editra - en to lv translation catalogue (716 entries)

en: "%s" was not found
lv: "%s" nav atrasts

en: %d matches were replaced.
lv: Tika aizstātas %d atbilstības.

en: %s Source File
lv: %s avota fails

en: %s could not be found.
    Perhaps it's been moved or deleted.
lv: Neizdevās atrast %s.
    Šis objekts ir vai nu pārvietots, vai izdzēsts.

en: %s does not exist
lv: %s nepastāv

en: %s has been deleted since its last save point.
    
    Would you like to save it again?
lv: %s ir izdzēsts kopš tā pēdējās saglabāšanas reizes.
    
    Vai vēlaties to saglabāt vēlreiz?

en: %s has been modified by another application.
    
    Would you like to reload it?
lv: Fails %s ir modificēts, izmantojot citu programmu.
    
    Vai vēlaties to ielādēt vēlreiz?

en: &About...
lv: &Par programmu

en: &Close Tab
lv: &Aizvērt cilni

en: &Copy
lv: &Kopēt

en: &Edit
lv: &Rediģēšana

en: &File
lv: &Fails

en: &Find
lv: &Atrast

en: &Font
lv: &Fonts

en: &Goto Line
lv: &Pāriet uz rindu

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &New Tab
lv: &Jauna cilne

en: &Open
lv: &Atvērt

en: &Paste
lv: &Ielīmēt

en: &Print
lv: &Drukāt

en: &Quick Find
lv: Ā&trās atrašanas josla

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: &Settings
lv: &Iestatījumi

en: &Toolbar
lv: &Rīkjosla

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &Undo
lv: &Atsaukt

en: &View
lv: &Skats

en: **Alias**
lv: **Aizstājvārds**

en: **New Commandline**
lv: **Jauna komandrinda**

en: 0-50000 (0 unlimited)
lv: 0–50000 (0 — bez ierobežojuma)

en: << Remove
lv: << Noņemt

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: About
lv: Par programmu

en: Access Denied: %s
lv: Piekļuve liegta: %s

en: Add '%s' to dictionary
lv: Pievienot '%s' vārdnīcai

en: Add >>
lv: Pievienot >>

en: Add a new executable
lv: Pievienot jaunu izpildāmo failu

en: Add a new line after the current line
lv: Pievienot jaunu rindu pēc pašreizējās rindas

en: Add a new line before the current line
lv: Pievienot jaunu rindu pirms pašreizējās rindas

en: Add and remove bookmarks
lv: Pievienot un noņemt grāmatzīmes

en: Adds extra scrolling room after last line
lv: Pēc pēdējās rindas pievieno papildu vietu ritināšanai

en: Advanced
lv: Papildu

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: All
lv: Viss

en: Alphabetically
lv: Alfabētiski

en: An updated version of Editra is available
    Would you like to download Editra %s now?
lv: Ir pieejama atjaunināta Editra versija
    Vai vēlaties lejupielādēt Editra %s tūlīt?

en: AntiAliasing
lv: Lietot kropļojumnovērsi

en: Appearance
lv: Attēlojums

en: Apply
lv: Lietot

en: Are you sure want to delete %s?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst %s?

en: Are you sure you want to uninstall %s?
    This cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties atinstalēt %s?
    Šo darbību nevar atsaukt.

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Audible feedback when errors are detected
lv: Kļūdu konstatēšanas gadījumā ieslēgt skaņas signālu

en: Aui Pane Navigator
lv: Rūšu navigators

en: Author: %s
lv: Autors: %s

en: Auto-Completion
lv: Automātiski pabeigt vārdus

en: Auto-Indent
lv: Automātiski veidot atkāpi

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Automatically Backup Files
lv: Automātiski dublēt failus

en: Automatically clear output buffer between runs
lv: Starp izpildes reizēm automātiski iztīrīt izvades buferi

en: Automatically reload files when changes are detected on disk
lv: Automātiski vēlreiz ielādēt failus, ja diskā tiek konstatētas izmaiņas

en: Automatically save all open files before running
lv: Pirms izpildes automātiski saglabāt visus atvērtos failus

en: Automatically save current file before running
lv: Pirms izpildes automātiski saglabāt pašreizējo failu

en: Automatically save/use window state from last session
lv: Automātiski saglabāt/lietot iepriekšējās sesijas loga stāvokli

en: Automatically trim whitespace on save
lv: Saglabājot, automātiski nogriezt lieko tukšumzīmi

en: Background
lv: Fons

en: Backspace Unindents
lv: Ar atsoļa taustiņu dzēst nepilnās atkāpes

en: Backup Path:
lv: Dublējuma ceļš:

en: Backup buffer to file periodically
lv: Periodiski dublēt buferi failā

en: Backup file suffix:
lv: Dublējumfailu sufikss:

en: Binding
lv: Kombinācija

en: Black/White
lv: Melnbaltais

en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: Bookmark Selected Path(s)
lv: Atzīmēt atlasīto(s) ceļu(s)

en: Bookmark%d
lv: Grāmatzīme%d

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Bracket Highlighting
lv: Iezīmēt iekavas

en: Browse...
lv: Pārlūkot...

en: Bug Tracker...
lv: Kļūdu izmeklētājs…

en: Can't change directory to: %s
lv: Direktoriju nevar mainīt uz: %s

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Caret Width:
lv: Teksta kursora platums:

en: Change Encoding
lv: Kodējuma mainīšana

en: Change Font Settings
lv: Mainīt fontu iestatījumus

en: Change line endings to %s
lv: Mainīt rindas beigu marķierus uz %s

en: Change the encoding of the current document.
lv: Mainiet pašlaik atvērtā dokumenta kodējumu.

en: Change view to "%s"
lv: Mainīt skatu uz "%s"

en: Changes made in this dialog are saved in your current profile. Some Items such as Language require the program to be restarted before taking effect.
lv: Šajā dialogā veiktās izmaiņas tiek saglabātas pašreizējā profilā. Lai daži iestatījumi, piemēram, valoda, varētu stāties spēkā, programma ir jārestartē.

en: Changes will take affect once the program has been restarted
lv: Izmaiņas stāsies spēkā pēc programmas restartēšanas

en: Check
lv: Pārbaudīt

en: Check for updates on startup
lv: Startējot programmu, pārbaudīt, vai nav atjauninājumu

en: Check if on disk file has been modified by others
lv: Pārbaudīt, vai diskā saglabāto failu nav modificējis cits lietotājs

en: Check spelling while typing
lv: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā

en: Checking...
lv: Notiek pārbaude...

