freevo - en to fi translation catalogue (435 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Author
fi: Tekijä

en: Date
fi: Päiväys

en: Model
fi: Malli

en: Software
fi: Sovellus

en: TV Guide
fi: TV opas

en: Scheduled Recordings
fi: Ajastetut nauhoitukset

en: Favorites
fi: Suosikit

en: View Favorites
fi: Näytä suosikit

en: Manual Recording
fi: Ajastetut nauhoitukset

en: Schedule a Manual Recording
fi: Ajastetut nauhoitukset

en: Search
fi: Etsi oppaasta

en: Help
fi: k = Ohje

en: CANCEL
fi: PERUUTA

en: Reloading cache files, be patient...
fi: Luodaan välimuistia, odota...

en: Today
fi: Tänään

en: at
fi: Lauantai

en: Tomorrow
fi: Huomenna

en: This Week
fi: Tällä viikolla

en: No recordings are scheduled
fi: Ei ajastettuja ohjelmia

en: Edit Favorite
fi: Muokkaa suosikkia

en: ERROR
fi: VIRHE

en: No program found on %s at %s.
fi: %s:n raidalle %s ei löytynyt mediaa.

en: Program
fi: Ohjelma

en: Channel
fi: Kanava

en: ANY CHANNEL
fi: KAIKKI KANAVAT

en: ANY DAY
fi: KAIKKI PÄIVÄT

en: Mon
fi: Maanantai

en: Tue
fi: Tiistai

en: Wed
fi: Keskiviikko

en: Thu
fi: Torstai

en: Fri
fi: Perjantai

en: Sat
fi: Lauantai

en: Sun
fi: Sunnuntai

en: ANY TIME
fi: AINA

en: Save
fi: Tallenna

en: Stop Time
fi: Standardi viesti tiedosto

en: Program Description
fi: Kuvaus:

en: Sorry, the program description for %s is unavailable.
fi: %s-ohjelmalle ei ole saatavissa kuvausta.

en: Remove
fi: Poista

en: Delete %s.
fi: Poista %s

en: Delete %s, failed.
fi: Poista %s

en: Movies
fi: Elokuvat

en: Recorded TV
fi: Nauhoitetut ohjelmat

en: Music
fi: Musiikki

en: Images
fi: Kuvat

en: Back
fi: Varmuuskopioi CD

en: Delete
fi: Poista

en: Play file
fi: Soita kappale %s

en: Play file using VLC
fi: Soita kappale %s

en: Manual Record
fi: Manuaalinen ajastus

en: start time is not before stop time.
fi: Aloitus aika ei ole enne lopetus aikaa.

en: Program would record for more than %d days!
fi: Ohjelma nauhoittaisi enemmän kuin %d vuorokautta!

en: Program would record for more than 1 day!
fi: Ohjelma nauhoittaisi enemmän kuin yhden vuorokauden!

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: May
fi: Tou

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Add to Recording Schedule
fi: Näytä nauhoitus aikataulu

en: Show
fi: Näytä

en: Category
fi:  Kappale

en: Start
fi: Alku

en: Stop
fi: Loppu

en: Runtime
fi: Kesto:

en: Record
fi: Nauhoitetut ohjelmat

en: Time
fi: Aika

en: This channel has no data loaded
fi: Tällä kanavalle ei ole ohjelma tietoja

en: Now Recording %s.
fi: Näytä nauhoitus aikataulu

en: ANY
fi: MIKÄ TAHANSA

en: FXD files
fi: Poista tiedosto

en: unable to load %s.html
fi: Kohteen %s lataus epäonnistui

en: Unknown Profile
fi: Tuntematon CD levy

en: Search Results
fi: Etsinnän tulokset

en: New favorite
fi: Uusi suosikki

en: Movies only
fi: Elokuvat

en: This directory is empty
fi: Tämä hakemisto on tyhjä

en: TV GUIDE
fi: TV OPAS

en: Browse list
fi: Selaa listaa

en: Playing
fi: Soita

en: WARNING
fi: VAROITUS

en: Playlists
fi: Soittolistat

en: Enqueue this Music in Playlist
fi: Lisää tämä soittolistaan

en: Make a new Audio Playlist
fi: Lisää uusi soittolista

en: Queued Directory
fi: Jonossa oleva hakemisto

en: Queued Track
fi: Jonossa oleva kappale

en: Added New Playlist
fi: Uusi soittolista lisätty

en: %s
    not found!
fi: %s
    ei löytynyt!

