linuxmint - en to sl translation catalogue (357 entries)

en: Audio
sl: Zvok

en: No Info
sl: Ni informacij

en: Title:
sl: Naslov:

en: Artist:
sl: Izvajalec:

en: Album Artist:
sl: Izvajalec albuma:

en: Genre:
sl: Zvrst:

en: Year:
sl: Leto:

en: Track #:
sl: Št. skladbe:

en: Length:
sl: Dolžina:

en: Bitrate:
sl: Bitna hitrost:

en: Sample Rate:
sl: Vzorčna hitrost:

en: Encoded by:
sl: Kodirano:

en: Copyright:
sl: Avtorske pravice:

en: Nemo Compare
sl: Primerjava Nemo

en: Normal Diff
sl: Navadna razlika (diff)

en: Three-Way Diff
sl: Tri-smerna razlika

en: N-Way Diff
sl: N-smerna razlika

en: Compare to:
sl: Primerjaj z:

en: Compare to the file previously selected
sl: Primerjaj s prej izbrano datoteko

en: Compare Later
sl: Primerjaj kasneje

en: Remember file for later comparison
sl: Pomni datoteko za kasnejšo primerjavo

en: Compare
sl: Primerjaj

en: Compare selected files
sl: Primerjaj izbrane datoteke

en: Art
sl: Umetnost

en: Camera
sl: Kamera

en: Danger
sl: Nevarnost

en: Default
sl: Privzeto

en: Development
sl: Razvoj

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Downloads
sl: Prenosi

en: Favorite
sl: Priljubljeno

en: Games
sl: Igre

en: Generic
sl: Splošno

en: Important
sl: Pomembno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Mail
sl: Pošta

en: Marketing
sl: Trženje

en: Money
sl: Denar

en: Multimedia
sl: Večpredstavnost

en: New
sl: Nov

en: Note
sl: Opomba

en: Ohno
sl: Ojoj

en: Package
sl: Paket

en: People
sl: Osebe

en: Personal
sl: Osebno

en: Photos
sl: Fotografije

en: Plan
sl: Načrt

en: Presentation
sl: Predstavitev

en: Sales
sl: Prodaja

en: Sound
sl: Zvok

en: System
sl: Sistem

en: Urgent
sl: Nujno

en: Videos
sl: Videoposnetki

en: Web
sl: Splet

en: Emblems
sl: Značke

en: Extract Here
sl: Razširi sem

en: Extract the selected archive to the current position
sl: Razširi vsebino izbranega arhiva na trenutno mesto

en: Extract To...
sl: Razširi v ...

en: Extract the selected archive
sl: Razširi izbrani arhiv

en: Compress...
sl: Stisni ...

en: Create a compressed archive with the selected objects
sl: Ustvari stisnjen arhiv z izbranimi predmeti

en: Save Digests
sl: Shrani zgoščene vrednosti

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
sl: Pripomoček GTK+ za računanje zgoščevalnih vrednosti ali kontrolnih vsot sporočil.

en: Select Files
sl: Izberi datoteke

en: Failed to read "%s"
sl: Branje »%s« je spodletelo

en: Failed to read "%s":
    %s
sl: Branje »%s« je spodletelo:
    %s

en: Not a regular file
sl: Ni običajna datoteka

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Failed to add "%s":
    %s
sl: Dodajanje »%s« je spodletelo:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
sl: %s od %s - še 1 minuta (%s/sec)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
sl: %s od %s - še %u minut (%s/sec)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
sl: %s od %s - preostaja1 sekunda (%s/s)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
sl: %s od %s - preostaja %u sekund (%s/s)

en: Check against the specified digest or checksum
sl: Preveri z navedeno zgoščeno vrednostjo ali kontrolno vsoto

en: DIGEST
sl: ZGOŠČENAVREDNOST

en: Read program data from the specified directory
sl: Prebere podatke programa iz navedene mape

en: DIRECTORY
sl: MAPA

en: Hash the specified text
sl: Izračunaj zgoščeno vrednost navedenega besedila

en: TEXT
sl: BESEDILO

en: Show version information
sl: Pokaži informacije o različici

en: Failed to enable any supported hash functions.
sl: Omogočanje podprtih zgoščevalnih funkcij je spodletelo.

