editra - en to et translation catalogue (346 entries)

en: "%s" was not found
et: "%s" ei leitud

en: %s could not be found.
    Perhaps it's been moved or deleted.
et: %s ei leitud.
    Võimalik, et asukoht on muutunud või kustutatud.

en: %s does not exist
et: %s ei eksisteeri

en: &About...
et: Te&ave...

en: &Close Tab
et: &Sule kaart

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: &Edit
et: &Muuda

en: &File
et: &Fail

en: &Find
et: &Otsi

en: &Font
et: &Kirjastiil

en: &Goto Line
et: &Mine reale

en: &Help
et: &Abi

en: &New Tab
et: &Uus kaart

en: &Open
et: &Ava

en: &Paste
et: &Aseta

en: &Print
et: &Prindi

en: &Quick Find
et: Kiirotsing

en: &Save
et: &Salvesta

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Toolbar
et: &Tööriistariba

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &View
et: &Vaade

en: Abort
et: Katkesta

en: About
et: Info

en: Access Denied: %s
et: Juurdepääs keelatud: %s

en: Add a new line after the current line
et: Lisa uus rida peale käesolevat rida

en: Add a new line before the current line
et: Lisa uus rida enne käesolevat rida

en: Add and remove bookmarks
et: Lisa ja kustuta bookmarkidest

en: Advanced
et: Täpsemalt

en: All
et: Kõik

en: An updated version of Editra is available
    Would you like to download Editra %s now?
et: Editrast on saadaval uuem versioon
    Kas soovid Editra %s alla laadida?

en: Appearance
et: Välimus

en: Apply
et: Rakenda

en: Attributes
et: Omadused

en: Author: %s
et: Autor: %s

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatically Backup Files
et: Automaatsed varukoopiad failidest

en: Background
et: Taust

en: Binding
et: Siduv

en: Black/White
et: Mustvalge

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Bracket Highlighting
et: Sulgude esiletõstmine

en: Cancel
et: Katkesta

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Change Encoding
et: Muuda kodeeringut

en: Change line endings to %s
et: Muuda realõpu märgistused %s

en: Changes will take affect once the program has been restarted
et: Muudatused jõustuvad peale programmi taaskäivitamist

en: Check
et: Kontrolli

en: Check for updates on startup
et: Käivitamisel kontrolli uuendusti

en: Choose Folder
et: Vali kaust

en: Choose a Save Location
et: Vali salvestamise koht

en: Choose an Encoding
et: Vali kodeering

en: Clear
et: Tühi

en: Close "%s"
et: Sule "%s"

en: Close All
et: Sule kõik

en: Close All Tabs
et: Sule kõik kaardid

en: Close Current Tab
et: Sule käesolev kaart

en: Close Other Tabs
et: Sulge muud vahelehed

en: Close Window
et: Sule aken

en: Close all open tabs
et: Sule kõik avatud kaardid

en: Close the current window
et: Sule käesolev aken

en: Code
et: Kood

en: Code Browser
et: Koodilehitseja

en: Code Folding
et: Koodi voltimine

en: CodeBrowser
et: Koodilehitseja

en: Color
et: Värv

en: Color Scheme
et: Värviskeem

en: Command
et: Käsklus

en: Configuration
et: Seadistused

en: Configure
et: Seadista

en: Configure Printer
et: Printeri seadistamine

en: Convert selected text to all lowercase letters
et: Muuda valitud tekst väiketäheliseks

en: Convert selected text to all uppercase letters
et: Muuda valitud tekst suurtäheliseks

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Current Line
et: Kopeeri käesolev rida

en: Copy Line
et: Kopeeri rida

en: Copy Selected Text to Clipboard
et: Kopeeri valitud teks lõikepuhvrisse

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Count
et: Loendus

en: Created
et: Loodud

en: Cu&t
et: L&õika

en: Current Document
et: Käesolev dokument

en: Customize
et: Kohandamine

en: Customize...
et: Kohanda...

