gnome-alsamixer - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: _File
sk: _Súbor

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: E_xit
sk: _Koniec

en: Exit the program
sk: Ukončiť program

en: Sound Card _Properties
sk: _Vlastnosti zvukovej karty

en: Configure the current sound card
sk: Konfigurovať aktuálnu zvukovú kartu

en: Program Prefere_nces
sk: Pre_dvoľby programu

en: Configure the application
sk: Konfigurovať aplikáciu

en: _About
sk: _O programe

en: About this application
sk: O tejto aplikácii

en: Contributors:
sk: Prispeli:

en: An ALSA mixer for GNOME
sk: ALSA mixér pre GNOME

en: GNOME ALSA Mixer
sk: GNOME ALSA Mixér

en: Main Application
sk: Hlavná aplikácia

en: Card ID
sk: ID karty

en: ALSA Card ID (usually 'default')
sk: ALSA ID karty (zvyčajne 'default')

en: App
sk: Apl

en: Parent Application
sk: Rodičovská aplikácia

en: Sound Card Names and Visibility
sk: Názvy a viditeľnosť zvukovaj karty

en: Slider Style
sk: Štýl posuvníkov

en: _Single slider with pan
sk: _Jeden posuvník s polohovacím posuvníkom

en: _Dual slider with lock
sk: _Dvojitý posuvník s uzamknutím

en: Slider Toggle Style
sk: Štýl prepínania posuvníkov

en: _Button
sk: _Tlačítko

en: _Checkbox
sk: Zaškr_távacie políčko

en: Program Preferences
sk: Predvoľby programu

en: Mixer
sk: Mixér

en: Sound Card Element Names and Visibility
sk: Názvy a viditeľnosť prvkov zvukovej karty

en: Sound Card Properties
sk: Vlastnosti zvukovaj karty

en: Lock
sk: Zamknúť

en: Element
sk: Prvok

en: ALSA mixer element
sk: Element mixéra ALSA

en: Mute
sk: Potichu

en: Rec.
sk: Nahr.