en: Digests
sl: Zgoščene vrednosti

en: _Resize Images...
sl: _Spremeni velikost slik ...

en: Resize each selected image
sl: Spremeni velikost vsake izbrane slike

en: Ro_tate Images...
sl: _Zasukaj slike ...

en: Rotate each selected image
sl: Zasukaj vsako izbrano sliko

en: _Skip
sl: _Preskoči

en: _Retry
sl: Poskusi _znova

en: Resizing image: %d of %d
sl: Spreminjanje velikosti slike: %d od %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
sl: <i>Spreminjanje velikosti »%s«</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
sl: Vnesite veljavno pripono imena datoteke!

en: Rotating image: %d of %d
sl: Sukanje slike: %d od %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
sl: <i>Sukanje »%s«</i>

en: Resize Images
sl: Spremeni velikost slik

en: <b>Image Size</b>
sl: <b>Velikost slike</b>

en: Select a size:
sl: Izberite velikost:

en: pixels
sl: slikovne točke

en: Scale:
sl: Merilo:

en: percent
sl: odstotek

en: Custom size:
sl: Poljubna velikost:

en: Width:
sl: Širina:

en: Height:
sl: Višina:

en: <b>Filename</b>
sl: <b>Ime datoteke</b>

en: Append
sl: Pripni

en: .resized
sl: .umerjeno

en: to file title
sl: v naziv datoteke

en: Resize in place
sl: Spremeni velikost na mestu

en: _Resize
sl: _Spremeni velikost

en: Rotate Images
sl: Zasukaj slike

en: <b>Image Rotation</b>
sl: <b>Sukanje slik</b>

en: Select an angle:
sl: Izberite kot:

en: Custom angle:
sl: Kot po meri:

en: degrees clockwise
sl: stopinj v SUK

en: .rotated
sl: .zasukano

en: Rotate in place
sl: Zavrti na mestu

en: _Rotate
sl: _Zasukaj

en: Title
sl: Naslov

en: Artist
sl: Izvajalec

en: Track
sl: Skladba

en: Genre
sl: Žanr

en: Date
sl: Datum

en: Bitrate
sl: Bitna hitrost

en: Pages
sl: Strani

en: Sample Rate
sl: Vzorčna hitrost

en: Length
sl: Čas trajanja

en: EXIF Date
sl: EXIF datum

en: EXIF Software
sl: EXIF programska oprema

en: EXIF Flash
sl: EXIF bliskavica

en: EXIF Image Size
sl: EXIF velikost slike

en: EXIF Rating
sl: EXIF ocena

en: Image Size
sl: Velikost slike

en: Nemo Pastebin
sl: Posoda za lepljenje (pastebin) Nemo

en: Pastebin
sl: Posoda za lepljenje

en: Open the browser
sl: Odpri brskalnik

en: Show a notification
sl: Pokaži obvestilo

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Author
sl: Avtor

en: %d item | %d items
sl[0]: %d predmetov
sl[1]: %d predmet
sl[2]: %d predmeta
sl[3]: %d predmeti

en: Empty Folder
sl: Prazna mapa

en: Type
sl: Vrsta

en: Loading...
sl: Nalaganje ...

en: Size
sl: Velikost

en: Modified
sl: Spremenjeno

en: from
sl: iz

en: by
sl: od

en: %d of %d
sl: %d od %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
sl: <span size="larger">Izbrano kodiranje »%s« ni veljavno.</span>
    <span size="larger">Izberite drugo.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
sl: <span size="larger" weight="bold">Pri preimenovanju datoteke v »%s« je prišlo do napake.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
sl: <span size="larger" weight="bold">Datoteka  »%s« že obstaja.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
sl: Če želite preimenovati izbrano datoteko, najprej premaknite ali preimenujte  »%s«.

en: Repair filename ...
sl: Popravi ime datoteke ....