en: Listen to XM Station
fi: Kuuntele radio asemaa

en: XM Radio
fi: Radio

en: No XM channels found
fi: Otsikoita ei löytynyt

en: XM channels
fi: Muuta kanavaa

en: Rip the CD to the hard drive
fi: Tallenna CD kovalevylle

en: Backup CD to hard drive in mp3 format
fi: Varmuuskopioi CD kovalevylle mp3 muodossa

en: Backup CD to hard drive in Ogg format
fi: Varmuuskopioi CD kovalevylle Ogg muodossa

en: Backup CD to hard drive in FLAC format
fi: Varmuuskopioi CD kovalevylle FLAC muodossa

en: Backup CD to hard drive in wav format
fi: Varmuuskopioi CD kovalevylle wav muodossa

en: CD Backup
fi: Varmuuskopioi CD

en: Directory %s already exists
fi: Levyllä on jo %s hakemisto

en: Unknown CD Album
fi: Tuntematon CD levy

en: Album Tree
fi: Albumi

en: No Objects found
fi: Otsikoita ei löytynyt

en: Generating playlist...
fi: soittolistassa ei seuraavaa kappaletta

en: searching Amazon...
fi: haetaan Amazonista...

en: Unknown error while searching.
fi: Tuntematon virhe yhdistettäessä IMDB-palvelimeen

en: No covers available from Amazon
fi: IMDB palvelusta ei löytynyt tietoa

en: getting data...
fi: haetaan tietoa...

en: No Radio Stations found
fi: Radio asemia ei löytynyt

en: Radio Stations
fi: Radio Asemat

en: Listen to Radio Station
fi: Kuuntele radio asemaa

en: Show player
fi: Näytä soitin

en: Browse disc
fi: Selaa levyä

en: Random playlist
fi: Satunnainen soittolista

en: Data files on disc
fi: %s Asema (ei levyä)

en: pause
fi: tauko

en: play
fi: soita

en: No information available
fi: Tietoa ei saatavilla

en: View Image
fi: Näytä kuva

en: Browse directory
fi: Selaa hakemistoa

en: z = Toggle Fullscreen
fi: z = Täysi näyttö päälle/pois

en: Arrow Keys = Move
fi: Nuolinäppäimet = Siirry

en: Spacebar = Select
fi: Välilyönti = Valitse

en: Escape = Stop/Prev. Menu
fi: Esc = Pysäytä/Edellinen menu

en: h = Help
fi: k = Ohje

en: File "%s" not found!
fi: Tiedostoa "%s" ei löytynyt!

en: Generating MAME cache, please wait.
fi: Luodaan MAME välimuistia, odota...

en: Locations
fi: Paikka

en: Artist -
fi: Artisti

en: Album -
fi: Albumi

en: Drive %s (no disc)
fi: %s Asema (ei levyä)

en: Ejecting disc in drive %s
fi: %s asemaa aukaistaan

en: Reading disc in drive %s
fi: Levyä %s asemassa luetaan

en: More Options
fi: Kuvaus

en: Moving files...
fi: Siirretään tiedostoja...

en: Copying files...
fi: Kopioidaan tiedostoja...

en: Room Items
fi: kappaletta

en: Device Options
fi: Kuvaus

en: Run Command
fi: Suorita komento

en: No Home Automation items found
fi: Uutisotsikko sivustoja ei löytynyt

en: Delete info
fi: Poista info tiedosto

en: Delete edl
fi: Poista

en: Delete image
fi: Poista kuva

en: Do you wish to delete
     '%s'?
fi: Haluatko poistaa
    '%s'?

en: Deleting...
fi: Poistetaan...

en: Delete info about
     '%s'?
fi: Poistetaanko info tiedosto
    '%s'?

en: Delete edl about
     '%s'?
fi: Poistetaanko kuva
    '%s'?

en: Delete image about
     '%s'?
fi: Poistetaanko kuva
    '%s'?

en: CD Burn Menu
fi: Asetukset valikko

en: Show Sites Headlines
fi: Näytä sivuston otsikot

en: Fetching headlines...
fi: Haetaan otsikoita...

