docky - en to uk translation catalogue (336 entries)

en: The finest dock no money can buy.
uk: Найкращий безкоштовний док.

en: A list of plugins that are active on this dock.
uk: Список активних модулів на цьому доці.

en: Analog clock theme
uk: Тема аналогового годинника

en: Clear finished timers
uk: Скинути завершені таймери

en: Currently selected item
uk: Поточний вибраний елемент

en: Dismiss a stopped timer when clicked
uk: Скинути зупинений таймер клацанням кнопкою миші

en: Do not change this!
uk: Не змінюйте це!

en: Dock icon size
uk: Розмір значків в доці

en: Dock is 3d
uk: 3D-док

en: Dock manages all windows
uk: Док керує всіма вікнами

en: Dock zooms
uk: Масштабування панелі

en: Dock's hiding mode
uk: Режим приховування панелі

en: Docky item command to execute
uk: Виконувана команда елемента Docky

en: Docky item hover text
uk: Текст підказки елемента Docky

en: Docky item hue
uk: Відтінок елемента Docky

en: Enable checks for compositing
uk: Включення перевірки на сумісність

en: Fade when hiding
uk: Затінення під час приховування

en: GMail labels to check
uk: Позначки для перевірки GMail

en: GMail username
uk: Ім'я користувача GMail

en: Hot-area padding
uk: Активна область заповнення

en: How long the urgent indicator glow animation is (in seconds), 0 to disable, or -1 for infinite.
uk: Час анімації сяяння термінового індикатора (в секундах), 0 — вимкнутий, -1 — необмежено.

en: How long to wait (ms) before unhiding
uk: Затримка перед показом панелі (в мс)

en: How long to wait (ms) to update after a window switch
uk: Час очікування оновлення (в мс) після зміни вікна

en: How many recent clipboard selections to show.
uk: Скільки показувати недавніх елементів вибору в буфері.

en: How much to shift the color of the urgent indicator. The value can be from -180 to 180.
uk: На скільки змінити колір індикатора «терміново». Значення може бути від -180 до 180.

en: How often (in mins) to check for new mail.
uk: Як часто перевіряти пошту (у хвилинах).

en: How often to check
uk: Як часто перевіряти

en: How often to check for new weather information.
uk: Як часто перевіряти прогноз погоди.

en: How often to poll (in ms) for new clipboard data.
uk: Як часто перевіряти буфер на нові дані (у хв.).

en: If fading when hiding, this is the opacity the dock fades to. 1 is solid, 0 is invisible.
uk: Прозорість панелі під час поступового зникнення. 1 — суцільна, 2 — невидима.

en: If false, Docky will not show hover texts for launchers (but still show for plugins).
uk: Якщо ні, Docky не показуватиме підказки для значків під вказівником (але показуватиме для модулів).

en: If false, finished timers will reset instead of dismiss.
uk: Якщо ні, завершені таймери будуть перезапускатись а не обнулятись.

en: If false, prevents dropping items onto the dock to add them to the dock.
uk: Якщо ні, блокується додавання елементів до панелі перетягуванням.

en: If scrolling wraps
uk: При згортанні

en: If the 'Pin to Dock' option should show in the menu of items, allowing you to add it permanently to the dock.
uk: Якщо параметр «Закріпити на панелі» буде в меню елементів, дозволити додавати елементи до панелі.

en: If the dock is a panel
uk: Якщо док є панеллю

en: If true, Docky will check for compositing and warn if it is not available.
uk: Якщо при перевірці сумісність не можлива, Docky, повідомить про це.

en: If true, Docky will only show windows on the currently active desktop.
uk: Якщо так, Docky показуватиме вікна лише на активній стільниці.

en: If true, all new timers will automatically start.
uk: Якщо так, всі нові таймери запускатимуться автоматично.

en: If true, any windows without launchers will show on this dock. Exactly 1 dock must have this set to true.
uk: Якщо так, всі вікна без значків будуть показуватись на цій панелі. Щонайменше, одна панель повинна мати значення «так».

en: If true, items with more than one window have two indicator dots instead of just one dot.
uk: Якщо так, елементи, що мають більше одного вікна, позначатимуться двома крапками замість однієї.

en: If true, locks all items on all docks so they can't be dragged.
uk: Якщо так, всі елементи на всіх панелях блокуються від перетягування.