en: Choose Folder
lv: Mapes izvēle

en: Choose Search Folder
lv: Izvēlieties pārmeklējamo mapi

en: Choose a Save Location
lv: Saglabāšanas vietas izvēle

en: Choose an Encoding
lv: Kodējuma izvēle

en: Choose and executable
lv: Izvēlēties izpildāmo failu

en: Class Definitions
lv: Klašu definīcijas

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Click on an item to edit
lv: Noklikšķiniet uz objekta, lai to rediģētu

en: Close "%s"
lv: Aizvērt "%s"

en: Close All
lv: Aizvērt visu

en: Close All '%s'
lv: Aizvērt visas '%s'

en: Close All Tabs
lv: Aizvērt visas cilnes

en: Close Current Tab
lv: Aizvērt pašreizējo cilni

en: Close Other Tabs
lv: Aizvērt pārējās cilnes

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Close all open tabs
lv: Aizvērt visas atvērtās cilnes

en: Close the current window
lv: Aizvērt pašreizējo logu

en: Code
lv: Kods

en: Code Browser
lv: Koda pārlūks

en: Code Folding
lv: Rādīt koda bloku sakļaušanas/izvēršanas joslu

en: Code folding toggle actions
lv: Koda izvēršanas/sakļaušanas darbības

en: CodeBrowser
lv: Koda pārlūks

en: Color
lv: Krāsa

en: Color Highlight Code Syntax
lv: Sintakse ar koda iezīmēšanu, izmantojot krāsas

en: Color Scheme
lv: Krāsu shēma

en: Color Scheme:
lv: Krāsu shēma:

en: Colour/Default
lv: Krāsu/noklusējuma

en: Colour/White
lv: Krāsu/baltais

en: Column Edit
lv: Kolonnu rediģēšana

en: Command
lv: Komanda

en: Commands that affect an entire line
lv: Komandas, kuras attiecas uz visu rindu

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configuration Changes Made
lv: Veiktas konfigurācijas izmaiņas

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure Printer
lv: Konfigurēt printeri

en: Convert selected text to all lowercase letters
lv: Pārveidot atlasīto tekstu par mazajiem burtiem rakstītu tekstu

en: Convert selected text to all uppercase letters
lv: Pārveidot atlasīto tekstu par lielajiem burtiem rakstītu tekstu

en: Convert spaces to tabs in selected/all text
lv: Atlasītajā/visā tekstā atstarpes rakstzīmes pārveidot par tabulēšanas rakstzīmēm

en: Convert tabs to spaces in selected/all text
lv: Atlasītajā/visā tekstā tabulēšanas rakstzīmes pārveidot par atstarpes rakstzīmēm

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy Current Line
lv: Kopēt pašreizējo rindu

en: Copy Filename
lv: Kopēt faila nosaukumu

en: Copy Full Path
lv: Kopēt pilnu ceļu

en: Copy Line
lv: Kopēt rindu

en: Copy Selected Text to Clipboard
lv: Kopēt atlasīto tekstu uz starpliktuvi

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Count
lv: Skaitīt

en: Create Archive of "%s"
lv: Izveidot "%s" arhīvu

en: Create a new style theme
lv: Izveidot jaunu stila dizainu

en: Created
lv: Izveidots

en: Cu&t
lv: Izgriez&t

en: Current Directory
lv: Pašreizējais direktorijs

en: Current Document
lv: Pašreizējais dokuments

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Customize Menu
lv: Izvēlnes pielāgošana

en: Customize the items shown in this menu.
lv: Pielāgojiet šīs izvēlnes elementus.

en: Customize...
lv: Pielāgot...

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut Current Line
lv: Izgriezt pašreizējo rindu

en: Cut Line
lv: Izgriezt rindu

en: Cut Selected Text from File
lv: Izgriezt atlasīto tekstu no faila

en: Cycle Clipboard
lv: Cikliski apskatīt starpliktuvi

en: Cycle through recent clipboard text
lv: Cikliski apskatīt pēdējo starpliktuvē ievietoto tekstu

en: DECODING ERROR
lv: DEKODĒŠANAS KĻŪDA

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default EOL Mode
lv: Rindas beigu marķieru noklusējuma režīms

en: Default Lexer
lv: Noklusējuma leksikas analizētājs

en: Default Perspective
lv: Noklusējuma perspektīva

en: Default highlighing for new documents
lv: Jaunu dokumentu noklusējuma iezīmēšana

en: Defines
lv: Definē

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete All
lv: Dzēst visu

en: Delete Bookmark
lv: Dzēst grāmatzīmi

en: Delete Error
lv: Dzēšanas kļūda

en: Delete File?
lv: Vai izdzēst failu?

en: Delete Line
lv: Dzēst rindu

en: Delete Perspective
lv: Dzēst perspektīvu

en: Delete Saved View
lv: Dzēst saglabāto skatu

en: Delete all bookmarks
lv: Dzēst visas grāmatzīmes

en: Delete the selected line(s)
lv: Dzēst atlasīto(ās) rindu(as)

en: Dictionary:
lv: Vārdnīca:

en: Direction
lv: Virziens

en: Disable Error Reporter
lv: Deaktivizēt kļūdu ziņotāju

en: Display Font
lv: Ekrāna fonts

en: Do you wish to exit?
lv: Vai vēlaties iziet no programmas?

en: Do you wish to open all %d files in this directory?
    
    Warning: opening many files at once may cause the editor to temporarily  freeze.
lv: Vai vēlaties atvērt visus %d šajā direktorijā esošos failus?
    
