furiusisomount - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: Developer:
sl: Razvijalec:

en: Calculating, please wait...
sl: Računam, prosim, počakajte ...

en: Furius ISO Mount Tool
sl: Furius orodje za pripenjanje ISO datotek

en: Simple Gtk+ Interface to Mount ISO, IMG, BIN, MDF and NRG Image files without burning to disk.
sl: Enostaven Gtk+ vmesnik za pripenjanje ISO, IMG, BIN, MDF in NRG datotek brez pisanja na disk.

en: Error mounting image.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri pripenjanju slike.
    Nepričakovana napaka: %s

en: Defaulting to home directory for mounting.
sl: Za pripenjanje je bila uporabljeno privzeto mesto - domača mapa.

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s
sl: %s uspešno pripeta @ %s. Če je potrebno, zaženite naslednje ukaze za odstranitev:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s
sl: %s uspešno pripeta @ %s. Če je potrebno, zaženite naslednje ukaze za odstranitev:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s

en: Error mounting image.
    OS error(%s): %s
sl: Napaka pri pripenjanju slike.
    OS napaka(%s): %s

en: Error saving history to file.
    OS error(%s): %s
sl: Napaka pri shranjevanju zgodovine v datoteko.
    OS napaka(%s): %s

en: Error saving history to file
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri shranjevanju zgodovine v datoteko.
    Nepričakovana napaka: %s

en: %s successfully unmounted.
sl: %s uspešno odpeta.

en: Error unmounting image.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri odpenjanju slike.
    Nepričakovana napaka: %s

en: Error burning image.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri zapisovanju slike.
    Nepričakovana napaka: %s

en: Error launching nautilus.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri zaganjanju programa nautilus.
    Nepričakovana napaka: %s

en: Application started...
sl: Aplikacija zagnana ...

en: Error mounting image.
    IO error(%s): %s
sl: Napaka pri pripenjanju slike.
    IO napaka(%s): %s

en: Error loading history.
    OS error(%s): %s
sl: Napaka pri nalaganju zgodovine.
    OS napaka(%s): %s

en: Error loading history.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri nalaganju zgodovine.
    Nepričakovana napaka: %s

en: Error creating settings directory.
    OS error(%s): %s
sl: Napaka pri ustvarjanju direktorija za nastavitve.
    OS napaka(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    IO error(%s): %s
sl: Napaka pri ustvarjanju direktorija za nastavitve.
    IO napaka(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju direktorija za nastavitve.
    Nepričakovana napaka: %s

en: New settings file created at %s
sl: Nova datoteka z nastavitvami je bila ustvarjena v %s

en: Error creating settings file.
    OS error(%s): %s
sl: Napaka pri ustvarjanju datoteke z nastavitvami.
    OS napaka(%s): %s

en: Error creating settings file.
    IO error(%s): %s
sl: Napaka pri ustvarjanju datoteke z nastavitvami.
    IO napaka(%s): %s

en: Error creating settings file.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri ustvarjanju datoteke z nastavitvami.
    Nepričakovana napaka: %s

en: _Browse...
sl: Pre_brskaj ...

en: _Mount
sl: _Priklopi

en: _Checksum
sl: _Kontrolna vsota

en: Bur_n
sl: _Zapiši

en: _Unmount
sl: _Odklopi

en: View Log
sl: Pokaži dnevnik

en: Delete Log
sl: Pobriši dnevnik

en: Select Image
sl: Izbor slike

en: No Image Selected
sl: Nobena slika ni izbrana

en: No Checksum Generated
sl: Ni generirane kontrolne vsote

en: No Mount Point Selected
sl: Nobena priklopna točka ni izbrana

en: Mounted Images:
sl: Pripete slike:

en: Drag image files into above window to quickly mount
sl: Povlecite slikovne datoteke v zgornje okno za hitro pripenjanje

en: Mount Point
sl: Priklopna točka

en: Image File
sl: Slikovna datoteka

en: _Cancel
sl: P_rekliči

en: Checksum generation started...
sl: Generiranje kontrolne vsote ...

en: Checksum generation aborted!
sl: Generiranje kontrolne vsote preklicano!

en: Open Image..
sl: Odpri sliko ...

en: File not found. 
    Please check source exists.
sl: Datoteka ni bila najdena. 
    Prosim, preverite, če vir obstaja.

en: File does not appear to be a compatible Image. 
    Please check source.
sl: Datoteka ne spada med podprte slike. 
    Prosim, preverite vir.

en: %s not found.
sl: %s ni bila najdena.

en: Are you sure you wish to delete the log?
sl: Ste prepričani, da želite pobrisati dnevnik?

en: Error deleting log.
    OS error(%s): %s
sl: Napaka pri brisanju dnevnika.
    OS napaka(%s): %s

en: Error deleting log.
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri brisanju dnevnika.
    Nepričakovana napaka: %s

en: Application closed!
sl: Aplikacija zaprta!

en: %s is still mounted.
    Do you wish to unmount it before exiting?
sl: %s je še vedno pripeta.
    Jo želite odpeti pred izhodom?

en: Error saving unmounted images to file.
    OS error(%s): %s
sl: Napaka pri shranjevanju odpetih slik v datoteko.
    OS napaka(%s): %s

en: Error saving unmounted images to file
    Unexpected error: %s
sl: Napaka pri shranjevanju odpetih slik v datoteko.
    Nepričakovana napaka: %s
