docky - en to uz translation catalogue (9 entries)

en: Analog clock theme
uz: Analog soat mavzusi

en: Clear finished timers
uz: Tugallangan taymerlarni tozalash

en: Currently selected item
uz: Joriy tanlangan

en: Do not change this!
uz: Buni o'zgartirmang!

en: Dock icon size
uz: Dokdagi ikonkalar hajmi

en: Dock is 3d
uz: 3D Dok

en: Dock zooms
uz: Dok kattalshtigichlari

en: Dock's hiding mode
uz: Dokning yashirin turi

en: GMail username
uz: GMail foydalanuvchi ismi
