docky - en to ca translation catalogue (131 entries)

en: Search Docklets...
ca: Cerca miniaplicacions...

en: Search Helpers...
ca: Cerca ajudants...

en: Click on any dock to configure.
ca: Feu clic sobre qualsevol plafó per a configurar-lo.

en: Drag any dock to reposition.
ca: Arrossega qualsevol plafó a la reposició.

en: Delete the currently selected dock?
ca: Esteu segur que voleu eliminar el plafó seŀlecionat?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
ca: Si trieu eliminar el plafó, tota la configuració
    per al plafó eliminat es perdrà de forma permanent.

en: _Delete Dock
ca: _Esborra el plafó

en: _Select
ca: _Selecciona

en: .tar Archives
ca: Fitxers .tar

en: Author
ca: Autor

en: Move this docklet up on the selected dock
ca: Mou aquesta miniaplicació cap adalt al plafó seleccionat

en: Move this docklet down on the selected dock
ca: Mou aquesta miniaplicació cap abaix al plafó seleccionat

en: Move this docklet left on the selected dock
ca: Mou aquesta miniaplicació cap a l'esquerra al plafó seleccionat

en: Move this docklet right on the selected dock
ca: Mou aquesta miniaplicació cap a la dreta al plafó seleccionat

en: Configure this docklet
ca: Configura aquesta miniaplicació

en: About this docklet
ca: Sobre aquesta miniaplicació

en: Add this docklet to the selected dock
ca: Afegeix aquesta miniaplicació al plafó seleccionat

en: Remove this docklet from the selected dock
ca: Elimina aquesta miniaplicació del plafó seleccionat

en: Status
ca: Estat

en: Uninstall
ca: Desinstaŀla

en: Running
ca: Executant-se

en: Stopped
ca: Aturat

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
ca: <i>Oculta quan el ratolí no esta per sobre.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
ca: <i>S'oculta quan el plafó obstrueix alguna finestra.</i>

en: _Settings
ca: _Paràmetres

en: _About
ca: _Quant a

en: _Quit Docky
ca: _Surt del Docky

en: _Theme:
ca: _Tema:

en: _Install
ca: _Instaŀla

en: <b>General Options</b>
ca: <b>Opcions generals</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
ca: <b>Configuració del Docky</b>

en: Docks
ca: Plafons

en: All
ca: Tots

en: Enabled
ca: Activat

en: Disabled
ca: Desactivat

en: Docklets
ca: Miniaplicacions

en: Helpers
ca: Ajudants

en: _New Dock
ca: _Afegeix un plafó

en: None
ca: Cap

en: Autohide
ca: Ocultació automàtica

en: Intellihide
ca: Ocultació inteŀligent

en: Window Dodge
ca: Esquiva les finestres

en: _Fade On Hide
ca: _Esvaeix al amagar

en: _Icon Size:
ca: _Mida de les icones:

en: _Hiding:
ca: _Ocultació:

en: _Panel Mode
ca: Mode _taulell

en: _Manage Windows Without Launcher
ca: _Gestiona finestres sense llançadora

en: _Zoom:
ca: _Ampliació:

en: New _Window
ca: _Finestra nova

en: _Open
ca: _Obre

en: _Pin to Dock
ca: _Fixa al plafó

en: Not enough free space on destination.
ca: No queda prou espai lliure al destí.

en: Complete
ca: Complet

en: Moving
ca: S'està movent

en: Copying
ca: S'està copiant

en: Unma_ximize
ca: Desma_ximitza

en: Ma_ximize
ca: Ma_ximitza

en: _Restore
ca: _Restaura

en: Mi_nimize
ca: Mi_nimitza

en: _Close All
ca: _Tanca-ho tot

en: Sign up for {0}
ca: Registreu-vos a {0}

en: Validating...
ca: S'està validant...

en: Don't have {0}?
ca: No teniu {0}?