en: Repair filename
sl: Popravi ime datoteke

en: Re_name as "%s"
sl: Prei_menuj v »%s«

en: Rename as "%s".
sl: Preimenujte v »%s«.

en: Select a filename
sl: Izberite ime datoteke

en: Select a filename from sub menu items.
sl: Izberite ime datoteke med možnostmi podmenija

en: Arabic - CP1256
sl: Arabsko - CP1256

en: Baltic - CP1257
sl: Baltsko - CP1257

en: Central European latin - CP1250
sl: Centralno evropsko latinsko - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
sl: Poenostavljeno kitajsko - CP936

en: Chinese traditional - CP950
sl: Tradicionalno kitajsko - CP950

en: Cyrillic - CP1251
sl: Cirilica - CP1251

en: Greek - CP1253
sl: Grško - CP1253

en: Hebrew - CP1255
sl: Hebrevsko - CP1255

en: Japanese - CP932
sl: Japonsko - CP932

en: Korean - CP949
sl: Korejsko - CP949

en: Thai - CP874
sl: Tajsko - CP874

en: Turkish - CP1254
sl: Turško - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
sl: Vietnamsko - CP1258

en: Western European latin - CP1252
sl: Zahodnoevropsko latinsko - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
sl: <span size="larger" weight="bold">Pri preimenovanju »%s« v »%s« je prišlo do napake</span>

en: Other ...
sl: Ostalo ...

en: As is
sl: Kot je

en: To be
sl: Naj postane

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
sl: Popravljalnik imen datotek Nemo: izberite datoteke za preimenovanje

en: Select an encoding name to use
sl: Izberite ime kodiranja, ki ga želite uporabiti

en: _Encoding name to add:
sl: Im_e kodiranja, ki ga želite dodati:

en: Nemo Filename Repairer
sl: Popravilnik imen datotek Nemo

en: Select _encoding:
sl: Izberite kodiranj_e:

en: Include _subdirectories
sl: Vključi _podmape

en: Key Imported | Keys Imported
sl[0]: uvoženih ključev
sl[1]: uvožen ključ
sl[2]: uvožena ključa
sl[3]: uvoženi ključi

en: Imported %i key | Imported %i keys
sl[0]: Uvoženih %i ključev
sl[1]: Uvožen %i ključ
sl[2]: Uvožena %i ključa
sl[3]: Uvoženi %i ključi

en: Imported a key for | Imported keys for
sl[0]: Uvoženih ključev za
sl[1]: Uvožen ključ za
sl[2]: Uvožena ključa za
sl[3]: Uvoženi ključi za

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sl: Podpisal <i><key id='%s'/> <b>pretečeno</b></i> na %s.

en: Invalid Signature
sl: Neveljaven podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sl: Podpisal <i><key id='%s'/></i> na %s <b>Pretečeno</b>.

en: Expired Signature
sl: Pretečen podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sl: Podpisal <i><key id='%s'/> <b>Preklicano</b></i> na %s.

en: Revoked Signature
sl: Preklican podpis

en: Good Signature
sl: Dober podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sl: Podpisal <i><key id='%s'/></i> na %s.

en: Untrusted Valid Signature
sl: Nezaupan veljaven podpis

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sl: Veljaven, a <b>nezaupan</b> podpis od <i><key id='%s'/></i> na %s.

en: Signing key not in keyring.
sl: Podpisovanje ključa, ki ni v zbirki.

en: Unknown Signature
sl: Neznan podpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sl: Neveljaven ali ponarejen podpis. Podatki podpisa so bili spremenjeni.

en: Bad Signature
sl: Slab podpis

en: Couldn't verify signature.
sl: Ni mogoče overiti podpisa.

en: Wrong passphrase.
sl: Napačno šifrirno geslo.