en: No Headlines found
fi: Otsikoita ei löytynyt

en: Headlines
fi: Uutisotsikot

en: Headlines Sites
fi: Uutisotsikko sivustot

en: No Headlines Sites found
fi: Uutisotsikko sivustoja ei löytynyt

en: shutting down...
fi: Sammutetaan...

en: Shutdown Freevo
fi: Sulje Freevo

en: Shutdown system
fi: Sammuta tietokone

en: Restart system
fi: Uudelleen käynnistä

en: Do you really want to shut down Freevo?
fi: Haluatko todella sulkea Freevon?

en: Shutdown
fi: Sammuta

en: Do you really want to shut down the system?
fi: Haluatko todella sammuttaa koneen?

en: Do you really want to restart the system?
fi: Haluatko todella käynnistää koneen uudelleen?

en: Length
fi: Kesto

en: Artist
fi: Artisti

en: Album
fi: Albumi

en: Year
fi: Vuosi

en: Tracks
fi: Kappaleita

en: Resolution
fi: Tarkkuus

en: Aspect
fi: Näkymä

en: Tagline
fi: Kuvaus

en: Plot
fi: Juoni

en: Geometry
fi: Geometria

en: %s items
fi: %s kappaletta

en: Today is %s.
fi: Tänään on %s

en: Menu
fi: Valikko

en: Type
fi: Laji

en: Information
fi: Tietoa

en: Genre
fi: Tyylilaji

en: No wakeup scheduled.
fi: Ei ajastettuja nauhoituksia

en: Shutdown freevo
fi: Sulje Freevo

en: Fetching Weather for %s...
fi: Haetaan otsikoita...

en: Fetching Radar Map for %s...
fi: Haetaan otsikoita...

en: Show Weather Details
fi: Sääennuste

en: and
fi: Tam

en: Today's Forecast
fi: Sääennuste

en: Extended Forecast
fi: Sääennuste

en: Showers
fi: Näytä

en: Sunny
fi: Sunnuntai

en: Snow Showers
fi: Näytä virhe viesti jono

en: Mist
fi: Artisti

en: Clear
fi: Vuosi

en: Display program
fi: Näytä ohjelma

en: Scheduling Failed
fi: Ajastus epäonnistui

en: Display favorite
fi: Näytä suosikki

en: Modify duplicate flag
fi: Muuta kanavaa

en: Modify episodes flag
fi: Muuta aika

en: Modify Duplicate Flag
fi: Muuta kanavaa

en: Save Failed, favorite was lost
fi: Tallennus epäonnistui, suosikki poistettu

en: Save Failed
fi: Tallennus epäonnistui

en: PM Rain
fi: Radio

en: BT event %s
fi: Teksti: %s

en: Name
fi: Nimi

en: Track
fi: Kappale

en: Bitrate
fi: Bittinopeus

en: Movie
fi: Elokuva

en: Audio
fi: Ääni

en: Image
fi: Kuvat

en: Games
fi: Pelaa pelejä

en: %s Main Menu
fi: %s Päävalikko

en: %i free of %i GB total (%i%% free)
fi: %i / %i MB vapaana

en: %i free of %i MB total (%i%% free)
fi: %i / %i MB vapaana

en: Command finished
fi: Komento suoritettu

en: Running Command...
fi: Suoritan komentoa...

en: Command Failed
fi: Komento epäonnistui

en: Command Completed
fi: Komento suoritettu

en: Commands
fi: Komennot

en: program is scheduled
fi: Ohjelma on ajastettu

en: Stream %s
fi: Virta %s

en: Unknown
fi: Tuntematon CD levy

en: Audio Menu
fi: Musiikki valikko

en: no subtitles
fi: ei tekstitystä

en: Subtitle Menu
fi: Tekstitys valikko

en: Play chapter %s
fi: Soita kappale %s

en: Chapter Menu
fi: Kappale valikko

en: Turn off %s
fi: Kytke %s pois päältä

en: Turn on %s
fi: Kytke %s päälle

en: Play with alternate player
fi: Soita toisella ohjelmalla

en: Audio selection
fi: Ääni valinnat

en: Subtitle selection
fi: Tekstitys valinnat

en: Chapter selection
fi: Kappaleen valinta

en: Play
fi: Soita

en: Config Menu
fi: Asetukset valikko

en: Re-encode this program...
fi: Etsi tätä ohjelmaa muualta

en: Choose your encoding profile
fi: Nauhoitusten haku epäonnistui

en: Please wait, analyzing video...
fi: Odota...

