docky - en to sk translation catalogue (194 entries)

en: Search Docklets...
sk: Hľadať docklety...

en: Search Helpers...
sk: Hľadať pomocníkov...

en: Click on any dock to configure.
sk: Kliknite na ľubovolný dock pre konfiguraciu

en: Drag any dock to reposition.
sk: Chyť a ťahaj Dock pre usporiadanie

en: Delete the currently selected dock?
sk: Odstrániť aktuálne vybraný Dock?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
sk: Ak sa rozhodnete odstrániť aktuálne vybraný Dock, 
    všetky jeho nastavenia sa natrvalo stratia.

en: _Delete Dock
sk: _Odstrániť Dock

en: _Select
sk: Označiť

en: .tar Archives
sk: .tar Archívy

en: Author
sk: Autor

en: Move this docklet up on the selected dock
sk: Premiestni docklet nad zvolený dock

en: Move this docklet down on the selected dock
sk: Premiestni dockelt pod zlvolený dock

en: Move this docklet left on the selected dock
sk: Premiestni docklet vľavo od zvoleneho docku

en: Move this docklet right on the selected dock
sk: Premiestni docklet vpravo od zvoleného docku

en: Configure this docklet
sk: Nastav tento docklet

en: About this docklet
sk: O tomto docklete

en: Add this docklet to the selected dock
sk: Pridaj tento docklet do docku

en: Remove this docklet from the selected dock
sk: Odstráň tento docklet z docku

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
sk: Docky vyžaduje rozloženie aby mohol pracovať správne. Niektoré možnosti sú vypnuté a témy/animácie budú pracovať nesprávne.

en: Uninstall
sk: Odinštaluj

en: About this helper
sk: O pomocníkovi

en: Enable this helper
sk: Povolit pomocníka

en: Disable this helper
sk: Zakázať pomocníka

en: Running
sk: Beží

en: Stopped
sk: Zastavený

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
sk: Po nastavení, okná ktoré nemajú ešte spúšťač v docku budú pridané do tohoto docku.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
sk: <i>Nikdy neskrývať: Maximalizované okná neprekrývajú Dock.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
sk: <i>Skryje sa vždy, keď nad ním nie je myš.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
sk: <i>Skryje sa vždy, keď Dock prekryje aktívne okno.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
sk: <i>Skryje sa vždy, keď Dock prekryje akékoľvek okno.</i>

en: Drag to reposition
sk: Ťahaj na nové miesto

en: Drop to add to dock
sk: Pusti pre pridanie do docku

en: _Settings
sk: _Nastavenia

en: _About
sk: _O Programe

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Quit Docky
sk: _Ukončiť Docky

en: Docky Settings
sk: Docky nastavenia

en: _Start When User Logs In
sk: _Spusti pri prihlásení používateľa

en: _Theme:
sk: _Téma:

en: _Install
sk: _Inštalovať

en: <b>General Options</b>
sk: <b>Všeobecné možnosti</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
sk: <b>Konfigurácia docku</b>

en: Docks
sk: Doky

en: All
sk: Všetky

en: Enabled
sk: Zapnuté

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Docklets
sk: Docklety

en: Usable
sk: Použiteľný

en: Helpers
sk: Pomocníci

en: _New Dock
sk: _Nový Dok

en: None
sk: Žiadny

en: Autohide
sk: Automatické skrývanie

en: Intellihide
sk: Inteligentné skrývanie

en: Window Dodge
sk: Vyhýbanie

en: _Fade On Hide
sk: _Vyblednúť pri skrývaní

en: _Icon Size:
sk: _Veľkosť ikony:

en: _Hiding:
sk: _Skrývanie:

en: _Panel Mode
sk: _Režim panelu

en: 3D Back_ground
sk: 3D poza_die

en: _Manage Windows Without Launcher
sk: _Spravovať okná bez spúšťača

en: _Zoom:
sk: _Priblíženie

en: Drop to open with {0}
sk: Pusti na otvorenie s {0}

en: New _Window
sk: Nové _okno

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Pin to Dock
sk: _Pripnúť do doku

en: Drop to move to {0}
sk: Pusti na presunutie do {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
sk: Chyba pri pokuse o uvoľnenie

en: Not enough free space on destination.
sk: Nedostatok miesta v cieli.

