editra - en to ka translation catalogue (49 entries)

en: "%s" was not found
ka: "%s" ვერ მოიძებნა

en: %d matches were replaced.
ka: %d დამთხვეული მნიშვნელობა შეიცვალა

en: %s Source File
ka: %s წყარო-ფაილი

en: %s does not exist
ka: %s არ არსებობს

en: %s has been deleted since its last save point.
    
    Would you like to save it again?
ka: %s წაშლილი იქნა მისი ბოლო შენახვის შემდეგ.
    გსურთ მისი კვლავშენახვა?

en: &Copy
ka: &ასლის გადაღება

en: &Edit
ka: &ჩასწორება

en: &File
ka: &ფაილი

en: &Find
ka: &ძიება

en: &Font
ka: &შრიფტი

en: &Goto Line
ka: &სტრიქონზე გადასვლა

en: &Help
ka: &დახმარება

en: &New Tab
ka: &ახალი დაფა

en: &Open
ka: &გახსნა

en: &Paste
ka: &ჩაწებება

en: &Print
ka: &ამობეჭდვა

en: &Quick Find
ka: &სწრაფი ძებნა

en: &Save
ka: &შენახვა

en: &Settings
ka: &პარამეტრები

en: &Toolbar
ka: &ხელსაწყოთა ზოლი

en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

en: &Undo
ka: &უკუქმნა

en: &View
ka: &ნახვა

en: **Alias**
ka: გაერთიანება

en: Abort
ka: შეწყვეტა

en: About
ka: შესახებ

en: Add a new executable
ka: ახალი ეშვებისის დამატება

en: Add a new line after the current line
ka: სტრიქონი დაემეტოს მიმდინარე სტრიქონის შემდეგ

en: Add a new line before the current line
ka: სტრიქონი დაემეტოს მიმდინარე სტრიქონის წინ

en: Add and remove bookmarks
ka: სანიშნეების დამატება/წაშლა

en: Advanced
ka: დაწვრილებითი

en: Alias
ka: მეტსახელი

en: All
ka: ყველა

en: An updated version of Editra is available
    Would you like to download Editra %s now?
ka: გამოვიდა Editra-ს განახლებული ვერსია.
    გსურთ Editra %s-ის ახლავე გადმოწერა?

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Apply
ka: გამოყენება

en: Auto-Completion
ka: თვითშევსება

en: Auto-Indent
ka: თვითდააბზაცება

en: Automatically save/use window state from last session
ka: ბოლო სესიის სარკმლის თვითშენახვა/გამოყენება

en: Automatically trim whitespace on save
ka: შენახვისას ავტომატურად გასუფთავდეს მიმბჯენი შორისები.

en: Backspace Unindents
ka: უკუისარმა მოაცილოს თვითდააბზაცება

en: Binding
ka: მიკინძული

en: Black/White
ka: შავი/თეთრი

en: Bookmark Selected Path(s)
ka: სანიშნე

en: Bookmarks
ka: სანიშნეები

en: Bracket Highlighting
ka: ოთხკუთხედ ფრჩხილთა ამონათება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Canceled
ka: გაუქმებული

en: Change Font Settings
ka: შრიფტის თვისებათა შეცვლა