en: Enter new passphrase for '%s'
sl: Vnesite novo šifrirno geslo za '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
sl: Vnesite šifrirno geslo za '%s'

en: Enter new passphrase
sl: Vnesite novo šifrirno geslo

en: Enter passphrase
sl: Vnesite geslo

en: Passphrase
sl: Geslo

en: Ok
sl: V redu

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Import keys from the file
sl: Uvoz ključev iz datoteke

en: Encrypt file
sl: Šifriraj datoteko

en: Sign file with default key
sl: Podpis datoteke s privzetim ključem

en: Encrypt and sign file with default key
sl: Šifriranje in podpisovanje datoteke z privzetim ključem

en: Decrypt encrypted file
sl: Dešifriraj datoteko

en: Verify signature file
sl: Preveri datoteko s podpisom

en: Read list of URIs on standard in
sl: Preberi listo URI naslovov preko standardnega vhoda

en: file...
sl: datoteka...

en: Encryption settings
sl: Nastavitve šifriranja

en: Couldn't load keys
sl: Ni mogoče naložiti ključev

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
sl: Izberi ime šifrirane datoteke za '%s'

en: Choose Signer
sl: Izbor podpisnika

en: Choose Signature File Name for '%s'
sl: Izberi ime datoteke s podpisom za '%s'

en: Import is complete
sl: Uvoz je končan

en: Importing keys ...
sl: Uvažanje ključev ...

en: Import Failed
sl: Uvažanje ni uspelo

en: Keys were found but not imported.
sl: Ključi so bili najdeni, vendar niso uvoženi.

en: Imported key
sl: Uvožen ključ

en: Imported %d key | Imported %d keys
sl[0]: Uvoženih %d ključev
sl[1]: Uvožen %d ključ
sl[2]: Uvožena %d ključa
sl[3]: Uvoženi %d ključi

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
sl: Izberi ime dešifrirane datoteke za '%s'

en: Choose Original File for '%s'
sl: Izberi ime obstoječe datoteke za '%s'

en: No valid signatures found
sl: Ne najdem veljavnih podpisov

en: File Encryption Tool
sl: Orodje za šifriranje datotek

en: Encrypting
sl: Šifriranje

en: Couldn't encrypt file: %s
sl: Ni mogoče šifrirati datoteke: %s

en: Signing
sl: Podpisovanje

en: Couldn't sign file: %s
sl: Ni mogoče podpisati datoteke: %s

en: Importing
sl: Uvažanje

en: Couldn't import keys from file: %s
sl: Ni mogoče uvoziti ključev iz datoteke: %s

en: Decrypting
sl: Dešifriranje

en: Couldn't decrypt file: %s
sl: Ni mogoče dešifrirati datoteke: %s

en: Verifying
sl: Preverjanje

en: Couldn't verify file: %s
sl: Ni mogoče overiti datoteke: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
sl: Samorazširitveni paket zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
sl: Nekomprimiran tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
sl: Tar komprimiran z bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
sl: Tar komprimiran z bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
sl: Tar komprimiran z gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
sl: Tar komprimiran z lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
sl: Tar komprimiran s compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
sl[0]: Izbrali ste %d datotek
sl[1]: Izbrali ste %d datoteko
sl[2]: Izbrali ste %d datoteki
sl[3]: Izbrali ste %d datoteke

en: and %d folder | and %d folders
sl[0]: in %d map
sl[1]: in %d mapo
sl[2]: in %d mapi
sl[3]: in %d mape

en: You have selected %d file | You have selected %d files
sl[0]: Izbranih je %d datotek
sl[1]: Izbrana je %d datoteka
sl[2]: Izbrani sta %d datoteki
sl[3]: Izbrane so %d datoteke

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
sl[0]: Izbranih je %d map
sl[1]: Izbrana je %d mapa
sl[2]: Izbrani sta %d mapi
sl[3]: Izbrane so %d mape

en: Preparing...
sl: Pripravljanje ...

en: Couldn't list files
sl: Ni mogoče izpisati datotek

en: Couldn't package files
sl: Ni mogoče pakirati datotek

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sl: Dešifriranje ni uspelo. Najverjetneje manjka dešifrirni ključ.

