linuxmint - en to uk translation catalogue (357 entries)

en: Audio
uk: Авдіо

en: No Info
uk: Немає Інфо

en: Title:
uk: Назва:

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Album:
uk: Альбом:

en: Album Artist:
uk: Виконавець альбому:

en: Genre:
uk: Жанр:

en: Year:
uk: Рік:

en: Track #:
uk: Трек #:

en: Length:
uk: Тривалість:

en: Bitrate:
uk: Бітрейт:

en: Sample Rate:
uk: Частота дискретизації:

en: Encoded by:
uk: Закодовано:

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Nemo Compare
uk: Розширення Nemo порівняння

en: Normal Diff
uk: Нормальне порівняння

en: Three-Way Diff
uk: Тристороннє порівняння

en: N-Way Diff
uk: N-стороннє порівняння

en: Compare to:
uk: Порівняти з:

en: Compare to the file previously selected
uk: Порівняти з попереднім обраним файлом

en: Compare Later
uk: Порівняти пізніше

en: Remember file for later comparison
uk: Обрати файл для майбутнього порівняння

en: Compare
uk: Порівняти

en: Compare selected files
uk: Порівняти вибрані файли

en: Art
uk: Оформлення

en: Camera
uk: Камера

en: Danger
uk: Небезпека

en: Default
uk: Типово

en: Development
uk: Розробка

en: Documents
uk: Документи

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Favorite
uk: Улюблене

en: Games
uk: Ігри

en: Generic
uk: Загальне

en: Important
uk: Важливо

en: Installed
uk: Встановлено

en: Mail
uk: Пошта

en: Marketing
uk: В очікуванні

en: Money
uk: Гроші

en: Multimedia
uk: Мультимедія

en: New
uk: Нове

en: Note
uk: Нотатка

en: Ohno
uk: О ні

en: Package
uk: Пакунок

en: People
uk: Люди

en: Personal
uk: Особисте

en: Photos
uk: Світлини

en: Plan
uk: План

en: Presentation
uk: Презентація

en: Sales
uk: Продажі

en: Sound
uk: Звук

en: System
uk: Система

en: Urgent
uk: Терміново

en: Videos
uk: Відео

en: Web
uk: Мережа

en: Emblems
uk: Емблеми

en: Extract Here
uk: Розпакувати сюди

en: Extract the selected archive to the current position
uk: Розпакувати вибраний архів у поточній позиції

en: Extract To...
uk: Розпакувати до...

en: Extract the selected archive
uk: Розпакувати виділений архів

en: Compress...
uk: Стиснути…

en: Create a compressed archive with the selected objects
uk: Створити стиснений архів із виділених об'єктів

en: Save Digests
uk: Зберегти хеші

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
uk: Засіб GTK+ для обчислення хешів або контрольних сум.

en: Select Files
uk: Обрати файли

en: Failed to read "%s"
uk: Не вдалося прочитати "%s"

en: Failed to read "%s":
    %s
uk: Не вдалося прочитати "%s":
    %s

en: Not a regular file
uk: Не є звичайним файлом

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Failed to add "%s":
    %s
uk: Не вдалося додати "%s":
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
uk: %s з %s - залишилась 1 хв. (%s/сек)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
uk: %s з %s - %u хв. залишилось (%s/сек)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
uk: %s з %s - залишилась 1 сек. (%s/сек)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
uk: %s з %s - %u сек. залишилось (%s/сек)

en: Check against the specified digest or checksum
uk: Перевірте вказаний хеш або контрольну суму

en: DIGEST
uk: ХЕШ

en: Read program data from the specified directory
uk: Прочитайте дані програми з вказаної теки

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: Hash the specified text
uk: Створити хеш обраного тексту

en: TEXT
uk: ТЕКСТ

en: Show version information
uk: Показати інформацію про версію

en: [FILE|URI...]
uk: [ФАЙЛ|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
uk: Не вдалося активувати будь-які підтримувані хеш-функції.

en: Digests
uk: Хеші

en: _Resize Images...
uk: _Змінити розмір зображень...

en: Resize each selected image
uk: Змінити розмір усіх обраних зображень

en: Ro_tate Images...
uk: Об_ернути зображення...

en: Rotate each selected image
uk: Обернути всі вибрані зображення

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: _Retry
uk: _Повторити

en: Resizing image: %d of %d
uk: Зміна розміру зображень: %d of %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
uk: <i>Зміна розміру "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
uk: Будь ласка, введіть дійсний суфікс імені файлу!