en: If true, output from the helpers will be redirected to show in Docky's output.
uk: Якщо так, вивід додатків перенаправляється на вивід Docky.

en: If true, scrolling one direction through all workspaces is possible.
uk: Дозволити прокручування через всі робочі столи в одному напрямку.

en: If true, show the digital clock otherwise show the analog clock.
uk: Якщо так, буде показуватись цифровий годинник замість аналогового.

en: If true, shows a notify message for new unread mail.
uk: Якщо так, показуватиметься сповіщення про не прочитані листи.

en: If true, shows the Docky item on the dock managing windows.
uk: Якщо так, буде показаний значок Docky на панелі керування вікнами.

en: If true, shows time in 24-hr format.
uk: Якщо так, час показуватиметься у 24-годинному форматі.

en: If true, the Docky item popup menu shows the Quit option.
uk: Якщо так, контекстне меню Docky міститиме пункт «Вийти».

en: If true, the Docky item popup menu shows the Settings option.
uk: Якщо так, контекстне меню Docky міститиме пункт «Параметри».

en: If true, the date should show on the digital clock.
uk: Якщо так, цифровий годинник показуватиме дату.

en: If true, the dock is drawn as a 3d dock.
uk: Якщо так, панель буде в режимі 3D.

en: If true, the dock is in panel mode and will extend to fill the entire screen edge.
uk: Якщо так, панель розширюватиметься на всю ширину екрана.

en: If true, the dock will zoom when hovered.
uk: Якщо так, панель розширюватиметься під вказівником.

en: If true, this is the first time Docky has run. Internal use only - Do not change!
uk: Якщо так, це перший запуск Docky. Лише для внутрішнього користування: Не змінюйте це значення!

en: If true, timers will disappear when they time out.
uk: Якщо так, таймери зникатимуть, якщо час вийшов.

en: If true, tracks the mouse selection clipboard. If false, tracks the secondary clipboard.
uk: Якщо так, у буфері відстежуватимуться варіанти вибору мишею. Якщо ні, відстежуватиметься вторинний буфер.

en: If true, use metric units when showing weather.
uk: Якщо так, прогноз погоди буде в метричних одиницях.

en: If true, when the dock hides it will fade away instead of sliding off screen.
uk: Якщо так, панель поступово зникатиме замість ковзання за край екрана.

en: If true, when there is new unread mail Docky will show the indicator dot.
uk: Якщо так, Docky показуватиме індикаторну крапку, якщо є не прочитані листи.

en: If true, will try to show the most recent document on the dock.
uk: Якщо так, на панелі будуть показуватись недавні документи.

en: Indicate when items have more than one window
uk: Показувати, якщо елемент має кілька вікон

en: Last time checked
uk: Час останньої перевірки

en: Left click command
uk: Команда при клацанні лівою кнопкою

en: List of NPR stations to display.
uk: Список NPR-станцій до показу.

en: List of active docks
uk: Список активних доків

en: List of custom GMail labels to check in addition to the inbox.
uk: Список нетипових міток GMail для перевірки на додавання до «вхідних».

en: List of launchers
uk: Список кнопок запуску

en: Max Entries
uk: Макс. кількість записів

en: NPR stations
uk: NPR-радіостанції

en: New timer length
uk: Термін дії нового таймера

en: Number of recent docs
uk: Кількість недавніх документів

en: Opacity to fade to
uk: Прозорість, до якої «зникати»

en: Plugins on this dock
uk: Модулі на цій панелі

en: Prevent adding items by drops
uk: Заборонити додавання елементів перетягуванням

en: Redirect helper output to Docky's output
uk: Перенаправити вивід додатків до виводу Docky

en: Set the color of the Docky icon. 0 means use the GTK+ theme color.
uk: Колір значка Docky. Значення 0 — використовувати колір теми GTK+.

