docky - en to pl translation catalogue (191 entries)

en: The finest dock no money can buy.
pl: Najlepszy dock, jakiego nie kupisz za żadne pieniądze.

en: Search Docklets...
pl: Szukaj Dockletów...

en: Search Helpers...
pl: Wyszukaj Pomagacze...

en: Click on any dock to configure.
pl: Kliknij na panel, aby go skonfigurować

en: Drag any dock to reposition.
pl: Złap dowolny Dock aby zmienić jego położenie.

en: Delete the currently selected dock?
pl: Usunąć aktualnie wybrany Dock?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
pl: Jeśli usuniesz Dock, wszystkie jego ustawienia zostaną bezpowrotnie utracone.

en: _Delete Dock
pl: Usuń Dock

en: _Select
pl: _Wybierz

en: .tar Archives
pl: Archiwum .tar

en: Author
pl: O Autorze

en: Move this docklet up on the selected dock
pl: Przesuń ten docklet w górę, na wybrany dock

en: Move this docklet down on the selected dock
pl: Przesuń ten docklet w dół, na wybrany dock

en: Move this docklet left on the selected dock
pl: Przesuń ten docklet w lewo, na wybrany dock

en: Move this docklet right on the selected dock
pl: Przesuń ten docklet w prawo, na wybrany dock

en: Configure this docklet
pl: Konfiguracja dockletu

en: About this docklet
pl: O tym docklecie

en: Add this docklet to the selected dock
pl: Dodaj docklet do wybranego docku

en: Remove this docklet from the selected dock
pl: Usuń docklet z wybranego docku

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
pl: Docky wymaga kompozycji, aby pracować poprawnie. Niektóre opcje są wyłączone, jak również tematy/animacje będą wyglądać niepoprawnie.

en: Status
pl: Stan

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: About this helper
pl: O tym wspomagaczu

en: Enable this helper
pl: Włącz ten wspomagacz

en: Disable this helper
pl: Wyłącz ten wspomagacz

en: Running
pl: Uruchomiony

en: Stopped
pl: Zatrzymany

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
pl: Aktywacja tej opcji powoduje, że okno, które nie ma aktywatora na panelu zostanie automatycznie dodane.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
pl: <i>Nigdy nie zostanie ukryte; zmaksymalizowane okna nigdy nie przykryją Dock'a.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
pl: <i>Zostanie ukryte, jeśli kursor myszy nie znajduje się nad nim.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
pl: <i>Ukryje się, jeśli Dock przesłania aktywną aplikację.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
pl: <i>Ukryje się, jeśli Dock przesłania jakiekolwiek okno.</i>

en: Drag to reposition
pl: Przeciągnij by zmienić położenie

en: Drop to add to dock
pl: Upuść, aby dodać do Dock'a

en: _Settings
pl: _Ustawienia

en: _About
pl: _O programie

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Quit Docky
pl: _Zamknij Docky

en: Docky Settings
pl: Ustawienia Docky

en: _Start When User Logs In
pl: _Start w czasie logowania

en: _Theme:
pl: _Motyw:

en: _Install
pl: _Instaluj

en: <b>General Options</b>
pl: <b>Opcje Ogólne</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
pl: <b>Konfiguracja Doku</b>

en: Docks
pl: Docki

en: All
pl: Wszystkie

en: Enabled
pl: Włączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Docklets
pl: Docklety

en: Usable
pl: Użytek

en: Helpers
pl: Pomocnicy

en: _New Dock
pl: _Nowy Dock

en: None
pl: Brak

en: Autohide
pl: Autoukrywanie

en: Intellihide
pl: Ukrywanie inteligentne

en: Window Dodge
pl: Unikanie Okna

en: _Fade On Hide
pl: _Wygaś przy ukrywaniu

en: _Icon Size:
pl: Rozmiar _ikon:

en: _Hiding:
pl: _Ukrywanie:

en: _Panel Mode
pl: Wyświetlanie jako _panel

en: 3D Back_ground
pl: Tło 3D

en: _Manage Windows Without Launcher
pl: Zarządzaj oknami bez aktywatora

en: _Zoom:
pl: Powiększenie

en: Drop to open with {0}
pl: Upuść aby otworzyć za pomocą: {0}

en: New _Window
pl: Nowe okno

en: _Open
pl: Otwórz

en: _Pin to Dock
pl: Przypnij do docku

en: Drop to move to {0}
pl: Upuść aby przenieść do: {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
pl: Błąd przy upuszczaniu

en: Not enough free space on destination.
pl: Za mało wolnego miejsca w miejscu docelowym.