en: Account validation failed!
ca: Ha fallat la validació del compte.

en: Verify and save account information
ca: Verifiqueu i deseu la informació del compte

en: Account validation succeeded!
ca: S'ha completat amb èxit la validació del compte.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: <i>Verify and save account information</i>
ca: <i>Verifica i desa la informació del compte</i>

en: Don't have an account?
ca: No teniu un compte?

en: {0} hour | {0} hours
ca[0]: {0} hora
ca[1]: {0} hores

en: {0} minute | {0} minutes
ca[0]: {0} minut
ca[1]: {0} minuts

en: Computer
ca: Ordinador

en: Di_gital Clock
ca: Rellotge Di_gital

en: 24-Hour _Clock
ca: _Rellotge de 24 Hores

en: Show _Date
ca: Mostra la _Data

en: Select _Theme
ca: Selecciona un _Tema

en: Themes
ca: Temes

en: Theme
ca: Tema

en: _Add Label
ca: _Afegeix una etiqueta

en: Check e_very:
ca: Compro_va cada:

en: minutes
ca: minuts

en: (no subject)
ca: (sense assumpte)

en: From: {0}
ca: Desde: {0}

en: Invalid Username
ca: El nom d'usuari no és vàlid

en: Network Error
ca: Error de connexió

en: General Error
ca: Error general

en: Gmail Configuration
ca: Configuració del GMail

en: No unread mail
ca: No hi ha correu sense llegir

en: {0} unread message | {0} unread messages
ca[0]: {0} Missatge no llegit
ca[1]: {0} Missatges no llegits

en: Checking mail...
ca: Comprovant el correu...

en: _View
ca: _Veure

en: _Compose Mail
ca: _Redactar un correu

en: New Mail
ca: Nou correu

en: Check _Mail
ca: Comprovar el _Correu

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Login
ca: Inici de sessió

en: From:
ca: De:

en: _Eject
ca: _Expulsa

en: _Unmount
ca: _Desmunta

en: Network Manager
ca: Gestor de xarxes

en: Connecting...
ca: S'està connectant...

en: Disconnected
ca: Desconnectat

en: Connected: {0}
ca: Connectat: {0}

en: My _Stations
ca: Les meves _Estacions

en: S_earch
ca: _Cerca

en: No stations found.
ca: No s'ha trobat cap estació

en: Please try your search again.
ca: Torneu a intentar la cerca.

en: Fetching Information...
ca: S'està recollint informació...

en: Home Page
ca: Pàgina d'inici

en: Donate
ca: Donació

en: Settings
ca: Configuració

en: _Clear Recent Documents...
ca: _Neteja la llista de documents recents...

en: Clear the Recent Documents list?
ca: Voleu netejar la llista de documents recents?

en: Clear Recent Documents
ca: Neteja la llista de documents recents

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
ca: Si netegeu la llista de documents recents, netejareu el següent:
    • Tots els elements de l'element de menú Llocs → Documents recents.
    • Tots els elements de la llista de documents recents de totes les aplicacions.

en: No items in Trash
ca: Cap element a la Paperera

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
ca[0]: {0} element a la Paperera
ca[1]: {0} elements a la Paperera

en: _Open Trash
ca: _Obre la paperera

en: Empty _Trash
ca: Buida la _paperera

en: Empty all of the items from the trash?
ca: Voleu eliminar tots els elements de la paperera?

en: _Weather Provider:
ca: Proveidor del _Temps

en: My _Locations
ca: Les meves _Localitzacions

en: _Search
ca: _Cerca

en: Use _Metric Units
ca: Utilitzar les unitats _Metriques

en: No results found.
ca: No s'ha trobat cap resultat.

en: Fetching data...
ca: Obtenint dades...

en: Forecasts
ca: Previsions

en: Check _Weather
ca: Comprova el _temps

en: _Today
ca: _Avui

en: T_omorrow
ca: _Demà