en: %Y-%m-%d
sl: %d. %m. %Y

en: Couldn't run file-roller
sl: Ni mogoče zagnati programa file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
sl: Naloge programa file-roller niso bile uspešno končane

en: All key files
sl: Vse datoteke ključev

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Archive files
sl: Arhivske datoteke

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sl: <b>Datoteka s tem imenom že obstaja.</b>
    
    Ali jo želite zamenjati z novo datoteko?

en: _Replace
sl: _Zamenjaj

en: Encrypt Multiple Files
sl: Šifriranje več  datotek

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
sl: <b>Izbrali ste več datotek ali map</b>

en: encrypted-package
sl: šifriran-paket

en: Encrypt each file separately
sl: Šifriranje vsake datoteke posebej

en: Encrypt packed together in a package
sl: Šifriraj datoteke skupaj v paket

en: Packaging:
sl: Pakiranje:

en: Package Name:
sl: Ime paketa:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
sl: Ker so datoteke shranjene na oddaljenih mestih bo vsaka izmed njih šifrirana posebej.

en: Notification Messages
sl: Obvestila

en: Progress Title
sl: Naslov napredovanja

en: Encrypt...
sl: Šifriraj ...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
sl[0]: Šifriraj (in podpiši) izbrane datoteke
sl[1]: Šifriraj (in podpiši) izbrano datoteko
sl[2]: Šifriraj (in podpiši) izbrani datoteki
sl[3]: Šifriraj (in podpiši) izbrane datoteke

en: Sign
sl: Podpiši

en: Sign the selected file | Sign the selected files
sl[0]: Podpis izbranih datotek
sl[1]: Podpis izbrane datoteke
sl[2]: Podpis izbranih datotek
sl[3]: Podpis izbranih datotek

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sl: Nemo mora dodati nekatera dovoljenja vaši mapi »%s«, da jo lahko postavi v skupno rabo

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
sl: Mapa "%s" rabi naslednja dodatna dovoljenja za souporabo:
    %s%s%sAli želite, da Nemo doda ta dovoljenja mapi samodejno?

en:   - read permission by others
sl:   - dovoljenje za branje vsem uporabnikom

en:   - write permission by others
sl:   - dovoljenje za pisanje vsem uporabnikom

en:   - execute permission by others
sl:   - dovoljenje za izvajanje vsem uporabnikom

en: Add the permissions automatically
sl: Samodejno dodaj dovoljenja

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sl: Ni mogoče spremeniti dovoljenj mape "%s"

en: The share name cannot be empty
sl: Mapa souporabe mora imeti določeno ime

en: The share name is too long
sl: Ime mape v skupni rabi je predolgo

en: Error while getting share information: %s
sl: Napaka med pridobivanjem podrobnosti o souporabi: %s

en: Another share has the same name
sl: Ime mape za souporabo je že v uporabi

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
sl: Ta mapa se nahaja v šifrirani mapi. Drugim uporabnikom ne bo dostopna, dokler ne navedete možnosti »force user« v /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
sl: Dovoljenja za %s preprečujejo drugim uporabnikom, da dostopajo do tega mesta za skupno rabo

en: Modify _Share
sl: Spremeni _možnosti souporabe

en: Create _Share
sl: Ustvari _mapo za souporabo

en: Please reboot to finalize changes
sl: Ponovno zaženite računalnik, da dokončate spremembe

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
sl: Nekaj je šlo narobe. Morda morate namestiti sambo in dodati svojega uporabnika skupini sambashare ročno.

en: There was an error while getting the sharing information
sl: Prišlo je do napake med dobivanjem podrobnosti o souporabi

en: Share
sl: Souporaba

en: Folder Sharing
sl: Souporaba mape

en: Sharing Options
sl: Možnosti souporabe

en: Share this Folder
sl: Souporaba te mape

en: %s %s %s returned with signal %d
sl: %s %s %s je vrnjen s signalom %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sl: %s %s %s je spodletel iz neznanega vzroka