en: Complete
sk: Hotovo

en: Moving
sk: Presúvanie

en: Copying
sk: Kopírovanie

en: Unma_ximize
sk: Zrušiť ma_ximalizáciu

en: Ma_ximize
sk: Ma_ximalizovať

en: _Restore
sk: _Obnoviť

en: Mi_nimize
sk: Mi_nimalizovať

en: _Close All
sk: _Zavrieť všetko

en: Sign up for {0}
sk: Zaregistrujte sa pre {0}

en: Validating...
sk: Overujem...

en: Don't have {0}?
sk: Nemáte {0}?

en: Account validation failed!
sk: Overenie účtu zlyhalo!

en: Verify and save account information
sk: Overiť a uložiť informácie o účte

en: Account validation succeeded!
sk: Účet bol úspešne overený!

en: Password
sk: Heslo

en: Username
sk: Meno používateľa:

en: <i>Verify and save account information</i>
sk: <i>Overiť a uložiť informácie o účte</i>

en: Don't have an account?
sk: Nemáte účet?

en: No Battery Found
sk: Batéria nebola nájdená

en: {0} hour | {0} hours
sk[0]: {0} hodinami
sk[1]: {0} hodinou
sk[2]: {0} hodinami

en: {0} minute | {0} minutes
sk[0]: {0} minútami
sk[1]: {0} minútou
sk[2]: {0} minútami

en: until charged
sk: do nabitia

en: remaining
sk: zostáva

en: _Statistics
sk: Štati_stiky

en: Computer
sk: Počítač

en: Di_gital Clock
sk: Di_gitálne hodiny

en: 24-Hour _Clock
sk: 24-hod. zobrazenie

en: Show _Date
sk: Zobraziť _dátum

en: Select _Theme
sk: Vybrať _tému

en: Themes
sk: Témy

en: Theme
sk: Téma

en: _Add Label
sk: _Pridať štítok

en: Check e_very:
sk: Skontrolovať k_aždých:

en: minutes
sk: minúty

en: Click to set username and password.
sk: Klikni na nastavenie používateľského mena a hesla.

en: (no subject)
sk: (bez predmetu)

en: You have {0} new, unread messages
sk: Máte {0} nových, neprečítaných správ

en: From: {0}
sk: Od: {0}

en: Feed Error
sk: Chyba

en: Invalid Username
sk: Neplatné používateľské meno

en: Network Error
sk: Chyba siete

en: General Error
sk: Celková chyba

en: Gmail Configuration
sk: Nastavenie GMail

en: No unread mail
sk: Žiadna neprečítaná pošta

en: {0} unread message | {0} unread messages
sk[0]: {0} neprečítaná správa
sk[1]: {0} neprečítaných správ
sk[2]: {0} neprečítaných správ

en: Checking mail...
sk: Kontrolujem poštu...

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Compose Mail
sk: _Napísať správu

en: View C_ontacts
sk: Zobraz K_ontakty

en: New Mail
sk: Nová pošta

en: Check _Mail
sk: Skontrolovať _poštu

en: Labels
sk: Štítky

en: Login
sk: Prihlásenie

en: From:
sk: Od:

en: _Eject
sk: _Vysunúť

en: _Unmount
sk: _Odpojiť

en: Network Manager
sk: Správca siete

en: Connecting...
sk: Pripájanie...

en: Disconnected
sk: Odpojený

en: Connected: {0}
sk: Pripojený: {0}

en: My _Stations
sk: Moje _stanice

en: S_earch
sk: _Hľadať

en: No stations found.
sk: Žiadne stanice neboli nájdené.

en: Please try your search again.
sk: Prosím skúste hľadanie znova.

en: Fetching Information...
sk: Získavam informácie...

en: Click to add NPR stations.
sk: Kliknite pre pridanie NPR staníc.

en: Home Page
sk: Domovská stránka

en: Program Schedule
sk: Časový rozvrh

en: Donate
sk: Prispieť

en: Live Streams
sk: Živé vysielanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: _Clear Recent Documents...
sk: _Vyčistiť Nedávne dokumenty...

en: Clear the Recent Documents list?
sk: Vyčistiť zoznam 'Nedávne dokumenty'?

en: Clear Recent Documents
sk: Vyčistiť Nedávne dokumenty

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
sk: Ak vyčistíte zoznam Nedávnych dokumentov, vyčistíte nasledujúce:
    • Všetky položky z položky ponuky Miesta → Nedávne dokumenty.
    • Všetky položky zo zoznamu nedávnych dokumentov všetkých aplikácií.