en: Encoding started
fi: Muuta aloitus päivää

en: Downloading link list...
fi: Ladataan linkki listaa...

en: Failed to download %s
fi: Kohteen %s lataus epäonnistui

en: Resume playback
fi: Jatka soittoa

en: Bookmarks
fi: Kirjanmerkit

en: Jump to %s
fi: Siirry %s

en: Move to [%s]
fi: Siirrä [%s]

en: Play image as DVD
fi: Soita DVD

en: Search IMDB for this file
fi: Hae IMDB tietoja tälle tiedostolle

en: Search IMDB for [%s]
fi: Hae IMDB:sta [%s]

en: searching IMDB...
fi: haetaan IMDB:sta...

en: IMDB Query
fi: IMDB haku

en: No information available from IMDB
fi: IMDB palvelusta ei löytynyt tietoa

en: Transcode this program...
fi: Etsi tätä ohjelmaa muualta

en: Select Encoding Profile
fi: Nauhoitusten haku epäonnistui

en: Modify Container
fi: Muuta nimeä

en: Modify Resolution
fi: Tarkkuus

en: Modify Video Codec
fi: Video

en: Modify Video Bitrate
fi: Muuta aika

en: Modify Audio Codec
fi: Musiikki valikko

en: Modify Audio Bitrate
fi: Muuta prioriteetti

en: Modify Number of passes
fi: Muuta aika

en: Modify Number of Passes
fi: Muuta aika

en: Modify Video Filter
fi: Muuta prioriteetti

en: Unknown Property
fi: Tuntematon CD levy

en: Language Menu
fi: Kieli

en: Show details for this item
fi: Näytä tämän tiedoston tiedot

en: Details
fi: Tarkemmat tiedot

en: Seeking not possible
fi: Kelaaminen mahdotonta

en: Directory Autobuild Thumbnails
fi: Tee kuvakkeet automaattisesti

en: Build video thumbnails for all items (may take a while when entering).
fi: Tee kuvakkeet videoista automaattisesti (Tämä voi kestää pitkän aikaa)

en: Play DVD
fi: Soita DVD

en: DVD title list
fi: DVD otsikko lista

en: Play default track
fi: Soita oletus raita

en: Play VCD
fi: Soita VCD

en: VCD title list
fi: VCD otsikko lista

en: Play with maximum cache
fi: Soita maksimi välimuistilla

en: Show variants
fi: Näytä vaihtoehdot

en: Create Thumbnail
fi: Luo kuvake

en: Please wait....
fi: Odota...

en: No player for this item found
fi: Tälle tiedostolle ei ole soitinta

en: No Information Available
fi: Tietoa ei saatavilla

en: Rating
fi: Arvostelu

en: No action defined for this choice!
fi: Tälle valinnalle ei ole määritelty toimintoa!

en: Directory Sort By Date
fi: Järjestä hakemisto päivän mukaan

en: Sort directory by date and not by name.
fi: Järjestä hakemisto päivän muttei nimen mukaan

en: Directory Autoplay Single Item
fi: Soita automaattisesti jos vain yksi kappale

en: Don't show directory if only one item exists and auto-select the item.
fi: Älä näytä hakemistoa jos siellä on vain yksi kappale.

en: Force Skin Layout
fi: Käytä määrättyä ulkoasua

en: Force skin to a specific layout. This option doesn't work with all skins and the result may differ based on the skin.
fi: Ei toimi kaikilla ulkoasuilla

en: Directory Smart Sort
fi: Viisas järjestely

en: Use a smarter way to sort the items.
fi: Käytä viisaampaa hakemiston järjestystä.

en: Directory Smart Names
fi: Viisas järjestely

en: Use a smarter way to abbreviate the name of the items.
fi: Käytä viisaampaa hakemiston järjestystä.