en: Rotating image: %d of %d
uk: Обертання зображення: %d з %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
uk: <i>Обертання "%s"</i>

en: Resize Images
uk: Змінити розмір

en: <b>Image Size</b>
uk: <b>Розмір зображення</b>

en: Select a size:
uk: Оберіть розмір:

en: pixels
uk: точок

en: Scale:
uk: Масштаб:

en: percent
uk: відсоток

en: Custom size:
uk: Довільний розмір:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: <b>Filename</b>
uk: <b>Ім'я файлу</b>

en: Append
uk: Додати

en: to file title
uk: до імені файлу

en: Resize in place
uk: Замінити оригінал

en: _Resize
uk: _Змінити розмір

en: Rotate Images
uk: Обернути зображення

en: <b>Image Rotation</b>
uk: <b>Обертання зображення</b>

en: Select an angle:
uk: Оберіть кут:

en: Custom angle:
uk: Інший кут:

en: degrees clockwise
uk: градусів за годинниковою стрілкою

en: .rotated
uk: .обертати

en: Rotate in place
uk: Повернути на місці

en: _Rotate
uk: _Обернути

en: Title
uk: Назва

en: Album
uk: Альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: Track
uk: Доріжка

en: Genre
uk: Жанр

en: Date
uk: Дата

en: Bitrate
uk: Бітрейт

en: Pages
uk: Сторінки

en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

en: Length
uk: Тривалість

en: EXIF Date
uk: EXIF Дата

en: EXIF Software
uk: EXIF Програма

en: EXIF Flash
uk: EXIF Спалах

en: EXIF Image Size
uk: EXIF Розмір зображення

en: EXIF Rating
uk: EXIF Рейтинг

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Open the browser
uk: Відкрити бравзер

en: Show a notification
uk: Показати сповіщення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Author
uk: Автор

en: %d item | %d items
uk[0]: %d елемент
uk[1]: %d елементи
uk[2]: %d елементів

en: Empty Folder
uk: Порожня тека

en: Type
uk: Тип

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Size
uk: Розмір

en: Modified
uk: Змінено

en: from
uk: з

en: by
uk: від

en: %d of %d
uk: %d з %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
uk: <span size="larger">«%s» не є коректним кодуванням.</span>
    <span size="larger">Оберіть інше.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Виникла помилка під час перейменування файлу на «%s»</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Файл із назвою "%s" вже існує.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
uk: Якщо ви волієте перейменувати вибраний файл, будь ласка, перемістіть або перейменуйте "%s" спочатку.

en: Repair filename ...
uk: Відновити ім'я файлу ...

en: Repair filename
uk: Відновити ім'я файлу

en: Re_name as "%s"
uk: Пе_рейменувати на «%s»

en: Rename as "%s".
uk: Перейменувати на «%s»

en: Select a filename
uk: Обрати назву файлу

en: Select a filename from sub menu items.
uk: Оберіть ім'я файлу з пунктів підменю.

en: Arabic - CP1256
uk: Арабська - CP1256

en: Baltic - CP1257
uk: Балтійска - CP1257

en: Central European latin - CP1250
uk: Центральноєвропейська - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
uk: Китайська спрощена - CP936

en: Chinese traditional - CP950
uk: Китайська традиційна - CP950

en: Cyrillic - CP1251
uk: Кирилиця - CP1251

en: Greek - CP1253
uk: Грецька - CP1253

en: Hebrew - CP1255
uk: Іврит - CP1255

en: Japanese - CP932
uk: Японська - CP932

en: Korean - CP949
uk: Корейська - CP949

en: Thai - CP874
uk: Тайська - CP874

en: Turkish - CP1254
uk: Турецька - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
uk: В'єтнамська - CP1258

en: Western European latin - CP1252
uk: Західноєвропейська - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Виникла помилка при перейменуванні «%s» в «%s»</span>

en: Other ...
uk: Інше ...

