docky - en to lt translation catalogue (286 entries)

en: The finest dock no money can buy.
lt: Geriausias skydelis, neįpirkamas už jokius pinigus.

en: A list of plugins that are active on this dock.
lt: Aktyvių skydelio įskiepių sąrašas.

en: Analog clock theme
lt: Analoginio laikrodžio tema

en: Clear finished timers
lt: Išvalyti pasibaigusius laikmačius

en: Currently selected item
lt: Dabar pasirinktas elementas

en: Dismiss a stopped timer when clicked
lt: Kai paspaudžiama pašalinti sustabdytą laikmatį

en: Do not change this!
lt: Nekeisti šito!

en: Dock icon size
lt: Skydelio piktogramų dydis

en: Dock is 3d
lt: Skydelis yra trimatis

en: Dock manages all windows
lt: Skydelis tvarko visus langus

en: Dock zooms
lt: Skydelio išdidinimai

en: Dock's hiding mode
lt: Skydelio slėpimosi veiksena

en: Docky item command to execute
lt: Skydelio elemento komanda kurią vykdyti

en: Docky item hover text
lt: Skydelio elemento „hover“ tekstas

en: Docky item hue
lt: Skydelio elemento atspalvis

en: Enable checks for compositing
lt: Įjungti kompozicionavimo tikrinimą

en: Fade when hiding
lt: Pranykti kai slepiamasi

en: GMail labels to check
lt: GMail tikrintinos etiketės

en: GMail username
lt: GMail naudotojo vardas

en: Hot-area padding
lt: Karštos vietos traukimasis

en: How long the urgent indicator glow animation is (in seconds), 0 to disable, or -1 for infinite.
lt: Kiek bus rodoma svarbiojo rodiklio šviečianti animacija (sekundėmis), 0 išjungti, -1 amžinai.

en: How long to wait (ms) before unhiding
lt: Laukti (ms) iki pasirodymo

en: How long to wait (ms) to update after a window switch
lt: Po lango perjungimo, laukti (ms) tada atnaujinti

en: How many recent clipboard selections to show.
lt: Kiek paskutiniųjų iškarpinės pasirinkimų rodyti.

en: How much to shift the color of the urgent indicator. The value can be from -180 to 180.
lt: Kiek keitalioti svarbaus rodiklio spalvą. Reikšmė gali būti tarp -180 iki 180.

en: How often (in mins) to check for new mail.
lt: Kaip dažnai (minutėmis) ieškoti naujų laiškų.

en: How often to check
lt: Kaip dažnai tikrinti

en: How often to check for new weather information.
lt: Kaip dažnai tikrinti orų prognozės informaciją.

en: How often to poll (in ms) for new clipboard data.
lt: Kaip dažnai kreiptis (ms) naujų iškarpinės duomenų.

en: If fading when hiding, this is the opacity the dock fades to. 1 is solid, 0 is invisible.
lt: Jei blukinama kai slepiamasi, tai nepermatomumas iki kurio skydelis bluks. 1 yra nepermatomas, 0 nematomas.

en: If false, Docky will not show hover texts for launchers (but still show for plugins).
lt: Jei ne, Docky nerodys, teksto užvedus pele, leistukam (įskiepiams vistiek rodys)

en: If the dock is a panel
lt: Jei skydelis yra panelė

en: Last time checked
lt: Paskutinį kartą tikrinta

en: List of NPR stations to display.
lt: Rodomų NPR stočių sąrašas

en: List of active docks
lt: Aktyvių skydelių sąrašas

en: List of launchers
lt: Leistukų sąrašas

en: Max Entries
lt: Daugiausiai įrašų

en: NPR stations
lt: NPR stotys

en: New timer length
lt: Naujo laikmačio ilgis

en: Number of recent docs
lt: Skaičius naujausių dokumentų

en: Opacity to fade to
lt: Permatomumas iki kurio pranykti

en: Plugins on this dock
lt: Įskiepiai šiame skydelyje

en: Show a notify for unread mail
lt: Rodyti žinutę apie neskaitytą el. paštą

en: Show date
lt: Rodyti datą

en: Show most recent doc
lt: Rodyti vėliausiai

en: Show the Docky item
lt: Rodyti Docky elementą

en: Show the digital clock
lt: Rodyti skaitmeninį laikrodį

en: Sorts the items on the dock
lt: Rikiuoti elementus skydelyje.

