furiusisomount - en to tr translation catalogue (54 entries)

en: Developer:
tr: Geliştirici:

en: Calculating, please wait...
tr: Hesaplanıyor, lütfen bekleyin...

en: Furius ISO Mount Tool
tr: Furius ISO Bağlama Aracı

en: Simple Gtk+ Interface to Mount ISO, IMG, BIN, MDF and NRG Image files without burning to disk.
tr: ISO, IMG, BIN, MDF ve NRG kalıp dosyalarını diske yazmadan bağlamak için yalın Gtk+ arayüzü.

en: Error mounting image.
    Unexpected error: %s
tr: Kalıbın bağlanmasında hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: Defaulting to home directory for mounting.
tr: Bağlama işlemi için ev dizini varsayılan olarak ayarlanıyor.

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s
tr: %s başarıyla bağlandı @ %s. Gerekirse aşağıdaki komutları kullanarak ayırabilirsiniz:
      :fusermount -u %s
      :rmdir %s

en: %s successfully mounted @ %s. If required, run the following commands to remove:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s
tr: %s başarıyla bağlandı @ %s. Gerekirse aşağıdaki komutları kullanarak ayırabilirsiniz:
      :gksu -u root umount %s
      :rmdir %s

en: Error mounting image.
    OS error(%s): %s
tr: Kalıbın bağlanmasında hata.
    İşletim Sistemi hatası(%s): %s

en: Error saving history to file.
    OS error(%s): %s
tr: Geçmişin dosyaya kaydedilmesinde hata.
    İşletim Sistemi hatası(%s): %s

en: Error saving history to file
    Unexpected error: %s
tr: Geçmişin dosyaya kaydedilmesinde hata
    Beklenmeyen hata: %s

en: %s successfully unmounted.
tr: %s başarıyla ayrıldı.

en: Error unmounting image.
    Unexpected error: %s
tr: Kalıbın ayrılmasında hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: Error burning image.
    Unexpected error: %s
tr: Kalıbın yazdırılmasında hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: Error launching nautilus.
    Unexpected error: %s
tr: Nautilus'un başlatılmasında hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: Application started...
tr: Uygulama başlatıldı...

en: Error mounting image.
    IO error(%s): %s
tr: Kalıbın bağlanmasında hata.
    G/Ç hatası(%s): %s

en: Error loading history.
    OS error(%s): %s
tr: Geçmişin yüklenmesinde hata.
    İşletim Sistemi hatası(%s): %s

en: Error loading history.
    Unexpected error: %s
tr: Geçmişin yüklenmesinde hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: Error creating settings directory.
    OS error(%s): %s
tr: Ayar dizininin oluşturulmasında hata.
    İşletim Sistemi hatası(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    IO error(%s): %s
tr: Ayar dizininin oluşturulmasında hata.
    G/Ç hatası(%s): %s

en: Error creating settings directory.
    Unexpected error: %s
tr: Ayar dizininin oluşturulmasında hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: Error creating settings file.
    OS error(%s): %s
tr: Ayar dosyasının oluşturulmasında hata.
    İşletim Sistemi hatası(%s): %s

en: Error creating settings file.
    IO error(%s): %s
tr: Ayar dosyasının oluşturulmasında hata.
    G/Ç hatası(%s): %s

en: Error creating settings file.
    Unexpected error: %s
tr: Ayar dosyasının oluşturulmasında hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: _Browse...
tr: _Gözat...

en: _Mount
tr: _Bağla

en: _Checksum
tr: _Sağlama

en: Bur_n
tr: _Yazdır

en: _Unmount
tr: _Ayır

en: View Log
tr: Günlüğü Görüntüle

en: Delete Log
tr: Günlüğü Sil

en: Select Image
tr: Kalıbı Seç

en: No Image Selected
tr: Kalıp Seçilmedi

en: No Checksum Generated
tr: Sağlama Oluşturulmadı

en: No Mount Point Selected
tr: Bağlanma Noktası Seçilmedi

en: Mounted Images:
tr: Bağlanmış Kalıplar:

en: Drag image files into above window to quickly mount
tr: Kalıp dosyalarını pencere üzerine sürükleyerek çabucak bağlayabilirsiniz

en: Mount Point
tr: Bağlanma Noktası

en: Image File
tr: Kalıp Dosyası

en: _Cancel
tr: _İptal

en: Checksum generation started...
tr: Sağlama oluşturuluyor...

en: Checksum generation aborted!
tr: Sağlama oluşturma iptal edildi!

en: Open Image..
tr: Kalıp Aç..

en: File not found. 
    Please check source exists.
tr: Dosya bulunamadı. 
    Lütfen kaynağı kontrol edin.

en: File does not appear to be a compatible Image. 
    Please check source.
tr: Dosya uygun bir kalıp olarak görünmüyor. 
    Lütfen kaynağı kontrol edin.

en: %s not found.
tr: %s bulunamadı.

en: Are you sure you wish to delete the log?
tr: Günlüğü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Error deleting log.
    OS error(%s): %s
tr: Günlüğün silinmesinde hata.
    İşletim Sistemi hatası(%s): %s

en: Error deleting log.
    Unexpected error: %s
tr: Günlüğün silinmesinde hata.
    Beklenmeyen hata: %s

en: Application closed!
tr: Uygulama kapatıldı!

en: %s is still mounted.
    Do you wish to unmount it before exiting?
tr: %s hala bağlı.
    Çıkmadan önce ayırmak ister misiniz?

en: Error saving unmounted images to file.
    OS error(%s): %s
tr: Ayrılmış kalıpların dosyaya kaydedilmesinde hata.
    İşletim Sistemi hatası(%s): %s

en: Error saving unmounted images to file
    Unexpected error: %s
tr: Ayrılmış kalıpların dosyaya kaydedilmesinde hata
    Beklenmeyen hata: %s
