freevo - en to nl translation catalogue (699 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Author
nl: Auteur

en: Date
nl: Datum

en: Home
nl: Hoofdpagina

en: TV Guide
nl: TV gids

en: View TV Listings
nl: Bekijk programmagids

en: Scheduled Recordings
nl: Ingeplande opnames

en: View Scheduled Recordings
nl: Bekijk programmas geregistreerd om op te nemen

en: Favorites
nl: Favorieten

en: View Favorites
nl: Bekijk favorieten

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: View Media Library
nl: Bekijk mediabibliotheek

en: Manual Recording
nl: Handmatig opnemen

en: Schedule a Manual Recording
nl: Plan een handmatige opname

en: Search
nl: Zoeken

en: Advanced Search Page
nl: Uitgebreide zoekpagina

en: View Online Help and Documentation
nl: Bekijk online hulp en documentatie

en: CANCEL
nl: Annuleren

en: Reloading cache files, be patient...
nl: Bezig met inlezen van de cache, een ogenblik geduld...

en: Today
nl: Vandaag

en: at
nl: op

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: This Week
nl: Deze week

en: No recordings are scheduled
nl: Geen programma's geregistreerd voor opname

en: Widescreen
nl: Breedbeeld

en: Edit Favorite
nl: Favorieten bewerken

en: ERROR
nl: FOUT

en: No program found on %s at %s.
nl: Geen programma gevonden op %s om %s.

en: Favorite %s doesn't exists.
nl: Favoriet %s bestaat niet.

en: Name of favorite
nl: Naam van de favoriet

en: Program
nl: Programma

en: Channel
nl: Kanaal

en: Day of week
nl: Dag van de week

en: Time of day
nl: Tijd van de dag

en: Duplicates
nl: Dubbelen

en: Episodes
nl: Aflevering

en: Action
nl: Actie

en: ANY CHANNEL
nl: ALLE KANALEN

en: ANY DAY
nl: Alle dagen

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: ANY TIME
nl: ALTIJD

en: Save
nl: Opslaan

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Stop Time
nl: Stoptijd

en: Episode
nl: Aflevering

en: Program Description
nl: Programmabeschrijving:

en: Actions
nl: Acties

en: UNKNOWN
nl: ONBEKEND

en: Sorry, the program description for %s is unavailable.
nl: Sorry, de programmabeschrijving voor %s is niet beschikbaar.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: %s already exists! File not renamed.
nl: %s bestaat reeds! Bestand niet hernoemd.

en: Rename %s to %s.
nl: Hernoem %s naar %s.

en: Rename %s to %s, failed.
nl: Hernoem %s naar %s.

en: No new file specified.
nl: Geen nieuw bestand opgegeven.

en: Delete %s.
nl: Bestand wissen: %s

en: Delete %s, failed.
nl: Bestand wissen: %s

en: %s does not exist. No action taken.
nl: %s bestaat niet. Geen  actie ondernomen.

en: I do not process names (%s) with slashes for security reasons.
nl: De naam (%s) bevat een slash (/) en wordt daardoor niet verwerkt.

en: Messages
nl: Berichten

en: Movies
nl: Films

en: Recorded TV
nl: Opgenomen programmas

en: Music
nl: Muziek

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Back
nl: Terug

en: Download
nl: Downloaden

en: Delete
nl: Verwijder bestand

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Play file
nl: Speel titel %s af

en: Play file using VLC
nl: Speel titel %s af

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Config
nl: Configureer

en: Manual Record
nl: Handmatige opname

en: Manual Recorded
nl: Handmatig opnemen

en: start time is not before stop time.
nl: startijd ligt niet voor de stoptijd

en: Program would record for more than %d days!
nl: Deze programmeren beslaat %d dagen!

en: Program would record for more than 1 day!
nl: Dit programma beslaat meer dan 1 dag!

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: maa

en: Apr
nl: apr

en: May
nl: mei

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Add to Recording Schedule
nl: Toon opnamerooster

en: TV Genre for %s
nl: TV Genre voor %s

en: Show
nl: Tonen

en: Category
nl: Categorie

en: Change
nl: Verander

en: NO SHOWS MATCHING CATEGORY
nl: GEEN PROGRAMMAS VOLDOEN AAN DIE CATEGORIE

en: Runtime
nl: Speelduur:

en: Record
nl: Opnemen

en: Add to Favorites
nl: Toevoegen aan favorieten

en: View Logs
nl: Bekijk de logs

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Beeld

en: This channel has no data loaded
nl: Geen gegevens over dit kanaal beschikbaar

en: Welcome
nl: Welkom

en: Freevo Web Status as of %s
nl: Freevo Web Status op %s

en: Notice
nl: Melding

en: Now Recording %s.
nl: %s wordt nu opgenomen.

en: One program scheduled to record.
nl: Er is 1 programma geregistreerd voor opname.

en: %i programs scheduled to record.
nl: Er zijn %i programma's geregistreerd voor opname.

en: No programs scheduled to record.
nl: Geen programma's geregistreerd voor opname.