en: Start all new timers
lt: Paleisti visus naujus laikmačius

en: Stop items from dragging
lt: Neleisti tampyti elementų

en: The GMail username to check.
lt: GMail naudotojo vardas tikrinimui.

en: The current theme
lt: Aktyvi tema

en: The dock's position
lt: Skydelio pozicija

en: The name of the current Docky theme.
lt: Dabartinės Docky temos pavadinimas.

en: The name of the weather source to get weather information from.
lt: Orų šaltinio pavadinimas, iš kurio bus gaunama informacija.

en: The number of most recent documents to show.
lt: Kiek bus rodoma paskutiniųjų dokumentų.

en: The size of icons on the dock.
lt: Piktogramų dydis skydelyje

en: The text to show when hovering the Docky item.
lt: Tekstas kuris bus rodomas užvedus žymeklį virš skydelio elemento.

en: The theme for the analog clock.
lt: Analoginio laikrodžio tema.

en: The weather source
lt: Orų šaltinis

en: This is the command to execute when left clicking on the CPU docklet item.
lt: Ši komanda bus įvykdyta kai ant CPU skydelio elemento bus paspausta kairiu pelės mygtuku.

en: This is the list of all the launchers on this dock.
lt: Tai yra visų leistukų, esančių šiame skydelyje, sąrašas.

en: This is the monitor the dock exists on.
lt: Tai yra ekranas kuriame egzistuoja skydelis.

en: This is the time (in milliseconds) to wait before unhiding a hidden dock when the cursor moves over it.
lt: Kai žymeklis užeis virš paslėpto skydelio, bus laukiama (milisekundėmis) prieš padarant skydelį matomą.

en: This is the time (in milliseconds) to wait to determine if a window switch causes a (un)hide.
lt: Bus laukiama (milisekundėmis) kol bus nuspręsta ar lango perjungimas privers slėpti/rodyti.

en: This lists all the currently active (displayed) docks, by name.
lt: Čia rodomi visi įjungti(rodomi) skydeliai, surikiuoti pagal vardą.

en: Timer Delay
lt: Laikmačio užlaikymas

en: Track Mouse Selections
lt: Sekti pelės pažymėjimus

en: Urgent indicator color shift
lt: Svarbaus rodiklio spalvos kitimas

en: Urgent indicator glow animation time (in seconds)
lt: Svarbiojo rodiklio švietimo animacijos laikas (sekundėmis)

en: Use 24-hr time
lt: Naudoto 24 valandų formatą

en: Use metric units
lt: Naudoti metrinę sistemą

en: Used to sort the items on the dock.
lt: Naudojama rikiuoti elementams ant skydelio.

en: Weather locations
lt: Orų vietos

en: Which monitor the dock is on
lt: Kuriame ekrane yra skydelis

en: Zoom size
lt: Priartinimo dydis

en: Search Docklets...
lt: Ieškoti įskiepių...

en: Search Helpers...
lt: Ieškoti priedų...

en: Click on any dock to configure.
lt: Spauskite ant bet kurios įrankių juostos jai konfigūruoti.

en: Drag any dock to reposition.
lt: Veskite bet kurią įankių juosta, kad ją perkeltumėte.

en: Helpers require DockManager be installed.
lt: Pagalbininkams veikti turi būti įdiegta DockManager.

en: Delete the currently selected dock?
lt: Ištrinti pasirinktą įrankių juostą?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
lt: Jeigu ištrinsite įrankių juostą, visi jos nustatymai bus panaikinti.

en: _Delete Dock
lt: _Ištrinti įrankių juostą.

en: _Select
lt: _Pasirinkti

en: .tar Archives
lt: .tar archyvai

en: Author
lt: Autorius

en: Move this docklet up on the selected dock
lt: Perkelti šį įskiepį aukštyn pažymėtame skydelyje

en: Move this docklet down on the selected dock
lt: Perkelti šį įskiepį į apačią pažymėtame skydelyje

en: Move this docklet left on the selected dock
lt: Perkelti šį įskiepį į kairę pažymėtame skydelyje

en: Move this docklet right on the selected dock
lt: Perkelti šį įskiepį dešiniau pažymėtame skydelyje

en: Configure this docklet
lt: Konfigūruoti šį skydelį

en: About this docklet
lt: Apie šį skydelį

en: Add this docklet to the selected dock
lt: Įdėti šį įskiepį į pažymėtą skydelį

en: Remove this docklet from the selected dock
lt: Pašalinti šį įskiepį iš pasirinkto skydelio