    Brīdinājums. Pārāk liels skaits vienlaikus atvērtu failu var izraisīt īslaicīgu redaktora sastingšanu.

en: Document
lv: Dokuments

en: Down
lv: Uz leju

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Downloaded
lv: Lejupielādēts

en: Downloading
lv: Notiek lejupielāde

en: Downloading To: %s
lv: Lejupielādes vieta: %s

en: Downloading Update
lv: Atjauninājuma lejupielāde

en: Downloading: %s
lv: Lejupielādes fails: %s

en: Downloads are incomplete
lv: Lejupielāde ir nepilnīga

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Duplicate Line
lv: Dublicēt rindu

en: Duplicate the current line
lv: Dublicēt pašreizējo rindu

en: E&xit
lv: I&ziet

en: EOL Mode
lv: Rindas beigu marķieru režīms

en: ERROR: %s
lv: KĻŪDA: %s

en: ERROR: Failed to save %s
lv: KĻŪDA: neizdevās saglabāt %s

en: Edge Guide
lv: Rādīt palīglīniju

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Preferences / Settings
lv: Rediģēt izvēles iestatījumus/iestatījumus

en: Edit the way syntax is highlighted
lv: Rediģēt sintakses iezīmēšanas veidu

en: Editor
lv: Redaktors

en: Editor Command
lv: Redaktora komanda

en: Editor Mode
lv: Redaktora režīms

en: Editor Options
lv: Redaktora izvēles iespējas

en: Editra Log
lv: Editra žurnāls

en: Editra could not open %(filename)s
    
    Error:
    %(errormsg)s
lv: Editra nevarēja atvērt %(filename)s
    
    Kļūda:
    %(errormsg)s

en: Editra is a programmers text editor.
lv: Editra ir programmētājiem paredzēts teksta redaktors.

en: Editra translations project
lv: Editra tulkošanas projekts

en: Editra: Open
lv: Editra: atvēršana

en: Elements
lv: Elementi

en: Empty File
lv: Tukšs fails

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable Vi Emulation
lv: Aktivizēt VI emulēšanu

en: Enable column edit mode.
lv: Aktivizēt slejas rediģēšanas režīmu

en: Enchant Path:
lv: Enchant ceļš:

en: Encoding to try when auto detection fails
lv: Kodējums, kas jāmēģina lietot, ja automātiskā noteikšana ir neveiksmīga

en: End of line character formatting
lv: Rindas beigu rakstzīmju formatēšana

en: Enter a hex color value
lv: Ievadiet heksadecimālu krāsas vērtību

en: Enter style sheet name
lv: Ievadiet stila lapas nosaukumu

en: Enter the name of the new key profile
lv: Jaunā taustiņu profila ievade

en: Error
lv: Kļūda

en: Error Opening File
lv: Faila atvēršanas kļūda

en: Error Text
lv: Kļūdas teksts

en: Error Traceback:
lv: Kļūdas diagnostikas ziņojums:

en: Error in regular expression expansion.The replace action cannot be completed.
    
    Error Message: %s
lv: Kļūda regulārās izteiksmes paplašinājumā. Nevar pabeigt aizstāšanas darbību.
    
    Kļūdas ziņojums: %s

en: Error: Something unexpected happend
    Help improve Editra by clicking on Report Error
    to send the Error Traceback shown below.
lv: Kļūda! Ir noticis kaut kas neparedzēts.
    Palīdziet uzlabot Editra, noklikšķinot uz Ziņot par kļūdu,
    lai nosūtītu zemāk redzamo kļūdas diagnostikas ziņojumu.

en: Error: Unable to open %s
lv: Kļūda: nevar atvērt %s

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Executable Commands
lv: Izpildāmās komandas

en: Executables
lv: Izpildāmie faili

en: Exit Code
lv: Iziešanas kods

en: Exit the Program
lv: Iziet no programmas

en: Exit the application
lv: Iziet no lietojumprogrammas

en: Extended Auto-Comp
lv: Paplašinātas automātiskās vārdu pabeigšanas iespējas

en: Extensions (space separated, no dots)
lv: Paplašinājumi (atdalīti ar atstarpes rakstzīmi, bez punkta)

en: F&ormat
lv: F&ormatēt

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Failed to create print preview
lv: Neizdevās izveidot drukas priekšskatījumu

en: Failed to delete style sheet:
    Error:
    %s
lv: Neizdevās izdzēst stila lapu:
    Kļūda:
    %s

en: Failed to get control reference for printing
lv: Neizdevās iegūt vadības atsauci drukāšanas vajadzībām

en: Failed to install %d plugins
lv: Neizdevās instalēt %d spraudmoduļus

en: Failed to load Enchant
lv: Neizdevās ielādēt programmu Enchant

en: Failed to load the session: %(sessionname)s
    
    Error: %(error)s
lv: Neizdevās ielādēt sesiju: %(sessionname)s
    
    Kļūda: %(error)s

en: Failed to reload %(filename)s:
    Error: %(errmsg)s
lv: Neizdevās ielādēt atkārtoti %(filename)s:
    Kļūda: %(errmsg)s

en: Failed to reload the file with: %(encoding)s
lv: Neizdevās atkārtoti ielādēt failu ar: %(encoding)s

en: Failed to reload: %s
lv: Neizdevās atkārtoti ielādēt: %s

en: Failed to save file: %(filename)s
    
    Error:
    %(errormsg)s
lv: Neizdevās saglabāt failu: %(filename)s
    
    Kļūda:
    %(errormsg)s

en: Feedback
lv: Sūtīt atsauksmes

en: File Backups
lv: Failu dublēšana

en: File Browser
lv: Failu pārlūks

en: File Filters:
lv: Failu filtri:

en: File History Length
lv: Vēsturē saglabāto failu skaits

en: File Location
lv: Faila atrašanās vieta

en: File Not Found
lv: Fails nav atrasts

en: File Settings
lv: Failu iestatījumi

en: File Stat Failed
lv: Faila statistikas izveide neizdevās

en: File Type
lv: Faila tips

en: File backup performed: %s
lv: Fails dublēts: %s

en: File is Read Only and cannot be saved
lv: Fails ir tikai lasāms un to nevar saglabāt

en: File is already open in an existing page.
    Do you wish to open it again?
lv: Fails jau ir atvērts kādā esošā lapā.
    Vai vēlaties to atvērt vēlreiz?