en: Show 'Pin to Dock' for items
uk: Показувати пункт «Закріпити на панелі»

en: Show Quit in Docky item menu
uk: Показувати пункт в меню Docky «Вийти»

en: Show Settings in Docky item menu
uk: Показувати пункт в меню Docky «Налаштування»

en: Show a notify for unread mail
uk: Показувати сповіщення про не прочитані листи

en: Show date
uk: Показувати дату

en: Show hover text labels for launchers
uk: Показувати підказки для кнопок запуску

en: Show indicator dot for unread mail
uk: Показувати крапку, якщо є непрочитані листи

en: Show most recent doc
uk: Показувати найновіші документи

en: Show the Docky item
uk: Показувати значок «Docky»

en: Show the digital clock
uk: Показувати цифровий годинник

en: Show windows from only current desktop
uk: Показувати вікна лише з поточної стільниці

en: Sorts the items on the dock
uk: Сортує елементи на панелі

en: Start all new timers
uk: Запустити всі нові таймери

en: Stop items from dragging
uk: Припинити перетягування елементів

en: The GMail username to check.
uk: Ім'я користувача GMail для перевірки пошти.

en: The command to execute when left-clicking the Docky item or "" for default behavior (which opens the configuration dialog).
uk: Команда, яка виконуватиметься під час клацання лівою кнопкою миші на елементі Docky, або «» для типової поведінки (тобто, відкрити діалог налаштування).

en: The current theme
uk: Поточна тема

en: The currently selected item in the session manager menu.
uk: Вибраний елемент в меню менеджера сеансу

en: The default time (in secs) for any new timers.
uk: Типовий час (в сек.) для нових таймерів.

en: The dock's hide mode. Possible values are: None, Autohide, Intellihide, UniversalIntellihide
uk: Режим приховування панелі. Можливі значення: «Нічого», «Авто-приховування», «Розумне приховування» та «Уникати вікон»

en: The dock's position
uk: Розташування панелі

en: The dock's position on the screen. Possible values are: Bottom, Top, Left, Right
uk: Розташування панелі на екрані. Можливі значення: «Внизу», «Зверху», «Ліворуч» та «Праворуч»

en: The dock's zoom size (if enabled), as a percent.
uk: Масштабування панелі (якщо увімкнено), у відсотках.

en: The last time Docky checked GMail for messages.
uk: Час останньої перевірки GMail на нові листи.

en: The list of weather locations to check.
uk: Список адрес для перевірки прогнозу погоди.

en: The name of the current Docky theme.
uk: Назва поточної теми Docky.

en: The name of the weather source to get weather information from.
uk: Назва джерела прогнозу погоди для отримання даних про погоду.

en: The number of extra pixels to pad the hover area on the top of the dock.
uk: Кількість додаткових пікселів для доповнення області наведення на початку панелі.

en: The number of most recent documents to show.
uk: Кількість недавніх документів до показу.

en: The size of icons on the dock.
uk: Розмір значків на панелі.

en: The text to show when hovering the Docky item.
uk: Текст для показу під вказівником на елементі в Docky.

en: The theme for the analog clock.
uk: Тема аналогового годинника.

en: The weather source
uk: Джерело прогнозу погоди.

en: This is the command to execute when left clicking on the CPU docklet item.
uk: Ця команда буде виконуватися при клацанні лівою кнопкою миші на CPU-доклеті.

en: This is the list of all the launchers on this dock.
uk: Список всіх значків запуску на цій панелі.

en: This is the monitor the dock exists on.
uk: Монітор, на якому розташована панель.

en: This is the time (in milliseconds) to wait before unhiding a hidden dock when the cursor moves over it.
uk: Час очікування появи прихованої панелі під вказівником миші (в мілісекундах).

en: This is the time (in milliseconds) to wait to determine if a window switch causes a (un)hide.
uk: Час очікування перемикання вікна, що спричиняє появі або зникнення панелі (в мілісекундах).

en: This lists all the currently active (displayed) docks, by name.
uk: Список всіх активних на цей час (показаних) панелей, за назвою.

en: Timer Delay
uk: Затримка таймера

en: Track Mouse Selections
uk: Відслідковувати вибір мишею

en: Urgent indicator color shift
uk: Зміни кольору індикатора «терміново»

en: Urgent indicator glow animation time (in seconds)
uk: Час сяяння індикатора «терміново» (в секундах)

en: Use 24-hr time
uk: Використовувати 24-годинний час

en: Use metric units
uk: Використовувати метричні одиниці.

en: Used to sort the items on the dock.
uk: Використовується для сортування елементів на панелі.

en: Weather locations
uk: Адреси для прогнозу погоди

en: Which monitor the dock is on
uk: Монітор, на якому розташована панель

en: Zoom size
uk: Розмір збільшення

en: Search Docklets...
uk: Пошук доклетів...

