do-plugins - en to bg translation catalogue (140 entries)

en: Extract archive
bg: Разархивиране на архив

en: Extract an archive to a given folder
bg: Разархивиране на архив в дадена папка

en: Create archive
bg: Създаване на архив

en: Browse Artists
bg: Разглеждане по изпълнители

en: Browse Music by Artist
bg: Разглеждане на музиката по изпълнители

en: Browse Albums
bg: Разглеждане на албуми

en: Browse Music by Album
bg: Разглеждане на музиката по албум

en: Browse Videos
bg: Разглеждане на видеа

en: Browse All Videos
bg: Разглеждане на всички видеа

en: Add to Play Queue
bg: Добавяне в опашката за възпроизвеждане

en: Add media to play queue
bg: Добавяне на медия в опашката за възпроизвеждане

en: Banshee Media
bg: Медия на Banshee

en: Indexes Media from Banshee Media Player
bg: Индексира медия от Banshee Media Player

en: Next
bg: Следваща

en: Play next track
bg: Изпълнение на следващата песен

en: Pause
bg: На пауза

en: Pause playing track
bg: Спиране на пауза на изпълняващата се песен

en: Play
bg: Възпроизвеждане

en: Play from your Banshee Collection
bg: Изпълнение от вашата колекция на Banshee

en: Previous
bg: Предишна

en: Play previous track
bg: Изпълнение на предишната песен

en: Search Banshee Media
bg: Търсене на медия на Banshee

en: Search your entire Banshee collection
bg: Търсене на цялата ви колекция на Banshee

en: Choose BibTeX file
bg: Избиране на файл BibTeX

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select A File
bg: Избор на файл

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select your documents folder
bg: Избиране на вашата папка с документи

en: Choose documents folder
bg: Избиране на папка с документи

en: ClawsMail contacts
bg: Контакти на ClawsMail

en: Contacts in ClawsMail address book
bg: Контакти в адресната книга на ClawsMail

en: Email
bg: Е-поща

en: Other email
bg: Друга поща

en: Other
bg: Други

en: Del.icio.us bookmarks
bg: отметки Del.icio.us

en: Open
bg: Отваряне

en: Open a removable volume
bg: Отваряне на преносим носител

en: Unmount
bg: Демонтиране

en: Unmount volume
bg: Демонтиране на дял

en: Mount
bg: Монтиране

en: Mount volume
bg: Монтиране на дял

en: Play Slideshow
bg: Изпълнение на прожекция

en: Plays a slideshow of images in a folder.
bg: Изпълнява прожекция на изображения в папка.

en: Epiphany Bookmarks
bg: Отметки на Epiphany

en: Indexes your Epiphany bookmarks.
bg: Индексира вашите отметки на Epiphany.

en: Work Phone
bg: Служебен телефон

en: Home Phone
bg: Домашен телефон

en: Mobile Phone
bg: Мобилен телефон

en: Evolution Contacts
bg: Контакти на  Evolution

en: Address
bg: Адрес

en: Show hidden files
bg: Показва скритите файлове

en: Folder
bg: Папка

en: Depth
bg: Ниво

en: Delete File
bg: Изтриване на файл

en: Deletes a file or folder.
bg: Изтрива файл или папка.

en: Choose a folder to index
bg: Изберете папка за индексиране

en: Cancel
bg: Отказ

en: Choose folder
bg: Изберете папка

en: Rename file...
bg: Преименуване на файл...

en: Renames a file.
bg: Преименува файл.

en: Create New Folder
bg: Създаване на нова директория

en: Creates an new folder.
bg: Създава нова папка

en: Move to...
bg: Преместване в...

en: Moves a file or folder to another location.
bg: Премества файл или папка към друго местоположение.

en: Move to Trash
bg: Преместване в Кошчето

en: Moves a file or folder to the trash
bg: Премества файл или папка в Кошчето

en: Recent Files
bg: Скорошни файлове

en: Finds recently-opened files.
bg: Намира последно отваряните файлове.

en: Copy to...
bg: Копиране в...

en: Copies a file or folder to another location.
bg: Копира файл или папка в друго местоположение.

en: Files and Folders
bg: Файлове и папки

en: Catalogs important files and folders for quick access.
bg: Каталогизира важни файлове и папки за бърз достъп.

en: Create New File
bg: Създаване на нов файл

en: Creates an new, empty file.
bg: Създава нов, празен файл.