en: %i of %i Mb free in %s
nl: %i van %i Mb beschikbaar in %s

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Sunday
nl: zondag

en: Favorite Name
nl: Naam favoriet

en: Priority
nl: Prioriteit

en: ANY
nl: ALLE

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Higher
nl: Hoger

en: Lower
nl: Lager

en: Config Plugins
nl: Configureer plugins

en: Freevo Installation HOWTO
nl: Freevo Installatie HOWTO

en: Build your own media box with Freevo and Linux
nl: Maak uw eigen multimedia computer met Freevo en Linux

en: Writing your own plugins for Freevo
nl: Je eigen plugins schrijven met Freevo

en: unable to load html files
nl: niet mogelijk om de html bestanden te laden

en: If you use a svn version of Freevo, run <b>autogen.sh</b>.
nl: Als u een CVS versie van Freevo gebruikt, start dan <b>autogen.sh</b>.

en: The files are searched in the following locations:
nl: De bestanden worden gezocht in de volgende locaties:

en: Freevo Plugin List
nl: Freevo Plugin Lijst

en: Freevo Installation Howto
nl: Freevo Installatie Howto

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: Recording Information
nl: Opname Informatie

en: Plugin List
nl: Plugin Lijst

en: FXD files
nl: FXD bestanden

en: Freevo Documentation
nl: Freevo Documentatie

en: unable to load %s.html
nl: %s kan niet worden geladen

en: Unknown Profile
nl: Onbekende artiest

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: No matches
nl: Geen resultateb

en: New favorite
nl: Nieuwe favoriet

en: Icecast List
nl: Icecast Lijst

en: Change Icecast List
nl: Verander Icecast Lijst

en: Movies only
nl: Alleen films

en: Go!
nl: Starten!

en: missing 'src' attribute in skin tag!
nl: Het 'src' attribuut in de skin-tag ontbreekt!

en: This directory is empty
nl: Deze folder is leeg

en: TV GUIDE
nl: TV gids

en: Browse list
nl: Lijst doorbladeren

en: Playing
nl: Afspelen

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Enqueue this Music in Playlist
nl: Voeg dit nummer toe aan de afspeellijst

en: Make a new Audio Playlist
nl: Maak een nieuwe muziek afspeellijst

en: Queued Directory
nl: Folder in de wachtlijst

en: Queued Track
nl: Nummer in de wachtlijst

en: Added New Playlist
nl: Nieuwe afspeellijst toegevoegd

en: Songs From Same Album
nl: Nummers van het zelfde album

en: Songs From Same Artist
nl: Nummers van de zelfde artiest

en: %s
    not found!
nl: %s
    niet gevonden!

en: Buffering podcast...
nl: Bezig met in buffer plaatsen van Podcast...

en: Listen Audio Podcast
nl: Luister naar een audio Podcast

en: Fetching podcast...
nl: Podcast wordt binnengehaald...

en: No Podcast locations found
nl: Geen Podcast locaties gevonden

en: Fetching podcasts...
nl: Podcasts worden binnengehaald...

en: Set APODCAST_DIR in local_conf.py
nl: Wijzig APODCAST_DIR in local_conf.py aub

en: Listen to XM Station
nl: Luister naar een radiostation

en: XM Radio
nl: Radio

en: No XM channels found
nl: Geen afbeeldingen gevonden

en: XM channels
nl: Kanaal wijzigen

en: 'fbxine' not found, 'xine' audio plugin deactivated
nl: 'fbxine' niet gevonden, 'xine' plugin gedeactiveerd

en: Show CD ripping status
nl: Toon CD rip vooruitgang

en: Stop CD ripping
nl: Stop het CD rippen

en: Rip the CD to the hard drive
nl: Maak een backup naar harddisk

en: Item is not an Audio CD
nl: Dit is geen Audio CD

en: Ripping in progress
    Track %d of %d
nl: Bezig met het rippen van de Audio CDg
    Track %d van de %d

en: Backup CD to hard drive in mp3 format
nl: Maak een backup naar harddisk in MP3 formaat

en: Backup CD to hard drive in Ogg format
nl: Maak een backup naar harddisk in OGG formaat

en: Backup CD to hard drive in FLAC format
nl: Maak een backup naar harddisk in FLAC formaat

en: Backup CD to hard drive in wav format
nl: Maak een backup naar harddisk in WAV formaat

en: Ripping started
nl: Het rippen is gestart

en: Directory %s already exists
nl: Folder %s bestaat reeds

en: Ripping aborted
nl: Het rippen is afgebroken

en: Ripping complete
nl: Het rippen is voltooid

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: RENAME
nl: HERNOEMEN

en: Unknown CD Album
nl: Onbekend CD Album

en: Other
nl: Andere

en: No CDDB data available to mmpython
nl: Geen CDDB informatie beschikbaar voor mmpython

en: CD info not found!
    Must manually rename files
    when finished ripping
nl: CD info niet gevonden!
    U moet na het rippen zelf de bestandsnamen veranderen

en: Problem trying to call:
nl: Probleem tijdens aanroepen van:

en: [VUX] Start playing
nl: [VUX] Start het afspelen

en: [VUX] Stop playing
nl: [VUX] Stop het afspelen

en: [VUX] Next (rating down)
nl: [VUX] Volgende (minder waardering)

en: [VUX] Next (rating intact)
nl: [VUX] Volgende (waardering intact)

en: [VUX] Next (rating up)
nl: [VUX] Next (meer waardering)

en: [VUX] Playing item rating up
nl: [VUX] Geef dit nummer meer waardering

en: [VUX] Playing item rating down
nl: [VUX] Geef dit nummer minder waardering

en: [VUX] a dir item do not select
nl: [VUX] een folder, niet selecteren

en: [VUX] an audio item, do not select
nl: [VUX] een geluidsbestand, niet selecteren

