gnome-alsamixer - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Help
uk: _Довідка

en: E_xit
uk: Ви_хід

en: Exit the program
uk: Вихід з програми

en: Sound Card _Properties
uk: В_ластивості звукової карти

en: Configure the current sound card
uk: Налаштувати поточну звукову карту

en: Program Prefere_nces
uk: П_араметри програми

en: Configure the application
uk: Налаштовування програми

en: _About
uk: _Про програму

en: About this application
uk: Про цю програму

en: Contributors:
uk: Учасники:

en: An ALSA mixer for GNOME
uk: Мікшер до ALSA для GNOME

en: GNOME ALSA Mixer
uk: Мікшер до ALSA для GNOME

en: Main Application
uk: Головна програма

en: Card ID
uk: Ідентифікатор плати

en: ALSA Card ID (usually 'default')
uk: Ідентифікатор плати ALSA (зазвичай "default")

en: App
uk: Програма

en: Parent Application
uk: Батьківська програма

en: Sound Card Names and Visibility
uk: Назви і видимість звукових карт

en: Slider Style
uk: Тип повзунка

en: _Single slider with pan
uk: _Одинарний повзунок з прокручуванням

en: _Dual slider with lock
uk: _Подвійний повзунок із блокуванням

en: Slider Toggle Style
uk: Стиль перемикача повзунка

en: _Button
uk: _Кнопка

en: _Checkbox
uk: _Вимикач

en: Program Preferences
uk: Параметри програми

en: Mixer
uk: Мікшер

en: Sound Card Element Names and Visibility
uk: Назви та видимість елементів звукової карти

en: Sound Card Properties
uk: Властивості звукової карти

en: Lock
uk: Спільн.

en: Element
uk: Елемент

en: ALSA mixer element
uk: Елемент мікшера

en: Mute
uk: Вимкн.

en: Rec.
uk: Запис
