docky - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: The finest dock no money can buy.
hy: Լավագույն դոքը ոչ մի փող չի գնի

en: A list of plugins that are active on this dock.
hy: Ակտիվ հավելվածների ցանկ

en: Analog clock theme
hy: Ժամացույցի անալոգ

en: Clear finished timers
hy: Մաքրել ավարտված թայմերները

en: Currently selected item
hy: Այժմ ընտրված ֆայլեր

en: Dismiss a stopped timer when clicked
hy: Չկանգնեցնել թայմերը քլիքի ժամանակ

en: Do not change this!
hy: Մի՛ փոխիր սա

en: Dock icon size
hy: Դոքի չափը

en: Dock is 3d
hy: Դոքը 3d-ով

en: Dock manages all windows
hy: Դոքը բոլոր պատուհաններին հետևում է

en: Dock zooms
hy: Դոքը մեծանում է

en: Dock's hiding mode
hy: Դոքը թաքնվում է

en: Docky item command to execute
hy: Docky-հրաման կատարելու համար

en: Docky item hue
hy: Docky-պատկերակի գույնը

en: Enable checks for compositing
hy: ՄԻացնել ստեղծվածի ստուգումը

en: Fade when hiding
hy: Մարել թաքնվելու պահին

en: GMail labels to check
hy: GMail-ի ստուգվող լաբելները

en: GMail username
hy: GMail-ի լոգինը

en: Hot-area padding
hy: Լրացման թեժ-տարածք

en: How long the urgent indicator glow animation is (in seconds), 0 to disable, or -1 for infinite.
hy: Ինչքա՞ն երկար ցույց տալ անիմացիա (վայրկյանով), 0՝ անջատել, -1՝ անսահմանափակ

en: How long to wait (ms) before unhiding
hy: Ինչքա՞ն երկար (միլիվրկ.) սպասել թաքնվելուց առաջ

en: How long to wait (ms) to update after a window switch
hy: Ինչքա՞ն երկար (միլիվրկ.) սպասել պատուհանը թարմացնելու համար

en: How many recent clipboard selections to show.
hy: Վերջին քանի՞ բուֆերի ընտրությունները ցույց տալ

en: How often to check
hy: Ինչքա՞ն հաճախ ստուգել