en: Search Helpers...
uk: Пошук додатків...

en: Click on any dock to configure.
uk: Натисніть на панель для її налаштування.

en: Drag any dock to reposition.
uk: Перетягніть панель, щоб змінити її розташування.

en: Helpers require DockManager be installed.
uk: Додатки потребують встановленого DockManager.

en: Delete the currently selected dock?
uk: Вилучити вибрану панель?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
uk: Якщо ви вилучите панель, всі її налаштування 
    назавжди будуть втрачені.

en: _Delete Dock
uk: _Вилучити панель

en: _Select
uk: _Вибрати

en: .tar Archives
uk: Архіви .tar

en: Author
uk: Автор

en: Move this docklet up on the selected dock
uk: Перемістити доклет вище на вибраній панелі

en: Move this docklet down on the selected dock
uk: Перемістити доклет нижче на вибраній панелі

en: Move this docklet left on the selected dock
uk: Перемістити доклет ліворуч на вибраній панелі

en: Move this docklet right on the selected dock
uk: Перемістити доклет праворуч на вибраній панелі

en: Configure this docklet
uk: Налаштувати цей доклет

en: About this docklet
uk: Про цей доклет

en: Add this docklet to the selected dock
uk: Додати цей доклет до вибраної панелі

en: Remove this docklet from the selected dock
uk: Вилучити цей доклет з вибраної панелі

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
uk: Для правильної роботи, Docky потребує композитного режиму. Без нього деякі можливості будуть деактивовані а теми та анімації виглядатимуть неправильно.

en: Status
uk: Стан

en: Uninstall
uk: Вилучити

en: About this helper
uk: Про цей додаток

en: Enable this helper
uk: Увімкнути цей додаток

en: Disable this helper
uk: Вимкнути цей додаток

en: Running
uk: Виконується

en: Stopped
uk: Зупинено

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
uk: Якщо позначено, вікна, які ще не мають піктограм запуску на панелі, будуть додані до панелі.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
uk: <i>Не приховувати; максимізовані вікна не перекривають панель.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
uk: <i>Приховувати, якщо вказівник не над панеллю.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
uk: <i>Приховувати, якщо панель заважає активній програмі.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
uk: <i>Приховувати, якщо панель заважає вікнам.</i>

en: Drag to reposition
uk: Перетягніть, щоб змінити розташування

en: Drop to add to dock
uk: Перетягніть та киньте, щоб додати до панелі

en: _Settings
uk: П_араметри

en: _About
uk: _Про програму

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Quit Docky
uk: _Вийти з  Docky

en: Docky Settings
uk: Параметри Docky

en: _Start When User Logs In
uk: _Запускати під час входу в систему

en: _Theme:
uk: _Тема:

en: _Install
uk: _Встановити

en: <b>General Options</b>
uk: <b>Загальні налаштування</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
uk: <b>Налаштування панелі</b>

en: Docks
uk: Панелі

en: All
uk: Всі

en: Enabled
uk: Увімкнені

en: Disabled
uk: Вимкнені

en: Docklets
uk: Доклети

en: Usable
uk: Прийнятні

en: Helpers
uk: Додатки

en: _New Dock
uk: _Нова панель

en: None
uk: Нічого

en: Autohide
uk: Автоматичне приховування

en: Intellihide
uk: «Розумне» приховування

en: Window Dodge
uk: Уникати вікон

en: _Fade On Hide
uk: _Згасати при приховуванні

en: _Icon Size:
uk: _Розмір значків:

en: _Hiding:
uk: _Приховування:

en: _Panel Mode
uk: Режим _панелі

en: 3D Back_ground
uk: Об’ємне тло

en: _Manage Windows Without Launcher
uk: _Упорядкувати вікна без піктограм запуску

en: _Zoom:
uk: Мас_штаб:

en: Drop to open with {0}
uk: Відпустіть щоб відкрити в {0}

en: New _Window
uk: Створити _вікно

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Reset Color
uk: Скинути колір

en: _Pin to Dock
uk: _Закріпити на панелі

en: Drop to move to {0}
uk: Відпустіть, щоб пересунути до {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
uk: Не вдалося обробити відпускання

en: Not enough free space on destination.
uk: Замало вільного місця.

