do-plugins - en to hu translation catalogue (198 entries)

en: Assign Alias...
hu: Álnév Hozzárendelése

en: Give an item an alternate name.
hu: Alternatív név adása egy elemnek.

en: Delete Alias
hu: Álnév Törlése

en: Deletes an alias.
hu: Álnév törlése

en: Alias items
hu: Álnevek

en: Extract archive
hu: Archívum kicsomagolása

en: Extract an archive to a given folder
hu: Archívum kicsomagolása adott mappába

en: Create archive
hu: Archívum létrehozása

en: Create an archive with the selected item
hu: Archívum készítése a kiválasztott elemmel

en: Browse Artists
hu: Előadók böngészése

en: Browse Music by Artist
hu: Zenék böngészése előadók szerint

en: Browse Albums
hu: Albumok böngészése

en: Browse Music by Album
hu: Zenék böngészése albumok szerint

en: Browse Podcasts
hu: Podcast-ok böngészése

en: Browse Videos
hu: Videók böngészése

en: Browse All Videos
hu: Minden videó böngészése

en: Add to Play Queue
hu: Hozzáadás a lejátszólistához

en: Add media to play queue
hu: Média hozzáadása a lejátszólistához

en: Banshee Media
hu: Banshee média

en: Next
hu: Következő

en: Play next track
hu: Következő szám lejátszása

en: Pause
hu: Szünet

en: Pause playing track
hu: Lejátszás szüneteltetése

en: Play
hu: Lejátszás

en: Play from your Banshee Collection
hu: Lejátszás a Banshee gyűjteményéből

en: Previous
hu: Előző

en: Play previous track
hu: Előző szám lejátszása

en: Search your entire Banshee collection
hu: Keresés a Banshee gyűjteményében

en: Choose BibTeX file
hu: BibTeX fájl kiválasztása

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select A File
hu: Válasszon egy Fájlt

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select your documents folder
hu: Válaszd ki a Dokumentumok mappád

en: Choose documents folder
hu: Válassza ki a Dokumentumok mappát

en: ClawsMail contacts
hu: ClawsMail kapcsolatok

en: Contacts in ClawsMail address book
hu: Kapcsolatok a ClawsMail címjegyzékében

en: Primary Email
hu: Elsődleges e-mail cím

en: Email
hu: E-mail

en: Other email
hu: Másik e-mail cím

en: Other
hu: Egyéb

en: username1
hu: felhasználónév1

en: Del.icio.us Tags
hu: Del.icio.us cimkék

en: Organizes your del.icio.bookmarks by tag
hu: Del.icio.us könyvjelzők rendezése cimke szerint

en: Untagged del.ico.us bookmarks
hu: Cimkézetlen del.icio.us könyvjelzők

en: del.icio.us bookmarks tagged with {0}
hu: Del.icio.us könyvjelzők a következő cimkével: {0}

en: Del.icio.us bookmarks
hu: Del.icio.us könyvjelzők

en: Indexes your del.icio.us bookmarks
hu: Del.icio.us könyvjelzők indexelése

en: Search del.icio.us
hu: Keresés a del.icio.us-on

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open a removable volume
hu: Eltávolítható kötet megnyitása

en: Unmount
hu: Leválasztás

en: Unmount volume
hu: Kötet leválasztása

en: Mount
hu: Csatolás

en: Mount volume
hu: Kötet csatolása

en: Play Slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Epiphany Bookmarks
hu: Epiphany könyvjelzők

en: Indexes your Epiphany bookmarks.
hu: Epiphany könyvjelzők indexelése

en: Work Phone
hu: Munkahelyi telefonszám

en: Home Phone
hu: Otthoni telefonszám

en: Mobile Phone
hu: Mobiltelefonszám

en: Evolution Contacts
hu: Evolution kapcsolatok

en: Address
hu: Cím

en: Show hidden files
hu: Rejtett fájlok megjelenítése

en: Folder
hu: Mappa

en: Depth
hu: Mélység

en: Delete File
hu: Fájl törlése

en: Deletes a file or folder.
hu: Töröl egy mappát vagy fájlt.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Choose folder
hu: Válassz mappát

en: Rename file...
hu: Fájl átnevezése...

en: Renames a file.
hu: Átnevez egy fájlt.

en: Create New Folder
hu: Új mappa létrehozása

en: Creates an new folder.
hu: Létrehoz egy új mappát.

en: Move to...
hu: Áthelyezés...

