docky - en to nl translation catalogue (195 entries)

en: The finest dock no money can buy.
nl: De beste dock die je niet kunt kopen.

en: A list of plugins that are active on this dock.
nl: Een lijst van plug-ins die in dit dock actief zijn.

en: Do not change this!
nl: Verander dit niet!

en: Dock icon size
nl: Pictogramgrootte

en: GMail labels to check
nl: Te controlereren GMail-labels

en: GMail username
nl: GMail gebruikersnaam

en: How many recent clipboard selections to show.
nl: Te tonen aantal recente klembordselecties.

en: Search Docklets...
nl: Zoek docklets…

en: Search Helpers...
nl: Zoek helpers...

en: Click on any dock to configure.
nl: Pas een dock aan door er op te klikken.

en: Drag any dock to reposition.
nl: Sleep een dock om het te verplaatsen.

en: Delete the currently selected dock?
nl: Wilt u het geselecteerde dock verwijderen?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
nl: Als je er voor kiest om het dock te verwijderen,
    verlies je alle keuzes voor dat dock definitief.

en: _Delete Dock
nl: _Verwijder het dock

en: _Select
nl: _Selecteer

en: .tar Archives
nl: .tar-archieven

en: Author
nl: Auteur

en: Move this docklet up on the selected dock
nl: Verplaats dit docklet naar boven in het geselecteerde dock

en: Move this docklet down on the selected dock
nl: Verplaats dit docklet naar beneden in het geselecteerde dock

en: Move this docklet left on the selected dock
nl: Verplaats dit docklet naar links in het geselecteerde dock

en: Move this docklet right on the selected dock
nl: Verplaats dit docklet naar rechts in het geselecteerde dock

en: Configure this docklet
nl: Pas dit docklet aan

en: About this docklet
nl: Over dit docklet

en: Add this docklet to the selected dock
nl: Voeg dit docklet toe aan het geselecteerde dock

en: Remove this docklet from the selected dock
nl: Verwijder dit docklet van het geselecteerde dock

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
nl: Docky vereist compositie om correct te kunnen werken. Een aantal opties zijn uitgeschakeld en thema's/animaties kunnen er onjuist uit zien.

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: About this helper
nl: Over deze helper

en: Enable this helper
nl: Deze helper activeren

en: Disable this helper
nl: Deze helper de-activeren

en: Running
nl: Actief

en: Stopped
nl: Gestopt

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
nl: Als dit aanstaat worden vensters die nog geen starters in het dock hebben aan dit dock toegevoegd.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
nl: <i>Altijd zichtbaar; gemaximaliseerde vensters overlappen het dock niet.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
nl: <i>Zichtbaar als de muis boven het dock is</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
nl: <i>Zichtbaar wanneer het dock niet conflicteert met de zichtbaarheid van het actieve venster</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
nl: <i>Zichtbaar tenzij dit conflicteert met de zichtbaarheid alle vensters.</i>

en: Drag to reposition
nl: Sleep om te verplaatsen

en: Drop to add to dock
nl: Laat de muis los om aan het dock toe te voegen

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _About
nl: _Over

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Quit Docky
nl: Docky _afsluiten

en: Docky Settings
nl: Docky instellingen

en: _Start When User Logs In
nl: Start op login

en: _Theme:
nl: _Thema:

en: _Install
nl: _Installeren

en: <b>General Options</b>
nl: <b>Algemene opties</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
nl: <b>Dock instellingen</b>

en: All
nl: Alle

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Usable
nl: Bruikbaar

en: _New Dock
nl: _Nieuw dock

en: None
nl: Geen

en: Autohide
nl: Automatisch verbergen

en: Intellihide
nl: Intelligent verbergen

en: Window Dodge
nl: Ontwijk vensters

en: _Fade On Hide
nl: Uit_faden bij verbergen

en: _Icon Size:
nl: P_ictogramgrootte:

en: _Hiding:
nl: _Verbergen:

