docky - en to or translation catalogue (28 entries)

en: A list of plugins that are active on this dock.
or: ଏହି ପୋତାଶ୍ରୟରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ପ୍ଲଗଇନ ଗୁଡିକର ତାଲିକା

en: Analog clock theme
or: ଅନୁରୂପ ଘଡି ଥିମ୍

en: Clear finished timers
or: ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥିବା କାଳ ମାପକ ଗୁଡିକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Currently selected item
or: ବର୍ତମାନ ଚୟନ ହୋଇଥିବା ବସ୍ତୁ

en: Dismiss a stopped timer when clicked
or: କ୍ଲିକ୍ ହେଲେ ଏକ ଅଟକିଥିବା କାଳ ମାପକକୁ ଖାରଜ କରନ୍ତୁ

en: Do not change this!
or: ଏହାକୁ ପରିବର୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Dock icon size
or: ପୋତାଶ୍ରୟ ଛବିସଙ୍କେତର ଆକାର

en: Dock is 3d
or: ପୋତାଶ୍ରୟଟି ତ୍ରିଆୟାମୀ(3D) ଅଛି

en: Dock manages all windows
or: ପୋତାଶ୍ରୟ ସମସ୍ତ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ପରିଚାଳନା କରେ

en: Dock's hiding mode
or: ପୋତାଶ୍ରୟର ଲୁଚିବା ଅବସ୍ଥା

en: Docky item command to execute
or: ନିଷ୍ପାଦନ ହେବା ପାଇଁ ଡୋକି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Docky item hover text
or: ଡୋକି ବସ୍ତୁର ହୋଭର୍ ପାଠ୍ୟ

en: Docky item hue
or: ଡୋକି ବସ୍ତୁ ରଙ୍ଗ

en: Enable checks for compositing
or: ମିଶ୍ରଣ ପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Fade when hiding
or: ଲୁଚିବା ସମୟରେ ଫିକା କରିଦିଅନ୍ତୁ

en: GMail labels to check
or: ଜିମେଲ୍ ଚିହ୍ନକ

en: GMail username
or: ଜିମେଲ୍ ଚାଳକ-ନାମ

en: Hot-area padding
or: ଉଷ୍ମ-ସ୍ଥାନ ବହଳ କରିବା

en: How long the urgent indicator glow animation is (in seconds), 0 to disable, or -1 for infinite.
or: ଜରୁରୀ ସୂଚକ ଜୀବନାୟନ କେତେ ସମୟ ପ୍ରଜ୍ଵଳିତ ହେବ ?(ସେକେଣ୍ଡ ହିସାବରେ), ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ 0 ବା ଅସୀମିତ ପାଇଁ -1

en: How long to wait (ms) before unhiding
or: ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବା ପାଇଁ କେତେ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ (ms)

en: How long to wait (ms) to update after a window switch
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପରିବର୍ତନ ହେବା ପରେ ଅଦ୍ୟତନ ହେବାକୁ କେତେ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ(ms)

en: How many recent clipboard selections to show.
or: କେତୋଟି ସାମ୍ପ୍ରତିକ କ୍ଲିପବୋର୍ଡ ଦେଖିବେ

en: How much to shift the color of the urgent indicator. The value can be from -180 to 180.
or: ଜରୁରୀ ସୂଚକାଙ୍କ କୁ କେତେ ବଦଳେଇବେ. ମୂଲ୍ୟ -180 ରୁ 180 ଯାଏଁ ହୋଇପାରେ

en: How often (in mins) to check for new mail.
or: କେତେ ସମୟରେ ଥରେ ନୂଆ ସନ୍ଦେଶ ତଦାରଖ କରିବେ

en: How often to check
or: କେତେ ଥର ତଦାରଖ କରିବେ

en: How often to check for new weather information.
or: କେତେ ଥର ପାଣିପାଗ ସୂଚନା ତଦାରଖ କରିବେ

en: How often to poll (in ms) for new clipboard data.
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ କେତେ ଥର ନିର୍ବାଚନ କରିବେ

en: If fading when hiding, this is the opacity the dock fades to. 1 is solid, 0 is invisible.
or: ଯଦି ଲୁଚିଲାବେଳେ ଫିକା କରିବାର ଥାଏ ତେବେ, ଏହାର ସ୍ଵଚ୍ଛତା ନିର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ। ଅସ୍ଵଚ୍ଛ ପାଇଁ 1, ଅଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ 0