en: Untitled
bg: Неозаглавено

en: Firefox Bookmarks
bg: Отметкти на Firefox

en: Finds Firefox bookmarks in your default profile.
bg: Намира отметки на Firefox в стандартния ви профил.

en: <b>Account</b>
bg: <b>Акаунт</b>

en: _Authorize
bg: _Упълномощаване

en: Visible to friends
bg: Видим за приятелите

en: Visible to family
bg: Видим за семейството

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Public
bg: Публичен

en: <b>Viewing permissions</b>
bg: <b>Преглед на правата</b>

en: <b>Tags</b>
bg: <b>Етикети</b>

en: Upload photo
bg: Качване на снимка

en: Upload one or more photos to Flickr
bg: Качва една или повече снимки в Flickr

en: Account
bg: Акаунт

en: Current window
bg: Текущия прозорец

en: Take a screenshot of the current window.
bg: Прави снимка на екрана на текущия прозорец.

en: Whole screen
bg: Цял екран

en: Take a screenshot of the entire screen.
bg: Прави снимка на целия екран.

en: {0}-second delay
bg: {0}-секунди закъснение

en: Wait {0} second before taking the screenshot. | Wait {0} seconds before taking the screenshot.
bg[0]: Изчаква {0} секунда преди снимането на екрана.
bg[1]: Изчаква {0} секунди преди снимането на екрана.

en: Take screenshot
bg: Снимка на екрана

en: Takes a screenshot with optional delay.
bg: Прави снимка с възможност за закъснение.

en: Whole screen or current window.
bg: Целия екран или текущия прозорец.

en: GNOME Session Commands
bg: Команди на сесията на GNOME

en: Log out, Shutdown, Restart, etc.
bg: Излизане, Изключване, Рестартиране и т.н.

en: Log Out
bg: Излизане

en: Close your session and return to the login screen.
bg: Затваряне на вашата сесия и връщане в Началния Екран

en: Shutdown
bg: Изключване

en: Turn your computer off.
bg: Изключва компютъра.

en: Hibernate
bg: Хибернация

en: Put your computer into hibernation mode.
bg: Поставя компютъра ви в режи на Хибернация.

en: Suspend
bg: Преустановяване

en: Put your computer into suspend mode.
bg: Поставя компютъра ви в режи на Преустановяване.

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Restart your computer.
bg: Рестартира компютъра.

en: Lock Screen
bg: Заключване на екрана

en: Lock your screen.
bg: Заключва екрана.

en: Open Profile
bg: Отваряне на профил

en: Opens a GNOME Terminal with the selected profile.
bg: Отваря Терминал на GNOME със избрания профил.

en: Open Terminal Here
bg: Отваряне на Терминал тук

en: Opens a GNOME Terminal in a given location.
bg: Отваря Терминал на GNOME в дадено местоположение.

en: Run in Terminal
bg: Стартиране в Терминал

en: Runs a command in GNOME Terminal.
bg: Изпълнява команда в Терминал на GNOME.

en: GNOME Terminal Profiles
bg: Профили на Терминала на GNOME

en: Indexes your GNOME Terminal profiles.
bg: Индексира вашите профили на Терминала на GNOME.

en: Unnamed Profile
bg: Безимемен профил

en: GNOME Terminal Profile
bg: Профил на Терминала на GNOME

en: Perform a calculation using Google Calculator.
bg: Изпълнява изчисление с Калкулатора на Google.

en: E-Mail:
bg: Е-поща:

en: Google Calendars
bg: Календари на Google

en: Indexes your Google Calendars
bg: Индексира вашите календари на Google

en: All Events
bg: Всички събития

en: An error has occurred in {0}
bg: Възникна грешка в {0}

en: View Event
bg: Преглед на събитието

en: Open event in browser
bg: Отваря събитието в браузър

en: View Calendar
bg: Преглед на календара

en: Open calendar in browser
bg: Отваря календара в браузър

en: Google Calendar
bg: Календар Google

en: Search Events
bg: Търсене на събития

en: Search Google Calendar for Events
bg: Търси Календара на Google за събития

en: New Event
bg: Ново събитие

en: Create a new event in Google Calendar
bg: Създаване на ново събитие в Календара на Google

en: Primary Phone
bg: Основен телефон

en: Home Email
bg: Домашна е-поща

en: Work Email
bg: Служебна е-поща

en: Primary Address
bg: Основен адрес

en: Home Address
bg: Домашен адрес

en: Work Address
bg: Служебен адрес

en: GMail Contacts
bg: Контакти на GMail