en: Moves a file or folder to another location.
hu: Áthelyez egy fájlt vagy mappát egy másik helyre.

en: Move to Trash
hu: Áthelyezés a Kukába

en: Moves a file or folder to the trash
hu: Áthelyez egy fájlt vagy mappát a kukába

en: Recent Files
hu: Legutóbbi fájlok

en: Copy to...
hu: Másolás

en: Copies a file or folder to another location.
hu: Átmásol egy fájlt vagy mappát egy másik helyre.

en: Files and Folders
hu: Fájlok és Mappák

en: Create New File
hu: Új fájl létrehozása

en: Creates an new, empty file.
hu: Létrehoz egy új, üres fájlt.

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Firefox Bookmarks
hu: Firefox könyvjelzők

en: Finds Firefox bookmarks in your default profile.
hu: Firefox könyvjelzők keresése az alapméretezett profilból

en: <b>Account</b>
hu: <b>Felhasználói fiók</b>

en: _Authorize
hu: _Felhatalmazás

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Private
hu: Privát

en: Visible to friends
hu: Barátoknak látható

en: Visible to family
hu: Családnak látható

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Public
hu: Nyilvános

en: <b>Viewing permissions</b>
hu: <b>Engedélyek megjelenítése</b>

en: <b>Tags</b>
hu: <b>Cimkék</b>

en: Upload photo
hu: Fotó feltöltése

en: Upload one or more photos to Flickr
hu: Fotók feltöltése a Flickr-re

en: Account
hu: Fiók

en: Thank you {0} for allowing Do access to Flickr.
hu: Köszönet {0}, hogy engedted a Do-nak Flickerhez a hozzáférést

en: Define
hu: Meghatározás

en: Define a given word.
hu: Adott szó meghatározása

en: Current window
hu: Aktuális ablak

en: Take a screenshot of the current window.
hu: Képernyőmentés készítése az aktuális ablakról.

en: Whole screen
hu: Teljes képernyő

en: Take a screenshot of the entire screen.
hu: Képernyőmentés készítése a teljes képernyőről.

en: {0}-second delay
hu: {0} másodperc várakozás

en: Wait {0} second before taking the screenshot. | Wait {0} seconds before taking the screenshot.
hu[0]: Várakozzon {0} másodpercet a kép készítése előtt.
hu[1]: Várakozzon {0} másodpercet a kép készítése előtt.

en: Take screenshot
hu: Képernyőmentés készítése

en: Takes a screenshot with optional delay.
hu: Képernyőmentés készítése, tetszőleges várakozási idővel.

en: Whole screen or current window.
hu: Teljes képernyő vagy aktuális ablak.

en: Log out, Shutdown, Restart, etc.
hu: Kijelentkezés, leállítás, újraindítás, stb.

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Close your session and return to the login screen.
hu: Munkamenet befejezése és visszatérés a bejelentkezési képernyőre.

en: Shutdown
hu: Leállítás

en: Turn your computer off.
hu: A számítógép leállítása.

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Put your computer into hibernation mode.
hu: A számítógép hibernálása.

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Put your computer into suspend mode.
hu: A számítógép működésének felfüggesztése.

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Restart your computer.
hu: A számítógép újraindítása.

en: Lock Screen
hu: Képernyő zárolása

en: Lock your screen.
hu: A képernyő zárolása.

en: Open Profile
hu: Profil megnyitása

en: Opens a GNOME Terminal with the selected profile.
hu: GNOME Terminal megnyitása a kiválasztott profillal.

en: Open Terminal Here
hu: Terminál megnyitása itt.

en: Opens a GNOME Terminal in a given location.
hu: A GNOME Terminál megnyitása adott helyen.

en: Run in Terminal
hu: Futtatás terminálban

en: Runs a command in GNOME Terminal.
hu: Parancs futtatása a GNOME Terminálban.