en: Complete
uk: Зроблено

en: Moving
uk: Пересування

en: Copying
uk: Копіювання

en: Open Containing _Folder
uk: Відкрити відповідну _теку

en: Unma_ximize
uk: Відновити _попередній розмір

en: Ma_ximize
uk: _Розгорнути

en: _Restore
uk: _Відновити

en: Mi_nimize
uk: З_горнути

en: _Close All
uk: _Закрити все

en: Sign up for {0}
uk: Зареєструватися у {0}

en: Validating...
uk: Перевірка...

en: Don't have {0}?
uk: Не маєте {0}?

en: Account validation failed!
uk: Не вдалося перевірити обліковий запис!

en: Verify and save account information
uk: Перевірити та зберегти дані облікового запису

en: Account validation succeeded!
uk: Обліковий запис перевірено успішно!

en: Password
uk: Пароль

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: <i>Verify and save account information</i>
uk: <i>Перевірити та зберегти дані облікового запису</i>

en: Don't have an account?
uk: Ще не маєте облікового запису?

en: No Battery Found
uk: Батарею не знайденно

en: {0} hour | {0} hours
uk[0]: {0} година
uk[1]: {0} години
uk[2]: {0} годин

en: {0} minute | {0} minutes
uk[0]: {0} хвилина
uk[1]: {0} хвилини
uk[2]: {0} хвилин

en: until charged
uk: до повної зарядки

en: remaining
uk: лишилось

en: _Statistics
uk: _Статистика

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Clipboard is currently empty.
uk: Буфер обміну порожній.

en: Di_gital Clock
uk: Цифровий годинник

en: 24-Hour _Clock
uk: 24-годинний режим

en: Show _Date
uk: Показувати дату

en: Select _Theme
uk: Вибрати _тему

en: Themes
uk: Теми

en: Theme
uk: Тема

en: _Undo
uk: _Скасувати дію

en: _Show Desktop
uk: _Показати стільницю

en: _Tile Desktop
uk: _Розмістити стільниці поруч

en: _Cascade Desktop
uk: Розмістити стільниці _каскадно

en: _Add Label
uk: _Додати мітку

en: Check e_very:
uk: Перевіряти к_ожні:

en: minutes
uk: хв.

en: Click to set username and password.
uk: Клацніть, щоб задати ім’я користувача та пароль

en: (no subject)
uk: (без теми)

en: You have {0} new, unread messages
uk: У вас {0} нових непрочитаних листа(ів)

en: From: {0}
uk: Від: {0}

en: Feed Error
uk: Помилка в стрічці

en: Invalid Username
uk: Неправильне ім'я користувача

en: Network Error
uk: Помилка мережі

en: General Error
uk: Загальна помилка

en: Gmail Configuration
uk: Налаштування Gmail

en: No unread mail
uk: Немає непрочитаних листів

en: {0} unread message | {0} unread messages
uk[0]: {0} непрочитаний лист
uk[1]: {0} непрочитаних листи
uk[2]: {0} непрочитаних листів

en: Checking mail...
uk: Перевірка пошти...

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Compose Mail
uk: _Написати листа

en: View C_ontacts
uk: Оглянути _контакти

en: New Mail
uk: Нова пошта

en: Check _Mail
uk: Перевірити пошту

en: Labels
uk: Підписи

en: Login
uk: Увійти

en: From:
uk: З:

en: _Eject
uk: Вит_ягнути

en: _Unmount
uk: _Демонтувати

en: Network Manager
uk: Керування мережею

en: Connecting...
uk: З'єднання…

en: Disconnected
uk: Роз’єднано

en: Connected: {0}
uk: З’єднано: {0}

en: No network connection available
uk: Немає з'єднання з мережею

en: My _Stations
uk: Мої _станції

en: S_earch
uk: П_ошук

en: No stations found.
uk: Станцій не знайдено.

en: Please try your search again.
uk: Спробуйте пошукати знову.

en: Fetching Information...
uk: Отримання даних...

en: Click to add NPR stations.
uk: Натисніть, щоб додати NPR станції.

en: Home Page
uk: Домашня сторінка

en: Program Schedule
uk: Програма передач

en: Donate
uk: Пожертва

en: Live Streams
uk: «Живі» потоки

en: Settings
uk: Параметри

en: _Clear Recent Documents...
uk: _Очистити недавні документи...