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
lt: Docky reikalingas tinkamas kompozicionavimo darbas. Tam tikri pasirinkimai yra išjungti ir temos/animacijos atrodys neteisingai.

en: Status
lt: Būklė

en: Uninstall
lt: Išdiegti

en: About this helper
lt: Apie šį pagalbininką

en: Enable this helper
lt: Įjungti šį pagalbininką

en: Disable this helper
lt: Išjungti šį pagalbininką

en: Running
lt: Veikia

en: Stopped
lt: Sustabdytas

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
lt: Kai pasirinkta, langai, kurie neturi leistuko skydelyje bus pridėti į šį skydelį.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
lt: <i>Niekada nesislepia; išdidinti langai neuždengia skydelio.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
lt: <i>Pasislepia jei nėra virš jo kursoriaus.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
lt: <i>Slepiasi kai skydelis trukdo aktyviai programai.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
lt: <i>Slepiasi kai skydelis trukdo bet kuriam langui.</i>

en: Drag to reposition
lt: Temkite skydelį į norimą poziciją

en: Drop to add to dock
lt: Paleiskie, kad įdėti į skydelį

en: _Settings
lt: _Nustatymai

en: _About
lt: _Apie

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Quit Docky
lt: _Išjungti Docky

en: Docky Settings
lt: Docky nustatymai

en: _Start When User Logs In
lt: _Paleisti Docky kaip prisijungiama

en: _Theme:
lt: _Tema:

en: _Install
lt: Į_diegti

en: <b>General Options</b>
lt: <b>Bendri nustatymai</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
lt: <b>Skydelio Nustatymai</b>

en: Docks
lt: Skydeliai

en: All
lt: Visi

en: Enabled
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungti

en: Docklets
lt: Įskiepiai

en: Usable
lt: Naudojama

en: Helpers
lt: Pagalbininkai

en: _New Dock
lt: _Naujas skydelis

en: None
lt: Jokio

en: Autohide
lt: Slėptis automatiškai

en: Intellihide
lt: Intelektualus

en: Window Dodge
lt: Vengiant langų

en: _Fade On Hide
lt: _Pranykti slepiantis

en: _Icon Size:
lt: _Piktogramų dydis:

en: _Hiding:
lt: _Slėpimasis:

en: _Panel Mode
lt: _Pulto veiksena

en: 3D Back_ground
lt: 3D Fo_nas

en: _Manage Windows Without Launcher
lt: _Tvarkyti langus be leistuko

en: _Zoom:
lt: _Didinti:

en: Drop to open with {0}
lt: Paleisti kad atverti su {0}

en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Reset Color
lt: Atstatyti spalvą

en: _Pin to Dock
lt: _Pritvirtinti prie skydelio

en: Drop to move to {0}
lt: Paleisti, kad perkelti į {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
lt: Klaida vykdant paleidimo veiksmą

en: Not enough free space on destination.
lt: Neužtenka laisvos erdvės tiksle.

en: Complete
lt: Baigta

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Copying
lt: Kopijuojama

en: Open Containing _Folder
lt: _Atverti aplanką

en: Unma_ximize
lt: _Grąžinti iš išdidinimo

en: Ma_ximize
lt: Iš_didinti

en: _Restore
lt: _Atstatyti

en: Mi_nimize
lt: _Sumažinti

en: _Close All
lt: _Užverti visus

en: Sign up for {0}
lt: Registruotis {0}

en: Validating...
lt: Tikrinama...

en: Don't have {0}?
lt: Neturite {0}?

en: Account validation failed!
lt: Paskyros patikrinimas nepavyko!

en: Verify and save account information
lt: Patikrinti ir išsaugoti paskyros informaciją

en: Account validation succeeded!
lt: Paskyros patvirtinimas pavyko!

