docky - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: _Settings
ky: _Ырастоолор

en: _About
ky: Программа жө_нүндө

en: _Help
ky: _Жардам

en: _Quit Docky
ky: Docky'ни _жабуу

en: _Open
ky: _Ачуу

en: _Close All
ky: Баарын _жабуу

en: _Show Desktop
ky: Иш столун _көрсөтүү

en: Settings
ky: Ырастоолор

en: _Open Trash
ky: Себетти _ачуу