en: Cut
et: Lõika

en: Cut Current Line
et: Lõika käesolev rida

en: Cut Line
et: Lõika rida

en: Default
et: Vaikeväärtused

en: Default EOL Mode
et: Vaikimis realõpu märgendus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete File?
et: Kas kustutada fail?

en: Delete Line
et: Kustuta rida

en: Delete the selected line(s)
et: Kustuta valitud read

en: Direction
et: Suund

en: Display Font
et: Vaate font

en: Do you wish to exit?
et: Kas soovid lahkuda?

en: Document
et: Dokument

en: Down
et: Alla

en: Download
et: Lae alla

en: Downloaded
et: Alla laetud

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Downloading Update
et: Uuenduse alla laadimine

en: Downloading: %s
et: Laetakse alla: %s

en: Downloads are incomplete
et: Allalaadimised on lõpetamata

en: E&xit
et: &Välju

en: EOL Mode
et: Relõpu märgendamise viis

en: ERROR: %s
et: VIGA: %s

en: ERROR: Failed to save %s
et: VIGA: %s salvestamine ebaõnnestus

en: Edit
et: Muuda

en: Editor
et: Toimetaja

en: Editra Log
et: Editra logi

en: Editra is a programmers text editor.
et: Editra on progejate teksiredaktor

en: Editra translations project
et: Editra tõlgete projekt

en: Empty File
et: Tühi fail

en: Enable
et: Luba

en: Error
et: Viga

en: Error Opening File
et: Viga faili avamisel

en: Error Text
et: Vea tekst

en: Error: Unable to open %s
et: Viga : Ei suuda avada %s

en: Errors
et: Veateated

en: Exit the Program
et: Välju programmist

en: Exit the application
et: Völju rakendusest

en: Extensions (space separated, no dots)
et: Faililaiendid (eraldatud tühikutega, punktideta)

en: F&ormat
et: V&ormindus

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Feedback
et: Tagasiside

en: File Browser
et: Faililehitseja

en: File Filters:
et: Faili filtrid:

en: File Not Found
et: Faili ei leitud

en: File Settings
et: Failide seadistused

en: File Type
et: Faili tüüp

en: Files
et: Failid

en: Find
et: Otsing

en: Find All
et: Leia kõik

en: Find Next
et: Leia järgmine

en: Find Previous
et: Leia eelmine

en: Find Selected
et: Leia valitud

en: Find Text
et: Leia tekst

en: Find and Replace Text
et: Leia ja asenda tekst

en: Find what
et: Otsida mida

en: Find/R&eplace
et: Otsi/Asenda

en: Find/Replace
et: Otsi/Asenda

en: Finished
et: Valmis

en: Folder
et: Kaust

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font Settings
et: Fontide seadistused

en: Foreground
et: Esiplaan

en: Format
et: Vorminda

en: Format EOL?
et: Vorminda realõpu märgendus

en: Functions
et: Funktsioonid

en: General
et: Üldine

en: Generator
et: Generaator

en: Get Info
et: Hangi andmeid

en: Global Variables
et: Üldised muutujad

en: Goto "%s"
et: Mine "%s"

en: Goto Line
et: Mine reale

en: Goto Line Number
et: Mine rea numbrile

en: Homepage
et: Koduleht

en: Icon Theme
et: Ikooniteema

en: Icons
et: Ikoonid

en: Identities
et: Identiteedid

en: Indent Lines
et: Ridade taandamine

en: Indent Width
et: Taandamise laius

en: Indent the selected lines
et: Taanda valitud read

en: Info
et: Teave

en: Install
et: Paigalda

en: Install the plugins only for the current user
et: Paigalda lisad ainult käesolevale kasutajale