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: <i>Verify and save account information</i>
lt: <i>Patikrinti ir išsaugoti paskyros informaciją</i>

en: Don't have an account?
lt: Neturite paskyros?

en: No Battery Found
lt: Baterija nerasta

en: {0} hour | {0} hours
lt[0]: {0} valanda
lt[1]: {0} valandos
lt[2]: {0} valandų

en: {0} minute | {0} minutes
lt[0]: {0} minutė
lt[1]: {0} minutės
lt[2]: {0} minučių

en: until charged
lt: iki pakrautos

en: remaining
lt: liko

en: _Statistics
lt: _Statistika

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Clipboard is currently empty.
lt: Mainų sritis yra tuščia.

en: Di_gital Clock
lt: Skaitmeninis _laikrodis

en: 24-Hour _Clock
lt: 24 valandų _laikrodis

en: Show _Date
lt: Rodyti _datą

en: Select _Theme
lt: Pasirinkite _Temą

en: Themes
lt: Temos

en: Theme
lt: Tema

en: _Undo
lt: _Atstatyti

en: _Show Desktop
lt: Rodyti darbastalį

en: _Tile Desktop
lt: Išskleisti langus

en: _Cascade Desktop
lt: Išrikiuoti langus

en: _Add Label
lt: _Pridėti žymę

en: Check e_very:
lt: Patikrinti _kiekvieną:

en: minutes
lt: min.

en: Click to set username and password.
lt: Spustelėkite nustatyti naudotojo vardą ir slaptažodį

en: (no subject)
lt: (nėra temos)

en: You have {0} new, unread messages
lt: Turite {0} naujų, neskaitytų laiškų

en: From: {0}
lt: Nuo: {0}

en: Feed Error
lt: Srauto klaida

en: Invalid Username
lt: Neteisingas naudotojo vardas

en: Network Error
lt: Tinklo klaida

en: General Error
lt: Bendra klaida

en: Gmail Configuration
lt: Gmail nustatymai

en: No unread mail
lt: Nėra neskaityto el. pašto

en: {0} unread message | {0} unread messages
lt[0]: {0} neskaitytas laiškas
lt[1]: {0} neskaityti laiškai
lt[2]: {0} neskaitytų laiškų

en: Checking mail...
lt: Ieškoma naujų laiškų...

en: _View
lt: _Rodyti

en: _Compose Mail
lt: Rašyti _naują laišką

en: View C_ontacts
lt: Žiūrėti kontaktus

en: New Mail
lt: Naujas laiškas

en: Check _Mail
lt: _Tikrinti paštą

en: Labels
lt: Žymės

en: Login
lt: Prisijungti

en: From:
lt: Nuo:

en: _Eject
lt: _Išimti

en: _Unmount
lt: _Atjungti

en: Network Manager
lt: Tinklo tvarkytuvė

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Connected: {0}
lt: Prisijungta: {0}

en: No network connection available
lt: Nėra tinklo ryšio

en: My _Stations
lt: Mano _Stotys

en: S_earch
lt: _Paieška

en: No stations found.
lt: Nerasta stočių.

en: Please try your search again.
lt: Prašome ieškoti dar kartą.

en: Fetching Information...
lt: Gaunama informacija...

en: Click to add NPR stations.
lt: Spustelėkite norėdami pridėti NPR stotis.

en: Home Page
lt: Namų puslapis

en: Program Schedule
lt: Programos tvarkaraštis

en: Donate
lt: Paaukoti

en: Live Streams
lt: Tiesioginės transliacijos

en: Settings
lt: Nustatymai

en: _Clear Recent Documents...
lt: _Valyti paskiausius dokumentus...

en: Clear the Recent Documents list?
lt: Išvalyti paskutiniųjų dokumentų sąrašą?

en: Clear Recent Documents
lt: Valyti paskiausius dokumentus

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
lt: Jei išvalysite paskutiniuosius dokumentus, jūs išvalysite:
    • Visus elementus iš Vietos → Paskutinieji dokumentai.
    • Visus elementus iš visų programų paskutiniųjų dokumentų sąrašų.

en: L_ock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: _Log Out...
lt: _Atsijungti...

