy podpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sk: Zlý alebo zabudnutý podpis. Dátum podpisu bol modifikovaný.

en: Bad Signature
sk: Zlý podpis

en: Couldn't verify signature.
sk: Nemôžem overiť podpis.

en: Wrong passphrase.
sk: Zlé heslo.

en: Enter new passphrase for '%s'
sk: Vložte nové heslo pre '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
sk: Vložte heslo pre '%s'

en: Enter new passphrase
sk: Vložte nové heslo

en: Enter passphrase
sk: Vložte heslo

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Import keys from the file
sk: Importovať kľúče zo súboru

en: Encrypt file
sk: Zašifrovaný súbor

en: Sign file with default key
sk: Podpísať súbor s predvoleným kľúčom

en: Encrypt and sign file with default key
sk: Zašifrovať a podpísať súbor s predvoleným kľúčom

en: Decrypt encrypted file
sk: Odšifrovať zašifrovaný súbor

en: Verify signature file
sk: Overiť podpísaný súbor

en: Read list of URIs on standard in
sk: Prečítať zozam URIs štandardu v

en: file...
sk: súbor...

en: Encryption settings
sk: Nastavenia šifrovania

en: Couldn't load keys
sk: Nemôžem nahrať kľúče

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
sk: Vybrať zašifrované meno súboru pre '%s'

en: Choose Signer
sk: Vybrať podpisovača

en: Choose Signature File Name for '%s'
sk: Vybrať podpis pre meno súboru '%s'

en: Import is complete
sk: Importovanie je hotové

en: Importing keys ...
sk: Importujem kľúče...

en: Import Failed
sk: Importovanie zlyhalo

en: Keys were found but not imported.
sk: Kľúče sa našli ale neboli importované.

en: Imported key
sk: Importovaný kľúč

en: Imported %d key | Imported %d keys
sk[0]: Importovaných %d kľúčov
sk[1]: Importovaný %d kľúč
sk[2]: Importované %d kľúče

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
sk: Zvoľte názov dešifrovaného súboru pre „%s“

en: Choose Original File for '%s'
sk: Zvoľte pôvodný súbor pre „%s“

en: No valid signatures found
sk: Neboli nájdené platné podpisy

en: File Encryption Tool
sk: Nástroj na šifrovanie súborov

en: Encrypting
sk: Šifrovanie

en: Couldn't encrypt file: %s
sk: Nepodarilo sa zašifrovať súbor: %s

en: Signing
sk: Podpisovanie

en: Couldn't sign file: %s
sk: Nepodarilo sa podpísať súbor: %s

en: Importing
sk: Importovanie

en: Couldn't import keys from file: %s
sk: Nepodarilo sa importovať kľúče zo súboru: %s

en: Decrypting
sk: Dešifrovanie

en: Couldn't decrypt file: %s
sk: Nepodarilo sa dešifrovať súbor: %s

en: Verifying
sk: Overovanie

en: Couldn't verify file: %s
sk: Nepodarilo sa overiť súbor: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
sk: Samorozbaľovací zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
sk: Nekomprimovaný tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
sk: Tar komprimovaný cez bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
sk: Tar komprimovaný cez bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
sk: Tar komprimovaný cez gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
sk: Tar komprimovaný cez lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
sk: Tar komprimovaný kompresiou (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
sk[0]: Vybrali ste %d súborov
sk[1]: Vybrali ste %d súbor
sk[2]: Vybrali ste %d súbory

en: and %d folder | and %d folders
sk[0]: a %d priečinkov
sk[1]: a %d priečinok
sk[2]: a %d priečinky

en: You have selected %d file | You have selected %d files
sk[0]: Vybrali ste %d súborov
sk[1]: Vybrali ste %d súbor
sk[2]: Vybrali ste %d súbory

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
sk[0]: Vybrali ste %d priečinkov
sk[1]: Vybrali ste %d priečinok
sk[2]: Vybrali ste %d priečinky

en: Preparing...
sk: Pripravuje sa...

en: Couldn't list files
sk: Nepodarilo sa zobraziť zoznam súborov

en: Couldn't package files
sk: Nepodarilo sa zbaliť súbory

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sk: Dešifrovanie zlyhalo. Pravdepodobne nemáte dešifrovací kľúč.

en: %Y-%m-%d
sk: %d.%m.%Y

en: Couldn't run file-roller
sk: Nepodarilo sa spustiť aplikáciu file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
sk: Proces aplikácie file-roller neskončil úspešne

en: All key files
sk: Všetky súbory kľúčov

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Archive files
sk: Súbory archívov

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sk: <b>Súbor s týmto názvom už existuje.</b>
    
    Chcete ho nahradiť novým súborom?