en: Installation Error
et: Viga paigaldamisel

en: Installed Version
et: Paigaldatud versioon

en: Invalid Path
et: Vigane asukoht

en: Invalid file: %s
et: Vigane fail: %s

en: Inverse
et: Pööra ümber

en: Join Lines
et: Ühenda read

en: Join the Selected Lines
et: Ühenda valitud read

en: Key
et: Nupp

en: Keybindings
et: Kiirklahvid

en: Kind
et: Liik

en: Labels
et: Sildid

en: Language
et: Keel

en: Latest Version
et: Uusim versioon

en: Launch
et: Käivita

en: Layout
et: Paigutus

en: Lexer
et: Lekser

en: Line Edit
et: Tekstikast

en: Load Profile
et: Lae profiil

en: Loaded Profile: %s
et: Laetud profiil: %s

en: Locale Settings
et: Kohalikud seadistused

en: Lowercase
et: Väiketähed

en: Macros
et: Makrod

en: Main display font for various UI components
et: Põhiline kasutajaliideses tarvitatav font

en: Manage, Download, and Install plugins
et: Halda, lae alla ja paigalda lisasid

en: Match Case
et: Tõstutundlik

en: Match case
et: Tõstutundlik

en: Menu
et: Menüü

en: Misc
et: Muu

en: Modified
et: Muudetud:

en: Modifier 1
et: Muutja 1

en: Modifier 2
et: Muutja 2

en: Modules
et: Moodulid

en: Move Current Line Down
et: Liiguta käesolevat rida allapoole

en: Move Current Line Up
et: Liiguta käesolevat rida ülesse

en: Move the current line down
et: Liiguta käesolevat rida allapoole

en: Move the current line up
et: Liiguta käesolevat rida ülesse

en: Move to Recycle Bin
et: Tõsta prügikasti

en: Move to Trash
et: Tõsta prügikasti

en: Network
et: Võrk

en: New
et: Uus

en: New &Window
et: &Uus aken

en: New File
et: Uus fail

en: New Folder
et: Uus kaust

en: New Line After
et: Uus rida pärast

en: New Line Before
et: Uus rida enne

en: New Profile
et: Uus profiil

en: New Tab
et: Uus kaart

en: Next
et: Järgmine

en: Next Bookmark
et: Järgmine järjehoidja

en: No Description Available
et: Kirjeldus puudub

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Normaalne

en: Not implemented
et: Pole teostatud

en: Ok
et: OK

en: Old Machintosh (\r)
et: Vana Macintosh (\r)

en: Old Macintosh (\r)
et: Vana Macintosh (\r)

en: Open
et: Ava

en: Open &Recent
et: Ava &hiljutine

en: Open Code Browser Sidepanel
et: Ava koodilehitseja külgpaneel

en: Open Directory?
et: Avan kausta?

en: Open Documents
et: Ava dokumendid

en: Open File
et: Ava fail

en: Open File Browser Sidepanel
et: Ava faililehitseja külgpaneel

en: Open files in new windows by default
et: Ava uued failid vaikimisi uude aknasse

en: Open with
et: Ava koos

en: Opening %s
et: Avamine %s

en: Packages
et: Paketid

en: Page Set&up
et: &Lehekülje seaded

en: Password
et: Salasõna

en: Paste
et: Aseta

en: Paste Text from Clipboard to File
et: Aseta tekst lõikepuhvrist faili

en: Permissions
et: Õigused

en: Plain Text
et: Lihttekst

en: Platform Info
et: Platvormi info

en: Plugin Manager
et: Lisade haldur

en: Port Number
et: Poordi number

en: Pr&eferences
et: &Seadistamine

en: Preferences - Editra
et: Seadistused - Editra

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Bookmark
et: Eelmine järjehoidja

en: Print
et: Prindi

en: Print Current File
et: Prindi käesolev fail

en: Print Error
et: Tõrge printimisel

en: Print Pre&view
et: Printimise eel&vaade

en: Print Preview
et: Printimise eelvaade

en: Printer Error
et: Printeri tõrge

en: Profile
et: Profiil

en: Profile Saved as: %s
et: Profiil salvestatud kui: %s

en: Profile Updated
et: Profiil uuendatud

en: Programs
et: Programmid

en: Project Homepage...
et: Projekti koduleht...