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sl: 'net usershare' je vrnjen z napako %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sl: 'net usershare' je vrnjen z napako %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sl: zapis odvoda 'net usershare' ni v veljavnem UTF-8 kodnem naboru

en: Failed
sl: Neuspešno

en: Samba's testparm returned with signal %d
sl: Ukaz Samba testparm je vrnjen s signalom %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sl: Ukaz Samba testparm je spodletel iz neznanega vzroka

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sl: Ukaz Samba testparm je vrnjen z napako %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sl: Ukaz Samba testparm je vrnjen z napako %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sl: Ni mogoče odstraniti oznake souporabe z mape %s: mapa ni v souporabi

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sl: Ni mogoče spremeniti mape souporabe; odstranjena mora biti stara oznaka souporabe, da je mogoče dodati novo

en: Share this _folder
sl: Daj to _mapo v souporabo

en: Share _name:
sl: _Ime souporabe:

en: Co_mment:
sl: _Opomba:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sl: _Dovoli drugim ustvarjanje in brisanje datotek v tej mapi

en: _Guest access (for people without a user account)
sl: _Dostop za goste (za ljudi brez uporabniškega računa)

en: Install
sl: Namesti

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
sl: Potrebno je namestiti sambo, dodati ustrezna pravila požarnega zidu in vaš uporabniški račun dodati skupini »sambashare«.

en: Nemo-Terminal Preferences
sl: Nastavitve terminala Nemo

en: Visible by default
sl: Privzeto vidno

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Na dnu

en: Terminal position
sl: Položaj terminala

en: Independent
sl: Neodvisno

en: Terminal follows view location
sl: Terminal sledi mestu pogleda

en: Location mode
sl: Način mesta

en: Terminal bell
sl: Zvonec terminala

en: Default number of lines for the terminal
sl: Privzeto število vrstic v terminalu

en: Keyboard shortcut
sl: Tipke za bližnjico

en: Basic
sl: Osnovno

en: Shell to use (leave blank for system default)
sl: Zaželena lupina (pustite prazno za sistemsko privzeto)

en: Terminal erase line key sequence
sl: Zaporedje tipk za brisanje vrstice v terminalu

en: Terminal restore line key sequence
sl: Zaporedje tipk za obnovitev vrstice v terminalu

en: Change directory command
sl: Ukaz za spremembo mape

en: Restore defaults
sl: Obnovi privzete nastavitve

en: Sequences must be escaped according to python rules.
sl: Zaporedja morajo imeti ubežne znake v skladu s pravili python.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
sl: %s je zamenjan z imenom mape v navedku.

en: Advanced
sl: Napredno

en: Paste Filenames
sl: Prilepi imena datotek

en: Composer
sl: Sestavljalnik

en: Description
sl: Opis

en: Allows managing of archives from the context menu
sl: Omogoča upravljanje arhivov iz kontekstnega menija.

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
sl: Omogoča hitro deljenje mape z drugimi iz kontekstnega menija.

en: Nemo Emblems
sl: Emblemi Nemo

en: Change a folder or file emblem
sl: Spremeni emblem mape ali datoteke

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
sl: Omogoča upravljanje spletne storitve Dropbox iz kontekstnega menija

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
sl: Omogoča spreminjanje velikosti in sukanje fotografij iz kontekstnega menija

en: Allows filename encoding repair from the context menu
sl: Omogoča popravek kodiranja imen datotek iz kontekstnega menija

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
sl: Omogoča šifriranje in dešifriranje datotek OpenPGP iz kontekstnega menija

en: View audio tag information from the properties tab
sl: Oglejte si podatke oznak zvoka iz zavihka lastnosti

en: Allows file comparison from the context menu
sl: Omogoča primerjavo datotek iz kontekstnega menija

en: Provides additional columns for the list view
sl: Ponuja dodatne stolpce za seznamski pogled

en: Embedded terminal for Nemo
sl: Vdelani terminal za Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
sl: Strani rezultata ni mogoče brati ali razčleniti.

en: Pastebin to %s
sl: Posoda za lepljene v %s

en: Send this file to %s
sl: Pošlji to datoteko - %s

en: Send files to a paste service via the context menu
sl: Pošljite datoteke storitvi lepljenja prek kontekstnega menija
