docky - en to hr translation catalogue (170 entries)

en: The finest dock no money can buy.
hr: Najbolji dock kojeg novac ne može kupiti.

en: A list of plugins that are active on this dock.
hr: Popis dodataka koji su aktivni na ovom docku

en: Analog clock theme
hr: Tema analognog sata

en: Clear finished timers
hr: Očisti završena odbrojavanja

en: Currently selected item
hr: Trenutno odabrana stavka

en: Dismiss a stopped timer when clicked
hr: Odbaci zaustavljen timer na klik miša

en: Do not change this!
hr: Ne mijenjaj ovo!

en: Search Docklets...
hr: Pretraži docklete...

en: Search Helpers...
hr: Pretraži pomagače...

en: Click on any dock to configure.
hr: Kliknite na bilo koji dok kako biste ga podesili.

en: Drag any dock to reposition.
hr: Povucite bilo koji dok da biste ga premjestili.

en: Delete the currently selected dock?
hr: Želite li obrisati trenutno odabrani dok?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
hr: Ako obrišete dok, sve njegove postavke
     bit će trajno izgubljene.

en: _Delete Dock
hr: _Obriši dok

en: _Select
hr: _Odaberi

en: .tar Archives
hr: .tar arhive

en: Author
hr: Autor

en: Move this docklet up on the selected dock
hr: Pomaknite ovaj doklet prema gore na trenutno izabranom doku

en: Move this docklet down on the selected dock
hr: Pomaknite ovaj doklet prema dolje na trenutno izabranom doku

en: Move this docklet left on the selected dock
hr: Pomaknite ovaj doklet lijevo na trenutno izabranom doku

en: Move this docklet right on the selected dock
hr: Pomaknite ovaj doklet desno na trenutno izabranom doku

en: Configure this docklet
hr: Podesite ovaj doklet

en: About this docklet
hr: O ovome dokletu

en: Add this docklet to the selected dock
hr: Dodajte ovaj doklet na izabrani dok

en: Remove this docklet from the selected dock
hr: Uklonite ovaj doklet sa izabranoga doka

en: Uninstall
hr: Ukloni

en: About this helper
hr: O ovome pomagaču

en: Enable this helper
hr: Uključi ovog pomagača

en: Disable this helper
hr: Isključi ovog pomagača

en: Running
hr: Izvršavanje

en: Stopped
hr: Zaustavljeno

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
hr: Ako je aktivirano, prozori koji već nemaju pokretače na doku bit će dodani istome.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
hr: <i>Nikad se ne skriva; povećani prozori se ne preklapaju s dokom.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
hr: <i>Skriva se kad god pokazivač nije iznad doka.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
hr: <i>Skriva se kada dok zakloni aktivnu aplikaciju.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
hr: <i>Skriva se kada dok zaklanja bilo koji prozor.</i>

en: Drag to reposition
hr: Povucite za premještanje

en: Drop to add to dock
hr: Ispustite da biste dodali na dok

en: _Settings
hr: _Postavke

en: _About
hr: _O programu

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Quit Docky
hr: _Zatvori Docky

en: Docky Settings
hr: Postavke za Docky

en: _Theme:
hr: _Tema:

en: _Install
hr: _Instaliraj

en: <b>General Options</b>
hr: <b>Opće postavke</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
hr: <b>Postavke doka</b>

en: Docks
hr: Dokovi

en: All
hr: Svi

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Disabled
hr: Isključeno

en: Docklets
hr: Dockleti

en: Helpers
hr: Pomagači

en: _New Dock
hr: _Novi dok

en: None
hr: Niti jedan

en: Autohide
hr: Automatsko skrivanje

en: Intellihide
hr: Pametno skrivanje

en: Window Dodge
hr: Izbjegavanje Prozora

en: _Fade On Hide
hr: _Iščezni kada se sakriješ

en: _Icon Size:
hr: _Veličina Ikona

en: _Hiding:
hr: _Skrivanje

en: _Panel Mode
hr: _Mode ploče

en: 3D Back_ground
hr: 3D po_zadina

en: _Manage Windows Without Launcher
hr: _Upravljaj Prozorima koji nemaju startere.

en: _Zoom:
hr: _Uvećaj

en: New _Window
hr: Novi _prozor

en: _Open
hr: _Otvori

en: _Pin to Dock
hr: _Pričvrsti na dok

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
hr: Pogreška pri operaciji otpuštanja

en: Not enough free space on destination.
hr: Nedovoljno prostora na destinaciji.

en: Complete
hr: Završeno

en: Moving
hr: Premještanje

en: Copying
hr: Dupliciranje

en: Unma_ximize
hr: Vrati sa _maksimiziranoga

en: Ma_ximize
hr: Po_većaj

en: _Restore
hr: Vrati u izvorno stanje

en: Mi_nimize
hr: Mi_nimiziraj

en: _Close All
hr: _Zatvori sve

en: Sign up for {0}
hr: Prijavite se za {0}

en: Validating...
hr: Provjeravam valjanost...

en: Don't have {0}?
hr: Nemate {0}?

en: Account validation failed!
hr: Provjera valjanosti korisničkog računa nije uspjela!

en: Verify and save account information
hr: Provjeri i spremi korisničke informacije

en: Account validation succeeded!
hr: Provjera korisničkog računa uspjela!

en: Password
hr: Lozinka:

en: Username
hr: Korisničko ime

en: <i>Verify and save account information</i>
hr: <i>Provjeri i snimi korisničke informacije</i>

en: Don't have an account?
hr: Nemate korisnički račun?