en: GNOME Terminal Profiles
hu: GNOME Terminál profilok

en: Indexes your GNOME Terminal profiles.
hu: A GNOME Terminál profilok indexelése

en: Unnamed Profile
hu: Névtelen profil

en: GNOME Terminal Profile
hu: GNOME Terminál profil

en: Perform a calculation using Google Calculator.
hu: Számítás elvégzése a Google Számológéppel

en: E-Mail:
hu: E-mail:

en: All Events
hu: Minden esemény

en: An error has occurred in {0}
hu: Hiba történt a következőben: {0}

en: View Event
hu: Esemény mutatása

en: Open event in browser
hu: Esemény megnyitása böngészőben

en: View Calendar
hu: Naptár mutatása

en: Open calendar in browser
hu: Naptár megnyitása böngészőben

en: Search Events
hu: Esemény keresése

en: Search Google Calendar for Events
hu: Esemény keresése a Google Calendar-ban

en: Failed to connect to GCal service
hu: Nem sikerült csatlakozni a GCal szolgáltatáshoz

en: New Event
hu: Új esemény

en: Create a new event in Google Calendar
hu: Új esemény létrehozása Google Kalendáriumban

en: Primary Phone
hu: Elsődleges telefonszám

en: Home Email
hu: Otthoni e-mail

en: Work Email
hu: Munkahelyi e-mail

en: Primary Address
hu: Elsődleges cím

en: Home Address
hu: Otthoni cím

en: Work Address
hu: Munkahelyi cím

en: GMail Contacts
hu: GMail kapcsolatok

en: Index your GMail contacts
hu: GMail kapcsolatok indexelése

en: Uploading failed.
hu: Feltöltés sikertelen.

en: An error occurred when uploading files to Google Docs.
hu: Hiba történt a Google Docs-ra való feltöltés közben.

en: Deleting failed.
hu: Törlés sikertelen.

en: An error occurred when deleting the document at Google Docs.
hu: Hiba történt a dokumentum Google Docs-ról való törlése közben.

en: Document deleted.
hu: Dokumentum törölve.

en: The document '{0}' has been successfully moved into Trash at Google Docs.
hu: A következő dokumentum sikeresen áthelyezve a Google Docs kukájába: {0}

en: Google Docs Presentation
hu: Google Docs prezentáció

en: Indexes your documents stored at Google Docs
hu: A Google Docs-on tárolt dokumentumok indexelése

en: Google Docs Generic Document
hu: Google Docs általános dokumentum

en: Google Docs Text Document
hu: Google Docs szöveges dokumentum

en: Google Docs PDF Document
hu: Google Docs PDF dokumentum

en: Delete Document
hu: Dokumentum törlése

en: Move a document into Trash at Google Docs
hu: Dokumentum áthelyezése a Google Docs kukájába

en: Upload Document
hu: Dokumentum feltöltése

en: Upload a document to Google Docs
hu: Dokumentum feltöltése a Google Docs-ra

en: Map
hu: Térkép

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Go directly to Google Search page
hu: Ugrás a Google keresőoldalára

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Show search results in Do
hu: Eredmények mutatása a Do-ban

en: <b>Google Search</b>
hu: <b>Google keresés</b>

en: Search Google
hu: Keresés a Google segítségével

en: I'm Feeling Lucky!
hu: Jó napom van

en: Searches Google and takes you to the first result
hu: Google által talált első eredmény kidobja neked

en: _Registration Code
hu: _Regisztrálciós Kód

en: _Get Registration Code
hu: _Regisztrálciós Kód szerzése

en: <b>Registration Code</b>
hu: <b>Regisztrálciós Kód</b>

en: Upload to ImageShack
hu: ImageShackre feltöltés

en: Uploads the image to ImageShack.
hu: Feltölti a képet Imageshackre

en: Do is uploading your image... Please wait a moment...
hu: Feltöltés folyamatban...Kérem várjon...

en: Search Launchpad
hu: Keresés Lanchpadon

en: Search Launchpad properties.
hu: Keresés Lanchpad beállítások között

en: Microblog friends
hu: Microblog barátok

en: Opera Bookmarks
hu: Opera Könyvjelzők

en: Offline
hu: Nem elérhető

en: Available
hu: Elérhető

en: Busy
hu: Elfoglalt

en: Invisible
hu: Láthatatlan

en: Away
hu: Távol

en: Unknown Status
hu: Ismeretlen Státusz

en: Application Key
hu: Alkalmazás Kulcs

en: Connect with PuTTY
hu: Kapcsolódás PuTTY-val

en: Create new conenction with PuTTY
hu: Új kapcsolat létrehozása PuTTY-val

en: <b>Filter</b>
hu: <b>Szűrő</b>

en: Priority Changed
hu: Prioritás Megváltoztatva

en: Task Renamed
hu: Feladat átnevezve

en: Rename to...
hu: Átnevezés...

en: Set the priority of a task
hu: A feladat prioritásának megadása

en: Connect with SSH
hu: Kapcsolódás SSH-val
