linuxmint - en to ne translation catalogue (70 entries)

en: No actions found
ne: कुनै कार्य भेतिएन

en: Actions
ne: कार्यहरु

en: Nemo could not create the required folder "%s".
ne: निमो चाहिएको  "%s" फोल्डर बनाउन सकेन |

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
ne: निमो चलाउनु भन्दा अगाडी, कृपया उल्लेखित फोल्डर बनाउनुहोस्, वा निमोलाई आफै फोल्डर बनाउने अनुमति दिनुहोस् |

en: Error starting autorun program: %s
ne: स्वचालित प्रोग्राम त्रुटिका कारण चलाऊन सकिएन : %s

en: Cannot find the autorun program
ne: स्वचालित प्रोग्राम भेटिएन।

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
ne: <big><b>प्रोग्राम स्वचालित गर्दा त्रुटि देखियो  </b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
ne: <big><b>यस माध्यममा स्वत: चल्ने सफ्टवेर पाइयो। के तपाईं त्यस्लाई चलाऊन चाहनुहुन्छ? </b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
ne: सफ्टवेयर सीधा  "%s" मध्यम बाट चल्ने छ |  तपाईंलाई सफ्टवेयरमा  भरोसा छैन भने कहिले पनी चलाउनु हुदैन

en: _Run
ne: _रन

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: No bookmarks defined
ne: कुनै पुस्तकचिनोहरू परिभाषित गरिएको छैन !

en: Disable all
ne: सबै निस्कृय पार

en: Enable all
ne: सबै सकृय  पार

en: SSH
ne: एसएसएच (SSH)

en: Public FTP
ne: सार्वजनिक एफटीपी (FTP)

en: FTP (with login)
ne: एफटीपी (FTP) (लगइन भएको)

en: Windows share
ne: सञ्झ्याल सेयर

en: Secure WebDAV (HTTPS)
ne: सुरक्षित WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
ne: जडान स्थापना गरिदैछ...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
ne: समर्थित सर्भर विधि सूची लोड गर्न सक्दैन
    आफ्नो gvfs स्थापना जाँच गर्नुहोस्।

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
ne: फोल्डर "%s" "%s" मा खोल्न सकिँदैन।

en: The server at "%s" cannot be found.
ne: "%s" मा सर्भर फेला पार्न सकिएन ।

en: Try Again
ne: फेरि प्रयास गर्नुहोस्

en: Please verify your user details.
ne: कृपया तपाईंको प्रयोगकर्ता विवरण प्रमाणित गर्नु होस्

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस

note: set dialog properties
en: Connect to Server
ne: सर्भरमा जडान गर्नुहोस्

en: Server Details
ne: सर्भर विवरण

note: first row: server entry + port spinbutton
en: _Server:
ne: सर्भर:

note: port
en: _Port:
ne: _पोर्ट:

note: second row: type combobox
en: _Type:
ne: _प्रकार:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
ne: सेयर:

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
ne: _फाइलपत्र:

en: User Details
ne: प्रयोगकर्ता विवरण

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
ne: डोमेन नाम:

note: second row: username entry
en: _User name:
ne: _प्रयोगकर्ता नाम:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
ne: पासवर्ड:

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
ne: यो पासवर्ड स्मरण गर्नुहोस्

en: Operation cancelled
ne: सञ्चालन रद्द भयो

en: Print but do not open the URI
ne: print गर्नुस तर URI नखोल्नु होला

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
ne: 
    
    सर्भर माउन्टमा जडान थप्नुहोस्

en: Show the version of the program.
ne: प्रोग्रामको संस्करण देखाउ।

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
ne: खाली रद्दीटोकरी

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
ne: रद्दीटोकरीमा भएका सबै वस्तुहरू मेट्नुहोस्

en: The desktop view encountered an error.
ne: डेस्कटप दृश्यले एउटा त्रुटि भेट्यो ।

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
ne: "%s" को समूह परिवर्तन गर्न तपाईँसँग आवश्यक अनुमतिहरू छैनन् ।

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
ne: माफ गर्नुहोस्,  "%s"को समूह परिवर्तन गर्न सकिएन  :%s

en: The group could not be changed.
ne: समूह परिवर्तन गर्न सकिएन ।

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
ne: माफ गर्नुहोस्,"%s" मालिक परिवर्तन गर्न सकिएन :%s

en: The owner could not be changed.
ne: मालिक परिवर्तन गर्न सकिएन ।

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
ne: माफ गर्नुहोस्,"%s"को अनुमतिहरू परिवर्तन गर्न सकेन: %s

en: The permissions could not be changed.
ne: अनुमतिहरू परिवर्तन गर्न सकिएन ।

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
ne: यस फोल्डरमा "%s" नाम पहिल्यै प्रयोग भइसकेको छ । कृपया फरक नाम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
ne: यस फोल्डरमा "%s" छैन। सायद यो भर्खरै सारिएको वा मेटाईएको हुनसक्दछ।

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
ne: "%s" पुन: नामाकरण गर्न तपाईँसँग आवश्यक अनुमतिहरू छैनन् ।

en: --check cannot be used with other options.
ne: -check अरु विकल्पहरुसँग प्रयोग गर्न सकिदैन।

en: --quit cannot be used with URIs.
ne: --quit अरु URIहरुसँग प्रयोग गर्न सकिदैन।

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
ne: --geometry एक भन्दा बदी URIहरुसँग प्रयोग गर्न सकिदैन।

en: Perform a quick set of self-check tests.
ne: आफै-जाँच गर्ने परीक्षणहरूको सेट गर्ने सम्पादन गर्नुहोस्।

en: GEOMETRY
ne: रेखागणित

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
ne: राम्ररी निश्चित गरिएको URIका लागि मात्र विण्डो निर्माण गर्नुस्।

en: Repair the user thumbnail cache - this can be useful if you're having trouble with file thumbnails.  Must be run as root
ne: प्रयोगकर्ता थम्बनेलक्यास मरम्मत गर्नुस -तपाईंलाई फाइल थम्बनेल समस्या भइरहेको छ भने यो उपयोगी हुन सक्छ . मूल(root) रूपमा चलाउन पर्छ

en: Quit Nemo.
ne: निमो बन्द गर्नुहोस्।

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
ne: 
    
    फाइल प्रबन्धकसँग फाइल प्रणाली ब्राउज गर्नुहोस्

en: Nemo's main menu is now hidden
ne: नेमोको मुख्य सुची अहिले गुप्त छ

en: You have chosen to hide the main menu.  You can get it back temporarily by:
    
    - Tapping the <Alt> key
    - Right-clicking an empty region of the main toolbar
    - Right-clicking an empty region of the status bar.
    
    You can restore it permanently by selecting this option again from the View menu.
ne: तपाईं मुख्य मेनु लुकाउन रोज्नु भएको छ. तपाईं यसरी अस्थायी रूपमा फिर्ता प्राप्त गर्न सक्नु हुन्छ: 
    -<alt> की हानेर 
    -मुख्य उपकरणपट्टी को खाली क्षेत्र दायाँ-क्लिक गरेर 
    -status bar पट्टी को खाली क्षेत्र दायाँ-क्लिक गरेर 
    
    तपाईं दृश्य मेनु बाट फेरि यो विकल्प चयन गरेर स्थायी रूपमा यसलाई पुनर्स्थापित गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Don't show this message again.
ne: यो सन्देश फेरि नदेखाउनुहोस् !

en: There was an error displaying help.
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा त्रुटि भएको थियो ।

en: There was an error displaying help: 
    %s
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्ने क्रममा त्रुटि खेला पर्यो:
    %s