en: Files
lv: Faili

en: Files Searched: %d
lv: Pārmeklēto failu skaits: %d

en: Filetype Associations
lv: Failu tipu saistība

en: Find
lv: Atrast

en: Find All
lv: Atrast visu

en: Find Count
lv: Atrasto rezultātu skaits

en: Find Next
lv: Atrast nākamo

en: Find Options
lv: Meklēšanas opcijas

en: Find Previous
lv: Atrast iepriekšējo

en: Find Selected
lv: Atrast atlasīto

en: Find Text
lv: Atrast tekstu

en: Find and Replace Text
lv: Atrast un aizstāt tekstu

en: Find what
lv: Atrast (ko)

en: Find/R&eplace
lv: Atrast/ai&zstāt

en: Find/Replace
lv: Atrast/aizstāt

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Finshed downloading plugins
lv: Spraudmoduļu lejupielāde pabeigta

en: Folder
lv: Mape

en: Font
lv: Fonts

en: Font Settings
lv: Fontu iestatījumi

en: Foreground
lv: Priekšplāns

en: Format
lv: Formatēšana

en: Format EOL?
lv: Vai formatēt rindas beigu marķierus?

en: Format all EOL characters to %s Mode
lv: Visus rindas beigu marķierus formatēt %s režīmā

en: Function Definitions
lv: Funkciju definīcijas

en: Functions
lv: Funkcijas

en: General
lv: Vispārīgi

en: Generate %s
lv: Ģenerēt %s

en: Generate Code and Documents
lv: Ģenerēt kodu un dokumentus

en: Generate a %s version of the current document
lv: Ģenerēt pašreizējā dokumenta %s versiju

en: Generate an %s version of the current document
lv: Ģenerēt pašreizējā dokumenta %s versiju

en: Generator
lv: Ģenerators

en: Get Info
lv: Iegūt informāciju

en: Global Variables
lv: Globālie mainīgie

en: Goto "%s"
lv: Pāriet uz "%s"

en: Goto Line
lv: Pāriet uz rindu

en: Goto Line Number
lv: Pāriet uz konkrētu rindu

en: Goto Matching Brace
lv: Pāriet uz atbilstošo figūriekavu

en: Goto command buffer
lv: Pāriet uz komandu buferi

en: Goto next position in history.
lv: Pāriet uz nākamo vēstures saraksta pozīciju.

en: Goto previous match
lv: Pāriet uz iepriekšējo atbilstību

en: Goto previous position in history.
lv: Pāriet uz iepriekšējo vēstures pozīciju.

en: Goto the next match
lv: Pāriet uz nākamo atbilstību

en: Guide Column
lv: Sleja ar palīglīniju

en: Highlight Brackets/Braces
lv: Iezīmēt apaļās iekavas/figūriekavas

en: Highlight Caret Line
lv: Iezīmēt kursora rindu

en: Highlight the background of the current line
lv: Iezīmēt pašreizējās rindas fonu

en: Homepage
lv: Vietne

en: Icon Theme
lv: Ikonu tēma

en: Icons
lv: Ikonas

en: Identities
lv: Identitātes

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Imports
lv: Importē

en: Indent Lines
lv: Palielināt atkāpi

en: Indent Width
lv: Atkāpes platums

en: Indent the selected lines
lv: Palielināt atkāpi atlasītajās rindās

en: Indentation Guides
lv: Rādīt atkāpju palīglīnijas

en: Info
lv: Informācija

en: Info Text
lv: Informācijas teksts

en: Input Helpers
lv: Ievades palīdzība

en: Insert spaces instead of tab characters with tab key
lv: Tabulēšanas rakstzīmju vietā ar tabulēšanas taustiņu ievietot atstarpes rakstzīmes

en: Install
lv: Instalēt

en: Install the plugins for all users
     **requires administrative privileges**
lv: Instalēt spraudmoduļus visiem lietotājiem
     **nepieciešamas administratora tiesības**

en: Install the plugins only for the current user
lv: Instalēt spraudmoduļus tikai pašreizējam lietotājam

en: Installation Error
lv: Instalēšanas kļūda

en: Installed Version
lv: Instalētā versija

en: Invalid Path
lv: Nederīgs ceļš

en: Invalid expression "%s"
lv: Nederīga izteiksme "%s"

en: Invalid file: %s
lv: Nederīgs fails: %s

en: Inverse
lv: Inversais

en: Join Lines
lv: Savienot rindas

en: Join the Selected Lines
lv: Savienot atlasītās rindas

en: Jump to Saved Path
lv: Pāriet uz saglabāto ceļu

en: Key
lv: Taustiņš

en: Key Profile
lv: Taustiņu profils

en: Keybindings
lv: Taustiņu kombinācijas

en: Kind
lv: Veids

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Language
lv: Valoda

en: Latest Version
lv: Jaunākā versija

en: Launch
lv: Palaišana

en: Launch Configuration
lv: Launch konfigurācija

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Lexer
lv: Leksikas analizētājs

en: Lexers
lv: Leksikas analizētāji

en: Library Error
lv: Bibliotēkas kļūda

en: License: wxWindows (see COPYING.txt for full license)
lv: Licence: wxWindows (pilnu licences tekstu sk. COPYING.txt)

en: Line Buffering:
lv: Rindas buferizācija:

en: Line Edit
lv: Rindu rediģēšana

en: Line Number
lv: Rindas numurs

en: Line: %(lnum)d  Column: %(cnum)d
lv: Rinda: %(lnum)d, kolonna: %(cnum)d

en: Load Last Session
lv: Ielādēt iepriekšējo sesiju

en: Load Profile
lv: Ielādēt profilu

en: Load Session
lv: Ielādēt sesiju

en: Load a Custom Profile
lv: Pielāgota profila ielāde

en: Load a saved session.
lv: ielādēt saglabāto sesiju.

en: Load and save custom Profiles
lv: Ielādēt un saglabāt pielāgotus profilus

en: Load and save custom sessions.
lv: Ielādēt un saglabāt pielagotas sesijas.

en: Load files from last session on startup
lv: Startējot programmu, ielādēt iepriekšējās sesijas failus

en: Loaded Profile: %s
lv: Ielādētais profils: %s

en: Loaded Session: %s
lv: Ielādētā sesija: %s

en: Locale Settings
lv: Lokālie iestatījumi

en: Lock File
lv: Bloķēt failu

en: Look in
lv: Skatīt (kur)

en: Lowercase
lv: Mazie burti

en: Macro Definitions
lv: Makro definīcijas

en: Macros
lv: Makro

en: Main display font for various UI components
lv: Galvenais ekrāna fonts izmantošanai dažādos UI komponentos

en: Manage, Download, and Install plugins
lv: Pārvaldīt, lejupielādēt un instalēt spraudmoduļus

en: Manually Set a Lexer/Syntax
lv: Leksikas analizētāju/sintaksi iestatīt manuāli

en: Match Case
lv: Saskaņot burtu reģistru

en: Match case
lv: Saskaņot reģistru

en: Maximize Editor
lv: Maksimizēt rediģēšanas rūti

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Misc
lv: Dažādi

en: Missing session files
lv: Trūkst sesijas failu

en: Mixed EOL characters detected.
    
