editra - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: &Close Tab
lt: &Užverti kortelę

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: &Edit
lt: &Redaguoti

en: &File
lt: &Failas

en: &Find
lt: &Rasti

en: &Font
lt: &Šriftas

en: &Goto Line
lt: &Į eilutę

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &New Tab
lt: &Nauja kortelė

en: &Open
lt: &Atidaryti

en: &Paste
lt: &Įdėti

en: &Print
lt: &Spausdinti

en: &Quick Find
lt: &Greita paieška

en: &Save
lt: &Išsaugoti

en: &Toolbar
lt: &Įrankinė

en: &Tools
lt: &Įrankiai

en: &Undo
lt: &Atšaukti

en: Abort
lt: Atsisakyti

en: About
lt: Apie