en: Complete
pl: Gotowe

en: Moving
pl: Przenoszenie

en: Copying
pl: Kopiowanie

en: Unma_ximize
pl: Cofnij maksymalizację

en: Ma_ximize
pl: Maksymalizuj

en: _Restore
pl: Przywróć

en: Mi_nimize
pl: Minimalizuj

en: _Close All
pl: Zamknij wszystko

en: Sign up for {0}
pl: Dołącz do {0}

en: Validating...
pl: Sprawdzanie...

en: Don't have {0}?
pl: Nie posiadasz {0}?

en: Account validation failed!
pl: Walidacja konta się nie powiodła!

en: Verify and save account information
pl: Weryfikuj i zapisz informacje o koncie

en: Account validation succeeded!
pl: Walidacja konta powiodła się!

en: Password
pl: Hasło

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: <i>Verify and save account information</i>
pl: <i>Sprawdź i zachowaj informacje o koncie</i>

en: Don't have an account?
pl: Nie masz jeszcze konta?

en: No Battery Found
pl: Nie znaleziono baterii

en: {0} hour | {0} hours
pl[0]: {0} godzina
pl[1]: {0} godziny
pl[2]: {0} godzin

en: {0} minute | {0} minutes
pl[0]: {0} minuta
pl[1]: {0} minuty
pl[2]: {0} minut

en: until charged
pl: do naładowania

en: remaining
pl: pozostało

en: _Statistics
pl: _Statystyki

en: Computer
pl: Komputer

en: Di_gital Clock
pl: Zegar cyfrowy

en: 24-Hour _Clock
pl: Zegar 24-godzinny

en: Show _Date
pl: Pokaż datę

en: Select _Theme
pl: Wybierz motyw

en: Themes
pl: Tematy

en: Theme
pl: Temat

en: _Add Label
pl: Dodaj etykietę

en: Check e_very:
pl: Sprawdzaj co:

en: minutes
pl: minut(a/y)

en: Click to set username and password.
pl: Kliknij abu ustalić nazwę użytkownika i hasło.

en: (no subject)
pl: (brak tematu)

en: You have {0} new, unread messages
pl: Masz {0} nowych, nieprzeczytanych wiadomości

en: From: {0}
pl: Od: {0}

en: Feed Error
pl: Błąd Nagłówka

en: Invalid Username
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika

en: Network Error
pl: Błąd sieci

en: General Error
pl: Błąd ogólny

en: Gmail Configuration
pl: Konfiguracja GMail'a

en: No unread mail
pl: Brak nieprzeczytanych wiadomości

en: {0} unread message | {0} unread messages
pl[0]: {0} nieprzeczytana wiadomość
pl[1]: {0} nieprzeczytanych wiadomości
pl[2]: {0} nieprzeczytanych wiadomości

en: Checking mail...
pl: Sprawdzanie poczty...

en: _View
pl: Widok

en: _Compose Mail
pl: Utwórz wiadomość

en: View C_ontacts
pl: Zobacz K_ontakty

en: New Mail
pl: Nowa wiadomość

en: Check _Mail
pl: Sprawdź pocztę

en: Labels
pl: Etykiety

en: From:
pl: Od:

en: _Eject
pl: Wysuń

en: _Unmount
pl: Odmontuj

en: Network Manager
pl: Menedżer połączeń

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Disconnected
pl: Rozłączony

en: Connected: {0}
pl: Połączony: {0}

en: My _Stations
pl: Moje stacje pogodowe.

en: S_earch
pl: Szukaj

en: No stations found.
pl: Nie znaleziono stacji pogodowych.

en: Please try your search again.
pl: Spróbuj wyszukać ponownie.

en: Fetching Information...
pl: Zbieranie informacji...

en: Click to add NPR stations.
pl: Nacijnij, aby dodać stacje NPR

en: Home Page
pl: Strona domowa

en: Donate
pl: Darowizna

en: Settings
pl: Ustawienia

en: _Clear Recent Documents...
pl: _Wyczyść ostatnie dokumenty

en: Clear the Recent Documents list?
pl: Wyczyścić listę ostatnio otwieranych dokumentów?