    Would you like to format them to all be the same?
lv: Atrasti dažādu veidu rindas beigu marķieri.
    
    Vai vēlaties tos formatēt, lai pārveidotu par viena veida marķieriem?

en: Modified
lv: Modificēts

en: Modifier 1
lv: 1. modifikators

en: Modifier 2
lv: 2. modifikators

en: Modules
lv: Moduļi

en: Move Current Line Down
lv: Pārvietot pašreizējo rindu uz leju

en: Move Current Line Up
lv: Pārvietot pašreizējo rindu uz augšu

en: Move Tab to New Window
lv: Pārvietot cilni uz jaunu logu

en: Move caret matching brace
lv: Pārvietot kursoru uz atbilstošo figūriekavu

en: Move the current line down
lv: Pārvietot pašreizējo rindu uz leju

en: Move the current line up
lv: Pārvietot pašreizējo rindu uz augšu

en: Move to Recycle Bin
lv: Pārvietot uz atkritni

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz atkritumu tvertni

en: Namespaces
lv: Nosaukumvietas

en: Network
lv: Tīkls

en: New
lv: Jauns

en: New &Window
lv: Jauns &logs

en: New File
lv: Jauns fails

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: New Line After
lv: Ievietot jaunu rindu pēc šīs rindas

en: New Line Before
lv: Ievietot jaunu rindu pirms šīs rindas

en: New Profile
lv: Jaunais profils

en: New Style Sheet
lv: Jauna stila lapa

en: New Tab
lv: Jauna cilne

en: Next
lv: Nākamais

en: Next Bookmark
lv: Nākamā grāmatzīme

en: Next Position
lv: Nākamā pozīcija

en: No Description Available
lv: Apraksts nav pieejams

en: No Suggestions
lv: Piedāvājumu nav

en: No Valid Files to Open
lv: Nav atvērts neviens derīgs fails

en: None
lv: Nav

en: Normal
lv: Parastais

en: Not implemented
lv: Nav ieviests

en: Ok
lv: Labi

en: Old Machintosh (\r)
lv: Vecais Mac (\r)

en: Old Macintosh (\r)
lv: Vecais Mac (\r)

en: Online Documentation...
lv: Tiešsaistes dokumentācija

en: Online project documentation and help guides
lv: Tiešsaistē pieejamā projekta dokumentācija un palīdzības rokasgrāmatas

en: Open
lv: Atvērt

en: Open &Recent
lv: &Atvērt kādu no pēdējiem failiem

en: Open A Python Shell
lv: Atvērt Python čaulu

en: Open Code Browser Sidepanel
lv: Atvērt koda pārlūka sānu paneli

en: Open Directory?
lv: Vai atvērt direktoriju?

en: Open Documents
lv: Atvērtie dokumenti

en: Open File
lv: Atvērt failu

en: Open File Browser Sidepanel
lv: Atvērt failu pārlūka sānu paneli

en: Open files in new windows by default
lv: Atvērt failus jaunā logā pēc noklusējuma

en: Open the Quick Find Bar
lv: Atvērt ātrās atrašanas joslu

en: Open with
lv: Atvērt programmā

en: Opened file: %s
lv: Atvērtais fails: %s

en: Opening %s
lv: Notiek %s atvēršana

en: Output
lv: Izvade

en: P&aste After
lv: Ie&līmēt pēc kursora

en: Packages
lv: Pakotnes

en: Page Set&up
lv: Lappuses iestatīšana

en: Pane Navigator
lv: Rūšu navigators

en: Password
lv: Parole

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Paste Text from Clipboard to File
lv: Ielīmēt tekstu failā no starpliktuves

en: Paste Text from Clipboard to File after the cursor
lv: Ielīmēt tekstu no starpliktuves failā pēc kursora

en: Path to libenchant
lv: Ceļš uz libenchant

en: Pathmarks
lv: Ceļu atzīmes

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Perspective Name
lv: Perspektīvas nosaukums

en: Perspective to Delete
lv: Dzēšanai paredzēta perspektīva

en: Perspectives
lv: Perspektīvas

en: Plain Text
lv: Parastais teksts

en: Platform Info
lv: Informācija par platformu

en: Please check the preferences dialog to check your preferences
lv: Lūdzu, apskatiet izvēles iestatījumu dialogu, lai pārbaudītu savus izvēles iestatījumus

en: Please check the preferences dialog to verify your preferences
lv: Lūdzu, apskatiet izvēles iestatījumu dialogu, lai pārbaudītu izvēles iestatījumus

en: Plugin Manager
lv: Spraudmoduļu pārvaldnieks

en: Port Number
lv: Porta numurs

en: Pr&eferences
lv: &Izvēles iestatījumi

en: Preferences - Editra
lv: Izvēles iestatījumi - Editra

en: Preferred Encoding
lv: Vēlamais kodējums

en: Preview File
lv: Priekšskatīt failu

en: Preview Printout
lv: Izdrukas priekšskatījums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous Bookmark
lv: Iepiekšējā grāmatzīme

en: Previous Position
lv: Iepriekšējā pozīcija

en: Primary Font
lv: Primārais fonts

en: Print
lv: Drukāt

en: Print Current File
lv: Drukāt pašreizējo failu

en: Print Error
lv: Drukāšanas kļūda

en: Print Pre&view
lv: Drukas &priekšskatījums

en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

en: Print failure
lv: Drukāšanas kļūme

en: Printer Error
lv: Printera kļūda

en: Printer Mode
lv: Printera režīms

en: Procedure Definitions
lv: Procedūru definīcijas

en: Profile
lv: Profils

en: Profile Saved as: %s
lv: Profils saglabāts kā: %s

en: Profile Updated
lv: Profils atjaunināts

en: Program Executable Command
lv: Programmas izpildes komanda

en: Programs
lv: Programmas

en: Project Homepage...
lv: Projekta vietne...