en: _Panel Mode
nl: _Paneelmodus

en: 3D Back_ground
nl: 3D achter_grond

en: _Manage Windows Without Launcher
nl: _Beheer vensters zonder starter

en: Drop to open with {0}
nl: Laat los om met {0} te openen

en: New _Window
nl: Nieu_w venster

en: _Open
nl: _Openen

en: _Pin to Dock
nl: Vastzetten o_p het dock

en: Drop to move to {0}
nl: Laat los om naar {0} te verplaatsen

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
nl: Fout bij het verslepen

en: Not enough free space on destination.
nl: Niet genoeg vrije ruimte op de doellocatie

en: Complete
nl: Voltooid

en: Moving
nl: Verplaatsing

en: Copying
nl: Kopiëren

en: Unma_ximize
nl: _Herstellen

en: Ma_ximize
nl: Ma_ximaliseren

en: _Restore
nl: He_rstellen

en: Mi_nimize
nl: Mi_nimaliseren

en: _Close All
nl: Alles sl_uiten

en: Sign up for {0}
nl: Aanmelden voor {0}

en: Validating...
nl: Valideren…

en: Don't have {0}?
nl: Heeft u geen {0}?

en: Account validation failed!
nl: Kan account niet valideren!

en: Verify and save account information
nl: Accountgegevens valideren en opslaan

en: Account validation succeeded!
nl: Account is gevalideerd!

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: <i>Verify and save account information</i>
nl: <i>Controleer de accountgegevens en sla deze op</i>

en: Don't have an account?
nl: Nog geen account?

en: No Battery Found
nl: Geen batterij gevonden

en: {0} hour | {0} hours
nl[0]: {0} uur
nl[1]: {0} uur

en: {0} minute | {0} minutes
nl[0]: {0} minuut
nl[1]: {0} minuten

en: until charged
nl: tot volledige opgeladen

en: remaining
nl: resterend

en: _Statistics
nl: _Statistieken

en: Di_gital Clock
nl: Di_gitale klok

en: 24-Hour _Clock
nl: 24-uur _klok

en: Show _Date
nl: Toon _datum

en: Select _Theme
nl: Kies _thema

en: Themes
nl: Thema's

en: Theme
nl: Thema

en: _Add Label
nl: Label _toevoegen

en: Check e_very:
nl: Controleer e_lke:

en: minutes
nl: minuten

en: Click to set username and password.
nl: Klik om gebruikersnaam en wachtwoord in te stellen.

en: (no subject)
nl: (geen onderwerp)

en: You have {0} new, unread messages
nl: U heeft {0} nieuwe, ongelezen berichten.

en: From: {0}
nl: Van: {0}

en: Feed Error
nl: Feed produceerde een fout

en: Invalid Username
nl: Ongeldige gebruikersnaam

en: Network Error
nl: Netwerkfout

en: General Error
nl: Algemene fout

en: Gmail Configuration
nl: Gmail configuratie

en: No unread mail
nl: Geen ongelezen berichten

en: {0} unread message | {0} unread messages
nl[0]: {0} ongelezen bericht
nl[1]: {0} ongelezen berichten

en: Checking mail...
nl: Op e-mail controleren…

en: _View
nl: _Toon

en: _Compose Mail
nl: _Nieuw bericht

en: View C_ontacts
nl: Toon C_ontacten

en: New Mail
nl: Nieuw bericht

en: Check _Mail
nl: Controleer e-_mail

en: Login
nl: Aanmelden

en: From:
nl: Van:

en: _Eject
nl: Uitw_erpen

en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

en: Network Manager
nl: Netwerkbeheerder

en: Connecting...
nl: Verbinden…

en: Disconnected
nl: Niet-verbonden

en: Connected: {0}
nl: Verbonden: {0}

en: My _Stations
nl: Mijn _zenders

en: S_earch
nl: _Zoeken

en: No stations found.
nl: Geen zenders gevonden.

en: Please try your search again.
nl: Probeer opnieuw te zoeken.

en: Fetching Information...
nl: Informatie ophalen…

en: Click to add NPR stations.
nl: Klik om NPR-zenders toe te voegen.

en: Home Page
nl: Homepage

en: Program Schedule
nl: Programmaoverzicht

en: Donate
nl: Doneer

en: Live Streams
nl: Live streams

en: Settings
nl: Instellingen

en: _Clear Recent Documents...
nl: _Wis recente documenten…

en: Clear the Recent Documents list?
nl: Lijst van recent geopende documenten wissen?

en: Clear Recent Documents
nl: Recente documenten wissen

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
nl: Als u de recente documenten-lijst wist zal het volgende verwijderd worden:
    • Alle items uit het menu-item Locaties → Recente documenten.
    • Alle items uit de recente documenten-lijst van alle toepassingen.