en: Album Tree
nl: Album

en: No Objects found
nl: Geen afbeeldingen gevonden

en: Generating playlist...
nl: geen volgend item in de afspeellijst

en: To search for covers you need an Amazon.com Web Services
    license key. You can get yours from:
nl: Om Audio CD hoezen te zoeken heb je een Amazon.com
    Web Services license key nodig. Je kunt zo'n key verkrijgen op:

en: Find a cover for this music
nl: Zoek een hoes voor deze muziek

en: Plugin 'coversearch' was disabled for this item! 'coversearch' needs an item with Artist and Album (if it's a mp3 or ogg) or Title (if it's a cd track) to be able to search. So you need a file with a ID3 tag (mp3) or an Ogg Info. Maybe you must fix this file (%s) tag?
nl: De 'coversearch' plugin werkt niet voor dit bestand! De plugin heeft een item met ingevulde Artiest en Album nodig (voor MP3 en OGG) of een Titel (voor Audio CD's). Misschien is de tag van %s niet geheel correct worden?

en: Unknown CD, cover searching is disabled
nl: Onbekende CD, het zoeken naar een hoes is uitgeschakeld

en: searching Amazon...
nl: Bezig met zoeken op Amazon...

en: Unknown error while searching.
nl: Onbekende fout tijdens het zoeken.

en: Cover Search Results
nl: Hoes zoekresultaten

en: No covers available from Amazon
nl: Geen informatie beschikbaar op Amazon

en: getting data...
nl: Gegevens worden binnengehaald...

en: Invalid LastFM Session!
nl: Ongeldige LastFM sessie!

en: Listen Last FM
nl: Luister naar Last FM

en: No Radio Stations found
nl: Geen radiostation gevonden

en: Radio Stations
nl: Radiostations

en: Listen to Radio Station
nl: Luister naar een radiostation

en: Cannot play - recording in progress
nl: Kan niet afspelen - bezig met opname

en: Show player
nl: Toon de mediaspeler

en: Show lyrics
nl: Toon songteksten

en: Searching lyrics...
nl: Bezig met zoeken naar songteksten...

en: Lyrics not found, sorry...
nl: Geen songteksten gevonden, sorry...

en: Browse disc
nl: Schijf verkennen

en: Random playlist
nl: Willekeurige afspeellijst

en: Data files on disc
nl: Bestanden op schijf

en: pause
nl: pauzeren

en: play
nl: afspelen

en: No information available
nl: Geen informatie beschikbaar

en: View Image
nl: Afbeelding tonen

en: Browse directory
nl: Verken deze folder

en: Current Picture
nl: Huidige afbeelding

en: Previous Pictures
nl: Vorige afbeelding

en: Apod Pictures
nl: Apod afbeeldingen

en: No Images found
nl: Geen afbeeldingen gevonden

en: Unable to open URL
nl: Kan de URL niet openen

en: Need a directory to store APOD pictures.
nl: Een folder is vereist om APOD afbeeldingen op te slaan.

en: directory %s does not exist.
nl: Folder %s bestaat niet.

en: z = Toggle Fullscreen
nl: z = Volledig scherm aan/uit

en: Arrow Keys = Move
nl: Cursortoetsen = Verplaatsen

en: Spacebar = Select
nl: Spatie = Selecteren

en: Escape = Stop/Prev. Menu
nl: Escape = Stop/Vorig menu

en: File "%s" not found!
nl: Bestand "%s" niet gevonden

en: Generating MAME cache, please wait.
nl: Bezig met het opbouwen van MAME cache, een ogenblik geduld...

en: please update GAMES_ITEMS in local_conf.py
nl: verander GAMES_ITEMS in local_conf.py aub

en: Left
nl: Nog te gaan

en: Right
nl: Rechts

en: Space
nl: Spatie

en: Locations
nl: Locaties

en: Artist -
nl: Artiest

en: Album -
nl: Album

en: Drive %s (no disc)
nl: Station %s (geen schijf)

en: Ejecting disc in drive %s
nl: Schijf in %s wordt uitgeworpen

en: Reading disc in drive %s
nl: Bezig met de schijf in lezer %s te analyseren

en: Full Description
nl: Volledige Beschrijving

en: Now
nl: Nu

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: More Options
nl: Meer opties

en: encoding server not running
nl: de encoding server draait niet

en: encoding server has no jobs
nl: de encoding server heeft geen opdrachten

en: Set as icecast playlist
nl: Instellen als icecast afspeellijst

en: Moving files...
nl: Bezig met verplaatsen van bestanden...

en: Copying files...
nl: Bezig met kopieren van bestanden.

en: Added to Cart
nl: Toegevoegd aan het karretje

en: Removed from Cart
nl: Verwijderd uit het karretje

en: Removed Item from Cart
nl: Verwijderd uit het karretje

en: Added Item to Cart
nl: Toegevoegd aan het karretje

en: Cart: Move Files Here
nl: Karretje: Verplaats bestanden hier heen

en: Cart: Copy Files Here
nl: Karretje: Kopier bestanden hier heen

en: Add Directory to Cart
nl: Voeg map toe aan het karretje

en: Remove Directory from Cart
nl: Verwijder map uit het karretje

en: Add to Cart
nl: Toevoegen aan het karretje

en: Remove from Cart
nl: Verwijder uit het karretje

en: Delete Cart
nl: Leeg het karretje

en: Room Items
nl: Items

en: Device Options
nl: Beschrijving

en: Run Command
nl: Commando uitvoeren

en: No Home Automation items found
nl: Geen koppen sites gevonden

en: LCD plugin will not load! Maybe you don't have LCDd (lcdproc daemon) running?
nl: LCD plugin kan niet worden gestart! Misschien heb je LCDd (lcdproc daemon) niet draaien?