en: Protocols
lv: Protokoli

en: Proxy Settings
lv: Starpniekservera iestatījumi

en: Proxy URL
lv: Starpniekservera URL

en: Public Functions
lv: Publiskās funkcijas

en: Public Subroutines
lv: Publiskās subrutīnas

en: Put an item on the Shelf
lv: Ievietot elementu rūtī Plaukts

en: Rate: %.2f Kb/s
lv: Ātrums: %.2f Kb/s

en: Re-run the last run program
lv: Vēlreiz palaist pēdējo izpildīto programmu

en: Read Only
lv: Tikai lasāms

en: Recent Searches
lv: Pēdējās meklētās virknes

en: Recently Opened Files
lv: Pēdējie atvērtie faili

en: Recording Finished
lv: Ierakstīšana pabeigta

en: Recording Macro
lv: Makro ierakstīšana

en: Redo
lv: Atcelt atsaukšanu

en: Redo Last Undo
lv: Atcelt pēdējās darbības atsaukšanu

en: Regex Compile Error
lv: Regulārās izteiksmes kompilēšanas kļūda

en: Regular Expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Reload File?
lv: Vai ielādēt failu vēlreiz?

en: Reload the file with a specified encoding
lv: Ielādēt failu vēlreiz, izmantojot norādīto kodējumu

en: Reload with Encoding
lv: Atkārtota ielāde, izmantojot citu kodējumu

en: Reload with Encoding...
lv: Ielādēt vēlreiz, norādot kodējumu...

en: Remember File Position
lv: Atcerēties pozīciju failā

en: Remember Window Position on Exit
lv: Izejot no programmas, atcerēties loga pozīciju

en: Remember Window Size on Exit
lv: Izejot no programmas, atcerēties loga lielumu

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove All Bookmarks
lv: Noņemt visas grāmatzīmes

en: Remove Saved Path
lv: Noņemt saglabāto ceļu

en: Remove Style
lv: Noņemt stilu

en: Remove all bookmarks from the current document
lv: Noņemt pašreizējā dokumentā visas grāmatzīmes

en: Remove selection from list
lv: Izņemt atlasīto no saraksta

en: Remove trailing whitespace
lv: Noņemt beigu tukšumzīmi

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Replace All
lv: Aizstāt visu

en: Replace Error
lv: Aizstāšanas kļūda

en: Replace with
lv: Aizstāt ar

en: Report Error
lv: Ziņot par kļūdu

en: Resave File?
lv: Vai saglabāt failu vēlreiz?

en: Restore Editor
lv: Atjaunot rediģēšanas rūts lielumu

en: Retrieving Plugin List
lv: Notiek spraudmoduļu saraksta iegūšana

en: Reveal in
lv: Atvērt atrašanās vietu programmā

en: Revert file to last save point
lv: Atjaunot faila saturu atbilstoši pēdējai saglabāšanas reizei

en: Revert to Default
lv: Atjaunot noklusējumu

en: Revert to Saved
lv: Atjaunot saglabāto versiju

en: Run
lv: Izpildīt

en: Run last executed
lv: Palaist pēdējo izpildīto

en: Run script from current buffer
lv: Izpildīt skriptu no pašreizējā bufera

en: Run the file associated with the current buffer in Launch
lv: Izpildīt ar pašreizējo buferi saistīto failu, izmantojot Launch

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save "%s"
lv: Saglabāt "%s"

en: Save &As
lv: Saglabāt &kā

en: Save All
lv: Saglabāt visu

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Save Changes?
lv: Izmaiņu saglabāšana

en: Save Current File
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Save Current Settings to a New Profile
lv: Saglabāt pašreizējos iestatījumus jaunā profilā

en: Save Current View
lv: Saglabāt pašreizējo skatu

en: Save Error
lv: Saglabāšanas kļūda

en: Save Perspective
lv: Perspektīvas saglabāšana

en: Save Profile
lv: Saglabāt profilu

en: Save Selected Paths
lv: Saglabāt atlasītos ceļus

en: Save Session
lv: Saglabāt sesiju

en: Save Styles
lv: Saglabāt stilus

en: Save all open pages
lv: Saglabāt visas atvērtās lapas

en: Save the current session.
lv: Saglabāt pašreizējo sesiju.

en: Save the current window layout
lv: Saglabāt pašreizējo loga izkārtojumu

en: Saved File As: %s
lv: Fails saglabāts kā: %s

en: Saved File: %s
lv: Saglabātais fails: %s

en: Search Complete: %d matching lines where found.
lv: Meklēšana pabeigta: atrastas %d atbilstošas rindas.

en: Search Recursively
lv: Meklēt rekursīvi

en: Search Started
lv: Sākta meklēšana

en: Search complete
lv: Meklēšana pabeigta

en: Search for the currently selected phrase
lv: Meklēt pašlaik iezīmēto frāzi

en: Search in directory
lv: Meklēt direktorijā

en: Search wrapped to bottom
lv: Meklēt ietvertajā tekstā uz leju

en: Search wrapped to top
lv: Meklēt ietvertajā tekstā uz augšu

en: Secondary Font
lv: Sekundārais fonts

en: Sections
lv: Sadaļas

en: Select &All
lv: Atlasīt &visu

en: Select All
lv: Atlasīt visu

en: Select All Text in Document
lv: Atlasīt visu dokumenta tekstu

en: Select an encoding to reload the file with
lv: Izvēlieties kodējumu, kurš jāizmanto, vēlreiz ielādējot failu

en: Select plugins to download
lv: Atlasiet spraudmoduļus, ko lejupielādēsit

en: Selected Text
lv: Iezīmētais teksts

en: Send bug reports and suggestions
lv: Nosūtīt ziņojumus par kļūdām un priekšlikumus

en: Session Load Error
lv: Sesijas ielādes kļūda

en: Session Manager
lv: Sesiju pārvaldnieks

en: Session Name
lv: Sesijas nosaukums

en: Session Saved as: %s
lv: Sessija saglabāta kā: %s

en: Session file is empty.
lv: Sesijas fails ir tukšs.