en: As is
uk: Як є

en: To be
uk: Як буде

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
uk: Відновлення імен файлів Nemo: Виберіть файли для перейменування

en: Select an encoding name to use
uk: Оберіть назву кодування

en: _Encoding name to add:
uk: Назва ко_дування для додавання:

en: Nemo Filename Repairer
uk: Майстер відновлення імен файлів Nemo

en: Select _encoding:
uk: Оберіть_кодування:

en: Include _subdirectories
uk: Включати _підкаталоги

en: Key Imported | Keys Imported
uk[0]: Ключ імпортований
uk[1]: Ключі імпортовані
uk[2]: Ключі імпортовані

en: Imported %i key | Imported %i keys
uk[0]: Імпортовано %d ключ
uk[1]: Імпортовано %d ключі
uk[2]: Імпортовано %d ключів

en: Imported a key for | Imported keys for
uk[0]: Імпортований ключ для
uk[1]: Імпортовані ключі для
uk[2]: Імпортований ключ для

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/> <b>термін дії закінчився</b></i> %s.

en: Invalid Signature
uk: Некоректний підпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
uk: Підписано <i><key id='%s'/></i> %s <b>Термін дії закінчився</b>.

en: Expired Signature
uk: Термін дії підпису закінчився

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/> <b>Підпис відкликано</b></i> %s.

en: Revoked Signature
uk: Відкликані підписи

en: Good Signature
uk: Правильний підпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Untrusted Valid Signature
uk: Не довірений коректний підпис

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
uk: Коректний, але <b>не довірений</b> підпис <i><key id='%s'/></i> на %s.

en: Signing key not in keyring.
uk: Ключ підпису не знайдений у в'язці.

en: Unknown Signature
uk: Невідомий підпис

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
uk: Неправильний або підроблений підпис. Дата підпису була змінена.

en: Bad Signature
uk: Неправильний підпис

en: Couldn't verify signature.
uk: Не вдається перевірити підпис.

en: Wrong passphrase.
uk: Неправильний пароль.

en: Enter new passphrase for '%s'
uk: Уведіть новий пароль для '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
uk: Уведіть пароль для '%s'

en: Enter new passphrase
uk: Уведіть новий пароль

en: Enter passphrase
uk: Уведіть пароль

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Ok
uk: Так

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Import keys from the file
uk: Імпортувати ключі з файлу

en: Encrypt file
uk: Зашифрувати файл

en: Sign file with default key
uk: Підписати файл типовим ключем

en: Encrypt and sign file with default key
uk: Зашифрувати та підписати типовим ключем

en: Decrypt encrypted file
uk: Розшифрувати шифрований файл

en: Verify signature file
uk: Перевірити підпис файлу

en: Read list of URIs on standard in
uk: Прочитати перелік URI зі стандартного вводу

en: file...
uk: файл...

en: Encryption settings
uk: Параметри шифрування

en: Couldn't load keys
uk: Не вдається завантажити ключі

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
uk: Оберіть зашифровану назву файлу для '%s'

en: Choose Signer
uk: Обрати автора підпису

en: Choose Signature File Name for '%s'
uk: Оберіть назву файлу підпису для '%s'

en: Import is complete
uk: Імпорт завершено

en: Importing keys ...
uk: Імпорт ключів...

en: Import Failed
uk: Не вдається імпортувати

en: Keys were found but not imported.
uk: Ключі було знайдено, але не імпортовано

en: Imported key
uk: Імпортований ключ

en: Imported %d key | Imported %d keys
uk[0]: Імпортовано %d ключ
uk[1]: Імпортовано %d ключі
uk[2]: Імпортовано %d ключів

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
uk: Оберіть ім'я розшифрованого файлу для '%s'

en: Choose Original File for '%s'
uk: Оберіть оригінал для '%s'

en: No valid signatures found
uk: Не знайдено необхідних підписів

en: File Encryption Tool
uk: Знадіб шифрування файлів

en: Encrypting
uk: Шифрування

en: Couldn't encrypt file: %s
uk: Не вдається зашифрувати файл: %s

en: Signing
uk: Підписування

en: Couldn't sign file: %s
uk: Не вдається підписати файл: %s

en: Importing
uk: Імпорт

en: Couldn't import keys from file: %s
uk: Не вдається імпортувати ключ із файлу: %s

en: Decrypting
uk: Розшифровування

en: Couldn't decrypt file: %s
uk: Не вдається розшифрувати файл: %s

en: Verifying
uk: Перевірка

en: Couldn't verify file: %s
uk: Не вдається перевірити файл: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
uk: Саморозкривний zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
uk: Нестиснений tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
uk: Tar, стиснений bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
uk: Tar, стиснений bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
uk: Tar, стиснений gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
uk: Tar, стиснений lzop (.tar.lzop)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
uk: Tar, стиснений compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
uk[0]: Обрано %d файл
uk[1]: Обрано %d файли
uk[2]: Обрано %d файлів

en: and %d folder | and %d folders
uk[0]: та %d теку
uk[1]: та %d теки
uk[2]: та %d тек

en: You have selected %d file | You have selected %d files
uk[0]: Ви вибрали %d файл
uk[1]: Ви вибрали %d файли
uk[2]: Ви вибрали %d файлів