en: Use MediaID Tag Names
fi: Käytä sisäisiä nimiä

en: Use the names from the media files tags as display name.
fi: Käytä media tiedostoissa olevia nimiä

en: Directory Reverse Sort
fi: Käänteinen järjestys

en: Show the items in the list in reverse order.
fi: Näytä hakemisto käänteisessä järjestyksessä.

en: Directory Create Playlist
fi: Käsittele soittolistana

en: Handle the directory as playlist. After one file is played, the next one will be started.
fi: Käsittele hakemistoa soittolistana. Kun kappale loppuu, aloita uusi.

en: Directory Add Playlist Files
fi: Lisää soittolistat

en: Add playlist files to the list of items
fi: Lisää soittolista tiedostot listaan

en: Directory Add Random Playlist
fi: Lisää satunnainen soittolista

en: Add an item for a random playlist
fi: Lisää kappale satunnaiseen soittolistaan

en: Directory Autoplay Items
fi: Soita kappaleet automaattisesti

en: Autoplay the whole directory (as playlist) when it contains only files and no directories
fi: Soita kappaleet automaattisesti kun hakemisto ei sisällä muita hakemistoja

en: Directory on disc [%s]
fi: Hakemisto levyllä [%s]

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Play all files in directory
fi: Soita kaikki kappaleet

en: Random play all items
fi: Soita kaikki satunnaisesti

en: Recursive random play all items
fi: Satunnainen soitto kaikista alihakemistoista

en: Recursive play all items
fi: Soita kaikki

en: Configure directory
fi: Hakemiston asetukset

en: Enter Password
fi: Anna salasana

en: Password incorrect
fi: Väärä salasana

en: Scanning disc, be patient...
fi: Tutkitaan levyä, odota...

en: Scanning directory, be patient...
fi: Tutkitaan hakemistoa, odota...

en: on
fi: päällä

en: off
fi: pois

en: Show all kinds of items
fi: Näytä kaikki tiedostot

en: Show video, audio and image items in this directory
fi: Näytä kaikki video, ääni ja kuva tiedostot tässä hakemistossa

en: Configure
fi: Asetukset

en: Cannot open file "%s"
fi: Tiedostoa "%s" ei voitu avata

en: Browse Playlist
fi: Selaa soittolistaa

en: empty playlist
fi: tyhjä soittolista

en: playlist repeat on
fi: soittolistan toisto päällä

en: playlist repeat off
fi: soittolista toisto ei päällä

en: no next item in playlist
fi: soittolistassa ei seuraavaa kappaletta

en: no previous item in playlist
fi: soittolistassa ei edellistä kappaletta

en: Day of Week
fi: Viikonpäivä

en: Time of Day
fi: Aika

en: Favorite %s has been saved
fi: Suosikki %s on tallennettu

en: Do you want to remove %s?
fi: Haluatko poistaa %s?

en: Remove from schedule
fi: Poista ajastuksista

en: Schedule for recording
fi: Nauhoita tämä ohjelma

en: Edit favorite
fi: Muokkaa suosikkia

en: Add to favorites
fi: Lisää suosikkeihin

en: Search for more of this program
fi: Etsi tätä ohjelmaa muualta

en: Sorry, you cannot watch TV while recording.
fi: Et voi katsoa TV nauhoituksen aikana.

en: "%s" has been scheduled for recording
fi: "%s" on ajastettu nauhoitettavaksi

en: "%s" has been removed from schedule
fi: Poista ajastuksista

en: Searching, please wait...
fi: Etsitään, odota...

en: No matches found for %s
fi: %s ei löytynyt vastaavuutta

en: Program Menu
fi: Ohjelmat valikko

en: Remove favorite
fi: Poista suosikki

en: Modify name
fi: Muuta nimeä

en: Modify channel
fi: Muuta kanavaa

en: Modify day of week
fi: Muuta viikon päivä

en: Modify time of day
fi: Muuta aika

en: Modify priority
fi: Muuta prioriteetti

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Favorite Menu
fi: Suosikki valikko