en: Session to Load:
    Current Session: '%s'
lv: Ielādējamā sesija:
    Pašreizējā sesija: '%s'

en: Session:
lv: Sesija

en: Sessions
lv: Sesijas

en: Set Font
lv: Iestatīt fontu

en: Set the preview file type
lv: Iestatīt priekšskatījuma faila tipu

en: Sets a secondary font used for special regions when syntax highlighting is in use
lv: Iestata sekundāro fontu, ko lieto īpašos apgabalos, kad tiek izmantota sintakses iezīmēšana

en: Sets the main/default font of the document
lv: Iestata dokumenta galveno/noklusējuma fontu

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shelf
lv: Plaukts

en: Show Calltip
lv: Rādīt izsaukuma padomu

en: Show EOL Markers
lv: Rādīt rindas beigu marķierus

en: Show Edge Guide
lv: Rādīt malas palīglīniju

en: Show Hidden Files
lv: Rādīt slēptos failus

en: Show Icons on Tabs
lv: Rādīt ikonas ciļņu virsrakstos

en: Show Indentation Guides
lv: Rādīt atkāpju palīglīnijas

en: Show Line Number Margin
lv: Rādīt malu ar rindu numuriem

en: Show Line Numbers
lv: Rādīt rindu numurus

en: Show Shelf
lv: Rādīt rūti Plaukts

en: Show Splash Screen
lv: Rādīt uzplaiksnījuma ekrānu

en: Show Status Bar
lv: Rādīt statusa joslu

en: Show Toolbar
lv: Rādīt rīkjoslu

en: Show Whitespace
lv: Rādīt tukšumzīmes

en: Show Whitespace Markers
lv: Rādīt tukšumzīmju marķierus

en: Show a calltip for the current word.
lv: Rādīt izsaukuma padomu pašreizējam vārdam.

en: Show autocompletion hints.
lv: Rādīt automātiskās pabeigšanas ieteikumus.

en: Show output from
lv: Rādīt izvadi no

en: Show the Shelf
lv: Rādīt rūti Plaukts

en: Show the edge column guide
lv: Rādīt slejas malas palīglīniju

en: Show the session manager bar
lv: Rādīt sesiju pārvaldnieka joslu

en: Size
lv: Lielums

en: Some files in saved session could not be found on disk:
lv: Dažus saglabātās sesijas failus nevar atrast diskā:

en: Some styles have been changed would you like to save before exiting?
lv: Daži stili ir mainīti. Vai vēlaties tos saglabāt pirms dialogloga aizvēršanas?

en: Sorry will be ready for future version
lv: Atvainojiet, tas tiks sagatavots kādā no nākamajām versijām

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: Spaces to Tabs
lv: Atstarpes rakstzīmes nomainīt pret tabulēšanas rakstzīmēm

en: Spell Checking
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Spelling
lv: Pareizrakstība

en: Start a New File
lv: Sākt jaunu failu

en: Start a new file in a new tab
lv: Sākt jaunu failu jaunā cilnē

en: Start a new file in a new window
lv: Sākt jaunu failu jaunā logā

en: Start in Normal Mode
lv: Startēt parastajā režīmā

en: Startup
lv: Startēšana

en: Startup Settings
lv: Startēšanas iestatījumi

en: Status Unknown
lv: Statuss nav zināms

en: Style Editor
lv: Stila redaktors

en: Style Tags
lv: Stila birkas

en: Style Theme
lv: Stila tēma

en: Subroutine Declarations
lv: Subrutīnu deklarācijas

en: Subroutines
lv: Subrutīnas

en: Successfully Installed Plugins
lv: Spraudmoduļi sekmīgi instalēti

en: Suffix for backup file names
lv: Dublējumfailu nosaukumu sufikss

en: Switch Lexer to %s
lv: Pārslēgt leksikas analizētāju uz %s

en: Syntax Highlighting
lv: Iezīmēt sintaksi

en: System Directory
lv: Sistēmas direktorijs

en: Tab Width
lv: Tabulēšanas rakstzīmes platums

en: Tabs to Spaces
lv: Tabulēšanas rakstzīmes nomainīt pret atstarpes rakstzīmēm

en: Task Definitions
lv: Uzdevumu definīcijas

en: Text Colors
lv: Teksta krāsas

en: Text Document
lv: Teksta dokuments

en: The correct encoding of '%s' could not be determined.
    
    Choose an encoding and select Ok to open the file with the chosen encoding.
    Click Cancel to abort opening the file
lv: Nevar noteikt pareizo "%s" kodējumu.
    
    Izvēlieties kodējumu un noklikšķiniet uz Labi, lai failu atvērtu izvēlētajā kodējumā.
    Lai pārtrauktu faila atvēršanu, noklikšķiniet uz Atcelt

en: The file: "%s" has been modified since the last save point.
    
    Would you like to save the changes?
lv: Fails: "%s" ir modificēts kopš tā pēdējās saglabāšanas reizes.
    
    Vai vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: The new style sheet '%s' has not been saved would you like to save before exiting?
lv: Jaunā stila lapa '%s' nav saglabāta. Vai vēlaties to saglabāt pirms iziešanas no programmas?

en: The new style theme '%s' has not been saved.
    
    Would you like to save it before changing themes?
lv: Jaunais stila dizains '%s' nav saglabāts.
    
    Vai vēlaties to saglabāt pirms dizaina nomaiņas?

en: The requested command could not be executed.
lv: Neizdevās izpildīt pieprasīto komandu.

en: The search term '%(term)s' was found %(count)d times.
lv: Meklētā virkne '%(term)s' tika atrasta %(count)d reizes.

en: The style %s already exists. Please choose a different name.
lv: Stils %s jau pastāv. Izvēlieties citu nosaukumu.

en: There are no files that Editra can open in %s
lv: Nav neviena faila, ko Editra varētu atvērt, izmantojot %s

en: There was an error when printing.
    Check that your printer is properly connected.
lv: Drukāšanas laikā radās kļūda.
    Pārbaudiet, vai printeris ir pareizi pievienots.

en: This plugin requires a newer version of Editra.
lv: Lai lietotu šo spraudmoduli, nepieciešama jaunāka programmas Editra versija.

en: This plugin will be uninstalled on next program launch.
lv: Šis spraudmodulis tiks atinstalēts nākamajā programmas startēšanas reizē.

en: To Lowercase
lv: Pārveidot par mazajiem burtiem rakstītu tekstu

en: To Uppercase
lv: Pārveidot par lielajiem burtiem rakstītu tekstu

en: To add a new item drag and drop the plugin file into the list.
    