en: Delete info
nl: Wis extra informatie

en: Delete edl
nl: Verwijder bericht

en: Delete image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Do you wish to delete
     '%s'?
nl: Weetjeu zeker dat je dit bestand wilt verwijderen:
     '%s'?

en: Deleting...
nl: Bezig met verwijderen...

en: Delete info about
     '%s'?
nl: Weet je zeker dat je de extra informatie wilt wissen:
     '%s'?

en: Delete edl about
     '%s'?
nl: Wis afbeelding over
     '%s'?

en: Delete image about
     '%s'?
nl: Wis afbeelding over
     '%s'?

en: Not Yet implemented :)
nl: Nog niet geimplementeerd :)

en: Cannot find %s (%s).
nl: Kan %s niet vinden (%s).

en: Start burning %s audio files?
nl: Starten met branden van %s audio bestanden?

en: Insert media then click OK
nl: Plaats media en klik op OK

en: Start burning %s ?
nl: Starten met branden van %s ?

en: Burning status: %s
nl: Status van het branden: %s

en: Error : Could not convert %s
nl: Fout: Kon %s niet converteren

en: Should show the menu? %i
nl: Menu weergeven? %i

en: Burn CD
nl: Brand CD

en: CD Burn Menu
nl: Configuratiemenu

en: Copy dir to CD
nl: Kopieer map naar CD

en: Burn audio files (MP3, Wav and Ogg) as Audio CD
nl: Brand bestanden als Audio CD

en: Copy this file to CD
nl: Kopieer dit bestand naar CD

en: Copy %s to CD
nl: Kopieer %s naar CD

en: Burn as DVD-VIDEO disc
nl: Brand als DVD-VIDEO disc

en: Show Sites Headlines
nl: Toon Website koppen

en: Fetching headlines...
nl: Bezig met koppen binnen te halen...

en: No Headlines found
nl: Geen koppen gevonden

en: Headlines
nl: Koppen

en: Headlines Sites
nl: Koppen Websites

en: No Headlines Sites found
nl: Geen koppen sites gevonden

en: shutting down...
nl: Bezig met afsluiten...

en: Shutdown Freevo
nl: Freevo afsluiten

en: Shutdown system
nl: Systeem afsluiten

en: Restart system
nl: Systeem herstarten

en: Do you really want to shut down Freevo?
nl: Weet je zeker dat je Freevo wilt afsluiten?

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Do you really want to shut down the system?
nl: Weet je zeker dat je de machine wilt afsluiten?

en: Do you really want to restart the system?
nl: Weet je zeker dat je de machine wilt herstarten?

en: You need pylcd to run "lcd" plugin.
nl: Voor de "lcd" plugin is pylcd benodigd

en: Length
nl: Speelduur

en: Artist
nl: Artiest

en: Year
nl: Jaar

en: Tracks
nl: Nummer

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Aspect
nl: Beeldverhouding

en: Tagline
nl: Onderschrift

en: Geometry
nl: Verhouding

en: Today is %s.
nl: Vandaag is het %s.

en: Information
nl: Opname informatie

en: You need pyusb (http://pyusb.berlios.de/) to run "vfd" plugin.
nl: Voor de "lcd" plugin is pylcd benodigd

en: Show Reminders
nl: Tone herinneringen

en: No Reminders Found
nl: Geen herinneringen gevonden

en: Reminders
nl: Herinneringen

en: Reminders types
nl: Type herinneringen

en: Remind type
nl: Type herinnering

en: A recording is in progress.
nl: De opnameserver is niet beschikbaar.

en: No wakeup scheduled.
nl: Geen ingeplande opnames.

en: Shutdown freevo
nl: Freevo afsluiten

en: SHUTDOWN SYSTEM?
nl: SYSTEEM AFSLUITEN?

en: RESTART SYSTEM?
nl: SYSTEEM HERSTARTEN?

en: SHUTDOWN FREEVO?
nl: FREEVO AFSLUITEN?

en: Fetching Weather for %s...
nl: Het weer voor %s wordt opgehaald...

en: Fetching Radar Map for %s...
nl: Het weer voor %s wordt opgehaald...

en: Show Weather Details
nl: Toon weer details

en: and
nl: en

en: No locations specified
nl: Geen locaties opgegeven

en: Current Conditions
nl: Huidige condities

en: Today's Forecast
nl: Voorspelling voor vandaag

en: Extended Forecast
nl: Vooruitzichten

en: Radar Map
nl: Radarkaart

en: Humidity
nl: Vochtigheid

en: Pressure
nl: Druk

en: Wind Chill
nl: Gevoelstemp.