en: Clear the Recent Documents list?
uk: Очистити список недавніх документів?

en: Clear Recent Documents
uk: Очистити недавні документи

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
uk: Під час очищення списку недавніх документів, будуть вилучені:
    • Усі елементи з пункту меню Місця → Недавні документи.
    • Усі елементи зі списку недавніх документів усіх програм.

en: L_ock Screen
uk: За_блокувати екран

en: _Log Out...
uk: _Завершити сеанс...

en: Log Out
uk: Завершити сеанс

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
uk: Ви впевнені? Закрити всі програми та вимкнути комп’ютер?

en: _Suspend
uk: Режим _очікування

en: _Hibernate
uk: _Режим сну

en: _Restart...
uk: _Перезавантажити

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
uk: Ви впевнені? Закрити всі програми та перезавантажити комп’ютер?

en: Shut _Down...
uk: _Вимкнути

en: Shut Down
uk: Вимкнути

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити всі програми та вимкнути комп'ютер?

en: A timer set for {0} has expired.
uk: Термін таймера, встановлений на {0} завершився.

en: Time remaining:
uk: Залишилось часу:

en: Timer paused, time remaining:
uk: Таймер зупинено, часу залишилось:

en: Set the timer's label to:
uk: Встановити мітку таймера на:

en: _Set Label
uk: В_становити мітку:

en: _Pause Timer
uk: _Призупинити таймер

en: _Start Timer
uk: _Запустити таймер

en: R_eset Timer
uk: Скинути _таймер

en: _Remove Timer
uk: _Вилучити таймер

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: годин

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилин

en: second | seconds
uk[0]: секунда
uk[1]: секунди
uk[2]: секунд

en: Click to create a timer for {0}.
uk: Натисніть, щоб встановити таймер на {0}.

en: Automatically _Start Timers
uk: Автоматично _запускати таймери

en: Automatically _Dismiss Timers
uk: Автоматично зуп_иняти таймери

en: Drop to move to Trash
uk: Скиньте, щоб перемістити в смітник

en: No items in Trash
uk: Смітник порожній

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
uk[0]: {0} елемент в смітнику
uk[1]: {0} елементи в смітнику
uk[2]: {0} елементів в смітнику

en: Restore Files
uk: Відновити файли

en: _Open Trash
uk: _Відкрити смітник

en: Empty _Trash
uk: О_чистити смітник

en: Empty all of the items from the trash?
uk: Вилучити весь вміст смітника?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
uk: Якщо ви очистите смітник, всі елементи в ньому
    будуть втрачені назавжди. Зауважте, що ви також
    можете вилучити їх по одному.

en: _Weather Provider:
uk: _Служба погоди:

en: My _Locations
uk: Мої _адреси

en: _Search
uk: _Пошук

en: Automatically Update _Every
uk: Автоматично оновлювати _кожні

en: Use _Metric Units
uk: Використовувати _метричні одиниці

en: Invalid Weather Location
uk: Неправильна адреса

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
uk: Прогноз погоди надається Google.  Адреси потрібно вказувати як US Zip Code або як «місто, країна».

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
uk: Дані прогнозу погоди надаються The Weather Channel і застережені авторським правом.  Адреси потрібно вказувати як US Zip Code або як унікальний код з цього веб-сайту.  Свій код можете знайти на сторінці прогнозу погоди для вашого регіону в URL після слова '/local/' у вигляді AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
uk: Дані прогнозу погоди надаються Weather Underground і застережені авторським правом.  Адреси потрібно вказувати як US Zip Code або як «місто, країна».

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Weather Configuration
uk: Налаштування погоди

en: Click to add a location.
uk: Натисніть, щоб додати адресу.

en: Fetching data...
uk: Отримання даних...

en: Radar _Map
uk: Радарна _мапа

en: Forecasts
uk: Прогноз погоди

en: Check _Weather
uk: Перевірити _погоду

en: _Today
uk: _Сьогодні

en: T_omorrow
uk: З_автра

note: draw humidity
en: {0} humidity
uk: Вологість {0}

en: Switch Desks
uk: Перемкнути столи

en: Desk
uk: Стіл

en: Virtual Desk
uk: Віртуальний стіл