    To remove an item select it and hit Delete or Backspace.
lv: Lai pievienotu jaunu elementu, velciet spraudmoduļa failu
    uz sarakstu un nometiet failu šajā sarakstā.
    
    Lai noņemtu elementu, iezīmējiet to un nospiediet taustiņu
    Delete vai Backspace.

en: Toggle Auto-Indentation functionality
lv: Pārslēgt automātiskās atkāpes darbību

en: Toggle Bookmark
lv: Ievietot/noņemt grāmatzīmi

en: Toggle Code Folding
lv: Izvērst/sakļaut koda bloku

en: Toggle Comment
lv: Marķēt kā komentāru/noņemt komentāra marķējumu

en: Toggle Editor Maximization
lv: Maksimizēt/atjaunot rediģēšanas rūts lielumu

en: Toggle Editor View Options
lv: Pārslēgt rediģēšanas rūts skata opcijas

en: Toggle all folds
lv: Izvērst/sakļaut visus blokus

en: Toggle bookmark of the current line
lv: Ievietot/noņemt grāmatzīmi pašreizējā rindā

en: Toggle comment on the selected line(s)
lv: Atlasītās rindas marķēt kā komentāru/noņemt tajās komentāra marķējumu

en: Toggle current fold
lv: Izvērst/sakļaut pašreizējo bloku

en: Toggle fold
lv: Izvērst/sakļaut bloku

en: Toolbar Icon Size
lv: Rīkjoslas ikonu lielums

en: Transient XML Handler
lv: Pagaidu XML apstrādātājs

en: Translate Editra...
lv: Tulkot Editra...

en: Transparency
lv: Caurspīdīgums

en: Transpose Line
lv: Pārcelt rindu

en: Transpose the current line with the previous one
lv: Samainīt vietām pašreizējo rindu ar iepriekšējo

en: Trim Trailing Whitespace
lv: Nogriezt beigu tukšumzīmi

en: Turn off for better performance
lv: Izslēgt, lai uzlabotu veiktspēju

en: Unable to accept dropped file or text
lv: Nevar akceptēt nomestu failu vai tekstu

en: Unable to delete %s
lv: Nevar izdzēst %s

en: Unable to retrieve plugin list
lv: Nevar iegūt spraudmoduļu sarakstu

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo Last Action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Unindent Lines
lv: Samazināt atkāpi

en: Unindent the selected lines
lv: Samazināt atkāpi atlasītajās rindās

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Uninstall Plugin
lv: Spraudmoduļa atinstalēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Up
lv: Uz augšu

en: Update
lv: Atjaunināšana

en: Update Available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Uppercase
lv: Lielie burti

en: Use Auto Completion when available
lv: Pēc iespējas automātiski pabeigt vārdus

en: Use Proxy
lv: Izmantot starpniekserveri

en: Use Soft Tabs
lv: Lietot šaurās tabulēšanas rakstzīmes

en: Use Tabs Instead of Spaces
lv: Atstarpes rakstzīmju vietā lietot tabulēšanas rakstzīmes

en: Used to set a custom backup path. If not specified the backup will be put in the same directory as the file.
lv: Izmanto, lai iestatītu pielāgotu dublējuma ceļu. Ja tas nav norādīts, dublējums tiek saglabāts vienā direktorijā ar failu.

en: User Directory
lv: Lietotāja direktorijs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: View Editra's console log
lv: Skatīt Editra vadības pults žurnālu

en: View Line of Next Bookmark
lv: Skatīt nākamās grāmatzīmes rindu

en: View Line of Previous Bookmark
lv: Skatīt iepriekšējās grāmatzīmes rindu

en: View Options
lv: Skata opcijas

en: View Virtual Space After Last Line
lv: Skatīt virtuālo atstarpi pēc pēdējās rindas

en: View all bookmarks
lv: Skatīt visas grāmatzīmes

en: View pane selection list
lv: Skatīt rūšu atlases sarakstu

en: Visit the project homepage %s
lv: Apmeklēt projekta vietni %s

en: Visual Helpers
lv: Vizuālā palīdzība

en: Warn when mixed eol characters are detected
lv: Brīdināt par atrastiem atšķirīgiem rindas beigu marķieriem

en: Warning Text
lv: Brīdinājuma teksts

en: Warning suggestions will include context insensitive results
lv: Brīdinājums. Priekšlikumos tiks iekļauti no konteksta neatkarīgi rezultāti.

en: Where
lv: Atrašanās vieta

en: Where to Save Profile?
lv: Profila saglabāšanas vietas izvēle

en: Whitespace
lv: Tukšumzīme

en: Whitespace formating commands
lv: Tukšumzīmju formatēšanas komandas

en: Whole Word
lv: Pilns vārds

en: Whole word
lv: Pilns vārds

en: Wildcard shell patterns for matching files (*.txt *.html).
lv: Čaulas modeļi ar aizstājējzīmēm atbilstošo failu noteikšanai (*.txt *.html)

en: Word Completion
lv: Vārdu pabeigšana

en: Word Wrap
lv: Aplauzt tekstu

en: Would you like to save the changes to '%s' before changing themes?
    
    Selecting No will result in all changes being lost.
lv: Vai vēlaties pirms dizaina nomaiņas saglabāt '%s' veiktās izmaiņas?
    
    Ja izvēlēsieties Nē, visas izmaiņas tiks zaudētas.

en: Wrap Text Horizontally
lv: Aplauzt tekstu horizontāli

en: Wrap lines in output buffer
lv: Aplauzt rindas izvades buferī

en: Written in 100%% Python.
lv: 100%% uzrakstīts valodā Python.

en: You must restart Editra before your changes will take full affect.
lv: Lai jaunās izmaiņas pilnībā stātos spēkā, restartējiet programmu Editra.

en: Your profile has been updated to the latest version
lv: Jūsu profils ir atjaunināts uz jaunāko versiju

en: Zoom Default
lv: Noklusējuma tuvinājums

en: Zoom In
lv: Tuvināt

en: Zoom Out
lv: Tālināt

en: args
lv: Argumenti

en: bold
lv: treknraksts

en: eol
lv: rindas beigas

en: exec
lv: Izpilde

en: italic
lv: slīpraksts

en: underline
lv: pasvītrojums

en: untitled
lv: bez nosaukuma

en: untitled %d
lv: bez nosaukuma %d