en: Visibility
nl: Zicht

en: LO
nl: MIN

en: HI
nl: MAX

en: Error encountered while trying to download weather map
nl: Het ophalen van de radarmap is mislukt

en: Mostly Cloudy
nl: Voornamelijk bewolkt

en: Partly Cloudy
nl: Deels bewolkt

en: Light Rain
nl: Lichte regen

en: Showers
nl: Tonen

en: Rain
nl: Waardering

en: Fog
nl: Mist

en: Few Showers
nl: Af en toe regen

en: Mostly Sunny
nl: Voornamelijk zonnig

en: Sunny
nl: zo

en: Snow Showers
nl: Toon Stderr

en: Few Snow Showers
nl: Lichte sneeuwval

en: Heavy Snow
nl: Zware sneeuw

en: Thunderstorms
nl: Onweer

en: Heavy Rain
nl: Zware regenval

en: Mist
nl: Artiest

en: Clear
nl: Jaar

en: A Few Clouds
nl: Licht bewolkt

en: Fair
nl: Redelijk

en: Last updated: %s
nl: Laatste update: %s

en: Unlimited
nl: Ongelimiteerd

en: %s (day: %s)
nl: %s (dag: %s)

en: Currently, there is a humidity of
nl: Momenteel is de luchtvochtigheid

en: Visibility will be unlimited today
nl: Het zicht is vandaag ongelimiteerd

en: There will be a visibility of
nl: Het zicht is

en: Error encountered while trying to download Radar map
nl: Het ophalen van de radarmap is mislukt

en: Display program
nl: Toon programma

en: Scheduling Failed
nl: Het inplannen is mislukt.

en: getFavorites failed: %s
nl: Het ophalen van de favorieten is mislukt: %s

en: Display favorite
nl: Toon favoriet

en: Modify duplicate flag
nl: Kanaal wijzigen

en: Modify episodes flag
nl: Wijzig tijd

en: Modify Duplicate Flag
nl: Kanaal wijzigen

en: Save Failed, favorite was lost
nl: Opslaan mislukt, de favoriet is verloren gegaan

en: Save Failed
nl: Het opslaan is mislukt

en: Currently recording
nl: Aan het opnemen

en: Next recordings
nl: Volgende opnames

en: Recordserver not found
nl: The opnameserver is niet gevonden

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: PM Rain
nl: Radio

en: BT event %s
nl: Tekst: %s

en: Name
nl: Naam

en: Track
nl: Nummer

en: Close drive
nl: Sluit lade

en: Eject drive
nl: Open lade

en: Call: %s
nl: Bel: %s

en: Message: %s
nl: Boodschap: %s

en: Movie
nl: Film

en: Audio
nl: Muziek

en: Image
nl: Afbeelding

en: Games
nl: Spelletjes

en: %s Main Menu
nl: %s Hoofdmenu

en: %i free of %i GB total (%i%% free)
nl: %i vrij van %i GB totaal (%i%% vrij)

en: %i free of %i MB total (%i%% free)
nl: %i vrij van %i MB totaal (%i%% vrij)

en: Command finished
nl: Commando afgerond

en: Running Command...
nl: Bezig met commando te starten...

en: Command Failed
nl: Commando mislukt

en: Command Completed
nl: Commando Volbracht

en: Commands
nl: Commandos

en: checking for %-13s
nl: controleren op %-13s

en: ERROR: can't find %s
nl: FOUT: kan %s niet vinden

en: Please install the application respectively put it in your path.
nl: Installeer de toepassing en zet hem in het pad.

en: Freevo won't work without it.
nl: Freevo werkt zonder deze onderdelen niet.

en: not found (deactivated)
nl: niet gevonden (gedeactiveerd)

en: System path first=%s
nl: Systeempath eerst=%s

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: program is scheduled
nl: het programma is ingepland

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Audio Menu
nl: Geluidsmenu

en: no subtitles
nl: geen ondertitels

en: Subtitle Menu
nl: Ondertitel menu

en: Play chapter %s
nl: Speel hoofdstuk %s af

en: Chapter Menu
nl: Hoofdstukken menu

en: Turn off %s
nl: Zet %s af

en: Turn on %s
nl: Zet %s aan

en: Play with alternate player
nl: Speel af met andere speler

en: Audio selection
nl: Audio selectie

en: Subtitle selection
nl: Ondertitel selectie

en: Chapter selection
nl: Hoofdstuk selectie

en: Play
nl: Afspelen

en: Config Menu
nl: Configuratiemenu

en: Re-encode this program...
nl: Zoek naar andere tijden voor dit programma

en: Choose your encoding profile
nl: Het ophalen van de opnames is mislukt.

en: Please wait, analyzing video...
nl: Een ogenblik geduld...

en: Encoding started
nl: Het rippen is gestart

en: 'XINE_COMMAND' not defined, 'xine' video plugin deactivated.
    please check the xine section in freevo_config.py
nl: 'XINE_COMMAND' niet gedefineerd, 'xine' plugin uitgeschakeld.
    Controller de xine sectie in freevo_config.py

en: Browse links (autoplay)
nl: Verken links (automatisch afspelen)

en: Browse links (autoplay, maximum caching)
nl: Verken links (automatisch afspelen, maximale cache)

en: Browse links
nl: Verken links

en: Downloading link list...
nl: De lijst met links wordt opgehaald...

en: Failed to download %s
nl: Downloaden van %s mislukt

en: Resume playback
nl: Verder met afspelen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Jump to %s
nl: Spring naar %s

en: Move to [%s]
nl: Verplaats naar [%s]

en: Play image as DVD
nl: DVD afspelen

en: Choose title to play. <1-9>
nl: Kies een titel om af te spelen <1-9>

en: Search IMDB for this file
nl: Zoek op IMDB naar dit bestand

en: Search IMDB for [%s]
nl: Zoek op IMDB naar [%s]

en: searching IMDB...
nl: Bezig met zoeken op IMDB...