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: Encrypt Multiple Files
sk: Zašifrovať viacero súborov

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
sk: <b>Vybrali ste viacero súborov alebo priečinkov</b>

en: encrypted-package
sk: zašifrovaný-balík

en: Encrypt each file separately
sk: Zašifrovať každý súbor zvlášť

en: Encrypt packed together in a package
sk: Šifrovať aj baliť balík

en: Packaging:
sk: Balenie:

en: Package Name:
sk: Názov balíka:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
sk: Pretože sú súbory vzdialené, bude každý súbor zašifrovaný zvlášť.

en: Notification Messages
sk: Správy oznámení

en: Progress Title
sk: Titulok priebehu

en: Encrypt...
sk: Zašifrovať...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
sk[0]: Zašifruje (a voliteľne podpíše) vybrané súbory
sk[1]: Zašifruje (a voliteľne podpíše) vybraný súbor
sk[2]: Zašifruje (a voliteľne podpíše) vybrané súbory

en: Sign
sk: Podpísať

en: Sign the selected file | Sign the selected files
sk[0]: Podpíše vybrané súbory
sk[1]: Podpíše vybraný súbor
sk[2]: Podpíše vybrané súbory

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sk: Aplikácia Nemo vyžaduje pridanie niektorých oprávnení vášmu priečinku „%s“, aby ho bolo možné zdieľať

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
sk: Priečinok „%s“ vyžaduje nasledovné oprávnenia navyše na fungovanie zdieľania:
    %s%s%sChcete aby aplikácia Nemo pridala tieto oprávnenia priečinku automaticky?

en:   - read permission by others
sk:   - oprávnenie na čítanie od ostatných

en:   - write permission by others
sk:   - oprávnenie na zápis od ostatných

en:   - execute permission by others
sk:   - oprávnenie na spustenie od ostatných

en: Add the permissions automatically
sk: Pridať oprávnenia automaticky

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sk: Nepodarili sa zmeniť oprávnenia priečinka „%s“

en: The share name cannot be empty
sk: Názov zdieľania nemôže byť prázdny

en: The share name is too long
sk: Názov zdieľania je príliš dlhý

en: Error while getting share information: %s
sk: Chyba pri získavaní informácií o zdieľaní: %s

en: Another share has the same name
sk: Iné zdieľanie má rovnaký názov

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
sk: Tento priečinok je umiestnený v zašifrovanom adresári. Nebude prístupný iným používateľom, pokiaľ nebude určená voľba "force user" v súbori /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
sk: Oprávnenia pre %s bránia ostatným používateľom pristupovať k tomuto zdieľaniu

en: Modify _Share
sk: Upraviť _zdieľanie

en: Create _Share
sk: Vytvoriť _zdieľanie

en: Please reboot to finalize changes
sk: Prosím, reštartujte počítač na dokončenie zmien

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
sk: Niekde sa stala chyba. Budete musieť ručne nainštalovať balík samba a pridať vášho používateľa do skupiny „sambashare“

en: There was an error while getting the sharing information
sk: Vyskytla sa chyba počas získavania informácií o zdieľaní

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Folder Sharing
sk: Zdieľanie priečinka

en: Sharing Options
sk: Voľby zdieľania

en: Share this Folder
sk: Zdieľať tento priečinok

en: %s %s %s returned with signal %d
sk: Príkaz %s %s %s vrátil signál %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sk: Príkaz %s %s %s zlyhal kvôli neznámemu dôvodu

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sk: Príkaz „net usershare“ vrátil chybu %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sk: Príkaz „net usershare“ vrátil chybu %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sk: Výstup príkazu „net usershare“ nie je v platnom kódovaní UTF-8

en: Failed
sk: Zlyhanie

en: Samba's testparm returned with signal %d
sk: Program testparm balíka Samba vrátil signál %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sk: Program testparm balíka Samba zlyhal kvôli neznámemu dôvodu