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
uk[0]: Обрано %d теку
uk[1]: Обрано %d теки
uk[2]: Обрано %d тек

en: Preparing...
uk: Підготовка...

en: Couldn't list files
uk: Не вдалося отримати перелік файлів

en: Couldn't package files
uk: Не вдається запакувати файли

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
uk: Не вдається розшифрувати. Можливо, відсутній потрібний ключ для розшифрування.

en: %Y-%m-%d
uk: %d-%m-%Y

en: Couldn't run file-roller
uk: Не вдається запустити програму упорядник архівів File-Roller

en: The file-roller process did not complete successfully
uk: Програма упорядник архівів File-Roller завершилася невдало

en: All key files
uk: Усі файли ключів

en: All files
uk: Усі файли

en: Archive files
uk: Архівні файли

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
uk: <b>Файл з такою назвою вже існує.</b>
    
    Замінити його новим файлом?

en: _Replace
uk: _Замінити

en: Encrypt Multiple Files
uk: Зашифрувати декілька файлів

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
uk: <b>Ви виділили декілька файлів або каталогів</b>

en: Encrypt each file separately
uk: Зашифровувати кожен файл окремо

en: Encrypt packed together in a package
uk: Зашифрувати запаковані у архів

en: Packaging:
uk: Пакування:

en: Package Name:
uk: Назва архіву:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
uk: Оскільки файли знаходяться на мережевих ресурсах, кожен з них буде зашифрований окремо.

en: Notification Messages
uk: Повідомлення сповіщення

en: Progress Title
uk: Заголовок виконання

en: Encrypt...
uk: Зашифрувати…

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
uk[0]: Зашифрувати та, можливо, підписати виділений файл
uk[1]: Зашифрувати виділені файли
uk[2]: Зашифрувати виділені файли

en: Sign
uk: Підпис

en: Sign the selected file | Sign the selected files
uk[0]: Підписати виділений файл
uk[1]: Підписати виділені файли
uk[2]: Підписати виділені файли

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
uk: Nemo має додати деякі дозволи до вашої теки "%s", щоб поділитися нею

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
uk: Тека "%s" потребує додаткових дозволів для спільного використання.
    %s%s%s Ви хочете, щоб Nemo автоматично додав ці дозволи до теки?

en:   - read permission by others
uk:   - права читання іншими

en:   - write permission by others
uk:   - права запису іншими

en:   - execute permission by others
uk:   - права виконання іншими

en: Add the permissions automatically
uk: Додати права доступу автоматично

en: Could not change the permissions of folder "%s"
uk: Неможливо змінити права теки "%s"

en: The share name cannot be empty
uk: Ім'я для спільного доступу не може бути порожнім

en: The share name is too long
uk: Назва спільного ресурсу задовга

en: Error while getting share information: %s
uk: Не вдається отримати інформацію про спільний ресурс: %s

en: Another share has the same name
uk: Інший спільний ресурс має таке саме ім'я

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
uk: Ця тека знаходиться у зашифрованому каталозі. Вона не буде доступна иншим користувачам, якщо у файлі /etc/samba/smb.conf не вказано параметр «force user».

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
uk: Дозволи для %s забороняють иншим користувачам доступ до цієї спільної теки.

en: Modify _Share
uk: Змінити _спільний ресурс

en: Create _Share
uk: Створити спільний _ресурс

en: Please reboot to finalize changes
uk: Будь ласка, перезавантажте, щоб завершити зміни

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
uk: Щось пішло не так. Вам може знадобитися встановити samba та додати ваш обліковий запис до групи "sambashare" вручну.

