gnome-alsamixer - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Contributors:
sr: Допринели:

en: An ALSA mixer for GNOME
sr: Алса миксер за Гнома

en: GNOME ALSA Mixer
sr: Гномов Алса миксер

en: Card ID
sr: Картица

en: ALSA Card ID (usually 'default')
sr: Идентификација Алса картице (обично „подразумевано“)

en: App
sr: Програм

en: Parent Application
sr: Надпрограм

en: Slider Style
sr: Стил клизача

en: _Single slider with pan
sr: _Једноструки клизач са прескоцима

en: _Dual slider with lock
sr: _Двоструки клизач са катанцем

en: Slider Toggle Style
sr: Стил прекидача клизача

en: _Button
sr: _Дугме

en: _Checkbox
sr: _Кућица за избор

en: Mixer
sr: Миксер

en: Lock
sr: Закључај

en: Element
sr: Елемент

en: ALSA mixer element
sr: Елемент Алсиног миксера

en: Mute
sr: Утишај

en: Rec.
sr: Сним.
