docky - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: The finest dock no money can buy.
kk: Ақшаға сатылмайтын ең күшті док.

en: A list of plugins that are active on this dock.
kk: Осы докта жұмыс істеп жатқан кеңейтулер тізімі.

en: Analog clock theme
kk: Аналогты сағат әсемдеу тақырыбы

en: Clear finished timers
kk: Аяқталған таймерлерді ысыру

en: Do not change this!
kk: Осыны өзгертпеңіз!

en: Dock icon size
kk: Доктың суреттемелер өлшемі

en: Dock is 3d
kk: 3D док

en: Dock manages all windows
kk: Док барлық терезелерді басқарады

en: Fade when hiding
kk: Жасыру кезінде көлеңкелеу

en: GMail username
kk: GMail пайдаланушы аты

en: _Set Label
kk: Белгі _орнату

en: _Pause Timer
kk: Таймерді _аялдату

en: _Start Timer
kk: Таймерді і_ске қосу

en: R_eset Timer
kk: Таймерді _ысыру

en: _Remove Timer
kk: Таймерді жою

en: hour | hours
kk[0]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут

en: second | seconds
kk[0]: секунд

en: Click to create a timer for {0}.
kk: {0} үшін таймерді қосу үшін осы жерге шертіңіз.

en: Automatically _Start Timers
kk: Таймерлерді автоматты түрде і_ске қосу

en: Automatically _Dismiss Timers
kk: Аяқталған таймерлерді автоматты түрде істен а_жырату

en: Drop to move to Trash
kk: Объектіні қоқыс шелегіне тастау үшін, оны осы жерге әкеліңіз

en: No items in Trash
kk: Қоқыс шелегі бос.

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
kk[0]: Қоқыс шелегінде {0} элемент

en: Restore Files
kk: Файлдарды қайта қалыпқа келтіру

en: _Open Trash
kk: Қ_оқыс шелегін ашу

en: Empty _Trash
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту

en: Empty all of the items from the trash?
kk: Қоқыс шелегінен барлық заттарды жою керек пе?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
kk: Егер сіз қоқыс шелегін тазартатын болсаңыз,
    ішіндегі барлық элементтер қайта қалпына келтіру
    мүмкіндіксіз, толық жоятын болады. Сіз оларды
    бір-бірлеп жоя алатыныңызды ескеріңіз.

en: _Weather Provider:
kk: Ауа-_райы қызметі:

en: My _Locations
kk: Менің о_рналасуларым

en: _Search
kk: І_здеу

en: Automatically Update _Every
kk: Әрбір сайын жаңарту

en: Invalid Weather Location
kk: Осы орын үшін ауа-райын алу мүмкін емес

en: No results found.
kk: Ештеңе табылмады.

en: Click to add a location.
kk: Орналасуды қосу үшін басыңыз.

en: Fetching data...
kk: Мәліметтерді алу...

en: Radar _Map
kk: Радар _картасы

en: Forecasts
kk: Ауа-райы болжамы

en: Check _Weather
kk: _Ауа райын тексеру

en: _Today
kk: _Бүгін

en: T_omorrow
kk: _Ертең

note: draw humidity
en: {0} humidity
kk: {0} ылғалдылық

en: Desk
kk: Үстел

en: Virtual Desk
kk: Виртуалды үстел