en: There was an error while getting the sharing information
uk: Не вдається отримати інформацію про спільні ресурси

en: Share
uk: Спільний ресурс

en: Folder Sharing
uk: Спільні теки

en: Sharing Options
uk: Параметри спільного доступу

en: Share this Folder
uk: Надати спільний доступ до теки

en: %s %s %s returned with signal %d
uk: %s %s %s завершено з сигналом %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
uk: %s %s %s не вдалося з невідомої причини

en: 'net usershare' returned error %d: %s
uk: команда 'net usershare' повернула помилку %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
uk: команда 'net usershare' повернула помилку %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
uk: вивід 'net usershare' не є дійсним кодуванням UTF-8

en: Failed
uk: Помилка

en: Samba's testparm returned with signal %d
uk: Samba testparm повернулася з сигналом %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
uk: Samba testparm не виконана з невідомої причини

en: Samba's testparm returned error %d: %s
uk: Samba testparm повернула помилку %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
uk: Samba testparm повернула помилку %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
uk: Не вдається вилучити спільний доступ до %s: немає спільного ресурсу за цим шляхом

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
uk: Не вдається змінити шлях наявного спільного ресурсу; будь ласка вилучіть старий спільний ресурс і створіть новий

en: Share this _folder
uk: Відкрити спільний доступ до цієї _теки

en: Share _name:
uk: _Ім'я ресурсу:

en: Co_mment:
uk: Ко_ментар:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
uk: _Дозволити іншим створювати та вилучати файли у цій теці

en: _Guest access (for people without a user account)
uk: _Гостьовий доступ (для людей без облікового запису)

en: Install
uk: Встановити

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
uk: Потрібно встановити Samba, додати відповідні правила мережевого екрану, також ваша обліківка має бути в групі «sambashare».

en: Nemo-Terminal Preferences
uk: Налаштування терміналу Немо

en: Visible by default
uk: Типово видимий

en: Top
uk: Згори

en: Bottom
uk: Знизу

en: Terminal position
uk: Розташування терміналу

en: Independent
uk: Незалежне

en: Terminal follows view location
uk: У місці перегляду

en: Location mode
uk: Режим розташування

en: Terminal bell
uk: Звуки терміналу

en: Default number of lines for the terminal
uk: Типова кількість рядків для терміналу

en: Keyboard shortcut
uk: Сполучення клавішів

en: Basic
uk: Основні

en: Shell to use (leave blank for system default)
uk: Використовувана оболонка (лишіть порожнім для системного типового значення)

en: Terminal erase line key sequence
uk: Послідовність клавішів для вилучення терміналу

en: Terminal restore line key sequence
uk: Послідовність клавішів для відновлення терміналу

en: Change directory command
uk: Змінити команду каталогу

en: Restore defaults
uk: Відновити типові

en: Sequences must be escaped according to python rules.
uk: Послідовності має бути екрановано згідно правил Python.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
uk: «%s» замінюється вказаним у лапках іменем каталогу.

en: Advanced
uk: Додатково

en: Paste Filenames
uk: Вставити імена файлів

en: Composer
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Allows managing of archives from the context menu
uk: Дозволяє керувати архівами з контекстного меню

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
uk: Дозволяє вам швидко надати спільний доступ до теки з контекстного меню

en: Nemo Emblems
uk: Емблеми Nemo

en: Change a folder or file emblem
uk: Змінити емблему теки чи файлу

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
uk: Дозволяє керувати веб-службою Dropbox з контекстного меню

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
uk: Дозволяє змінювати розмір і обертати зображення з контекстного меню

en: Allows filename encoding repair from the context menu
uk: Дозволяє виправляти кодування імені файлу з контекстного меню

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
uk: Дозволяє шифрувати та дешифрувати файли OpenPGP з контекстного меню

en: View audio tag information from the properties tab
uk: Перегляд інформації про аудіотеги на вкладці властивостей

en: Allows file comparison from the context menu
uk: Дозволяє порівнювати файли з контекстного меню

en: Provides additional columns for the list view
uk: Забезпечує додаткові стовпці для перегляду списку

en: Embedded terminal for Nemo
uk: Вбудований термінал для Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
uk: Неможливо прочитати або проаналізувати сторінку результатів.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
uk: Це може бути тайм-аут сервера або зміни на стороні сервера.  Спробуйте пізніше.

en: Pastebin to %s
uk: Pastebin до %s

en: Send this file to %s
uk: Надіслати цей файл до %s

en: Send files to a paste service via the context menu
uk: Надсилайте файли до служби вставки через контекстне меню