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
nl: Weet u zeker dat u alle programma's wilt afsluiten en uzelf van de computer wilt afmelden?

en: Restart
nl: Opnieuw opstarten

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
nl: Weet u zeker dat u alle programma's wilt afsluiten en de computer wilt herstarten?

en: Shut Down
nl: Uitschakelen

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
nl: Weet u zeker dat u alle programma's wilt afsluiten en de computer wilt uitschakelen?

en: A timer set for {0} has expired.
nl: Een timer van {0} is beëindigd.

en: Time remaining:
nl: Resterende tijd:

en: Timer paused, time remaining:
nl: Timer gepauzeerd, resterende tijd:

en: Set the timer's label to:
nl: Voer de timers label in:

en: _Set Label
nl: Voer _label in

en: _Pause Timer
nl: _Pauzeer timer

en: _Start Timer
nl: _Start timer

en: R_eset Timer
nl: R_eset Stopwatch

en: _Remove Timer
nl: _Verwijder timer

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uur

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: second | seconds
nl[0]: seconde
nl[1]: seconden

en: Click to create a timer for {0}.
nl: Klik om een timer aan te maken van {0}.

en: Automatically _Start Timers
nl: _Start timers automatisch

en: Automatically _Dismiss Timers
nl: _Verwijder timers automatisch

en: Drop to move to Trash
nl: Sleep om het naar de prullenbak te verplaatsen

en: No items in Trash
nl: Prullenbak is leeg

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
nl[0]: {0} item in de prullenbak
nl[1]: {0} items in de prullenbak

en: Restore Files
nl: Bestanden terugzetten

en: _Open Trash
nl: Prullenbak _openen

en: Empty _Trash
nl: _Prullenbak legen

en: Empty all of the items from the trash?
nl: Alle items uit de prullenbak verwijderen?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
nl: Als u er voor kiest om de prullenbak te legen, zullen alle bestanden
    permanent verloren gaan. Denk er aan dat het ook mogelijk is om
    bestanden apart te verwijderen.

en: _Weather Provider:
nl: _Weerbericht-provider:

en: My _Locations
nl: Mijn _locaties

en: _Search
nl: _Zoeken

en: Automatically Update _Every
nl: _Ververs informatie elke

en: Use _Metric Units
nl: Gebruik _metrische eenheden

en: Invalid Weather Location
nl: Ongeldige weerlocatie

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
nl: Weergegevens geleverd door Google. Deze bron vereist dat de locatie gegeven wordt als een US Zip Code of ‘Stad, Land’.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
nl: Weergegevens geleverd en auteursrechtelijk beschermd door The Weather Channel. Deze bron vereist dat de locatie gegeven wordt als een VS Zip Code of hun unieke code op de website. Om de code te vinden kunt u de gevraagde weersvoorspelling op via de site opzoeken. De code staat dan in de URL na '/local' en lijkt op AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
nl: Weergegevens geleverd en auteursrechtelijk beschermd door Weather Underground. Deze bron vereist dat de locatie gegeven wordt als een US Zip Code of ‘Stad, Land’.

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Weather Configuration
nl: Weer-instellingen

en: Click to add a location.
nl: Klik om een locatie toe te voegen.

en: Fetching data...
nl: Gegevens ophalen…

en: Radar _Map
nl: Radar_kaart

en: Forecasts
nl: Verwachtingen

en: Check _Weather
nl: Controleer _weersvoorspellingen

en: _Today
nl: _Vandaag

en: T_omorrow
nl: M_orgen

note: draw humidity
en: {0} humidity
nl: {0} luchtvochtigheid

en: Switch Desks
nl: Wissel tussen Bureau's

en: Desk
nl: Bureau

en: Virtual Desk
nl: Virtueel Bureau