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sk: Program testparm balíka Samba vrátil chybu %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sk: Program testparm balíka Samba vrátil chybu %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sk: Nedá sa odstrániť zdieľanie pre cestu %s: cesta nie je zdieľaná

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sk: Nedá sa zmeniť cesta existujúceho zdieľania. Prosím, odstráňte staré zdieľanie a pridajte nové.

en: Share this _folder
sk: Zdieľať tento _priečinok

en: Share _name:
sk: _Názov zdieľania:

en: Co_mment:
sk: Ko_mentár:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sk: _Umožniť ostatným vytvárať a odstraňovať súbory v tomto priečinku

en: _Guest access (for people without a user account)
sk: _Hosťovský prístup (pre ľudí bez používaťeľského účtu)

en: Install
sk: Inštalovať

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
sk: Musí byť nainštalovaný balík samba, musia byť pridané potrebné pravidlá brány firewall a váš používateľský účet musí byť pridaný do skupiny „sambashare“.

en: Nemo-Terminal Preferences
sk: Nastavenia pre Nemo-terminál interakciu

en: Visible by default
sk: Predvolene viditeľné

en: Top
sk: Hore

en: Bottom
sk: Dolu

en: Terminal position
sk: Pozícia terminálu

en: Independent
sk: Nezávislé

en: Terminal follows view location
sk: Terminál sleduje umiestnenie zobrazenia

en: Location mode
sk: Režim umiestnenia

en: Terminal bell
sk: Zvonček terminálu

en: Default number of lines for the terminal
sk: Predvolený počet riadkov terminálu

en: Keyboard shortcut
sk: Klávesová skratka

en: Basic
sk: Základné

en: Shell to use (leave blank for system default)
sk: Preferovaný Shell (Pre predvolené systémové nastavenie, nechajte nevyplnené.)

en: Terminal erase line key sequence
sk: Sekvencia kľúča pre zmazanie riadka terminálu

en: Terminal restore line key sequence
sk: Sekvencia kľúča pre obnovu riadka terminálu

en: Change directory command
sk: Príkaz na zmenu adresára

en: Restore defaults
sk: Obnoviť predvolené

en: Sequences must be escaped according to python rules.
sk: Sekvencie musia byť podľa pravidiel pythonu.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
sk: „%s“ je nahradený názvom priečinku v úvodzovkách.

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Paste Filenames
sk: Vložiť názvy súborov

en: Composer
sk: Skladateľ

en: Description
sk: Popis

en: Allows managing of archives from the context menu
sk: Umožňuje správu archívov z kontextového menu

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
sk: Umožňuje rýchlo zdieľať priečinok z kontextového menu

en: Nemo Emblems
sk: Emblémy Nemo

en: Change a folder or file emblem
sk: Zmeňte emblém priečinka alebo súboru

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
sk: Umožňuje správu webovej služby Dropbox z kontextového menu

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
sk: Umožňuje zmenu veľkosti a otáčania obrázka z kontextového menu

en: Allows filename encoding repair from the context menu
sk: Umožňuje opravu kódovania súboru z kontextového menu

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
sk: Umožňuje šifrovanie a dešifrovanie súborov OpenPGP z kontextového menu

en: View audio tag information from the properties tab
sk: Zobrazí informácie o zvukových značkách tag, na karte vlastností

en: Allows file comparison from the context menu
sk: Umožňuje porovnanie súborov z kontextového menu

en: Provides additional columns for the list view
sk: Poskytuje ďalšie stĺpce pre zobrazenie zoznamu

en: Embedded terminal for Nemo
sk: Vstavaný terminál pre Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
sk: Nie je možné prečítať alebo analyzovať stránku s výsledkami.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
sk: Môže to byť časový limit servera alebo zmena na strane servera. Skúste neskôr.

en: Pastebin to %s
sk: Pastebin na %s

en: Send this file to %s
sk: Pošlite tento súbor na %s

en: Send files to a paste service via the context menu
sk: Pošlite súbory do služby Pastebin cez kontextové menu