en: IMDB Query
nl: IMDB Zoekopdracht

en: No information available from IMDB
nl: Geen informatie beschikbaar op IMDB

en: Transcode this program...
nl: Zoek naar andere tijden voor dit programma

en: Select Encoding Profile
nl: Het ophalen van de opnames is mislukt.

en: Modify Container
nl: Naam wijzigen

en: Modify Resolution
nl: Resolutie

en: Modify Video Codec
nl: Video

en: Modify Video Bitrate
nl: Wijzig tijd

en: Modify Audio Codec
nl: Geluidsmenu

en: Modify Audio Bitrate
nl: Wijzig prioriteit

en: Modify Number of passes
nl: Wijzig tijd

en: Select Profile
nl: Selecteer profiel

en: Modify Number of Passes
nl: Wijzig tijd

en: Modify Video Filter
nl: Wijzig prioriteit

en: Unknown Property
nl: Onbekende artiest

en: Play Both Channels
nl: Speel beide kanalen af

en: Play Left Channel
nl: Speel linker kanaal

en: Play Right Channel
nl: Speel rechter kanaal

en: Language Menu
nl: Taal

en: Show details for this item
nl: Toon details voor dit bestand

en: Seeking not possible
nl: Zoeken niet mogelijk

en: Directory Autobuild Thumbnails
nl: Maak automatisch pictogrammen voor deze folder

en: Build video thumbnails for all items (may take a while when entering).
nl: Maak pictogrammen aan voor alle video-elementen (dit kan enige tijd in beslag nemen).

en: Play DVD
nl: DVD afspelen

en: DVD title list
nl: DVD Titellijst

en: Play default track
nl: Speel standaardnummer

en: Play VCD
nl: Speel VCD af

en: VCD title list
nl: VCD titel lijst

en: Full description
nl: Volledige beschrijving

en: Play with maximum cache
nl: Afspelen met maximale buffer

en: Show variants
nl: Toon varianten

en: Create Thumbnail
nl: Maak pictogram

en: Please wait....
nl: Een ogenblik geduld...

en: No player for this item found
nl: Geen afspeler gevonden voor dit element

en: Play Title %d
nl: Speel titel %d af

en: No Information Available
nl: Geen informatie beschikbaar

en: Rating
nl: Waardering

en: No action defined for this choice!
nl: Er is voor deze keuze geen actie gedefinieerd!

en: Directory Sort By Date
nl: Sorteer folders op datum

en: Sort directory by date and not by name.
nl: Sorteer folders op datum en niet op naam

en: Directory Autoplay Single Item
nl: Speel folders met 1 item automatisch

en: Don't show directory if only one item exists and auto-select the item.
nl: Toon folders met 1 item niet en speel dat ene item af.

en: Force Skin Layout
nl: Dwing een bepaalde skin layout af

en: Force skin to a specific layout. This option doesn't work with all skins and the result may differ based on the skin.
nl: Dwing een bepaalde skin layout af. Deze optie werkt niet voor alle skins en het resultaat kan van skin tot skin varieren.

en: Directory Smart Sort
nl: Folder slim sorteren

en: Use a smarter way to sort the items.
nl: Gebruik een intelligentere manier om items te sorteren.

en: Directory Smart Names
nl: Folder slim sorteren

en: Use a smarter way to abbreviate the name of the items.
nl: Gebruik een intelligentere manier om items te sorteren.

en: Use MediaID Tag Names
nl: Gebruik MediaID Tag namen

en: Use the names from the media files tags as display name.
nl: Gebruik de namen van de media file tags op het scherm.

en: Directory Reverse Sort
nl: Folder omgekeerd sorteren

en: Show the items in the list in reverse order.
nl: Toon de items in de lijst in omgekeerde volgorde.

en: Directory Create Playlist
nl: Folder Maak afspeellijst

en: Handle the directory as playlist. After one file is played, the next one will be started.
nl: Behandel deze folder als een afspeellijst. Als een bestand is afgespeeld zal automatisch het volgende bestand starten.

en: Directory Add Playlist Files
nl: Folder Voeg afspeelijst toe

en: Add playlist files to the list of items
nl: Voeg afspeellijsten toe aan de elementenlijst

en: Directory Add Random Playlist
nl: Folder Voeg willekeurige afspeellijst toe

en: Add an item for a random playlist
nl: Voeg een element toe voor een willekeurige afspeellijst

en: Directory Autoplay Items
nl: Folder Items automatisch afspelen

en: Autoplay the whole directory (as playlist) when it contains only files and no directories
nl: Automatisch de volledige folder (als een afspeellijst) afspelen indien de folder in kwestie slechts 1 bestand een geen subfolders bevat

en: Directory on disc [%s]
nl: Folder op schijf [%s]

en: Directory
nl: Folder

en: Play all files in directory
nl: Alle bestanden in deze folder afspelen

en: Random play all items
nl: Speel alle bestanden af in willekeurige volgorde

en: Recursive random play all items
nl: Speel alle bestanden non-stop af in willekeurige volgorde

en: Recursive play all items
nl: Speel alle bestanden af non-stop

en: Configure directory
nl: Configureer deze folder

en: Enter Password
nl: Voer uw wachtwoord in

en: Password incorrect
nl: Wachtwoord onjuist

en: Scanning disc, be patient...
nl: De schijf wordt geanalyseerd, een ogenblik geduld...