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
sk: Naozaj chcete zavrieť všetky programy a odhlásiť sa?

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sk: Naozaj chcete zavrieť všetky programy a reštartovať počítač?

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sk: Naozaj chcete zavrieť všetky programy a vypnúť počítač?

en: A timer set for {0} has expired.
sk: Časovač nastavený na {0} prebehol.

en: Time remaining:
sk: Zostávajúci čas:

en: Timer paused, time remaining:
sk: Časovač pozastavený, zostávajúci čas:

en: Set the timer's label to:
sk: Nastav popis časovača na:

en: _Set Label
sk: _Nastav popis

en: _Pause Timer
sk: _Pozastaviť časovač

en: _Start Timer
sk: _Spustiť časovač

en: R_eset Timer
sk: P_rednastaviť časovač

en: _Remove Timer
sk: _Odstrániť časovač

en: hour | hours
sk[0]: hodín
sk[1]: hodina
sk[2]: hodiny

en: minute | minutes
sk[0]: minút
sk[1]: minúta
sk[2]: minúty

en: second | seconds
sk[0]: sekúnd
sk[1]: sekunda
sk[2]: sekundy

en: Click to create a timer for {0}.
sk: Klikni pre nastavenie časovača na {0}.

en: Automatically _Start Timers
sk: Automaticky _Spustenie časovačov

en: Automatically _Dismiss Timers
sk: Automaticky _Ukončenie časovačov

en: Drop to move to Trash
sk: Pusti pre odstránenie do koša

en: No items in Trash
sk: Žiadne položky v koši

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
sk[0]: {0} položka v koši
sk[1]: {0} položiek v koši
sk[2]: {0} položiek v koši

en: Restore Files
sk: Obnoviť súbory

en: _Open Trash
sk: _Otvoriť kôš

en: Empty _Trash
sk: Vyprázdniť _kôš

en: Empty all of the items from the trash?
sk: Vyprázdniť všetky položky z koša?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
sk: Ak sa rozhodnete vyprázdniť kôš, všetky položky
    v ňom budé nenávratne stratené. Nezabúdajte že
    v prípade potreby ich môžete mazať po jednom.

en: _Weather Provider:
sk: _Poskytovateľ predpovede:

en: My _Locations
sk: Moje _umiestnenia

en: _Search
sk: _Vyhľadať

en: Automatically Update _Every
sk: Automaticky obnoviť _každých

en: Use _Metric Units
sk: Použiť _metrické jednotky

en: Invalid Weather Location
sk: Neplatné umiestnenie

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
sk: Predpoveď poskytuje Google. Cieľovú oblasť je potrebné uviesť vo formáte ako US Zip kód alebo 'Mesto, Krajina'.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
sk: Predpoveď poskytuje Weather Channel. Cieľovú oblasť je potrebné uviesť vo formáte ako US Zip kód alebo ako unikátny kód z ich webstránky. Aby ste ten kód našli, je potrebné na ich stránke násjť svoje počasie a ten kód potom uvidíte v URL adrese za '/local/' a bude vyzerať ako AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
sk: Predpoveď poskytuje Weather Underground. Cieľovú oblasť je potrebné uviesť vo formáte ako US Zip kód alebo 'Mesto, Krajina'.

en: No results found.
sk: Výsledky neboli nájdené.

en: Weather Configuration
sk: Nastavenie počasia

en: Click to add a location.
sk: Klikni pre pridanie miesta.

en: Fetching data...
sk: Príjímam dáta...

en: Radar _Map
sk: Radarová _mapa

en: Forecasts
sk: Predpovede

en: Check _Weather
sk: Skontroluj _počasie

en: _Today
sk: _Dnes

en: T_omorrow
sk: Z_ajtra

note: draw humidity
en: {0} humidity
sk: {0} vlhkosť

en: Switch Desks
sk: Prepnúť plochy

en: Desk
sk: Plocha

en: Virtual Desk
sk: Virtuálna plocha