en: Clear Recent Documents
pl: Wyczyść listę ostatnio używanych dokumentów

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
pl: Jeżeli zostanie wyczyszczona lista ostatnich dokumentów, wyczyszczone zostaną:
    • Wszystkie elementy z menu Miejsca → Ostatnie dokumenty.
    • Wszystkie elementy z listy ostatnich dokumentów we wszystkich programach.

en: Log Out
pl: Wylogowanie

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
pl: Czy na pewno chcesz zamknąć wszystkie programy i się wylogować?

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
pl: Na pewno zamknąć wszystkie programy i uruchomić ponownie komputer?

en: Shut Down
pl: Wyłącz komputer

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
pl: Na pewno zamknąć wszystkie programy i wyłączyć komputer?

en: A timer set for {0} has expired.
pl: Timer ustawiony na: {0} wygasł

en: Time remaining:
pl: Czas pozostały:

en: Timer paused, time remaining:
pl: Timer zatrzymany, czas pozostały:

en: Set the timer's label to:
pl: Ustaw nazwę timera na:

en: _Set Label
pl: _Ustaw Nazwę

en: _Pause Timer
pl: _Zatrzymaj Timer

en: _Remove Timer
pl: _Usuń Timer

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: second | seconds
pl[0]: sekunda
pl[1]: sekundy
pl[2]: sekund

en: Click to create a timer for {0}.
pl: Kliknij aby stworzyć timer na {0}.

en: Automatically _Start Timers
pl: Automatyczy _Start Timera

en: Automatically _Dismiss Timers
pl: Automatycznie _usuwaj timery

en: Drop to move to Trash
pl: Upuść aby przenieść do Kosza

en: No items in Trash
pl: Kosz jest pusty

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
pl[0]: {0} element w koszu
pl[1]: {0} elementy w koszu
pl[2]: {0} elementów w koszu

en: Restore Files
pl: Przywróć pliki

en: _Open Trash
pl: _Otwórz kosz

en: Empty _Trash
pl: Op_różnij kosz

en: Empty all of the items from the trash?
pl: Opróżnić kosz ze wszystkich elementów?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
pl: Jeśli zdecydujesz się na opróżnienie kosza, wszystkie elementy
    zostaną trwale usunięte. Możesz również
    usunąć je pojedyńczo.

en: _Weather Provider:
pl: _Dostawca informacji o pogodzie:

en: My _Locations
pl: Moje _Lokalizacje

en: _Search
pl: Szukaj

en: Automatically Update _Every
pl: Aktualizuj automatycznie co

en: Use _Metric Units
pl: Używaj jednostek metrycznych

en: Invalid Weather Location
pl: Błędna lokacja

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
pl: Dane pogodowe dostarczone przez Google. To źródło wymaga, aby lokacja została specyfikowana jako US Zip Code albo "Miasto, Kraj'.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
pl: Dane pogodowe udostępnione i opracowane przez The Weather Channel. Źródło wymaga lokalizacji przez podanie amerykańskiego kodu pocztowego lub unikalnego kodu ze strony www. W celu odnalezienia kodu, spójrz na prognozę na stronie www w adresie URL za '/local/', kod ma postać AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
pl: Dane pogodowe udostępnione i opracowane przez The Weather Channel. Źródło wymaga lokalizacji przez podanie amerykańskiego kodu pocztowego lub 'Miasta, Państwa'.

en: No results found.
pl: Nic nie znaleziono.

en: Weather Configuration
pl: Konfiguracja wtyczki Pogoda

en: Click to add a location.
pl: Kliknij aby doadać swoją lokalizacje

en: Fetching data...
pl: Przekazywanie danych...

en: Radar _Map
pl: Mapa radarowa

en: Forecasts
pl: Prognozy

en: Check _Weather
pl: Sprawdź _pogodę

en: _Today
pl: _Dziś

en: T_omorrow
pl: Jutro

note: draw humidity
en: {0} humidity
pl: {0} wilgotności

en: Switch Desks
pl: Przełącz pulpity

en: Desk
pl: Pulpit

en: Virtual Desk
pl: Wirtualny pulpit