en: Scanning directory, be patient...
nl: De folder wordt geanalyseerd, een ogenblik geduld...

en: on
nl: aan

en: off
nl: uit

en: auto
nl: automatisch

en: Show all kinds of items
nl: Toon alle soorten items

en: Show video, audio and image items in this directory
nl: Toon video, audio en afbeeldingen in deze directory

en: Configure
nl: Configureer

en: Cannot open file "%s"
nl: Bestand "%s" kan niet geopend worden

en: Browse Playlist
nl: Blader door afspeellijst

en: empty playlist
nl: afspeellijst legenmaken

en: playlist repeat on
nl: afspeellijst herhalen inschakelen

en: playlist repeat off
nl: afspeellijst herhalen uitschakelen

en: no next item in playlist
nl: geen volgend item in de afspeellijst

en: no previous item in playlist
nl: geen vorig item in de afspeellijst

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: Time of Day
nl: Tijd

en: Favorite %s has been saved
nl: Favoriet %s is opgeslagen

en: Do you want to remove %s?
nl: Wil je %s verwijderen?

en: Remove from schedule
nl: Verwijder uit planning

en: Schedule for recording
nl: Inplannen voor opname

en: Edit favorite
nl: Favorieten bewerken

en: Add to favorites
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Search for more of this program
nl: Zoek naar andere tijden voor dit programma

en: Sorry, you cannot watch TV while recording.
nl: Sorry, je kunt tijdens een opname geen TV kijken.

en: If this is not true then remove
nl: Als dit niet klopt verwijder dan

en: "%s" has been scheduled for recording
nl: "%s" is geregistreerd voor opname

en: Scheduling failed
nl: Het inplannen is mislukt.

en: "%s" has been removed from schedule
nl: "%s" is Verwijderd uit planning

en: Remove failed
nl: Het verwijderen is mislukt

en: Searching, please wait...
nl: Bezig met zoeken, even geduld...

en: No matches found for %s
nl: Geen resultaten gevonden voor %s

en: Program Menu
nl: Programmamenu

en: Category :
nl: Categorie :

en: Advisory :
nl: Advies :

en: Remove favorite
nl: Verwijder favoriet

en: Modify name
nl: Naam wijzigen

en: Modify channel
nl: Kanaal wijzigen

en: Modify day of week
nl: Wijzig dag van de week

en: Modify time of day
nl: Wijzig tijd

en: Prevent Recording of Duplicates
nl: Voorkom dubbele opnames

en: Allow Recording of Duplicates
nl: Laat dubbele opnames toe

en: Record All Episodes
nl: Neem alle afleveringen op

en: Record Only New Episodes
nl: Neem alleen nieuwe afleveringen op

en: Modify priority
nl: Wijzig prioriteit

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Favorite Menu
nl: Favorieten menu

en: Alter Name
nl: Naam wijzigen

en: Modify Channel
nl: Kanaal wijzigen

en: Modify Day
nl: Dag wijzigen

en: Modify Time
nl: Laatst gewijzigd

en: Allow Recordings of Duplicates
nl: Laat dubbele opnames toe

en: Saving the changes to this favorite.
nl: Bezig met bewaren van de wijzigingen

en: This may take some time.
nl: Dit kan even duren.

en: "%s" has been removed from favorites
nl: "%s" is verwijderd uit de favorieten

en: Date then Name
nl: Datum, dan naam

en: Status then Name
nl: Status, dan naam

en: Status, Date then Name
nl: Status, datum en dan naam

en: Manage Recordings
nl: Beheer opnames

en: Sort by
nl: Sorteer op

en: Reverse sort
nl: Folder omgekeerd sorteren

en: Sort series by
nl: Sorteer series op

en: Reverse series sort
nl: Series omgekeerd sorteren

en: Unmark to Keep
nl: Demarkeer om te behouden

en: Mark to Keep
nl: Markeer om te behouden

en: Unmark as Watched
nl: Markeer als niet bekeken

en: Mark as Watched
nl: Markeer als bekeken

en: (Unnamed)
nl: (Naamloos)

en: Browse episodes
nl: Blader door afleveringen

en: Delete all episodes
nl: Verwijder alle afleveringen

en: Keep all episodes
nl: Behoud alle afleveringen

en: Play all episodes
nl: Speel alle afleveringen

en: Do you wish to delete the series
     '%s'?
nl: Weet u zeker dat u deze serie wilt verwijderen:
     '%s'?

en: episodes
nl: Afleveringen

en: 'XINE_COMMAND' not defined, plugin 'DVBStreamer' deactivated.
    please check the xine section in freevo_config.py
nl: 'XINE_COMMAND' niet gedefinieerd, 'DVBStreamer' plugin uitgeschakeld.
    Controlleer de xine sectie in freevo_config.py

en: 'xine-ui' version too old, plugin 'xine' deactivated
nl: de versie van 'xine-ui' is te oud, 'xine' plugin uitgeschakeld

en: You need software %s
nl: Je hebt software %s nodig

en: Tuning to %s
nl: Bezig met afstemmen op %s

en: Buffering %s
nl: Bezig met bufferen van %s

en: Playing %s
nl: Speelt %s

en: 'XINE_COMMAND' not defined, 'xine' tv plugin deactivated.
    please check the xine section in freevo_config.py
nl: 'XINE_COMMAND' niet gedefineerd, 'xine' plugin uitgeschakeld.
    Controller de xine sectie in freevo_config.py