en: Protocols
et: Protokollid

en: Proxy Settings
et: Puhverserveri seadistused

en: Proxy URL
et: Puhverserveri aadress

en: Rate: %.2f Kb/s
et: Kiirus: %.2f Kb/s

en: Read Only
et: Kirjutuskaitstud

en: Recent Searches
et: Viimatised otsingud

en: Recently Opened Files
et: Viimati avatud failid

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Remove All Bookmarks
et: Kustuta kõik järjehoidjad

en: Remove trailing whitespace
et: Eemalda reaalguse tühikud

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Replace
et: Asenda

en: Replace All
et: Asenda kõik

en: Replace Error
et: Tõrge asendamisel

en: Replace with
et: Asenda

en: Report Error
et: Teata tõrkest

en: Resave File?
et: Salvesta fail uuesti?

en: Revert to Default
et: Taasta vaikimisi väärtused

en: Run
et: Käivita

en: Save
et: Salvesta

en: Save "%s"
et: Salvesta "%s"

en: Save &As
et: S&alvesta kui

en: Save All
et: Salvesta kõik

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save Changes?
et: Salvestada muudatused?

en: Save Current File
et: Salvesta käesolev fail

en: Save Current Settings to a New Profile
et: Salvesta käesolevad seaded uude profiili

en: Save Current View
et: Salvesta käesolev vaade

en: Save Error
et: Viga salvestamisel

en: Save Profile
et: Salvesta profiil

en: Save Session
et: Salvesta seanss

en: Save Styles
et: Salvesta stiilid

en: Save all open pages
et: Salvesta kõik avatud leheküljed

en: Save the current session.
et: Salvesta käesolev seanss

en: Saved File As: %s
et: Salvesta fail kui: %s

en: Saved File: %s
et: Fail salvestatud: %s

en: Search for the currently selected phrase
et: Otsi valitud fraasi

en: Select &All
et: Va&li kõik

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select plugins to download
et: Vali alla laetavad lisad

en: Selected Text
et: Valitud tekst

en: Sessions
et: Seansid

en: Settings
et: Seadistused

en: Show EOL Markers
et: Kuva realõpu märgendid

en: Show Hidden Files
et: Kuva pedetud failid

en: Show Icons on Tabs
et: Kuva kaartidel ikoone

en: Show Line Numbers
et: Kuva rea numbreid

en: Show Status Bar
et: Kuva olekuriba

en: Show Toolbar
et: Kuva tööriistariba

en: Size
et: Suurus

en: Subroutines
et: Alamfunktsioonid

en: Successfully Installed Plugins
et: Lisad edukalt paigaldatud

en: Tab Width
et: Tabulaatori laius

en: This plugin requires a newer version of Editra.
et: See lisa vajab Editra uuemat versiooni

en: To Lowercase
et: väiketähtedeks

en: To Uppercase
et: suurtähtedeks

en: Toolbar Icon Size
et: Tööriistariba ikooni suurus

en: Translate Editra...
et: Tõlgi Editra

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: Trim Trailing Whitespace
et: Eemalda reaalguse tühikud

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Undo Last Action
et: Tühista viimatine tegevus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Up
et: Ülesse

en: Update
et: Uuendamine

en: Update Available
et: Uuendus on saadaval

en: Uppercase
et: Suurtähed

en: Use Proxy
et: Kasuta puhverserverit

en: User Directory
et: Kasutaja kataloog

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Visit the project homepage %s
et: Külasta projekti kodulehte %s

en: Warning Text
et: Hoiatuse tekst

en: Where to Save Profile?
et: Kuhu profiil salvestada?

en: Whitespace
et: Tühik

en: Whole word
et: Kogu sõna

en: Word Wrap
et: Sõnade murdmine

en: You must restart Editra before your changes will take full affect.
et: Muudatuste jõustumiseks pead Editra uuesti käivitama.

en: Your profile has been updated to the latest version
et: Sinu profiil on uuendatud värskeimale versioonile

en: Zoom Default
et: Vaikimisi suurendus

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: bold
et: rasvane

en: eol
et: realõpu märgend

en: italic
et: kursiiv

en: underline
et: allajoonitud