en: No Battery Found
hr: Nije pronađena baterija

en: {0} hour | {0} hours
hr[0]: {0} sat
hr[1]: {0} sata
hr[2]: {0} sati

en: {0} minute | {0} minutes
hr[0]: {0} minuta
hr[1]: {0} minute
hr[2]: {0} minuta

en: until charged
hr: do napunjenja

en: remaining
hr: preostalo

en: Computer
hr: Računalo

en: Di_gital Clock
hr: Di_gitalni Sat

en: 24-Hour _Clock
hr: 24-satni sat

en: Show _Date
hr: Prikaži _Datum

en: Select _Theme
hr: Izaberi _Temu

en: Themes
hr: Teme

en: Theme
hr: Tema

en: _Add Label
hr: _Dodaj labelu

en: Check e_very:
hr: Provjeri s_vakih:

en: minutes
hr: minute

en: (no subject)
hr: (bez naslova)

en: From: {0}
hr: Od: {0}

en: Feed Error
hr: Pogreška

en: Invalid Username
hr: Neispravno korisničko ime

en: Network Error
hr: Mrežna greška

en: General Error
hr: Opća pogreška

en: Gmail Configuration
hr: Postavke GMail pošte

en: No unread mail
hr: Nema nepročitane pošte

en: {0} unread message | {0} unread messages
hr[0]: {0} nepročitana poruka
hr[1]: {0} nepročitane poruke
hr[2]: {0} nepročitane poruke

en: Checking mail...
hr: Provjeravam poštanski pretinac...

en: _View
hr: _Pogled

en: _Compose Mail
hr: _Sastavi poštu

en: New Mail
hr: Nova pošta

en: Check _Mail
hr: Provjeri _poštanski pretinac

en: Labels
hr: Labele

en: Login
hr: Prijava

en: From:
hr: Od:

en: _Eject
hr: _Izbaci

en: _Unmount
hr: _Odmontiraj

en: Network Manager
hr: Mrežni Upravitelj

en: Connecting...
hr: Povezivanje...

en: Disconnected
hr: Prekinuta veza

en: Connected: {0}
hr: Spojen: {0}

en: My _Stations
hr: Moje _Stanice

en: S_earch
hr: T_raži

en: No stations found.
hr: Nijedna stanica nije pronađena

en: Please try your search again.
hr: Molimo ponovite svoju potragu

en: Fetching Information...
hr: Dohvaćam Informacije...

en: Click to add NPR stations.
hr: Kliknite da dodate NPR radio stanice

en: Home Page
hr: Početna stranica

en: Program Schedule
hr: Programski Raspored

en: Donate
hr: Donirajte

en: Live Streams
hr: Prijenosi

en: Settings
hr: Postavke

en: _Clear Recent Documents...
hr: _Očisti skorašnje dokumente...

en: Clear the Recent Documents list?
hr: Očistiti popis skorašnjih dokumenata?

en: Clear Recent Documents
hr: Očisti skorašnje dokumente

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
hr: Ako obrišete popis skorašnjih dokumenata, sljedeće će biti obrisano:
    • Sve iz Mjesta → Nedavni Dokumenti izbornika.
    • Sve stavke iz popisa skorašnjih dokumenata u svim programima.

en: Log Out
hr: Odjava

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti sve programe i odjaviti se?

en: Restart
hr: Ponovno pokretanje

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti sve programe i ponovno pokrenuti računalo?

en: Shut Down
hr: Isključivanje

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti sve programe i isključiti računalo?

en: No items in Trash
hr: Nema predmeta u Smeću

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
hr[0]: {0} predmet u Smeću
hr[1]: {0} predmeta u Smeću
hr[2]: {0} predmeta u Smeću

en: _Open Trash
hr: _Otvori smeće

en: Empty _Trash
hr: Isprazni _smeće

en: Empty all of the items from the trash?
hr: Isprazniti sve stavke iz smeća?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
hr: Ukoliko odlučite isprazniti smeće, sav njegov sadržaj biti će trajno uklonjen. Imajte na umu da je moguće brisati ih i pojedinačno.

en: _Weather Provider:
hr: _Pružatelj Vremenske Prognoze:

en: My _Locations
hr: Moje _Lokacije

en: _Search
hr: _Traži

en: Automatically Update _Every
hr: Automatski Ažuriraj _Svakih

en: Use _Metric Units
hr: Koristi _Metričke Jedinice?

en: Invalid Weather Location
hr: Neispravna Vremenska Lokacija

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
hr: Vremenski podaci preuzeti od Googla.   Ovaj izvor traži da lokacije budu dane kao SAD Poštanska Adresa ili u formatu 'Grad, Država'.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
hr: Vremenski podaci dani i autorska prava pripadaju The Weather Channel.   Ovaj izvor traži da lokacije budu dane kao SAD Poštanska Adresa ili kao unikatni kod koji se može preuzeti sa Internet stranice The Weather Channel-a. Kako bih ste pronašli traženi kod, pronađite prognozu za svoje područje i pogledajte Internet adresu u svom pregledniku. Kod će biti u adresi u formatu sličnom ovome: AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
hr: Vremenski podaci dani i autorska prava od Weather Underground.  Ovaj izvor traži da lokacije bude dane kao SAD Poštanska Adresa ili 'Grad, Država'

en: No results found.
hr: Nije pronađen nijedan rezultat.

en: Weather Configuration
hr: Postavke Vremena

en: Fetching data...
hr: Dohvaćam podatke...

en: Radar _Map
hr: Radarska _Karta

en: Forecasts
hr: Prognoze

en: Check _Weather
hr: Provjeri _Vrijeme

en: _Today
hr: _Danas

en: T_omorrow
hr: S_utra