en: View VCR Input
nl: Bekijk het videosignaal

en: Recorded Shows
nl: Opgenomen programma's

en: Display record item
nl: Toon opnameitem

en: Modify start month
nl: Startmaand wijzigen

en: Modify start day
nl: Startdag wijzigen

en: Modify start time
nl: Starttijd wijzigen

en: Modify stop month
nl: Eindmaand wijzigen

en: Modify stop day
nl: Einddag wijzigen

en: Modify stop time
nl: Eindtijd wijzigen

en: Record Item Menu
nl: Opnameitem menu

en: Save Failed, recording was lost
nl: Opslaan mislukt, de opname is verloren gegaan

en: Sorry, the stop time does not give enough time for scheduler to pickup the change.  Please set it to record for a few minutes longer.
nl: Sorry, de eindtijd geeft de planner te weinig tijd om de wijziging op te pakken. Verleng de opname alstublieft met enkele minuten.

en: Display Scheduled Recordings
nl: Toon ingeplande opnames

en: Nothing scheduled.
nl: Geen ingeplande opnames.

en: No favorites.
nl: Geen favorieten.

en: A recording will start in a few minutes
nl: De opnameserver is niet beschikbaar.

en: Search Programs
nl: Zoek programma's

en: Could not find TV channel %s
nl: Kan TV kanaal %s niet vinden

en: TV Main Menu
nl: TV Hoofdmenu

en: The list of TV channels is invalid!
nl: De lijst met TV kanalen is ongeldig!

en: Please check the config file.
nl: Controleer het configuratiebestand.

en: Preparing the program guide
nl: De programmagids wordt geladen...

en: TV Guide is corrupt!
nl: De TV gids is corrupt!

en: Couldn't load the TV Guide, got an exception!
nl: Kan de Programmagids niet laden, er is een exceptie opgetreden!

en: REPLACE WITH TUNERID FOR %s
nl: VERVANG MET TUNERID VOOR %s

en: Freevo Main Menu
nl: Freevo Hoofdmenu

en: Skin Selector
nl: Skin selectie

en: Event '%s' crashed
    
    Please take a look at the logfile and report the bug to the Freevo mailing list. The state of Freevo may be corrupt now and this error could cause more errors until you restart Freevo.
    
    Logfile: %s
nl: Event '%s' is gecrashed
    
    Bekijk de logfile en meld deze fout op de Freevo mailing list. Freevo kan nu mogelijk instabiel blijven en nog meer fouten veroorzaken tot je Freevo herstart.
    
    Logfile: %s

en: Continue
nl: Configureer

en: Starting Freevo-%s, please wait ...
nl: Freevo-%s wordt gestart, een ogenblik geduld...

en: Reading cache, please wait ...
nl: Bezig met inlezen van de cache, een ogenblik geduld...

en: Freevo crashed!
nl: Freevo is gecrashed!

en: Filename: %s
nl: Bestand: %s

en: Lineno: %s
nl: Regelnummer: %s

en: Function: %s
nl: Functie: %s

en: Text: %s
nl: Tekst: %s

en: Please see the logfiles for more info
nl: Bekijk de logfiles voor meer informatie

en: Exit in %s seconds
nl: Programma wordt in %s seconden afgesloten

en: Just one movie in this playlist.
nl: items in deze afspeellijst

en: One song in playlist
nl: geen volgend item in de afspeellijst

en: Elapsed
nl: Voorbij

en: Video Rate
nl: Video

en: Subtitles
nl: Ondertitels

en: File name
nl: Bestand: %s

en: This playlist is empty!
nl: Deze afspeellijst is leeg!

en: pictures in this slideshow.
nl: items in deze afspeellijst

en: Look at Pictures
nl: Foto's bekijken

en: Chapters
nl: Hoofdstukken

en: songs in playlist
nl: geen volgend item in de afspeellijst

en: Audio Codec
nl: Geluidsmenu

en: Subject
nl: Geen onderwerp

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: From
nl: Afzender

en: Unread messages
nl: Ongelezen berichten

en: Message has not been read
nl: Bericht is niet gelezen

en: Location
nl: Locatie

en: Email
nl: Klein

en: Just one picture in this slideshow.
nl: Maar een afbeelding in deze diashow

en: Total mails
nl: Totaal aantal berichten

en: This slideshow is empty!
nl: Deze afspeellijst is leeg!

en: MB free
nl: MB vrij

en: Watch TV
nl: TV kijken

en: of
nl: van

en: Now playing
nl: Toon de mediaspeler

en: kbps
nl: kb/s

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Weather Forecast
nl: Vooruitzichten

en: New mail
nl: Mail lezen

en: items in this playlist
nl: items in deze afspeellijst

en: Language
nl: Taal

en: Video Codec
nl: Video

en: Day
nl: Dag

en: Read Headlines
nl: Koppen

en: Size
nl: Grootte

en: Audio tracks
nl: Geluidssporen

en: New mails
nl: Mail lezen

en: Container
nl: Configureer

en: Audio Rate
nl: Geluidsmenu

en: Play a Game
nl: Speel een spel

en: Listen to Music
nl: Muziek luisteren

en: Total messages
nl: Totaal aantal berichten

en: Watch a Movie
nl: Film kijken

en: movies in this playlist.
nl: items in deze afspeellijst

en: Television
nl: Televisie

en: No songs in playlist
nl: geen volgend item in de afspeellijst

en: Weather
nl: Weer
