Gespeaker - en to fo translation catalogue (55 entries)

en: <b>Advanced settings</b>
fo: <b>Framkomnar uppsetingar</b>

en: <b>Base settings</b>
fo: <b>Grunduppsetingar</b>

en: <b>Insert text to play</b>
fo: <b>Set inn tekst til avspælingar</b>

en: Fem_ale
fo: Kvinn_a

en: Spee_d:
fo: Ferð

en: Voice:
fo: Rødd

en: _Edit
fo: _Ritstjórna

en: _File
fo: _Fíla

en: _Help
fo: _Hjálp

en: _Language:
fo: Má_l:

en: _Male
fo: _Mannfólka

en: _Volume:
fo: Ljóðs_tyrki:

en: <b>Audio player</b>
fo: <b>Ljóðavspælari</b>

en: <b>Mbrola application</b>
fo: <b>Mbrola nýtsluskipanin</b>

en: <b>Mbrola voices available</b>
fo: <b>Tøkar Mbrola røddir</b>

en: <b>Other settings</b>
fo: <b>Aðrar uppsetingar</b>

en: <b>Recording</b>
fo: <b>Upptøka</b>

en: <b>Saving preferences</b>
fo: <b>Goymi uppseting</b>

en: <b>Welcome message</b>
fo: <b>Vælkomstboð</b>

en: Co_mmand:
fo: _Stýriboð:

en: Custom mess_age:
fo: Tillagað boð:

en: General
fo: Alment

en: Mbrola voices
fo: Mbrola røddir

en: Mbrola voices path:
fo: Leið til Mbrola røddir:

en: Preferences
fo: Uppseting

en: Save main window s_ize
fo: Goym stø_dd á høvuðsglugga

en: Single track _record
fo: Einkultspora _upptøka

en: Speak _welcome text on program start
fo: Les upp _vælkomsttekstin við forritsbyrjan

en: _Save voice settings automatically
fo: _Sjálvirkandi goym setingar á røddum

en: _Use custom welcome message
fo: _Nýt tilgjørd vælkomstboð

en: Audio testing
fo: Ljóðroynd

en: There was an error during the test for the audio player.
    
    Error %s: %s
fo: Har var ein villa undir ljóðroyndini av ljóðavspælaranum.
    
    Villa %s: %s

en: default language
fo: default

en: Do you want to delete the current text?
fo: Vil tú strika núverandi tekstin?

en: Please select the text file to open
fo: Vinarliga vel tekstfíluna ið skal latast upp

en: Text files (*.txt)
fo: Tekstfílur (*.txt)

en: All files
fo: Allar fílur

en: Error opening the file
fo: Villa við upplating av fílu

en: Please select where to save the text file
fo: Vinarliga vel, hvar tekstfílan skal goymast

en: Error saving the file
fo: Villa við goyman av fílu

en: Do you want to reset the default settings?
fo: Vil tú tómstilla forsettu uppsetingina?

en: Please select where to save the recorded file
fo: Vinarliga vel, hvar upptøkufílan skal goymast

en: Wave files (*.wav)
fo: Wavefílur (*.Wav)

en: Recording audio track to: %s
fo: Upptaki ljóðspor á: %s

en: PulseAudio sound server
fo: PulseAudio ljóðambætari

en: Custom sound application
fo: Tillaga ljóðnýtsluskipan

en: _Test
fo: _Roynd

en: Language
fo: Mál

en: Status
fo: Støða

en: Installed
fo: Innlagt

en: Not installed
fo: Ikki innlagt

en: %d languages of %d detected
fo: %d mál av %d funni(n)

en: Package mbrola installed
fo: Mbrolapakkin innlagdur

en: Package mbrola not installed
fo: Mbrolapakkin er ikki innlagdur

en: Welcome in Gespeaker
fo: Vælkomin til Gespeaker