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
lt: Ar tikrai norite išjungti visas programas ir atsijungti nuo dabartinio seanso?

en: _Suspend
lt: Užmigdyti

en: _Hibernate
lt: Hibernuoti

en: _Restart...
lt: _Paleisti iš naujo...

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
lt: Ar tikrai norite išjungti visas programas ir paleisti kompiuterį iš naujo?

en: Shut _Down...
lt: Išjungti

en: Shut Down
lt: Išjungti

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
lt: Ar tikrai norite uždaryti visas programas ir išjungti kompiuterį?

en: A timer set for {0} has expired.
lt: Laikmatis nustatytas {0} baigėsi.

en: Time remaining:
lt: Liko laiko:

en: Timer paused, time remaining:
lt: Laikmatis pristabdytas, likęs laikas:

en: Set the timer's label to:
lt: Nustatyti laikmačio etiketę į:

en: _Set Label
lt: _Nustatyti pavadinimą

en: _Pause Timer
lt: _Pristabdyti laikmatį

en: _Start Timer
lt: _Paleisti laikmatį

en: R_eset Timer
lt: A_tstatyti laikmatį

en: _Remove Timer
lt: P_ašalinti laikmatį

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

en: second | seconds
lt[0]: sekundė
lt[1]: sekundės
lt[2]: sekundžių

en: Click to create a timer for {0}.
lt: Spustelėkite norėdami sukurti laikmatį {0}.

en: Automatically _Start Timers
lt: Automatiškai P_radėti laikmačius

en: Automatically _Dismiss Timers
lt: Automatiškai _Pašalinti laikmačius

en: Drop to move to Trash
lt: Meskite, kad perkelti į šiukšlinę

en: No items in Trash
lt: Šiukšlinė tuščia

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
lt[0]: {0} elementas šiukšlinėje
lt[1]: {0} elementai šiukšlinėje
lt[2]: {0} elementų šiukšlinėje

en: Restore Files
lt: Atstatyti failus

en: _Open Trash
lt: _Atverti šiukšlinę

en: Empty _Trash
lt: Iš_valyti šiukšlinę

en: Empty all of the items from the trash?
lt: Ištrinti visus elementus iš šiukšlinės?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
lt: Jei pasirinksite išvalyti šiukšlinę, visi elementai joje
    bus prarasti negrįžtamai. Žinokite, kad taip pat galite
    ištrinti elementus atskirai po vieną.

en: _Weather Provider:
lt: _Duomenų tiekėjas:

en: My _Locations
lt: Mano _vietos

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: Automatically Update _Every
lt: Automatiškai atnaujinti _kas

en: Use _Metric Units
lt: Naudoti _metrinę sistemą

en: Invalid Weather Location
lt: Netinkanti orų vieta

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
lt: Duomenis teikia Google. Šaltinis reikalauja, kad vieta būtų apibūdinta kaip US Zip Kodas ar 'Miestas, Šalis'.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
lt: Duomenis (Apsaugoti autorinėmis teisėmis) teikia The Weather Channel. Šaltinis reikalauja, kad vieta būtų apibūdinta kaip US Zip Kodas arba unikaliu kodu iš svetainės. Kad rasti jūsų kodą, pažiūrėkite prognozę jų puslapyje ir kodas bus URL po '/local/' ir atrodo panašiai AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
lt: Duomenis (Apsaugoti autorinėmis teisėmis) teikia Weather Underground. Šaltinis reikalauja, kad vieta būtų apibūdinta kaip US Zip Kodas ar 'Miestas, Šalis'.

en: No results found.
lt: Nieko nerasta.

en: Weather Configuration
lt: Orų prognozės konfigūracija

en: Click to add a location.
lt: Spustelėkite norėdami pridėti vietą.

en: Fetching data...
lt: Gaunami duomenys...

en: Radar _Map
lt: Vieta Žemėlapyje

en: Forecasts
lt: Orų prognozės

en: Check _Weather
lt: Tikrinti orus

en: _Today
lt: Š_iandien

en: T_omorrow
lt: _Rytoj

note: draw humidity
en: {0} humidity
lt: {0} drėgnumas

en: Switch Desks
lt: Perjungti darbalaukius

en: Desk
lt: Lenta

en: Virtual Desk
lt: Virtuali lenta