en: Alter Name
fi: Muuta nimeä

en: Modify Channel
fi: Muuta kanavaa

en: Modify Day
fi: Muuta päivää

en: Modify Time
fi: Muuta aikaa

en: "%s" has been removed from favorites
fi: Poista suosikeista

en: You need software %s
fi: Tarvitset sovelluksen %s

en: View VCR Input
fi: Näytä nauhurin syöte

en: Recorded Shows
fi: Nauhoitetut ohjelmat

en: Display record item
fi: Näytä nauhoitus

en: Modify start month
fi: Muuta aloitus kuukautta

en: Modify start day
fi: Muuta aloitus päivää

en: Modify start time
fi: Muuta aloitus aikaa

en: Modify stop month
fi: Muuta lopetus kuukautta

en: Modify stop day
fi: Muuta lopetus päivää

en: Modify stop time
fi: Mutta lopetus aikaa

en: Record Item Menu
fi: Nauhoitus valikko

en: Save Failed, recording was lost
fi: Tallennus epäonnistui, ajastus ei voimassa

en: Display Scheduled Recordings
fi: Näytä ajastetut nauhoitukset

en: Nothing scheduled.
fi: Ei ajastettuja nauhoituksia

en: No favorites.
fi: Ei suosikkeja

en: Could not find TV channel %s
fi: %s -TV asemaa ei löytynyt

en: TV Main Menu
fi: TV päävalikko

en: The list of TV channels is invalid!
fi: TV kanavien lista on viallinen!

en: Please check the config file.
fi: Tarkista asetus tiedosto.

en: Preparing the program guide
fi: Ohjelma opasta valmistellaan

en: TV Guide is corrupt!
fi: TV opas on viallinen!

en: Couldn't load the TV Guide, got an exception!
fi: TV oppaan lataus epäonnistui

en: Freevo Main Menu
fi: Freevo Päävalikko

en: Skin Selector
fi: Ulkonäön valinta

en: Continue
fi: Asetukset

en: Reading cache, please wait ...
fi: Luodaan välimuistia, odota...

en: Freevo crashed!
fi: Freevo kaatui!

en: Filename: %s
fi: Tiedosto: %s

en: Lineno: %s
fi: Rivi nro: %s

en: Function: %s
fi: Toiminto: %s

en: Text: %s
fi: Teksti: %s

en: Please see the logfiles for more info
fi: Katso logi tiedostoista lisätietoja

en: Exit in %s seconds
fi: Lopetetaan %s sekunnin kuluttua

en: Just one movie in this playlist.
fi: kappaletta tässä soittolistassa

en: One song in playlist
fi: soittolistassa ei seuraavaa kappaletta

en: Elapsed
fi: Aika

en: Video Rate
fi: Video

en: Subtitles
fi: Tekstitykset

en: File name
fi: Tiedosto: %s

en: This playlist is empty!
fi: Tämä soittolista on tyhjä!

en: pictures in this slideshow.
fi: kappaletta tässä soittolistassa

en: Look at Pictures
fi: Katsele kuvia

en: Chapters
fi: Kappaleet

en: songs in playlist
fi: soittolistassa ei seuraavaa kappaletta

en: Audio Codec
fi: Musiikki valikko

en: Playlist
fi: Soittolista

en: Location
fi: Paikka

en: Link
fi: Linkki

en: This slideshow is empty!
fi: Tämä soittolista on tyhjä!

en: Items
fi: kappaletta

en: Disc ID
fi: Levyn tunniste

en: MB free
fi: MB vapaana

en: Watch TV
fi: Katsele televisiota

en: of
fi: pois

en: Now playing
fi: Näytä soitin

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Pictures
fi: Katsele kuvia

en: Weather Forecast
fi: Sääennuste

en: New mail
fi: Uusi suosikki

en: items in this playlist
fi: kappaletta tässä soittolistassa

en: Language
fi: Kieli

en: Video Codec
fi: Video

en: Day
fi: Päivä

en: Read Headlines
fi: Uutisotsikot

en: Size
fi: Koko

en: Audio tracks
fi: Ääniraidat

en: New mails
fi: Tarkemmat tiedot

en: Container
fi: Asetukset

en: Audio Rate
fi: Musiikki valikko

en: Play a Game
fi: Pelaa peliä

en: Listen to Music
fi: Kuuntele musiikkia

en: Watch a Movie
fi: Katsele elokuvia

en: movies in this playlist.
fi: kappaletta tässä soittolistassa

en: No songs in playlist
fi: soittolistassa ei seuraavaa kappaletta

en: Weather
fi: Sääennuste
